Nokia i laptop WiFi Problem

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
aadoo89

Nokia i laptop WiFi Problem

Post by aadoo89 » 08/05/2012 12:29

pozdrav (=
imam jedan mali problemcic, ne mogu nikako da povezem svoj XM 5800 na WiFi Laptop.

slika Netwrok Places: http://www.zaslike.com/viewer.php?file= ... rk575a.jpg
Sta treba da radim?

lik iz bajke

Re: Nokia i laptop WiFi Problem

Post by lik iz bajke » 08/05/2012 13:03

iz prilozene slike koja govori 1000 rijeci se moze zakljuciti da blutu mreza nije konektovana,pri cemu se vidi iz priloženog da se tvoja nokija konektuje na blutu preko network kabla,sto je sasvim normalno kod nokije,jer kablo je kablo majka mu stara.svaka nokija je povezana nevidljivim optičkim kablom,jer drugacije ne bi radilo nikako.Druga stvar je optički modul.Sta je optički modul? Pa sta ja znam,to je iz optičkog svijeta,a u taj svijet se ne smije dirati :shock:
instaliraj odgovarajuce drajvere.
PS. jesi li platio racun za net? :D

aadoo89

Re: Nokia i laptop WiFi Problem

Post by aadoo89 » 08/05/2012 13:18

lik iz bajke wrote:iz prilozene slike koja govori 1000 rijeci se moze zakljuciti da blutu mreza nije konektovana,pri cemu se vidi iz priloženog da se tvoja nokija konektuje na blutu preko network kabla,sto je sasvim normalno kod nokije,jer kablo je kablo majka mu stara.svaka nokija je povezana nevidljivim optičkim kablom,jer drugacije ne bi radilo nikako.Druga stvar je optički modul.Sta je optički modul? Pa sta ja znam,to je iz optičkog svijeta,a u taj svijet se ne smije dirati :shock:
instaliraj odgovarajuce drajvere.
PS. jesi li platio racun za net? :D
Imam Usb Data Cable al ne fata tako WiFi valjda misa mu... il?!? xD
Sta da radim?!?
p.s.
Placam sve racune redovno ba! :P

Post Reply