Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#51 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by HAVANA »

Eki teodore :lol: Ko je teodora? Pleme im jebem seljacko
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#52 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by Challenger_ »

Tuzla111 wrote:Ljudi, hajmo iskreno sad. Ne volim da se gusim u dimu i smradu znoja, koji lokal ima uvijek klimu ukljucenu i nije zagusljiv :D
Aquarius, Vilsonovo po danu i 4 sobe noću. Nema greške.
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#53 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by Tuzla111 »

Challenger_ wrote:
Tuzla111 wrote:Ljudi, hajmo iskreno sad. Ne volim da se gusim u dimu i smradu znoja, koji lokal ima uvijek klimu ukljucenu i nije zagusljiv :D
Aquarius, Vilsonovo po danu i 4 sobe noću. Nema greške.
Bude li muzika uzivo? koja vrsta?
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#54 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by DaffyDuck »

Challenger_ wrote:
HAVANA wrote:Pa koliko je ulozio i ne bio.Baska sto alen sta god otvori,to radi.Pravilo...
I Ciko. Što otvori, razvaljuje. Od Hacijende preko Bagdada, Soba, Pete sobe.
Ciko je maestro. Al ode iz Safije i nije vise to to.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#55 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by DaffyDuck »

Tuzla111 wrote:Ljudi, hajmo iskreno sad. Ne volim da se gusim u dimu i smradu znoja, koji lokal ima uvijek klimu ukljucenu i nije zagusljiv :D
Kad ima dobra svirka- Koloseum i Aquarius.
Ima potencijal sa prostorom (i ventilacijom :D ) i klub jedan, al ne upratih da su uboli sa dobrom svirkom.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#56 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by Challenger_ »

Tuzla111 wrote:Bude li muzika uzivo? koja vrsta?
Bude, ali Vils ti ne leži noću kada imaju DJ ili bendove jer je puno ljudi i puno dima. 4 sobe su sasvim druga koncepcija, restoranska, ali dovode goste vikendom, da li poznate kuhare ili manje regionalne muzičke zvijezde (Tijana Dapćević i slično), ali onda moraš mjesto rezervisati.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#57 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by Challenger_ »

DaffyDuck wrote:Ciko je maestro. Al ode iz Safije i nije vise to to.
Ode i iz grada. Ali, jbg stari, navika je čudo.
User avatar
konektovan
Posts: 40589
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#58 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by konektovan »

Ko voli zikacu uzivo, rock, metal, underground je rupa za provod. Totalna suprotnost svim nabrojanim ambijentom, ali atmosfera bude za 10. :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66128
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#59 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by _BataZiv_0809 »

A Downtown :D
User avatar
konektovan
Posts: 40589
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#60 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by konektovan »

_BataZiv_0809 wrote:A Downtown :D
To ništa
User avatar
duga puska
Posts: 823
Joined: 08/02/2012 21:40

#61 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by duga puska »

HAVANA wrote:A ja,chupo i dzemo,pub na malti :-D
Samo brate ventilacija ništica. Cak mislim da sad kako ne pusim ne bih pola sata izdrzao. Ostalo OK
User avatar
duga puska
Posts: 823
Joined: 08/02/2012 21:40

#62 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by duga puska »

HAVANA wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Nemam pojma ko je lik ni sta je sve njegovo, osim da je sin Semse Suljakovic. :D

Objekat mi se svidja u totalu, od ambijenta, hrane, pica, ljeti mi je basta beton, zimi svirke budu pravo dobre, nema kockastih glava skoro nikako i eto tako...
Nije to alen.On i alen drze aquarius...izvorno alen ..
Izvorno Alen u Lorisu prvi Aquarius 1999. Dolazio na sendvice ujutru, a mislim da se rijetki sjecaju da se kratko vrijeme slagana zeljanica mogla u Aquariusu pojesti,pokojna Dragica pravila. Onda Šoping, gdje ulazi u neka doba eminentni Skopljak, pa sad Vils i uvijek pogodak. Sa Alenom rijetko ko moze. Doduše sa Ham Hamom je tek solidan posao napravio, a Peppers je ozbiljnije radio.
gidra
Posts: 3572
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#63 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by gidra »

bitanga_sa_otesa wrote:
Challenger_ wrote:
Ozbiljno? Šta tamo ima da ih toliko ljudi hvale? Kakva publika dolazi? Šta tebe vuče tamo ako nije tajna?

Pitam jer sam čuo, prolazio x puta, nikad bio.
leglo seljakluka i papanijade
mene ne vuce nista tamo,ne posjecujem kafane :)
Zatvoren je Bacchus ko diskoteka odavno
gidra
Posts: 3572
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#64 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by gidra »

Peoples i Aquarius za neke normalne varijante do 12h Aquariusu je dobro opao posao, redovno sam tamo. Bolje radi Mr MS Cue koji je do Aq, mada i nije ista klijentela.
U 12h se ide u Tavernu, najbolje trebe u gradu tu izlaze do 3, i onda od 3 do sabaha u Walter ili Sloga kad djecurlja kuci ode.
Dorian Grey kopija Waltera sa jos vise kockastijih glava nego u Walteru.
MyFace standardna diskoteka za turbofolkere, vazda krcato, dobrih treba vazda bude. Radi samo kada neko gostuje.
Sad je aktuelan u raji Trezor na Marin Dvoru, bivsi Sa club. Bude subotom dobar dernek.
Takodjer ima i dobra kafana kod tužilaštva iznad Otoke, San Martino, bude dobrih treba..
Pivnica kod Vlade na Skenderiji standardno dobra..
Sto se tiče Bosne na Ilidži, nije vise u istom objekatu, odnosno spratu kao nekad sto ste vi isli 2000tih godina, sad je to puno veće i liči na svadbu. Posto se radi o ogromnom prostoru ima svega, od papaka, normalne raje, kurava, dobrih treba, pismenih treba. Također im je posao dobro opao obzirom da su ugasili srijedu i petak..
Pub Malta, klasika ali nije za svakoga, alternativnije mjesto.
One kafane po čaršiji Hacijenda i slične, sve je to davno propalo i pretvoreno u turbofolkerske lokale..
Sociolog
Posts: 4346
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#65 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by Sociolog »

gidra wrote:Peoples i Aquarius za neke normalne varijante do 12h Aquariusu je dobro opao posao, redovno sam tamo. Bolje radi Mr MS Cue koji je do Aq, mada i nije ista klijentela.
U 12h se ide u Tavernu, najbolje trebe u gradu tu izlaze do 3, i onda od 3 do sabaha u Walter ili Sloga kad djecurlja kuci ode.
Dorian Grey kopija Waltera sa jos vise kockastijih glava nego u Walteru.
MyFace standardna diskoteka za turbofolkere, vazda krcato, dobrih treba vazda bude. Radi samo kada neko gostuje.
Sad je aktuelan u raji Trezor na Marin Dvoru, bivsi Sa club. Bude subotom dobar dernek.
Takodjer ima i dobra kafana kod tužilaštva iznad Otoke, San Martino, bude dobrih treba..
Pivnica kod Vlade na Skenderiji standardno dobra..
Sto se tiče Bosne na Ilidži, nije vise u istom objekatu, odnosno spratu kao nekad sto ste vi isli 2000tih godina, sad je to puno veće i liči na svadbu. Posto se radi o ogromnom prostoru ima svega, od papaka, normalne raje, kurava, dobrih treba, pismenih treba. Također im je posao dobro opao obzirom da su ugasili srijedu i petak..
Pub Malta, klasika ali nije za svakoga, alternativnije mjesto.
One kafane po čaršiji Hacijenda i slične, sve je to davno propalo i pretvoreno u turbofolkerske lokale..
Gdje dodje Taverna,zaboravio sam?Zivim blizu Suda Bih,nikad cuo za San Martino??Hvala
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#66 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by Mišo_Kovač »

Sociolog wrote: Gdje dodje Taverna,zaboravio sam?Zivim blizu Suda Bih,nikad cuo za San Martino??Hvala
Taverna je na Pofalićima, na uglu Zmaja od Bosne i Šibenske. Bivši Bel Ami / Chelsea :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66128
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#67 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by _BataZiv_0809 »

gidra wrote:Peoples i Aquarius za neke normalne varijante do 12h Aquariusu je dobro opao posao, redovno sam tamo. Bolje radi Mr MS Cue koji je do Aq, mada i nije ista klijentela.
U 12h se ide u Tavernu, najbolje trebe u gradu tu izlaze do 3, i onda od 3 do sabaha u Walter ili Sloga kad djecurlja kuci ode.
Dorian Grey kopija Waltera sa jos vise kockastijih glava nego u Walteru.
MyFace standardna diskoteka za turbofolkere, vazda krcato, dobrih treba vazda bude. Radi samo kada neko gostuje.
Sad je aktuelan u raji Trezor na Marin Dvoru, bivsi Sa club. Bude subotom dobar dernek.
Takodjer ima i dobra kafana kod tužilaštva iznad Otoke, San Martino, bude dobrih treba..
Pivnica kod Vlade na Skenderiji standardno dobra..
Sto se tiče Bosne na Ilidži, nije vise u istom objekatu, odnosno spratu kao nekad sto ste vi isli 2000tih godina, sad je to puno veće i liči na svadbu. Posto se radi o ogromnom prostoru ima svega, od papaka, normalne raje, kurava, dobrih treba, pismenih treba. Također im je posao dobro opao obzirom da su ugasili srijedu i petak..
Pub Malta, klasika ali nije za svakoga, alternativnije mjesto.
One kafane po čaršiji Hacijenda i slične, sve je to davno propalo i pretvoreno u turbofolkerske lokale..
Gidra samo dobre trebe spominje :D

Nisi se jos znaci smirio :D

Maltene ostao je isti koncept kao prije desetak godina, samo su jedna mjesta zamjenjena drugim. Nema vise Jeza, Barlotija, Bakusa, Boema (dobro sad je Walter), sad su tu Taverna, Trezor, MyFace...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#68 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by Tomahawk11 »

San Martino je nešto u rangu Vrba, samo jeftinije.
Za popiti, pojesti, muzika.
User avatar
duga puska
Posts: 823
Joined: 08/02/2012 21:40

#69 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by duga puska »

Mišo_Kovač wrote:
Sociolog wrote: Gdje dodje Taverna,zaboravio sam?Zivim blizu Suda Bih,nikad cuo za San Martino??Hvala
Taverna je na Pofalićima, na uglu Zmaja od Bosne i Šibenske. Bivši Bel Ami / Chelsea :)
San Martino ti je kad ides tranzitom iz pravca hrasnog prema svrakinu sa desne strane izmedju semafora kod suda i sljedeceg semafora na kojim desno mozes skrenuti ka otoci.drzi veha, sa bjelava je negdje, bas familijarna kafanica.on,zena,dvije kcerke i mislim petak i subota muzika.ostalo je dorucak varijanta i vecinom ljudi sto u sudu imaju posla.lijepa je i basta ljeti,sve u svemu fino i nije skupo
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#70 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by tempuser »

Tomahawk11 wrote:San Martino je nešto u rangu Vrba, samo jeftinije.
Za popiti, pojesti, muzika.
Meni San Martino pravo peksin za jest... Tu preko dana bakre ovi sa Suda BiH.
Sociolog
Posts: 4346
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#71 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by Sociolog »

Da se hoce vratiti stari "Internet" i reggee partiji, tamo sto su bili 2006/07,raritet i rijetkost bilo tad u gradu
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#72 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by tempuser »

Stari internet 2007?
Stari internet je bio dobrih 10 godina ranije, drmao rok sa mirisom prosute pive, zesce i cigara, kad su tamo visili Aleksandra Stiglmajer, Vktor Ivanko, po kojem je nazvan i koktel, i slicna ekipa, a kasnije ga je preuzeo Rob Stokdejl. Na komadu avionskog krila su se gomilali toceni Budvajzeri... :-D
Sve nakon toga su novi Interneti.
dimnjacar
Posts: 138
Joined: 30/11/2016 15:34

#73 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by dimnjacar »

tempuser wrote:Stari internet 2007?
Stari internet je bio dobrih 10 godina ranije, drmao rok sa mirisom prosute pive, zesce i cigara, kad su tamo visili Aleksandra Stiglmajer, Vktor Ivanko, po kojem je nazvan i koktel, i slicna ekipa, a kasnije ga je preuzeo Rob Stokdejl. Na komadu avionskog krila su se gomilali toceni Budvajzeri... :-D
Sve nakon toga su novi Interneti.
U komšiluku Republičkog SUP-a, Sloge i Šahovskog kluba ..... :wink:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#74 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by Tomahawk11 »

I ja se sjećam tog ranijeg interneta...doduše, možda je bilo i kasnije, ko će ga znati, oženih se :mrgreen:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#75 Re: Nocni zivot Sarajevo-izlasci, provod.

Post by tempuser »

Tomahawk11 wrote:I ja se sjećam tog ranijeg interneta...doduše, možda je bilo i kasnije, ko će ga znati, oženih se :mrgreen:
Ja se sjecam doceka Nove 1998/9, a ujedno ponovno otvaranje nakon sto ga je preuzeo Rob, zlo i naopako! :-) :lol:
Post Reply