Noćni vukovi

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26 Re: Noćni vukovi

Post by Logovan »

HAVANA wrote:Ja ovo nista ne kontam i ne pratim.Ko su ba nocni vukovi i sta je problem sto dolazi 15 hajvana na motorima a proci ce kroz 10 drzava? Kome su prijetnja i sta ce uraditi,jesu ko oni iz mad maxa? Samo kod nas od svakog kurca cirkus naprave. :-) Vazda moraju nekakve gluposti talasati,da se odrzi stanje...kolektivne gluposti.Cuj bajkeri,zli i ljuti,jebace nam nanu,sta li? Bacite im eksera po cesti.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Zastrašivanje naroda.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#27 Re: Noćni vukovi

Post by SaraFina »

Black swan wrote:beze prenapuhavanje

prenapuhavaju od 2008.

a ništa se konkretno od ratnih sukoba nije dogodilo u posljednjih 10 godina

ne možeš 1000 puta govoriti biće nešto i na kraju kad bude jesam ti rekao

kad pogriješiš 100 puta poklopi se
ovo se odnosi na sve medije koji huškaju
Kakvo huškanje? Ti ljudi su najbliže opisu ruskih paravojnih formacija, sličnih srpskim koje su harale pod kontrolom Srbije u HR i BiH devedesetih.
http://ba.n1info.com/a249325/Vijesti/Vi ... aviti.html


Ovo je demonstracija Putinove moći i mjerenja sa zapadom čiji je veći, preko nah ledja.
Naravno da se ne treba bojati njih 15 - 20. Ali u kombinaciji sa komšijama i njihovim obožavanjem Rusa i ruskog utjecaja, nisu dobrodošli.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#28 Re: Noćni vukovi

Post by Bodkin »

Demonstracija moci putina to sto 20 bajkera dolazi u bosnu :lol: jebote zivot
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#29 Re: Noćni vukovi

Post by Truba »

naravno da nisu dobrodošli
kao ni ti :D

huškaju mediji od 2008.

ne znam je li te tad zanimala politika
bilo je nas 10-ak ispred parlamenta kad smo se spontano okupili
u to vrijeme se prijetilo poskupljenjem kruha mlijeka i svega
bila je prijetnja devalvacije marke na 2.1 čini mise
raja nije mogla zbog recesije da se dozove pameti
onaj genijalac je rekao da se boji kako bih broji posljednje dane
sjećam se da ušteđevinu tih mjeseci nisam mogao dignuti s rajfajzena
dobio po 5 eura gutu na kraju

prođe 10 godina
ii
jel iko odgovarao za ratnohuškačke parole i plašenje naroda
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#30 Re: Noćni vukovi

Post by SaraFina »

Bodkin wrote:Demonstracija moci putina to sto 20 bajkera dolazi u bosnu :lol: jebote zivot

Nego šta je? Smatraš li da ovaj njihov ovan predvodnik što je haračio po Ukrajini nije sličan Arkanu, vojvodi Šešelju ili kapetanu Draganu?

Ili odobravaš možda ruske tenkove koji su zauzeli Krim? Žališ zbog nepovoljnog geografskog položaja genocidne, znajući da baćuške ne mogu tu stvoriti poligon za obračun sa zapadom? Ili mogu? Odgovori konkretno molim te :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#31 Re: Noćni vukovi

Post by HAVANA »

Black swan wrote:naravno da nisu dobrodošli
kao ni ti :D

huškaju mediji od 2008.

ne znam je li te tad zanimala politika
bilo je nas 10-ak ispred parlamenta kad smo se spontano okupili
u to vrijeme se prijetilo poskupljenjem kruha mlijeka i svega
bila je prijetnja devalvacije marke na 2.1 čini mise
raja nije mogla zbog recesije da se dozove pameti
onaj genijalac je rekao da se boji kako bih broji posljednje dane
sjećam se da ušteđevinu tih mjeseci nisam mogao dignuti s rajfajzena
dobio po 5 eura gutu na kraju

prođe 10 godina
ii
jel iko odgovarao za ratnohuškačke parole i plašenje naroda
Sramota me napisati koliko sam izgubio od novembra 2008 do jula 2009 godine u firmi.Kad tad nisam propao,necu nikad.U velikoj mjeri zbog medija i prenapuhivanja i najavljivanja katasrofe.Jebem im ja mater.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#32 Re: Noćni vukovi

Post by SaraFina »

Black swan wrote:naravno da nisu dobrodošli
kao ni ti :D

huškaju mediji od 2008.

ne znam je li te tad zanimala politika
bilo je nas 10-ak ispred parlamenta kad smo se spontano okupili
u to vrijeme se prijetilo poskupljenjem kruha mlijeka i svega
bila je prijetnja devalvacije marke na 2.1 čini mise
raja nije mogla zbog recesije da se dozove pameti
onaj genijalac je rekao da se boji kako bih broji posljednje dane
sjećam se da ušteđevinu tih mjeseci nisam mogao dignuti s rajfajzena
dobio po 5 eura gutu na kraju

prođe 10 godina
ii
jel iko odgovarao za ratnohuškačke parole i plašenje naroda
Tvoja netrepeljivost prema dijaspori postaje zabrinjavajući trend. Da ne kažem neku goru riječ. Saberi se.
Shvati da se njihovim ulazom demonstrira naša nemoć kao države. Kad već obilaze Brčko trebali su svratiti preko Save u Gunju i Županju pa do Zagreba :D
Bi li ti bilo drago?
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#33 Re: Noćni vukovi

Post by Russki »

kakvi ste vi likovi braćo moja mila
Inok
Posts: 392
Joined: 27/01/2018 16:40

#34 Re: Noćni vukovi

Post by Inok »

HAVANA wrote: Sramota me napisati koliko sam izgubio od novembra 2008 do jula 2009 godine u firmi.Kad tad nisam propao,necu nikad.U velikoj mjeri zbog medija i prenapuhivanja i najavljivanja katasrofe.Jebem im ja mater.
dobar si mene ovi amerikanci pitali jel bezbjedno imali snajpera

User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#35 Re: Noćni vukovi

Post by Truba »

SaraFina wrote: Tvoja


naša
nisam ni znao da si dijasporka

sve je jasnije :lol: :lol: :lol:

ne vole vas niko
ja samo govorim

osim insomnije on je legenda

živjeli
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#36 Re: Noćni vukovi

Post by SaraFina »

SaraFina wrote:
Black swan wrote:naravno da nisu dobrodošli
kao ni ti :D

huškaju mediji od 2008.

ne znam je li te tad zanimala politika
bilo je nas 10-ak ispred parlamenta kad smo se spontano okupili
u to vrijeme se prijetilo poskupljenjem kruha mlijeka i svega
bila je prijetnja devalvacije marke na 2.1 čini mise
raja nije mogla zbog recesije da se dozove pameti
onaj genijalac je rekao da se boji kako bih broji posljednje dane
sjećam se da ušteđevinu tih mjeseci nisam mogao dignuti s rajfajzena
dobio po 5 eura gutu na kraju

prođe 10 godina
ii
jel iko odgovarao za ratnohuškačke parole i plašenje naroda
Tvoja netrepeljivost prema dijaspori postaje zabrinjavajući trend. Da ne kažem neku goru riječ. Saberi se.
Shvati da se njihovim ulazom demonstrira naša nemoć kao države. Kad već obilaze Brčko trebali su svratiti preko Save u Gunju i Županju pa do Zagreba :D
Bi li ti bilo drago?
U pravu ste VI. Nema spora. Iz Sarajeva onako koMforno kao i ja iz Beča. Kad se ravnogogorci mogu postrojavati po Višegradu ,Bratuncu, Vlasenici ili Srebrenici što bi dio ruskih paravojnih formacija bio sporan u bajkerskom pohodu.
Last edited by SaraFina on 20/03/2018 09:27, edited 1 time in total.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#37 Re: Noćni vukovi

Post by SaraFina »

Black swan wrote:
SaraFina wrote: Tvoja


naša
nisam ni znao da si dijasporka

sve je jasnije :lol: :lol: :lol:

ne vole vas niko
ja samo govorim

osim insomnije on je legenda

živjeli
:lol: :lol:

Briga me. Kad dodjem u svoj "Teheran" nisam majorizirana. Ni od Bošnji ni od Čovića. :D
Inok
Posts: 392
Joined: 27/01/2018 16:40

#38 Re: Noćni vukovi

Post by Inok »

vukovi su ovi karina teška za festival četalja i ustaša u melburnu, adelaide svake godine folkor puni

Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#39 Re: Noćni vukovi

Post by Bodkin »

SaraFina wrote:
Bodkin wrote:Demonstracija moci putina to sto 20 bajkera dolazi u bosnu :lol: jebote zivot

Nego šta je? Smatraš li da ovaj njihov ovan predvodnik što je haračio po Ukrajini nije sličan Arkanu, vojvodi Šešelju ili kapetanu Draganu?

Ili odobravaš možda ruske tenkove koji su zauzeli Krim? Žališ zbog nepovoljnog geografskog položaja genocidne, znajući da baćuške ne mogu tu stvoriti poligon za obračun sa zapadom? Ili mogu? Odgovori konkretno molim te :D
Konkretno mi je urnebesna tvrdnja da je 20 bajkera ruska demonstracija moci. Ne znam ko pri zdravom razumu to izjavio

Ali naravno, iz te recenice se da zakljuciti da podrzavam ruske tenkove na krimu :thumbup: dedukcija na nivou
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#40 Re: Noćni vukovi

Post by SaraFina »

Bodkin wrote:
SaraFina wrote:
Bodkin wrote:Demonstracija moci putina to sto 20 bajkera dolazi u bosnu :lol: jebote zivot

Nego šta je? Smatraš li da ovaj njihov ovan predvodnik što je haračio po Ukrajini nije sličan Arkanu, vojvodi Šešelju ili kapetanu Draganu?

Ili odobravaš možda ruske tenkove koji su zauzeli Krim? Žališ zbog nepovoljnog geografskog položaja genocidne, znajući da baćuške ne mogu tu stvoriti poligon za obračun sa zapadom? Ili mogu? Odgovori konkretno molim te :D
Konkretno mi je urnebesna tvrdnja da je 20 bajkera ruska demonstracija moci. Ne znam ko pri zdravom razumu to izjavio

Ali naravno, iz te recenice se da zakljuciti da podrzavam ruske tenkove na krimu :thumbup: dedukcija na nivou

Odgovori na pitanja, molim lijepo. Redom. I što je nego mjerenje sa zapadom čiji je "veći"? Definiraj. Što hoće po ruti Balkan i što simboliziraju gradovi koje obilaze?Konkretno Brčko recimo? :D
Daj ti svoje vidjenje :D

http://ba.n1info.com/a249325/Vijesti/Vi ... aviti.html
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#41 Re: Noćni vukovi

Post by MarlboroGold »

Kad počne dijaspora pametovati šta bi, kako bi, a prije 20 i kusur godina napustili BiH... živite svoj život u drugoj zemlji, asimilirajte se i ostavite se Bosne. Ne trebate nam više ni marke poslati. Kao turisti bujrum.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#42 Re: Noćni vukovi

Post by SaraFina »

MarlboroGold wrote:Kad počne dijaspora pametovati šta bi, kako bi, a prije 20 i kusur godina napustili BiH... živite svoj život u drugoj zemlji, asimilirajte se i ostavite se Bosne. Ne trebate nam više ni marke poslati. Kao turisti bujrum.
Oprosti, ovo je javni forum i nigdje u pravilima ne piše da neko da IP adresom van BiH ne smije komentirati ili? Otkad si ti dio administracije ili možda imaš udjela u vlasništvu portala, pa daješ sebi za pravo da se nekom ovako obraćaš pa i indirektno?

Ovo je forum koji je nosio naziv mog rodnog grada i dan danas, dobar dio mojih sugradjana je ovdje. Imaš nešto konkretno protiv mene lično?

Ako ne, zaobilazi molim te te upadice dijaspora vs VI domaći.
broj dva
Posts: 4545
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#43 Re: Noćni vukovi

Post by broj dva »

Ko hebe vukove, tu su da ih nase velike vodje iskoriste da malo poprave torove.
Inace zmaj > vuk.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#44 Re: Noćni vukovi

Post by MarlboroGold »

SaraFina wrote:
MarlboroGold wrote:Kad počne dijaspora pametovati šta bi, kako bi, a prije 20 i kusur godina napustili BiH... živite svoj život u drugoj zemlji, asimilirajte se i ostavite se Bosne. Ne trebate nam više ni marke poslati. Kao turisti bujrum.
Oprosti, ovo je javni forum i nigdje u pravilima ne piše da neko da IP adresom van BiH ne smije komentirati ili? Otkad si ti dio administracije ili možda imaš udjela u vlasništvu portala, pa daješ sebi za pravo da se nekom ovako obraćaš pa i indirektno?

Ovo je forum koji je nosio naziv mog rodnog grada i dan, danas dobar dio mojih sugradjana je ovdje. Imaš nešto konkretno protiv?
Ma piši ti šta hoćeš, ko ti brani? Imam problem sa vašim mentalitetom, i to onih ljudi kojima su usta puna BiH i bosanaca, savjetovanja šta bi i kako bi a nikad se neće vratiti. Ako smatraš da sam te teško uvrijedio, prijavi post pa neka modovi odluče. Vozdra.
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#45 Re: Noćni vukovi

Post by Seyfo »

Sjoo teme..
Šta će biti za par dana? Vukovi bili, slikali se, otišli, Dodik ubrao par poena kod naroda jer je "pokazao" i "iznervirao" ove u Federaciji, ovamo opet osuđujući komentari, ne može tako (a može). Efekat je par procenata više glasova na izborima nacionalistima na obje strane.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#46 Re: Noćni vukovi

Post by SaraFina »

MarlboroGold wrote:
SaraFina wrote:
MarlboroGold wrote:Kad počne dijaspora pametovati šta bi, kako bi, a prije 20 i kusur godina napustili BiH... živite svoj život u drugoj zemlji, asimilirajte se i ostavite se Bosne. Ne trebate nam više ni marke poslati. Kao turisti bujrum.
Oprosti, ovo je javni forum i nigdje u pravilima ne piše da neko da IP adresom van BiH ne smije komentirati ili? Otkad si ti dio administracije ili možda imaš udjela u vlasništvu portala, pa daješ sebi za pravo da se nekom ovako obraćaš pa i indirektno?

Ovo je forum koji je nosio naziv mog rodnog grada i dan, danas dobar dio mojih sugradjana je ovdje. Imaš nešto konkretno protiv?
Ma piši ti šta hoćeš, ko ti brani? Imam problem sa vašim mentalitetom, i to onih ljudi kojima su usta puna BiH i bosanaca, savjetovanja šta bi i kako bi a nikad se neće vratiti. Ako smatraš da sam te teško uvrijedio, prijavi post pa neka modovi odluče. Vozdra.

Nemam ja tebe što prijavljivati. Ako imaš što konkretno na temu, bujrum. Neki argument koji se protivi onim tezama koje iznosim... To što ti imaš problem s "mojim mentlitetom" ili nečim desetim, imaš i opciju ignoriši forumaša i bujrum ubuduće.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#47 Re: Noćni vukovi

Post by SaraFina »

Sarajmen wrote:'' ZAR JE VAŽNO KO JE KRIM?

Bosna i Hercegovina je jedina zemlja u regiji koja nema skoro nikakav sigurnosni potencijal i pravne instrumente za zaštitu od ruske destrukcije, kojoj su Srbija i njene institucije i resursi platforma za tu vrstu specijalnog rata, sa secesijom kao konačnim ciljem. Posljednjih godinu i pol o kojima je govorio američki general Scaparrotti kao periodu u kojem je pojačana aktivnost Rusije na Balkanu, na sceni je svojevrsna kriminalna “krimizacija” Bosne i Hercegovine, njeno rastakanje na isti način, istim sredstvima, pa i sa istim ljudima i vojno obavještajnim vještinama, kojima je ruskom aneksijom Krima raspolućena Ukrajina.

Nedavno je u britanskom Domu lordova tokom diskusije o ruskom prisustvu na Balkanu govoreno o širokoj, pa i “maštovitoj” paleti ruskog penetriranja u balkanske zemlje, od (para)vojnih, umjetničkih, propagandističkih, medijskih… Sve to možemo pratiti u posljednjih nekoliko mjseci u Bosni i Hercegovini, nije potrebna neka posebno vidovnjačka moć da se raspozna. I sve to ima veze jedno sa drugim, sve to ima zajednički povod i ishod.

Reynaud Theunens, vještak tužiteljstva u Haagu na posljednjem preostalom suđenju, šefovima Državne bezbjednosti Srbije Jovici Stanišiću i Franku Simatoviću, dokazao je kako su pod kontrolom DB Srbije, ped početak ratova u Hrvatskoj i BiH, pored parapolicija, bile i brojne druge institucije, mediji, političari, “ugledne javne ličnosti”. Po toj logici, koja je provjerena i dokazana u krvi, ne skupljaju se slučajno i izolirano jedni od drugih posljednjih nedjelja u Višegradu, istovremeno, četnici Draže Mihailovića, “Noćni Vukovi” Vladimira Putina i srpski akademski “Škorpioni” Emira Kusturice: Matija Bećković, Bora Đorđević i ubogi Muharem Bazdulj. “Mi Srbiju shvatamo kao selotejp okrenut prema vani, koji će zalijepiti Republiku Srpsku i Republiku Srpsku Krajinu”, govorio je i pisao Brana Crnčević, srpski pisac, dokazani i ponosni suradnik DB Srbije, Miloševićev ministar za dijasporu i patrijarh rusofilstva na Balkanu.''

Izvor:http://kliker.info/senad-avdic-crna-gor ... a-uraditi/


:thumbup:
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#48 Re: Noćni vukovi

Post by Šunj »

Ovim ubicama treba zabraniti ulazak u BiH.
Imam problem sa vašim mentalitetom, i to onih ljudi kojima su usta puna BiH i bosanaca, savjetovanja šta bi i kako bi a nikad se neće vratiti. Ako smatraš da sam te teško uvrijedio, prijavi post pa neka modovi odluče. Vozdra.

Citave familije napustaju Bosnu i Hercegovinu, ne znam o kakvom to mentalitetu govoris.
Vrlo malo ljudi ce se vratiti tamo gdje ce se boriti da prezive bez primanja, bez zdravsvenog osiguranja, .....
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#49 Re: Noćni vukovi

Post by MarlboroGold »

Šunj wrote:Ovim ubicama treba zabraniti ulazak u BiH.
Imam problem sa vašim mentalitetom, i to onih ljudi kojima su usta puna BiH i bosanaca, savjetovanja šta bi i kako bi a nikad se neće vratiti. Ako smatraš da sam te teško uvrijedio, prijavi post pa neka modovi odluče. Vozdra.

Citave familije napustaju Bosnu i Hercegovinu, ne znam o kakvom to mentalitetu govoris.
Vrlo malo ljudi ce se vratiti tamo gdje ce se boriti da prezive bez primanja, bez zdravsvenog osiguranja, .....
Govorim uglavnom o onima koji su davno napustili. A koji je mentalitet? Pa zar stvarno to treba obrazložiti... ne zezaj me majke ti.
broj dva
Posts: 4545
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#50 Re: Noćni vukovi

Post by broj dva »

MarlboroGold wrote:
Šunj wrote:Ovim ubicama treba zabraniti ulazak u BiH.
Imam problem sa vašim mentalitetom, i to onih ljudi kojima su usta puna BiH i bosanaca, savjetovanja šta bi i kako bi a nikad se neće vratiti. Ako smatraš da sam te teško uvrijedio, prijavi post pa neka modovi odluče. Vozdra.

Citave familije napustaju Bosnu i Hercegovinu, ne znam o kakvom to mentalitetu govoris.
Vrlo malo ljudi ce se vratiti tamo gdje ce se boriti da prezive bez primanja, bez zdravsvenog osiguranja, .....
Govorim uglavnom o onima koji su davno napustili. A koji je mentalitet? Pa zar stvarno to treba obrazložiti... ne zezaj me majke ti.
--
Mislis oni sto su nekad pocetkom devedeseti bukirali duzi ferije negdje u evropi jer im je dosadilo boraviti na prostoru gdje su bili proganjani/ubijani/zatvarani i etnicki cisceni ? Proklet je taj turisticki mentalitet, nista dobro nece od toga..
Post Reply