No arms no legs no worries

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
sheikh
Posts: 764
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#1 No arms no legs no worries

Post by sheikh »

Slucajno samo naletio na neke klipove na youtube i moram reci da sam ostao zatecen :)
Nick Vujicic,covjek bez ruku i nogu pliva,peca,igra fudbal,sve zivo radi.... i drzi motivacijske govore koji
su nevjerovatni.Mislim da bi svako na svijetu trebao ih pogledati.Evo site :

http://www.youtube.com/watch?v=ciYk-UwqFKA

Elem,interesuje me da li neko zna site ili nesto slicno odakle mogu skinuti kompletan film pod istim nazivom....
Jos jednom,obavezno pogledajte ovaj klip :)
User avatar
grunt
Posts: 2067
Joined: 17/01/2008 23:41
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
Contact:

#2 Re: No arms no legs no worries

Post by grunt »

Nedavno sam na Discovery Channel gledao West Coast Customs,kad prave neka motorna kolica za malca kojeg je cini mi se sprzila struja,pa nema ni ruke a ni noge.Ali on je sretan,sa osmijehom na licu :)
Kako onda moze neko ko je zdrav biti sjeban,tuzan,nezadovoljan zivotom itd. kada vidi ovakve ljude !!!

imas pp
User avatar
sheikh
Posts: 764
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#3 Re: No arms no legs no worries

Post by sheikh »

Nisam nazalost gledao tu epizodu,ali je lik strasan.Svaka mu cast :)
Hvala ti prijatelju na situ :) Skinuto veci i za koji minut se gleda :)
talić
Posts: 1559
Joined: 03/11/2010 17:52

#4 Re: No arms no legs no worries

Post by talić »

http://www.youtube.com/watch?v=0DxlJWJ_WfA gledao sam prije par dana prilog o njemu na njemačkoj TV i oduševljen sam bio. Pita ga dječak koji je rođen bez nogu kako se navikao na poglede ljudi. Kaže čovjek da su mu roditelji nekad davno rekli da je poseban a da on nije želio da bude poseban nego običan. Stao je pred ogledalo i shvatio da je poseban, zaplakao je i shvatio da ima oči i da se treba skoncentrisati na ono što ima a ne na ono što nema. Ljudi čitav život pate za materijalnim vrijednostima koje nemaju a ne znaju da uživaju u onome što imaju a svako od nas ima mnogo. Pogledamo neki prilog o najsiromašnijim zemljama vidimo nasmijane i razigrane polugladne ljude.
User avatar
sheikh
Posts: 764
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#5 Re: No arms no legs no worries

Post by sheikh »

talić wrote:http://www.youtube.com/watch?v=0DxlJWJ_WfA gledao sam prije par dana prilog o njemu na njemačkoj TV i oduševljen sam bio. Pita ga dječak koji je rođen bez nogu kako se navikao na poglede ljudi. Kaže čovjek da su mu roditelji nekad davno rekli da je poseban a da on nije želio da bude poseban nego običan. Stao je pred ogledalo i shvatio da je poseban, zaplakao je i shvatio da ima oči i da se treba skoncentrisati na ono što ima a ne na ono što nema. Ljudi čitav život pate za materijalnim vrijednostima koje nemaju a ne znaju da uživaju u onome što imaju a svako od nas ima mnogo. Pogledamo neki prilog o najsiromašnijim zemljama vidimo nasmijane i razigrane polugladne ljude.

Hvala za klip.Nazalost nisam ni to gledao niti kada je bio na Discovery-u za custrom ride...Svaki dan treba pregledati ovaj klip da budemo sretni sa onim sto imamo....
User avatar
sheikh
Posts: 764
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#6 Re: No arms no legs no worries

Post by sheikh »

Baby Blue wrote:Nekad prosle godine se "upoznah" isto tako preko clipova s Nickom. Cesto kad dodje "jedan od onih dana" kad pomislis da je bolje bilo da si ga prespavao, sjetim se i ponovo pogledam njegove govore. Motiviraju, podsjete te koliko si nezahvalan i ne znas uzivati u zivotu, i uvijek bez izuzetka me ucine tako humble.

Oficijelna stranica:
http://www.lifewithoutlimbs.org/

Vjerujem da ces tu naci puno toga :)


upravo tako :) Kad god naidje period ovo treba pregledati :)
Grunt mi je dao site sa kojeg se moze skinuti kompletan film pa kome treba nek se javi preko pp pa cu ja proslijediti :)
btw tebi hvala za site :)
staza
Posts: 582
Joined: 04/03/2009 22:58

#7 Re: No arms no legs no worries

Post by staza »


ri0
Posts: 314
Joined: 25/10/2006 09:40
Location: Rajvosa - Grbavica
Contact:

#8 Re: No arms no legs no worries

Post by ri0 »

User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#9 Re: No arms no legs no worries

Post by ladyblue18 »

Bio je sinoc na "Provjereno" na novoj. :)
User avatar
sheikh
Posts: 764
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#10 Re: No arms no legs no worries

Post by sheikh »

ladyblue18 wrote:Bio je sinoc na "Provjereno" na novoj. :)
gledano :)
Post Reply