Njemacki ovcari Sarajevo

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

semirkole
Posts: 4
Joined: 03/03/2015 14:49

#126 Re: Njemacki ovcari Sarajevo

Post by semirkole »

imam jedno pitanje, imam njemackog ovcara, ima 8 mjeseci, usi su bile jedno vrijeme podignute, onda su oba pala prije mjesec, znatel vi zbog cega i hoce li se uopste podici, unaprijed hvala..
semirkole
Posts: 4
Joined: 03/03/2015 14:49

#127 Re: Njemacki ovcari Sarajevo

Post by semirkole »

imam jedno pitanje, imam njemackog ovcara, ima 8 mjeseci, usi su bile jedno vrijeme podignute, onda su oba pala prije mjesec, znatel vi zbog cega i hoce li se uopste podici, unaprijed hvala..
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#128 Re: Njemacki ovcari Sarajevo

Post by hladan.preminger »

semirkole wrote:imam jedno pitanje, imam njemackog ovcara, ima 8 mjeseci, usi su bile jedno vrijeme podignute, onda su oba pala prije mjesec, znatel vi zbog cega i hoce li se uopste podici, unaprijed hvala..
Ako ih neko nije polomio trebale bi se samo podignuti bez problema. I kod mog su tako se dizale i spustale, i ja taman ih htio lijepiti kad se one same ispravise. :D
kikilika
Posts: 258
Joined: 10/01/2011 22:41

#129 Re: Njemacki ovcari Sarajevo

Post by kikilika »

imam ženku njemačkog ovčara staru preko 13 godina; u posljednje vrijeme je sve slabija, jedan dan je ok, drugi nije, jbg godine čine svoje; zainteresovan sam za kupovinu šteneta, pa ako neko ima iskustva sa ovom rasom, tj. uzgajivača za preporučiti neka pošalje pp (ja sam iz Sarajeva, ali lokacija na kojoj se nalazi uzgajivač nije problem); definitivno ću tražiti da vidim slike mužjaka i ženke koji će se/su se pariti/li, pa ako ih odmah imate šaljite i njih; pozdrav
senad82
Posts: 22
Joined: 15/12/2011 22:59

#130 Re: Njemacki ovcari Sarajevo

Post by senad82 »

Imam muzjaka njemackog ovcara sa vrhunskim pedigreom i svim papirima,star 4 godine trazimo zenku slicnog pedigrea sa papirima za parenje
Za sve info moze na pp
Hvala
User avatar
valter.ba
Posts: 1767
Joined: 29/04/2008 09:55

#131 Re: Njemacki ovcari Sarajevo

Post by valter.ba »

Pozdrav ekipa :D .
Vidim tema je zamrla, nadam se da će se neko javiti i odgovoriti na par pitanja?
Čini se da u Sarajevu nema respektabilne odgajivačnice, ukoliko griješim molim da me prosvjetlite. Može i neka preporuka odgajivačnice u BiH, HR ili Srbiji (manje poželjno jer često štancaju pse).
Takodjer mi treba informacija koliki box je "human"?
Naravno, služiće samo kao sklonište od vremenskih nepogoda a povezao bi ga sa kućicom da ima dvosoban stan :lol: . Ne želim da to bude neki skučen prostor koji bi ga ubijao. I da, koja podloga treba da bude u boxu betonska ploča ili zemlja?
Zahvaljujem se na odgovorima unaprijed :).
Post Reply