Njega tijela (zenska tema)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
MersY
Posts: 295
Joined: 21/12/2011 15:08

#2751 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by MersY »

Ovaj Le Petit MARSEILLAIS hidratantni balzam za tijelo mi je savršen, moram uvijek imati jednu rezervnu kutiju jer čim jedan potrošim odmah drugi stupa na snagu, miris, tekstura, njega sve savršeno
Image
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#2752 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by semmy »

galamdzinica wrote:Kupih danas ovaj gel za tuširanje, u mojoj apoteci 50% jeftiniji nego na stranici :D sls, parabene, silicone etc. free.

Image

Imate li kakav prijedlog za body peeling? Koristih Lierac sensorielle

Image

preprelijep je, nešto najbolje što sam ikad imala, ali se troši prebrzo, ni dva mjeseca :/ pošto ja volim isprobavati nove stvarčice, dok ga nisam opet kupila ima li kakav drugi koji vas je oduševio :) Baleu sam imala i ne sviđa mi se što me ostavi masnom.

moj prijedlog collistar - talaso scrub sa drenažnim učinkom i collistar - talasso scrub sa termalnim efektom ..ja sam prezadovoljna s oba
http://www.everet-group.com/cr/Collistar/Njega-tijela/
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2753 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by Partizzanka »

ima li neko prijedlog za neki piling sa vocnim kiselinama?
[Emma]
Posts: 350
Joined: 25/07/2012 01:25

#2754 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by [Emma] »

Zna li neko koja apoteka u Sarajevu drži Rougj proizvode? Konkretno treba mi attiva bronz 40% za ubrzano tamnjenje.
User avatar
leki hz
Posts: 590
Joined: 09/09/2011 21:08

#2755 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by leki hz »

[Emma] wrote:Zna li neko koja apoteka u Sarajevu drži Rougj proizvode? Konkretno treba mi attiva bronz 40% za ubrzano tamnjenje.
Ta attiva bronz se više ne proizvodi, odnosno sad je u prodaji pod nazivom rapid bronz. Imaš u Apotekama Sarajevo kupiti.
[Emma]
Posts: 350
Joined: 25/07/2012 01:25

#2756 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by [Emma] »

leki hz wrote:
[Emma] wrote:Zna li neko koja apoteka u Sarajevu drži Rougj proizvode? Konkretno treba mi attiva bronz 40% za ubrzano tamnjenje.
Ta attiva bronz se više ne proizvodi, odnosno sad je u prodaji pod nazivom rapid bronz. Imaš u Apotekama Sarajevo kupiti.
EDIT Kupila sam je u Importanneu, piše da treba 7 dana prije mazati, ja nažalost imam samo 2, u ponedjeljak bazen, valjda će djelovati nešto dotad. Mora, obzirom da je 33 KM :D
User avatar
leki hz
Posts: 590
Joined: 09/09/2011 21:08

#2757 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by leki hz »

[Emma] wrote:
leki hz wrote:
[Emma] wrote:Zna li neko koja apoteka u Sarajevu drži Rougj proizvode? Konkretno treba mi attiva bronz 40% za ubrzano tamnjenje.
Ta attiva bronz se više ne proizvodi, odnosno sad je u prodaji pod nazivom rapid bronz. Imaš u Apotekama Sarajevo kupiti.
EDIT Kupila sam je u Importanneu, piše da treba 7 dana prije mazati, ja nažalost imam samo 2, u ponedjeljak bazen, valjda će djelovati nešto dotad. Mora, obzirom da je 33 KM :D
Možeš mazati i ispod kreme za sunčanje, bar sam ja tako radila sa attivom bronz.
[Emma]
Posts: 350
Joined: 25/07/2012 01:25

#2758 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by [Emma] »

leki hz wrote: Možeš mazati i ispod kreme za sunčanje, bar sam ja tako radila sa attivom bronz.
To sam i kontala, je l' ti djelovala išta? Ja baš lako izgorim, nadam se da će mi ovo pomoći.
User avatar
leki hz
Posts: 590
Joined: 09/09/2011 21:08

#2759 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by leki hz »

[Emma] wrote:
leki hz wrote: Možeš mazati i ispod kreme za sunčanje, bar sam ja tako radila sa attivom bronz.
To sam i kontala, je l' ti djelovala išta? Ja baš lako izgorim, nadam se da će mi ovo pomoći.
I ja sam svijetle puti, doduše ja se nešto ne izlažem puno suncu, a tada sam dobila lijepu boju.
Chuppy
Posts: 8
Joined: 01/06/2012 13:46

#2760 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by Chuppy »

moje iskustvo sa kozmetickim salonom Farah je da su precijenjeni. Sa tretmanom lica ne mogu reci da sam bila nezadovoljna, ali ima salona koji to isto odrade za manju cijenu. sa depilacijom sam nezadovoljna, jer se trake sa voskom "kidaju" sa noge (iskusni ce znati o cemu pricam), bila sam kod vise razlicitih djevojaka i niti jedna ne skida treku pod ppravilnim uglom, nego kida dlaku na povrsini, jasno ne zele da smanje rast dlake u korijenu, vec zele da imaju klijenta koji ce se stalno vracati. sa pedikirom sam opet bila izrazito nezadovoljna, djevojka se uopste nije potrudila, ja sama pedikir sebi uradim bolje, uopste nisam imala onaj leprsavi osjecaj na stopalima kao nakon tretmana u nekom drugom salonu, izasla sam sa tretmana sa suhim stopalima :(. Elem 30 KM baceno u vjetar
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#2761 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by CherryLips »

Imate li preporuku za medicinski pedikir,u kojem salonu raditi? Znaci ne tražim sredjivanje noktiju,lakiranje,vec neke kupke i dobru masažu nogu ,da malo limfa proradi više. Trudnica sam i bas mi je užasan osjećaj težine u nogama.
Vidjela sam na e kuponu ponudu ali negdje na Stupu,vala mi se ne da dole ici.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2762 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by Partizzanka »

meni treba preporuka za dobar (uredan i cist) salon gdje mogu uraditi pedikir u sa (blize centru)
ne mora biti neki ultra napucani niti neki specijalni pedikir hocu basic stvari :)
[Emma]
Posts: 350
Joined: 25/07/2012 01:25

#2763 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by [Emma] »

Je li neko ima iskustva sa airbrush tamnjenjem u salonu carpe diem? (ili nekom drugom u Sarajevu) da li se isplati, je li se boja postepeno skida, koliko traje, može li se na more s tim?
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#2764 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by Bluemore »

gdje nabaviti shea puter :?
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2765 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by swirl »

Bluemore wrote:gdje nabaviti shea puter :?
http://www.imperatrix.co/
Teufik
Posts: 4841
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#2766 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by Teufik »

Ima li ko Philips Lumea ipl? Kontam zeni da uzmem pa me zanimaju licna iskustva. Hvala unaprijed.
djetelina_
Posts: 9262
Joined: 24/09/2011 13:12

#2767 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by djetelina_ »

lavorpunvode wrote: 04/07/2014 06:05
kakaovac wrote:
Ime Korisničko wrote:vidjela u DM-u secernu pastu Cleopatra, sa kamilicom i arganovim, 120g 11,50KM

e sad ne znam jel to skupo, koliko treba paste..
Kupovala sam i koristila, nekad trosila vise paste a nekad manje (i temperatura prostorije ima uticaj, ako nisi znala) a svaki put se ulijepila i potrosila puno vremena na ciscenje poslije ........ zadnja strana nogu se tesko radi, bikini zona previse bolna , sama sebi izdepilirati pazuh nisam znala, a mozda je i nemoguce... Morala sam odustati od varijante "sam svoj majstor" a za kozmeticki nisam imala love. Na fb sam pronasla tetu koja to radi dobro a jeftino i prezadovoljna sam
Link na pp? :zoka:
Moze i meni pp pliz
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#2768 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by Euphoria »

Teufik wrote: 25/01/2020 16:12 Ima li ko Philips Lumea ipl? Kontam zeni da uzmem pa me zanimaju licna iskustva. Hvala unaprijed.
I mene ovo zanima. Da li si kupio ženi i kakva su iskustva?
User avatar
BadSanta
Posts: 387
Joined: 30/11/2011 22:43
Location: Sarajevo

#2769 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by BadSanta »

Na koji nacin kupiti/naruciti kozmetiku Natura Siberica ovdje u Sa? Ima vrlo malo izbora u Makroviti u BBI-ju na 5.spratu i u biljnoj ljekarni do Parkuse i vise od tih nekih 5 do 10 proizvoda ne mogu nigdje drugo da nadjem.

Ima li negdje bolji izbor?
User avatar
leki hz
Posts: 590
Joined: 09/09/2011 21:08

#2770 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by leki hz »

BadSanta wrote: 02/07/2020 20:32 Na koji nacin kupiti/naruciti kozmetiku Natura Siberica ovdje u Sa? Ima vrlo malo izbora u Makroviti u BBI-ju na 5.spratu i u biljnoj ljekarni do Parkuse i vise od tih nekih 5 do 10 proizvoda ne mogu nigdje drugo da nadjem.

Ima li negdje bolji izbor?
Kakvi su proizvodi, planirala sam neki šampon da probam, ali me odbija što ipak ima neki oblik sulfata. Vidjela sam u izlogu neke biljne apoteke na Ilidži, e sad koliko izbora ima ne znam.
Teufik
Posts: 4841
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#2771 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by Teufik »

Miss Moonlight wrote: 29/06/2020 14:21
Teufik wrote: 25/01/2020 16:12 Ima li ko Philips Lumea ipl? Kontam zeni da uzmem pa me zanimaju licna iskustva. Hvala unaprijed.
I mene ovo zanima. Da li si kupio ženi i kakva su iskustva?
Nisam kupio
User avatar
BadSanta
Posts: 387
Joined: 30/11/2011 22:43
Location: Sarajevo

#2772 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by BadSanta »

leki hz wrote: 02/07/2020 20:40

Kakvi su proizvodi, planirala sam neki šampon da probam, ali me odbija što ipak ima neki oblik sulfata. Vidjela sam u izlogu neke biljne apoteke na Ilidži, e sad koliko izbora ima ne znam.
To je ista biljna apoteka na Ilidzi koja ima i u gradu blizu BBi-ja. Izbora nema puno. Probala sam 2 njihova sampona, za suhu kosu je bio divan (tirkizna boja pakovanja) koju vise nemaju, a nekakav za energicnost kose los (narandzasto pakovanje), pa ga izbjegavaj ako se odlucis probati.
User avatar
leki hz
Posts: 590
Joined: 09/09/2011 21:08

#2773 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by leki hz »

BadSanta wrote: 02/07/2020 20:56
leki hz wrote: 02/07/2020 20:40

Kakvi su proizvodi, planirala sam neki šampon da probam, ali me odbija što ipak ima neki oblik sulfata. Vidjela sam u izlogu neke biljne apoteke na Ilidži, e sad koliko izbora ima ne znam.
To je ista biljna apoteka na Ilidzi koja ima i u gradu blizu BBi-ja. Izbora nema puno. Probala sam 2 njihova sampona, za suhu kosu je bio divan (tirkizna boja pakovanja) koju vise nemaju, a nekakav za energicnost kose los (narandzasto pakovanje), pa ga izbjegavaj ako se odlucis probati.
Hvala na odgovoru. Ima neki roza u izlogu, nisam nešto previše zagledala. Ne treba mi energičnost, ionako sam čupava :lol:
User avatar
BadSanta
Posts: 387
Joined: 30/11/2011 22:43
Location: Sarajevo

#2774 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by BadSanta »

ma nema na čemu ;-)
User avatar
alica.k
Posts: 8774
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2775 Re: Njega tijela (zenska tema)

Post by alica.k »

leki hz wrote: 02/07/2020 20:40
BadSanta wrote: 02/07/2020 20:32 Na koji nacin kupiti/naruciti kozmetiku Natura Siberica ovdje u Sa? Ima vrlo malo izbora u Makroviti u BBI-ju na 5.spratu i u biljnoj ljekarni do Parkuse i vise od tih nekih 5 do 10 proizvoda ne mogu nigdje drugo da nadjem.

Ima li negdje bolji izbor?
Kakvi su proizvodi, planirala sam neki šampon da probam, ali me odbija što ipak ima neki oblik sulfata. Vidjela sam u izlogu neke biljne apoteke na Ilidži, e sad koliko izbora ima ne znam.
Natura Siberica meni pre pre dobri izbori.
Nazalost, slabo u Sa ima kupiti, no njihov web shop dostavlja bilo gdje tako da ja od njih narucujem.
Post Reply