Niže lige bh. fudbala

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#626 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by plain vanilla »

Logovan wrote:
plain vanilla wrote: Sad ce oni pomjeriti tablu Tuzle da budu u gradu.
:D :D
Koliko je kilometara od centra Tuzle do Siminog Hana?
Ne znam ti reci. Ide Brcanska malta, Slavinovici, pa Simin Han. Nekad je grad bio do Brcanske, ali se pomalo tabla pomjera.
Ali gore su uglavnom bili Srbi (to je jasno iz naziva kluba, zato ga i hoce promijeniti), sto znaci da su sad gore uglavnom izbjeglice.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#627 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by manijak1 »

Haj nek je i Simo imo konačište :D sad hoće da bude jedan grad jedan klub :D ko neki :D gigantići .
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#628 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by insomnia78 »

Joj sad kad bude graCki derbi. Tuci ce ovi Slobodu u svakom smislu.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#629 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by insomnia78 »

Fukare da ne spominjem svakako su zestoki momci Tz asfalta vecinom izbjeglice
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#630 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by plain vanilla »

A izgleda ce Buducnost Banovici u Federalnu. Svaka slicnost je namjerna.
User avatar
karanana
Posts: 47216
Joined: 26/02/2004 00:00

#631 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by karanana »

ma ta ce oni. kamiondzija se kurchi jer je potrosio par stotina hiljada da osvoji cvajtu.
jeste da je nasa premier liga odron, ali i kod nas je razlika izmedju premier i cvajte ogromna tako da bi kamiondzija trebo malo manje ambicije imati a ne napadanje titule i svinjskog. osim ako ne stavi pod hipoteku trakove uzme neki kreditcic od bank of amerika i bas bas se ne pojaca. ali ne vjerujem da je tolika budala.
Bazinga1234
Posts: 7610
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#632 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Bazinga1234 »

Naredne sezone ulazimo u Premijer ligu sigurno, jedini ozbiljan konkurent je Olimpik. Super je sto je Celik ostao a Sloga usla u premijer ligu, puno nam je lakse ovako. I drago mi je sto je Igman obezbjedio opstanak, valjda ce sa Fejom postati stabilan federalni prvoligas.
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#633 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by luckylaka »

Bazinga1234 wrote:Naredne sezone ulazimo u Premijer ligu sigurno, jedini ozbiljan konkurent je Olimpik. Super je sto je Celik ostao a Sloga usla u premijer ligu, puno nam je lakse ovako. I drago mi je sto je Igman obezbjedio opstanak, valjda ce sa Fejom postati stabilan federalni prvoligas.
A vi Boga mi gurnuste one moje u provaliju,niste im mogli halaliti 3 bobe.Slabi ste ljudi :D
Bazinga1234
Posts: 7610
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#634 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Bazinga1234 »

luckylaka wrote:
Bazinga1234 wrote:Naredne sezone ulazimo u Premijer ligu sigurno, jedini ozbiljan konkurent je Olimpik. Super je sto je Celik ostao a Sloga usla u premijer ligu, puno nam je lakse ovako. I drago mi je sto je Igman obezbjedio opstanak, valjda ce sa Fejom postati stabilan federalni prvoligas.
A vi Boga mi gurnuste one moje u provaliju,niste im mogli halaliti 3 bobe.Slabi ste ljudi :D
Ako mislis na Jedinstvo, oni su ti bolan ostali, zato sto je Celik ostao u Premijer ligi. :lol:
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#635 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by luckylaka »

Bazinga1234 wrote:
luckylaka wrote:
Bazinga1234 wrote:Naredne sezone ulazimo u Premijer ligu sigurno, jedini ozbiljan konkurent je Olimpik. Super je sto je Celik ostao a Sloga usla u premijer ligu, puno nam je lakse ovako. I drago mi je sto je Igman obezbjedio opstanak, valjda ce sa Fejom postati stabilan federalni prvoligas.
A vi Boga mi gurnuste one moje u provaliju,niste im mogli halaliti 3 bobe.Slabi ste ljudi :D
Ako mislis na Jedinstvo, oni su ti bolan ostali, zato sto je Celik ostao u Premijer ligi. :lol:
Ako ostane Celik,jos ce tu biti zavrzlama.Sad se digli ugrozeni protestovati.Ko da gledam da ce im popustiti
User avatar
studeni76
Posts: 5419
Joined: 03/06/2009 14:12

#636 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by studeni76 »

Ako je iko zasluzio ispadanje onda je to Jedinstvo. Godinama se cupaju u proljece i zavale nekog drugog! Jedina dobra sezona je ona kada ih je Sisoje povalio.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#637 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by plain vanilla »

[OBAVJEŠTENJE]

U DIJELU KULTURNO-ZABAVNOG PROGRAMA
PROSLAVE PLASMANA NAŠEG KLUBA U
PREMIJER LIGU BOSNE I HERCEGOVINE,
DANA 03.06.2018.G. SA POČETKOM U 21.00 SAT,
NA STADIONU FK SLOGA SIMIN HAN,
UČESTVUJE NAŠA ESTRADNA ZVIJEZDA ENES BEGOVIĆ.

POZIVAMO POSJETITELJE IZ TUZLE DA ZA DOLAZAK
KORISTE JAVNI PREVOZ, A ZA GOSTE IZ OKRUŽENJA
OBEZBIJEĐEN JE PARKING PROSTOR
U KRUGU PIJACE SIMIN HAN I KOD „OSNOVE“.

HVALA NA RAZUMIJEVANJU I
DOBRO NAM DOŠLI

#FKSSH
:mrgreen: bujrum
SSemir
Posts: 4575
Joined: 26/02/2009 08:42

#638 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by SSemir »

karanana wrote:ma ta ce oni. kamiondzija se kurchi jer je potrosio par stotina hiljada da osvoji cvajtu.
jeste da je nasa premier liga odron, ali i kod nas je razlika izmedju premier i cvajte ogromna tako da bi kamiondzija trebo malo manje ambicije imati a ne napadanje titule i svinjskog. osim ako ne stavi pod hipoteku trakove uzme neki kreditcic od bank of amerika i bas bas se ne pojaca. ali ne vjerujem da je tolika budala.
Pa ono...jednom je napao prvo mjesta i zamalo ga ispustio..ocito da moze kad hoce. Zna kako to ide
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#639 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by megaman4 »

SSemir wrote:
karanana wrote:ma ta ce oni. kamiondzija se kurchi jer je potrosio par stotina hiljada da osvoji cvajtu.
jeste da je nasa premier liga odron, ali i kod nas je razlika izmedju premier i cvajte ogromna tako da bi kamiondzija trebo malo manje ambicije imati a ne napadanje titule i svinjskog. osim ako ne stavi pod hipoteku trakove uzme neki kreditcic od bank of amerika i bas bas se ne pojaca. ali ne vjerujem da je tolika budala.
Pa ono...jednom je napao prvo mjesta i zamalo ga ispustio..ocito da moze kad hoce. Zna kako to ide
Previse je Sisoje bahat. Trebat ce dobru kesu da istrese da bi se kurcio u Premijer ligi, a on kakav je ako vidi da nece biti onako kako on hoce, dici ce sidro, kao sto je uradio i u Slobodi.

On samo tjera inat Slobodi tj. Imamovicu. O tome se i radi.

Brzo ce on put Amerike a Sloga je ionako klub koji ce kratko trajati, nesto slicno kao Brotnjo...
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4821
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#640 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Logovan wrote:Prvi put da Tuzla ima dva premijerligaša.
zaboravio si NK Zmaj od Bosne

ekipa za spomenut na nogometnim ikonama BiH (ako ko bude stranicu pravio :D )
User avatar
Logovan
Posts: 94348
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#641 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Logovan »

Tvrtko II Kotromanić wrote:
Logovan wrote:Prvi put da Tuzla ima dva premijerligaša.
zaboravio si NK Zmaj od Bosne

ekipa za spomenut na nogometnim ikonama BiH (ako ko bude stranicu pravio :D )
Da, u pravu si. :thumbup: :D

Sljedeći put neka uđe Velež.
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#642 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by cyprus »

Znači, od 12 premijerligaša, sad je pet seoskih klubova :mrgreen:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#643 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Muhamed Đakmić »

Ja se ježim od tog epiteta seoski klub, ali Mladost, Krupa i GOŠK su gospoda par excellence za ove krkane iz Zvijezde i Sloge Simin Han.

Nije stvar u tome što su iz manjih mjesta niti je stvar u tome što su klubovi bez tradicije, stvar je u tome što toliko prljavo nikad niko nije igrao u nižim ligama, a stvarno je svega bilo.

Klubovi poput Sloge Simin Han neće pomoći poboljšanju sveukupnog nivoa bh. fudbala, naprotiv.
User avatar
House
Posts: 46703
Joined: 17/03/2010 15:36

#644 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by House »

kome smeta jak simin han? :D
User avatar
studeni76
Posts: 5419
Joined: 03/06/2009 14:12

#645 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by studeni76 »

Muhamed Đakmić wrote:Ja se ježim od tog epiteta seoski klub, ali Mladost, Krupa i GOŠK su gospoda par excellence za ove krkane iz Zvijezde i Sloge Simin Han.

Nije stvar u tome što su iz manjih mjesta niti je stvar u tome što su klubovi bez tradicije, stvar je u tome što toliko prljavo nikad niko nije igrao u nižim ligama, a stvarno je svega bilo.

Klubovi poput Sloge Simin Han neće pomoći poboljšanju sveukupnog nivoa bh. fudbala, naprotiv.
Ti ako Gosk svrstavas u gospodu onda nisi godinama pratio nize lige. Pa taj Gosk i njihova uprava su bili sinonim za namjestanje, od Prve lige su pravili pijacu. Ono sto su oni radili je bilo strasno, na takav nacin su uvezujuci razlicite utakmice zeznuli i Slobodu u PL-u.
Oni su usavrsili sistem koji sad koristi Gracanica, Orasje i Rudar Kakanj.
Btw i Mladost nije cista. Od ispadanja ih je spasio bash Gosk kada ih je "pocastio" sa 3 boda u Gabeli da bi slijedece sezone Mladost zavalila Goska i preko njih usla u PL. Kod ovih privatnika je sve kupoprodaja. Razlika je samo da ce iza Musije ostat cijeli sportski kompleks dok kod drugih nema nista.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#646 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Muhamed Đakmić »

Ma mislio sam više na ponašanje u Premijer ligi BiH i oko Premijer lige BiH, slažem se generalno s tom ocjenom oko GOŠK-a i Mladosti. Dole je jedini pošten klub Velež, zato i ne može tako lako da se vrati.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#648 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by Tomahawk11 »

User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#649 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by mad_max_ba »

Tomahawk11 wrote:
Je li to bojkot? :D
dosta toga se dešava povodom fudbala ovih dana u Visokom, uglavnom negativno i isplivavju neke stvari na vidjelo....

neda mi se toliko pisat jer bih morao ići u daleki istorijat kako bih pojasnio trenutnu sliku odrona...
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#650 Re: Niže lige bh. fudbala

Post by megaman4 »

mad_max_ba wrote:
Tomahawk11 wrote:
Je li to bojkot? :D
dosta toga se dešava povodom fudbala ovih dana u Visokom, uglavnom negativno i isplivavju neke stvari na vidjelo....

neda mi se toliko pisat jer bih morao ići u daleki istorijat kako bih pojasnio trenutnu sliku odrona...
Ako se tokom ljeta ne rijese problemi u Bosni, ona ce biti medju glavnim kandidatima za ispadanje jer ce liga biti jos teza za igrati ove godine.
Post Reply