Nije do tebe, do mene je

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#26 Re: Nije do tebe, do mene je

Post by mO k3 »

Ti si super tip, ali …. :mrgreen:

To nije do tebe, do mene je za mene vise diplomatski ako bi bi spontano potreban sa sex recimo :D
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#27 Re: Nije do tebe, do mene je

Post by Sydnor »

Iako sam nabrao finih godina nisam nešto naročito iskusan u m/ž odnosima, nikad mi to nije polazilo za rukom i generalno sam ženama neprivlačan.

Ipak, imao sam dvije veze. Jedna od nekoliko mjeseci, jedna od 2 godine.

Prva veza, ja sam bio taj koji je povukao obarač, dok sam u drugoj ostavljen.

Kada sam prekidao rekao sam razloge prekida, a to je da ne mogu trpit da me pokusava pravit ljubomornim i da joj smeta što nekad izađem na kafu sa drugaricom koju imam čitav život. Bila mi je jako draga i počeo sam se zaljubljivat ali nisam mogao nekih igrica i nepromišljenosti sa njene strane i sve sam joj to rekao prilikom prekida.

Druga veza je bila savršena do pred zadnjih par mjeseci kad sam se ja pogubio. Ostavljen sam uz riječi da više ne vidi nikakvu perspektivu sa mnom, da su frustracije nadjačale lijepe osjećaje i da ne može sebe trpit zbog toga, da joj smeta što nije prihvaćena od moje porodice i da smo različiti tipovi osoba.

Nedostaje mi ona i njeno prijateljstvo i nakon toliko vremena, često se sjetim nje, nekih trenutaka i tako iako je već dugo sretna sa novim partnerom.

Lakše bi i prebolio da je za sve to vrijeme neko bio i zainteresovan za mene, ali nije jbg. Nikome nisam zanimljiv ni privlačan i izgubio sam jedinu osobu koja me voljela.

Što bi reko George Michael.... I'm never gonna dance again... :-D

Uglavnom, bio sam iskren kad sam ostavljao, dobio sam iskrenost kad sam ostavljao. I još gore bi mi bilo da sam čuo neku generic glupost pa da ne znam stvarni razlog prekida...ali opet za partneru sam imao ženu u pravom smislu te riječi tako da...
User avatar
Saian
Posts: 15317
Joined: 08/04/2004 21:50

#28 Re: Nije do tebe, do mene je

Post by Saian »

dale cooper wrote: 19/06/2021 05:08
:lol: :lol: :lol: Klasični George. :mrgreen: Mislim da je, što se tiče tv/filmske fikcije, ovaj izraz, ako ne prvi put spomenut, onda sigurno populariziran u Seinfeldu. George je uvijek bio kralj onih što se popularno zovu loveable assholes. :D

Što se tiče stvarnosti i korištenja ovog izraza u RL teško da bih ga mogao izgovoriti ozbiljnog lica. :D
George je Larry David :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#29 Re: Nije do tebe, do mene je

Post by dale cooper »

Saian wrote: 23/06/2021 18:50
dale cooper wrote: 19/06/2021 05:08
:lol: :lol: :lol: Klasični George. :mrgreen: Mislim da je, što se tiče tv/filmske fikcije, ovaj izraz, ako ne prvi put spomenut, onda sigurno populariziran u Seinfeldu. George je uvijek bio kralj onih što se popularno zovu loveable assholes. :D

Što se tiče stvarnosti i korištenja ovog izraza u RL teško da bih ga mogao izgovoriti ozbiljnog lica. :D
George je Larry David :D
Znam. :mrgreen:
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#30 Re: Nije do tebe, do mene je

Post by Zizi505 »

ovi - nije do tebe, do mene je su barem jedan nivo bolji od onih koji se samo ušute i nestanu bez obrazloženja :D

onda imamo razlike u tome da li ti ovo saopšti preko poruke, telefona ili uživo...

uglavnom, sretni su oni koji nisu ovakvi, a sretni smo i mi ako nam iz života što prije odu ovakvi

iza ovakvih postupaka ne stoji zrela osoba
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#31 Re: Nije do tebe, do mene je

Post by hadzinicasa »

iz ove perspektive i vremenske distance:
i bilo je do njega. i njegove predstave njegovog zivota.
samo sto je meni srce malo krcnulo. ali to je (bilo) do mene.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#32 Re: Nije do tebe, do mene je

Post by S4mpion »

Do mene je - to govoriš kad je ona super osoba i ništa nije pogriješila, samo si ti naopak, a ona nikako da skonta.

Do tebe je - to govoriš kad ona pravi sranja i nije ti je žao, čisto da joj daš doznanja zbog čega vaša veza nije uspjela.
Post Reply