NFL all about

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#4751 Re: NFL all about

Post by klosar pravi »

naredne?

Ove i to bez problema ako nastave u ovom ritmu.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4752 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

klosar pravi wrote:naredne?

Ove i to bez problema ako nastave u ovom ritmu.
Rodžers igra povrijeđen
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#4753 Re: NFL all about

Post by klosar pravi »

Ma dobro kontam ja šta ti govoriš, al' nije to njegov problem..

Nek' nastavi blizu ovog ritma do kraja i bice MVP..
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4754 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

klosar pravi wrote:Ma dobro kontam ja šta ti govoriš, al' nije to njegov problem..

Nek' nastavi blizu ovog ritma do kraja i bice MVP..
Slažem se :thumbup:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4755 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

RasAlGhul wrote:Kakav kretenski poraz Bengalsa :lol: Dolfinsi :thumbup:
Image

:D
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4756 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Ponosan sam na moje Najnerse, dobro su se borili protiv Pekersa, popustili smo na kraju jebiga, sa razervnim kvoterbekom i slomljenom odbranom nije moglo bolje, :thumbup:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4757 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

RasAlGhul wrote:Ponosan sam na moje Najnerse, dobro su se borili protiv Pekersa, popustili smo na kraju jebiga, sa razervnim kvoterbekom i slomljenom odbranom nije moglo bolje, :thumbup:
I mene su iznenadili, nakon povrede QB-a nisam ocekivao ovakav otpor a iskreno liga mi izgleda ujednacena kakva godinama nije bila...

Inace, dobar vikend i za fantasy, pobjede u sve 4. lige koliko igram :izet:
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#4758 Re: NFL all about

Post by klosar pravi »

Kako je smijesno kad gledaš ovog Cam Newtona i onog iz 2015 cini mi se.. :D

Ovaj nfl baš ne prašta jednu si nenormalan kad klikeri rade drugu jedna slaba karika i ode ti u 3 lijepe
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#4759 Re: NFL all about

Post by karanana »

truba je karina kad se sve sabere i oduzme.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4760 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Kakav povratak Kema Njutona i Pantersa :thumbup:
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#4761 Re: NFL all about

Post by klosar pravi »

RasAlGhul wrote:Kakav povratak Kema Njutona i Pantersa :thumbup:

Ma malo je reci
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4762 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Valjda nam Remsi ne oderu guzove
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#4763 Re: NFL all about

Post by klosar pravi »

E cuj stativa :D
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4764 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Bogami nam Remsi oderaše guzove :lol: Ali nije neko iznenađenje. Što se tiče ostalih utakmica, Beličekova odbrana nastavlja da dominira sad su 28. odbrana lige, kofa denfazivni mag :lol: sreća pa Tomica ima da zabije uvijek malo više od suparnika. Fantastičan povratak Njutona i Pantera, Rejvensi sami sebi krivi, ne može ih odbrana nositi svaku utakmicu.

PATRIK MAHOMS je čudo ovo je trebalo ligi još od Rodžersa 2008. godine, momak je MVP sto posto :thumbup: Braunsi jednostavno sreće nemaju, uz to imaju najgoreg trenera lige, ja ne mogu da vjerujem da je Hju Džekson trener u ovoj ligi, uz Džejsona Gereta trenera Kauboja najgori trener lige. Umjesto omjera 5-2, ljudi zbog kretena trenera imaju 2-4-1. Hjuston rutinski protiv Jaguara, koji imaju katastrofalnog Bortelsa,lik koji je razbio odbranu Patriota, ne može meda, a zaradiće 18 miliona dolara ove sezone :shock: :lol:

Kirk Kazins nastavlja sa odličnim partijama i nova pobjeda, biće klanja u NFC Nortu sa Bersima, Pekerima i Detroitom, sve ekipe u igri za osvajanje divizije. Adam Tilen sedmu utakmicu zaredom preko 100 jardi hvatanja, NFL rekord, gotivim ga jer je rijetki bijelac koji igra poziciju vajd resivera :D Možda je i u najboljoj formi od svih resivera u ligi :thumbup:

Večeras Atlanta ne bi trebala imati problema protiv Džajantsa, mada imaju najgoru odbranu lige, mogao bi Bekam djecu praviti, s druge strane mogli bi djecu praviti Hulio, Sanu i ostali :bih:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4765 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

RasAlGhul wrote:Bogami nam Remsi oderaše guzove :lol: Ali nije neko iznenađenje. Što se tiče ostalih utakmica, Beličekova odbrana nastavlja da dominira sad su 28. odbrana lige, kofa denfazivni mag :lol: sreća pa Tomica ima da zabije uvijek malo više od suparnika. Fantastičan povratak Njutona i Pantera, Rejvensi sami sebi krivi, ne može ih odbrana nositi svaku utakmicu.

PATRIK MAHOMS je čudo ovo je trebalo ligi još od Rodžersa 2008. godine, momak je MVP sto posto :thumbup: Braunsi jednostavno sreće nemaju, uz to imaju najgoreg trenera lige, ja ne mogu da vjerujem da je Hju Džekson trener u ovoj ligi, uz Džejsona Gereta trenera Kauboja najgori trener lige. Umjesto omjera 5-2, ljudi zbog kretena trenera imaju 2-4-1. Hjuston rutinski protiv Jaguara, koji imaju katastrofalnog Bortelsa,lik koji je razbio odbranu Patriota, ne može meda, a zaradiće 18 miliona dolara ove sezone :shock: :lol:

Kirk Kazins nastavlja sa odličnim partijama i nova pobjeda, biće klanja u NFC Nortu sa Bersima, Pekerima i Detroitom, sve ekipe u igri za osvajanje divizije. Adam Tilen sedmu utakmicu zaredom preko 100 jardi hvatanja, NFL rekord, gotivim ga jer je rijetki bijelac koji igra poziciju vajd resivera :D Možda je i u najboljoj formi od svih resivera u ligi :thumbup:

Večeras Atlanta ne bi trebala imati problema protiv Džajantsa, mada imaju najgoru odbranu lige, mogao bi Bekam djecu praviti, s druge strane mogli bi djecu praviti Hulio, Sanu i ostali :bih:

Tomlin je u konkurenciji s ovom dvojicom "trenera" koji su gore navedeni :D

I da, Braunsi nemaju ni QB-a :wink:
Last edited by Pitarrr82 on 23/10/2018 13:33, edited 1 time in total.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4766 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

karanana wrote:truba je karina kad se sve sabere i oduzme.

Ima dobrih naznaka, mislio sam da nece nista od njega biti ali nije to toliko lose...
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#4767 Re: NFL all about

Post by studeni76 »

Hahahaaaa, gleda li ko KC- Denver! Kakav TD za Hunta, moćno je izgledalo ovo preskakanje preko igrača i unošenje drugog u zadnje polje. Jak je kao bik
User avatar
drndalo
Posts: 22824
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4768 Re: NFL all about

Post by drndalo »

Jebem ti, kod Tomlina ko da su ih trazili kukom po Drini...

Kod vodstva 16:6, poklone loptu Browns-ima, pa personal foul, pa pass interfearance, sve u 1 minuti... Evo jos jedan personal foul, i tochdown za Browns-e... I sad kicker fuli dodatni poen... :-)
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#4769 Re: NFL all about

Post by klosar pravi »

Znaci ostale 2 minute do kraja 2 razlike gubi GB i ovi umjesto da uzmu koljeno oni trce i odma mu izbiju loptu..

Nije je Rodgers ni uzeo pa dabogda im djeca citala na prste kakvi kurvini sinovi ludilo :oops:
User avatar
drndalo
Posts: 22824
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4770 Re: NFL all about

Post by drndalo »

E, al zato Ramsi stigose na 8-0...
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4771 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Ja da sam Rodžers prebio bih Mekartija, glupane imaš dvije minute, televizijski tajmaut, plus svoja dva tajmauta, umjesto samo da klekne kad uhvati loptu, on glupan dopustio da mu igrač trči, kakav krete od trenera. Mislim da će Grin Bej dobiti Patriote naredne hefte jer će Rodžers oploditi onu odbranu Patriota, minimum 450 jardi 4-5 tačdauna, i jedno 50-60 jardi trčanjem, s druge strane ako i to izgube, mislim da će ostati bez plejofa

PATRIK MAHOMS MVP :bih: mada i Džered Gof strašno igra mora se priznati :thumbup:
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#4772 Re: NFL all about

Post by studeni76 »

Za ove iz Čemerike!
Kakav je ovo fazon sa Ramsima. Godinama su bili loši i odjednom selidba i eto ih u top timovima. Jbg para su imali i prije, draftovali i prije, al šipak. Jel do Gofa, do LA il do nečeg desetog!?
RJ57
Posts: 3402
Joined: 10/04/2017 15:12

#4773 Re: NFL all about

Post by RJ57 »

studeni76 wrote:Za ove iz Čemerike!
Kakav je ovo fazon sa Ramsima. Godinama su bili loši i odjednom selidba i eto ih u top timovima. Jbg para su imali i prije, draftovali i prije, al šipak. Jel do Gofa, do LA il do nečeg desetog!?
nisam iz amerike ali to je barem jednostavno, nije to nikakav fazon, to je princip na kome NFL funkcioniše. koliko si dobar, to je naravno prvenstveno do QB, do trenera pa onda do drafta i managementa, elem do svega samo do LA nije, još nisu u stanju napuniti stadion tamo. to će moći vjerovatno tek kad počnu igrati na svom stadionu koga trenutno prave.
svi timovi u NFL-u imaju iste probleme, treba im QB, treba im odbrana, treba im napad i sve to treba da ugajgule u taj neki salary cap. to ponekad i fercera, ali nikad predugo, maksimalno 3-4 godine, onda jeftini mladi igrači sa drafta traže velike pare i onda sve jovo nanovo!

ramsi su bili jedan od najboljih timova u NFL-u, odnosno najbolji, tamo negdje krajem devedesetih i početkom dvijehiljaditih sa kurt warnerom kao QB. uzeli su jedan superbowl, onda knap izgubili drugi (od patriotsa) i na kraju pustili kurta warnera da ode misleći da su ga povrede uništile i srozali se do bola. to je trajalo sve do 2010 kada su sa prvim pickom izabrali sam bradforda, koji se pokazao kao dobar ali se povrijeđivao čim bude malo propuha. u svakom slučaju su ga se na vrijeme riješili i sa dobrim izborom trenera (svih) i malo sreće te sa dobrim dilanjem draft pickova plus par potpisa u prijelaznom roku su napravili tim koji radi ovo što sada radi. goff igra nadnaravno dobro iako ne zna ni na kojoj strani svijeta sunce izlazi, gurley je nezaustavljiv a i odbrana im je jaka ko grom. sada imaju godinu dvije vremena da nešto naprave, maksimalno tri i onda je za očekivati da padnu u prosjek. mada kada ti QB igra ovako kako goff trenutno igra postoji osnovana nada da bi mogli ostati u tom nekom vrhu.

na kraju apropo para, para imaju svi NFL timovi, do para nije. NFL sistem je takav da uvijek zarađuješ, pa čak i kad gubiš! mada nije zgoreg napomenuti da je vlasnik ramsa drugi najbogatiji NFL vlasnik, poslije vlasnika seattlea koji je bio daleko najbogatiji, ali nema ga više otprije nekidan ...
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4774 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

Kod Ramsa je naravno u pitanju salary cap, kao sto kolega iznad objasni dok si pod rookie ugovorom igras za NFL uslove "za sicu" i tu ima prostora da se dovedu drugi igraci, kvalitetni ali i sa jakim ugovorima.

Ima igraca u timovima koji dozvole rekonstrukciju svog ugovora da bi se napravilo vise prostora za nekog drugog, primjer vise love kao bonus itd.

Ramsi imaju taj "window" 2god rekao bih, nisam siguran kad Goffu istice ugovor...

Jaguarsi su tako doveli pola odbrane ali nemaju QB-a, kao sto Brownsi nemaju trenera (sad ga i nemaju fkt vise), nemaju mozga uopceno cijela organizacija...

https://www.spotrac.com/nfl/cap/#
Post Reply