NFL all about

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#4676 Re: NFL all about

Post by karanana »

o majku im njihovu
130
Posts: 44
Joined: 05/09/2018 15:25

#4677 Re: NFL all about

Post by 130 »

karanana wrote:o majku im njihovu

Najveca komedija mi je dati Rogersu 2,40 sekundi prije kraja loptu u ruke + 1 time out, a i s onim field golom koji su postigli prednost je iznosila 6 razlike.. :D

Ovo je za anale utakmica u prvom nije mogao 10 yardi proci Rogers uz to sjebali mu koljeno nekim cudom nije puklo jer ono je nevjerovatno iz onog ugla covjek na nogu pada koji ima 120+ kila koliko vec.. :D
I onda drugo svi kontaju izgubljena kraj sezone za Rogersa covjek se vrati s ovim..
Pa svega mi da igra za New England imao bi ih 7 do sada.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4678 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

130 wrote:
karanana wrote:o majku im njihovu

Najveca komedija mi je dati Rogersu 2,40 sekundi prije kraja loptu u ruke + 1 time out, a i s onim field golom koji su postigli prednost je iznosila 6 razlike.. :D

Ovo je za anale utakmica u prvom nije mogao 10 yardi proci Rogers uz to sjebali mu koljeno nekim cudom nije puklo jer ono je nevjerovatno iz onog ugla covjek na nogu pada koji ima 120+ kila koliko vec.. :D
I onda drugo svi kontaju izgubljena kraj sezone za Rogersa covjek se vrati s ovim..
Pa svega mi da igra za New England imao bi ih 7 do sada.
Ne bi imao sedam, imao bi isto ovoliko 1.

Inače, onaj Patrik Mahomes iz Kanzasa je nešto specijalno, kako igra mali, kakvu ruku ima :shock: Budući Brejdi, ako ga povrede zaobiđu
130
Posts: 44
Joined: 05/09/2018 15:25

#4679 Re: NFL all about

Post by 130 »

RasAlGhul wrote:
130 wrote:
karanana wrote:o majku im njihovu

Najveca komedija mi je dati Rogersu 2,40 sekundi prije kraja loptu u ruke + 1 time out, a i s onim field golom koji su postigli prednost je iznosila 6 razlike.. :D

Ovo je za anale utakmica u prvom nije mogao 10 yardi proci Rogers uz to sjebali mu koljeno nekim cudom nije puklo jer ono je nevjerovatno iz onog ugla covjek na nogu pada koji ima 120+ kila koliko vec.. :D
I onda drugo svi kontaju izgubljena kraj sezone za Rogersa covjek se vrati s ovim..
Pa svega mi da igra za New England imao bi ih 7 do sada.
Ne bi imao sedam, imao bi isto ovoliko 1.

Inače, onaj Patrik Mahomes iz Kanzasa je nešto specijalno, kako igra mali, kakvu ruku ima :shock: Budući Brejdi, ako ga povrede zaobiđu
Rogers je kvalitetniji to ptice na grani znaju, i jedini problem njegov je ta odbrana Green Bay-a tako da da igra za NE imao bi ih 7 to svaki laik može vidjeti.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4680 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Ne bi, jer nije Tom Brejdi. Svi svršavaju na Rodžersa i s pravom prejeben igrač, ali Tomo je klasa više, onaj klošar Beliček ne bi bio trener u NFL-u da nije Brejdija, prije nego mu je pao s neba negativan omjer kao glavni trener imao, pred otkazom u Nju Inglendu bio, i onda se babuka pojavio. Kažeš nema Rodžers odbranu, zato ima trenera koji je ofanzivno orjentisan, Beliček je denanzivno orjentisan, mada je sad u Superboulu primio 40 hladno, Tomica ga vadi svake godine zato što sam igra napad. Pa on je jedini kvoterbek koji pobjeđuje sa bijelim slot resiverima :lol:
130
Posts: 44
Joined: 05/09/2018 15:25

#4681 Re: NFL all about

Post by 130 »

RasAlGhul wrote:Ne bi, jer nije Tom Brejdi. Svi svršavaju na Rodžersa i s pravom prejeben igrač, ali Tomo je klasa više, onaj klošar Beliček ne bi bio trener u NFL-u da nije Brejdija, prije nego mu je pao s neba negativan omjer kao glavni trener imao, pred otkazom u Nju Inglendu bio, i onda se babuka pojavio. Kažeš nema Rodžers odbranu, zato ima trenera koji je ofanzivno orjentisan, Beliček je denanzivno orjentisan, mada je sad u Superboulu primio 40 hladno, Tomica ga vadi svake godine zato što sam igra napad. Pa on je jedini kvoterbek koji pobjeđuje sa bijelim slot resiverima :lol:
Nikad je nije imao, najbolji qb ikad bez ikakve rasprave i price zna se to.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4682 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Nakon prve sedmice neke zaključke možemo donijeti. Bilsi najgora ekipa lige sa najgorim kvoterbekom Peterman, mislim da pobjede neće ostvariti, katastrofalni defanizvano, još gori ofanzivno!

NFC je prejeben već deceniju. Favoriti po meni Filadelfija i Remsi, iza njih Pekersi, Vikinzi. Filadelfija će uzeti diviziju, jer su Kauboji i Džajantsi isto katastrofa, pogotovo Džajantsi koji uz onog klošara Meninga možda mogu do 8-8 omjera, da Bog da. Remsi su možda i najbolje izbalansirana ekipa u ligi, prejaka odbrana, napad još jači, diviziju s lakoćom uzimaju pored mojih Najnersa i Sihoksa.


AFC ide standardno Nju Inglend kao prvi favoriti. Ako se Levijan Bel vrati i Pitsburg je tu odmah, mada je kod njih odbrana kastastrofa koji Brejdi redovno siluje i kod kuće i na strani. Tu su još Džetsi koji su pregazili Lajanse predvođeni novim trenerom Patricijom koji je inače bio defanzivni kordinator Patriotama. Još jedan u nizu pokušaja od trenera koje je Brejdi činio genijalcima u očima javnosti, a u stvari vadio iz govana svaki put kad na teren izađe, pa su zasluge njima išle kao oni nekakav sistem imaju :lol:

Najveće otkrovljenje je ubjedljivo Patrik Mahoms, za dvije godine biće najbolji kvoterbek u ligi

Jedva čekam drugo kolo
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4683 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Odlična utakmica Bengalsa gdje su u prvom poluvremenu razbili Rejvense. Vidjelo se da su Bilsi najgora ekipa lige pa otud je došla ubjedljiva pobjeda Rejvensa u prvom kolu. Dalton bez greške, Ej Džej Grin je zvjerka i denifnitivno najpodcjenjeniji vajd resiver u ligi, momak suti i igra nije diva kao Braun i Odel Bekam. Benglasi su izbalansiran tim sa dobrom odbranom, još boljim napadom i odličnom ofanizvnom linijom koja čuva Daltona. Možda mogu i do prvog mjesta u diviziji pored Stilersa i Rejvensa. Vidjećemo koliko mogu Stilersi protiv Čifsa kod kuće i opet bez Levion Bela.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4684 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Furnet možda ne bude spreman za Patriote što je veliki problem za Jaguare jer ne mogu 15 jardi uzeti u napadu!
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4685 Re: NFL all about

Post by fosna2014 »

Strasna tekma u nedjelju.

Packers - Vikings

Milina gledati Rogersa.
User avatar
studeni76
Posts: 5381
Joined: 03/06/2009 14:12

#4686 Re: NFL all about

Post by studeni76 »

fosna2014 wrote:Strasna tekma u nedjelju.

Packers - Vikings

Milina gledati Rogersa.
Pojest će ga Vikinzi, nisu naivni kao oni levati iz Čikaga.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4687 Re: NFL all about

Post by fosna2014 »

studeni76 wrote:
fosna2014 wrote:Strasna tekma u nedjelju.

Packers - Vikings

Milina gledati Rogersa.
Pojest će ga Vikinzi, nisu naivni kao oni levati iz Čikaga.
Moraj ga slomiti. Pojesti nece biti dovoljno. Lambeau ce da gori!
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4688 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Braunsi otpuštaju Džoša Gordona nakon šest godina. Jebiga, lik jeste vanserijski talenat ali brate narkomančina teška, jebo mu trava mater, dvije i po godine nije igrao zbog suspenzija klošar, bilo bi dobro kad bi ga moji Najnersi pokupili, ali on je baš rizik
User avatar
studeni76
Posts: 5381
Joined: 03/06/2009 14:12

#4689 Re: NFL all about

Post by studeni76 »

studeni76 wrote:
fosna2014 wrote:Strasna tekma u nedjelju.

Packers - Vikings

Milina gledati Rogersa.
Pojest će ga Vikinzi, nisu naivni kao oni levati iz Čikaga.
Povlačim rečeno
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4690 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Kao što sam i rekao Patrik Mahoms će biti najbolji kvoterbek lige, 6TD protiv Stilersa :thumbup:
User avatar
studeni76
Posts: 5381
Joined: 03/06/2009 14:12

#4691 Re: NFL all about

Post by studeni76 »

Gurley zvijer :-D
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4692 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Kakvi retardi ovi iz Minesote :lol: Kazins strašnu utakmicu oigrao i ovako kiker fuli za pobjedu :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72592
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4693 Re: NFL all about

Post by Velkoski »

Pa je l' ovo treći da je fulio večeras? :-)
User avatar
studeni76
Posts: 5381
Joined: 03/06/2009 14:12

#4694 Re: NFL all about

Post by studeni76 »

Velkoski wrote:Pa je l' ovo treći da je fulio večeras? :-)
I haman sve u desno, prešlo preko noge :-)
Gori je onaj Gonzales iz Brownsa, 2 FG i 2 EP lik maši. I izgube naravno!
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4695 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Ovaj Nju Inglend nema pesrašera deceniju već, Bortels izgleda kao Brejdi :-)
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#4696 Re: NFL all about

Post by karanana »

izgleda da su ove velike dinastije kao sto su new england i pitt u padu. i neka su vise.

recite mi, nerijeseno u fudbalu i nakon produzetaka.....to je haman pa kao i da je tim izgubio jelde, to je los rezultat?
ht_90
Posts: 134
Joined: 23/01/2008 09:38

#4697 Re: NFL all about

Post by ht_90 »

Bolji od poraza, lošiji od pobjede :D :D :D

Zasad od QB-ova Fitzgerald i Mahomes kidaju... Iako je tek Week 2, i realno sezona je duga a prošle godine nijedan tim u top 4 nije imao 4-0 score nakon 4 sedmice...
Kad ti je u ligi od 36 realno 10 pretendenata na naslov, nije ni čudo da mahom i u Europi raste popularnost, nadam se da će Europski fudbal naučiti nešto iz ovoga...
ht_90
Posts: 134
Joined: 23/01/2008 09:38

#4698 Re: NFL all about

Post by ht_90 »

RasAlGhul wrote:Ne bi, jer nije Tom Brejdi. Svi svršavaju na Rodžersa i s pravom prejeben igrač, ali Tomo je klasa više, onaj klošar Beliček ne bi bio trener u NFL-u da nije Brejdija, prije nego mu je pao s neba negativan omjer kao glavni trener imao, pred otkazom u Nju Inglendu bio, i onda se babuka pojavio. Kažeš nema Rodžers odbranu, zato ima trenera koji je ofanzivno orjentisan, Beliček je denanzivno orjentisan, mada je sad u Superboulu primio 40 hladno, Tomica ga vadi svake godine zato što sam igra napad. Pa on je jedini kvoterbek koji pobjeđuje sa bijelim slot resiverima :lol:
Jednostavno se treba pomiriti da su za dinastiju zaslužni Beliček i Brejdi... Isfurana američka medijska patka, hajmo raspravljat Brejdi ili Beliček...
Pa Brejdiju i odgovara da ima Headcoacha koji mu ne nameće Plejeve, nego prepušta QB i OC-u, te i sam Brejdi je rekao da je defanzivna strana Beličeka nešto što je njemu ko QB-u dalo mogućnost da uči i da onsite ima čovjeka koji je najbolji u seciranju tuđe obrane, gdje ti puno lakše pada
raditi poteze kad se plej produži jer uz Brejdijevu sposobnost da izvuče maksimum ofenzivnog pleja, pomaže i najbolje čitanje obrane u ligi koje Beliček ima...

Ni sam Brejdi za sebe neće reći da je najbolji QB ni po ruci ni po fizikalijama, al ima nevjerovatnu strast, coachabilan je, sluša pametnije ako nešto ne zna, glavu ima za poludit razina kompetitivnosti Jordan, C.Ronaldo i Schumacher, granica fanatizma, i našao istog takvog trenera...
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4699 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Poslije drugog kola najbolja ekipa u AFC-u su Čifsi, a u NFC-u Remsi. I moji Najnersi pobijediše Lajonse, opet teško ćemo do Vajldkarda :bih:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#4700 Re: NFL all about

Post by zlajapravaraja »

Niste još čuli za lika koji je ovaj vikend usred utakmice odlučio da završi karijeru...? :lol: :-)
Post Reply