NFL all about

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
House
Posts: 46747
Joined: 17/03/2010 15:36

#4601 Re: NFL all about

Post by House »

pozz lady gagi :zzzz: :D

go eagles!
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7322
Joined: 12/03/2012 18:04

#4602 Re: NFL all about

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Majstorski vodjena ekipa, Peterson je majstor. Foles je majstor. Kompletna ekipa Eaglsa je odigrala na vrhunskom nivou i jedna. Svaka cast :thumbup:

Nek su gadovi zijanili :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4603 Re: NFL all about

Post by nema me tamo »

Jedini majstor je Foles.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7322
Joined: 12/03/2012 18:04

#4604 Re: NFL all about

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

nema me tamo wrote:Jedini majstor je Foles.
A trener koji je isao na cetvrti pokusaj na pola terena 5 minuta prije kraja sa 2 time outa i jedan razlike minusa. Pa 99% trenera bi puntalo loptu i branili da ne dobiju TD, jer ako ti cetvrti pokusaj ne uspije, zijanio si.

Pa ona akcija za Folesa. Lik je veliki majstor i veliki mudonja.

Doduse, takvi likovi i uzimaju titule, a ne glupani tipa Tomlina.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4605 Re: NFL all about

Post by nema me tamo »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
nema me tamo wrote:Jedini majstor je Foles.
A trener koji je isao na cetvrti pokusaj na pola terena 5 minuta prije kraja sa 2 time outa i jedan razlike minusa. Pa 99% trenera bi puntalo loptu i branili da ne dobiju TD, jer ako ti cetvrti pokusaj ne uspije, zijanio si.

Pa ona akcija za Folesa. Lik je veliki majstor i veliki mudonja.

Doduse, takvi likovi i uzimaju titule, a ne glupani tipa Tomlina.
Razumijem odakle dolaziš, al' pazi sad...

Iz ovog pravca ja idem - dakle teroriše te Brady cijelo drugo poluvrijeme gubiš 1 razlike na pola si terena i treba ti 1 yard..
Znamo i ja i ti da nije bilo druge opcije do ici na 4 pokusaj jer su suprotnom vracas loptu liku koji se hrani od karanja tebe i vidi ti strah u ocima.. :D

Ma Wentz je startni QB i mislim da ce Foles rado sjesti na klupu još narednu sezonu, al' ako se ne povrijedi opet ovaj boga mi mogli bi ga gledati opet u velikom timu..Ma ne bi me cudilo ba da ga Denver dovede oni su ocajni..

Slušaj ovo utakmica protiv Ramsa pred PO kad se povrijedio Wentz i onaj prvi Drive kad je rezultirao TD vidio sam potencijal u liku samo što kad sam vidio da mu ovo nije prva sezona onda mi je sve jasno bilo..
Nakon toga sam istrazivao i shvatio da ga je ustvari trener ne znam gdje zajebao za napredovanje i da je u jednom momentu bio najbolji mladi QB i predviđali su mu veliku karijeru..

I sad s 29 kad je vec zreo -zreo radi ovo, ma ovo je nevjerovatna prica A ono sto je sigurno jeste to da ce napraviti film o njemu i ovom superbowlu.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#4606 Re: NFL all about

Post by Fudo387 »

Djaba si sve bilo da mu lord dzizus spasitelj nije dao sansu... :lol:
Strasan govor. :D
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7322
Joined: 12/03/2012 18:04

#4607 Re: NFL all about

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

nema me tamo wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:
nema me tamo wrote:Jedini majstor je Foles.
A trener koji je isao na cetvrti pokusaj na pola terena 5 minuta prije kraja sa 2 time outa i jedan razlike minusa. Pa 99% trenera bi puntalo loptu i branili da ne dobiju TD, jer ako ti cetvrti pokusaj ne uspije, zijanio si.

Pa ona akcija za Folesa. Lik je veliki majstor i veliki mudonja.

Doduse, takvi likovi i uzimaju titule, a ne glupani tipa Tomlina.
Razumijem odakle dolaziš, al' pazi sad...

Iz ovog pravca ja idem - dakle teroriše te Brady cijelo drugo poluvrijeme gubiš 1 razlike na pola si terena i treba ti 1 yard..
Znamo i ja i ti da nije bilo druge opcije do ici na 4 pokusaj jer su suprotnom vracas loptu liku koji se hrani od karanja tebe i vidi ti strah u ocima.. :D

Ma Wentz je startni QB i mislim da ce Foles rado sjesti na klupu još narednu sezonu, al' ako se ne povrijedi opet ovaj boga mi mogli bi ga gledati opet u velikom timu..Ma ne bi me cudilo ba da ga Denver dovede oni su ocajni..

Slušaj ovo utakmica protiv Ramsa pred PO kad se povrijedio Wentz i onaj prvi Drive kad je rezultirao TD vidio sam potencijal u liku samo što kad sam vidio da mu ovo nije prva sezona onda mi je sve jasno bilo..
Nakon toga sam istrazivao i shvatio da ga je ustvari trener ne znam gdje zajebao za napredovanje i da je u jednom momentu bio najbolji mladi QB i predviđali su mu veliku karijeru..

I sad s 29 kad je vec zreo -zreo radi ovo, ma ovo je nevjerovatna prica A ono sto je sigurno jeste to da ce napraviti film o njemu i ovom superbowlu.
Dzaba sve kad te vodi kreten, mane te nigdje. Zato sam i napisao, Pedersen Foles, kompletna ekipa. Levat se, mozda, moze provuci do finala, osvojiti ga, nema sanse. To se ne uzima na srecu i tu su svi majstori, jer niko mije sjebo stvar na kraju. Onaj dobro vodi ekipu, drugi dobro baca, treci hvata, cetvrti napravi fumble, peti ga pokupi, sesti pogodi sut, a sedmi izbije loptu iz ruku Gronka. Sami jedan te sjebe i tac, zijan :D

Foles nece ostati u Eaglsima al se zato obezbjedio za zivota i jos moze, haman, da bira ekipu. Ima sampionski mentalitet, a takvih je malo. Svi su ocekivali da zajebe, realno :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4608 Re: NFL all about

Post by nema me tamo »

Malo je reci kakav sampionski mentalitet ja sam bio uz njega do ove utakmice skroz mislim na to da se nece usrati..

I vidiš i sam cijelo vrijeme ocekujem grč. a grč nije došao nisam uopšte kupio ono što je napisao neki dan neko u vezi njega s naslovom budite uvjereni Nick Foles nece pasti pred izazovom..
Zamisli koliko moraš biti sretan kao Iglsi da ti sjedi neko takav na klupi koji je odavno otpisan i niko ne zna šta ustvari može da uradi..

Lik u ove 4 utakmice je pokazao da je bolji QB od Wentza eh sad postoje 4 utakmice a postoji jedna stvar zvana Wentz ih je uveo u PO..
Ja znam 100 posto da on nece se nigdje maknuti bar ovu narednu sezonu i uzivace poštovanje i nadati se novoj povredi Wentza..
Al' opet s druge strane bi volio da grijesim i da ga gledam negdje da vidim da li je do njega ili je do sistema koji nije mogao propasti kako god okreneš..

Naravno da je do njega isto vecim dijelom jer je imao i 40- 50 yardi bacanja, al' kontas sta hocu da kazem..
Hocu da vidim kad tim padne psihicki i fizicki da li ce i on pasti ili ce se dici kao što se digao na 4 pokušaju koji je odlucio šampionat na kraju.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7322
Joined: 12/03/2012 18:04

#4610 Re: NFL all about

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

nema me tamo wrote:Malo je reci kakav sampionski mentalitet ja sam bio uz njega do ove utakmice skroz mislim na to da se nece usrati..

I vidiš i sam cijelo vrijeme ocekujem grč. a grč nije došao nisam uopšte kupio ono što je napisao neki dan neko u vezi njega s naslovom budite uvjereni Nick Foles nece pasti pred izazovom..
Zamisli koliko moraš biti sretan kao Iglsi da ti sjedi neko takav na klupi koji je odavno otpisan i niko ne zna šta ustvari može da uradi..

Lik u ove 4 utakmice je pokazao da je bolji QB od Wentza eh sad postoje 4 utakmice a postoji jedna stvar zvana Wentz ih je uveo u PO..
Ja znam 100 posto da on nece se nigdje maknuti bar ovu narednu sezonu i uzivace poštovanje i nadati se novoj povredi Wentza..
Al' opet s druge strane bi volio da grijesim i da ga gledam negdje da vidim da li je do njega ili je do sistema koji nije mogao propasti kako god okreneš..

Naravno da je do njega isto vecim dijelom jer je imao i 40- 50 yardi bacanja, al' kontas sta hocu da kazem..
Hocu da vidim kad tim padne psihicki i fizicki da li ce i on pasti ili ce se dici kao što se digao na 4 pokušaju koji je odlucio šampionat na kraju.
Ode Foles sigurno. Wentz je fransizni QB ( i ako bude zdrav, igraće ), a Foles odlazi u tradeu u ekipu koja mu ponudi dobar cash i pickove sa drafta Eaglsima. Vidjećemo koliko hoće da se takmiči pa da uzme manje para, ali bolju ekipu.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4611 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Maestralna partija Folsa, interespšen nije njegova krivica, čelična muda je imao, volio bih da ode u Jaguare naredne sezone, jer nema šanse da će biti starter prije Venca. Peterson odličan trener, kad shvatiš da je lik prije devet godina bio srednjoškolski trener a sad šampion NFL-a :D

Patriote s druge strane katastrofalna odbrana :lol: kofa Beliček odbrambeni mag, Brejdi 506 jardi bacio, 3 tačdauna i izgubi lik :lol: :lol: Gostovski fula zicere, Kuks u prvom poluvremenu potres mozga i opet Brejdi preokrene rezultat i odbrana se posere. Još odbrambeni mag na klupu stavi Malkoma Batlera i igra sa sejftijima protiv slot resivera Filadelfije :lol: ja maga i govana. Evo Gronk razmišlja o prekidu karijere :sad: :sad: previše je momak izudaran fakat, od koljena, slomljene ruke, operacije leđa, potresa mozgova.

Neka je vala neko osvojio osim Patriota, valja sada čekati septembar :evil: Najnersi moji osvajaju :D
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4612 Re: NFL all about

Post by drndalo »

Jedino ako Foles ode u 49's... :mrgreen:

Neka malo odmore NE, pa u nove radne pobjede, da se osvete dogodine... Da ogladne malo...
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20566
Joined: 12/08/2013 12:51

#4613 Re: NFL all about

Post by insaneinthebrain »

go eagles :izet:

User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4614 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

Trener i QB, za prvog se znalo da je odlican, za drugog da ima talenta koji nikad nije iskoristio, za njega gdje god nastavi karijeru ovo je vrhunac.

Odlicna tekma s obje strane, palo je nekoliko rekorda za SB, Eaglesima konacno prva titula.

Sad par mjeseci odmora manje, vise uz draft i combine...
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4615 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

RasAlGhul wrote:Maestralna partija Folsa, interespšen nije njegova krivica, čelična muda je imao, volio bih da ode u Jaguare naredne sezone, jer nema šanse da će biti starter prije Venca. Peterson odličan trener, kad shvatiš da je lik prije devet godina bio srednjoškolski trener a sad šampion NFL-a :D

Patriote s druge strane katastrofalna odbrana :lol: kofa Beliček odbrambeni mag, Brejdi 506 jardi bacio, 3 tačdauna i izgubi lik :lol: :lol: Gostovski fula zicere, Kuks u prvom poluvremenu potres mozga i opet Brejdi preokrene rezultat i odbrana se posere. Još odbrambeni mag na klupu stavi Malkoma Batlera i igra sa sejftijima protiv slot resivera Filadelfije :lol: ja maga i govana. Evo Gronk razmišlja o prekidu karijere :sad: :sad: previše je momak izudaran fakat, od koljena, slomljene ruke, operacije leđa, potresa mozgova.

Neka je vala neko osvojio osim Patriota, valja sada čekati septembar :evil: Najnersi moji osvajaju :D
A dobro njegovo je pravo da Batler igra ili ne igra kao svaki drugi trener sto donosi odluke, koliko sam vidio nije bilo problema s disciplinom, vise losa forma u zadnje vrijeme... Koliko god Garopolo bio dobar nije bas realno, nedostaje tu jos dosta igraca... :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4616 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

drndalo wrote:Jedino ako Foles ode u 49's... :mrgreen:

Neka malo odmore NE, pa u nove radne pobjede, da se osvete dogodine... Da ogladne malo...

Nesto ne vjerujem da ce ponovo gledati da bude back up QB Foles, s tim da kazu da je ova draft godina najjaca u zadnje vrijeme sa QB tako da ce mnoge ekipe ici na to... Mozda Arizona, ko zna...
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4617 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

I da dodam meni jedna od losijih godina s reklamama :D
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4618 Re: NFL all about

Post by drndalo »

Pitarrr82 wrote:I da dodam meni jedna od losijih godina s reklamama :D
A sa Dzastinom dobra? :evil:
RJ57
Posts: 3402
Joined: 10/04/2017 15:12

#4619 Re: NFL all about

Post by RJ57 »

Pitarrr82 wrote:I da dodam meni jedna od losijih godina s reklamama :D
da, apsolutno! na NBC-u gomila samoreklame, dosta reklama za filmove, a one prave producirane za superbowl tanko! nisam svake godine uspjevao gledati američki prijenos, ali jesam često i ne sjećam se da je ikada ovako loše bilo!
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4620 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

drndalo wrote:
Pitarrr82 wrote:I da dodam meni jedna od losijih godina s reklamama :D
A sa Dzastinom dobra? :evil:

Zar je imao on neku reklamu ili mislis na show na poluvremenu? :(

Bice da sam bio u toaletu ili u kuhinji :mrgreen:, ako je bila neka reklama s njim...
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4621 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

RJ57 wrote:
Pitarrr82 wrote:I da dodam meni jedna od losijih godina s reklamama :D
da, apsolutno! na NBC-u gomila samoreklame, dosta reklama za filmove, a one prave producirane za superbowl tanko! nisam svake godine uspjevao gledati američki prijenos, ali jesam često i ne sjećam se da je ikada ovako loše bilo!

Pokusavam da se sjetim reklame tj najave za neku seriju za Hulu, trazim evo od jutros cini mi se kao dobra serija :mrgreen: a ostalo Han Solo i MI 16ti dio bezveze...
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4622 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

P.S. Inace vidio sam ali veoma kasno da su KAF Spartansi (nadam se da nisam pogrijesio u nazivu) organizovali u Sa zajednicko gledanje tekme, mozda sljedece godine to bude neka opcija...

P.P.S. Nadam se da cemo sljedece godine skupiti ekipu pa da napravimo fantasy ligu....
User avatar
sadmire
Posts: 2382
Joined: 28/01/2008 15:38
Location: zemlja galebova

#4623 Re: NFL all about

Post by sadmire »

Haman puntova skoro da nije ni bilo...luda tekma skroz, i jednim i drugim mogli su se na kraju osvetiti promaseni extra poeni, field golovi i two point converzije, a ne bi nista neobicno bilo ni da je Gronk uhvatio onu na kraju...
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4624 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

sadmire wrote:Haman puntova skoro da nije ni bilo...luda tekma skroz, i jednim i drugim mogli su se na kraju osvetiti promaseni extra poeni, field golovi i two point converzije, a ne bi nista neobicno bilo ni da je Gronk uhvatio onu na kraju...
Da je uhvatio morali bi ici i za 2 dodatno sto bi stvarno vjerujem bilo previse, ionako je Brady zasluzio da se snimi film o njemu, Bilu i fransizi
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#4625 Re: NFL all about

Post by Lakat Jebić »

Patriotsi pokradeni, ono nije bio TD :mrgreen:
Post Reply