Nezavisnost Sjeverne Irske

Da li ste da se Sjeverna Irska otcjepi od Velike Britanije?

DA
29
81%
NE
7
19%
 
Total votes: 36

Bobi
Forum administrator
Posts: 32132
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#1 Nezavisnost Sjeverne Irske

Post by Bobi »

Oni englezi su vaki naki :lol: i tako to da ne nabrajam :D .
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#2

Post by StLouis »

KOSOVO REPUBLJIK!!

:D
MA DAJ...
Posts: 590
Joined: 29/01/2007 17:01

#3 Re: Nezavisnost Sjeverne Irske

Post by MA DAJ... »

Bobi wrote:Oni englezi su vaki naki :lol: i tako to da ne nabrajam :D .
E ovo je vrhunac gluposti ljutskog roda,sto neko moze da postavi temu za anketu i raspravu vezano za S. Irsku!?!?,i to za nas iz BiH???
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#4

Post by Baby Jane »

Slazem se!
Ali evo, posto sam stanovnik Irske, mogu vam reci da jako malo Iraca to tangira. Republika Irska je 14. najbogatija drzava na svijetu, zaboli njih briga za SI..a i Englezi polahko popustaju..
Bobi
Forum administrator
Posts: 32132
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#5 Re: Nezavisnost Sjeverne Irske

Post by Bobi »

MA DAJ... wrote:
Bobi wrote:Oni englezi su vaki naki :lol: i tako to da ne nabrajam :D .
E ovo je vrhunac gluposti ljutskog roda,sto neko moze da postavi temu za anketu i raspravu vezano za S. Irsku!?!?,i to za nas iz BiH???
Glup ti je nick...idi prohodaj malo...:D a ni logika ti nije jacha strana :-) .
Bobi
Forum administrator
Posts: 32132
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#6

Post by Bobi »

Baby Jane wrote:Slazem se!
Ali evo, posto sam stanovnik Irske, mogu vam reci da jako malo Iraca to tangira. Republika Irska je 14. najbogatija drzava na svijetu, zaboli njih briga za SI..a i Englezi polahko popustaju..
Je, malo ih tangira ali sto onda guraju prste i nos u tudja govna :-) ?
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#7

Post by rashomon »

I Baskija isto tako treba biti neovisna...
Šandor
Posts: 2383
Joined: 13/04/2005 20:26
Location: Negdje izmedju

#8

Post by Šandor »

Situacija u Sjevernoj Irskoj je slična našoj. I tamo su domoljubi vs dušmani negdje na pola. Samo što tamošnji dušmani nisu autohtoni nego su ih Biverovci naselili. :D:D:D
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#9 Re: Nezavisnost Sjeverne Irske

Post by sulesavic »

Da li ste da se Sjeverna Irska otcjepi od Velike Britanije?


Bobi wrote:Oni englezi su vaki naki :lol: i tako to da ne nabrajam :D .
A ¹to ba¹ S. Irska?
Last edited by sulesavic on 04/07/2007 20:04, edited 1 time in total.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32132
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#10

Post by Bobi »

Sandor, ti si mi najdrazhi od ove male raje :lol: .Jel ima neko prijedlog kako da ovaj problem ubacimo u parlamentarnu proceduru :D ... krajnje vrijeme ...narod tamo pati :D ?
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#11

Post by sulesavic »

Aha. Sunce udarilo u glavu...
Bobi
Forum administrator
Posts: 32132
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#12 Re: Nezavisnost Sjeverne Irske

Post by Bobi »

sulesavic wrote:
Da li ste da se Sjeverna Irska otcjepi od Velike Britanije?


Bobi wrote:Oni englezi su vaki naki :lol: i tako to da ne nabrajam :D .
A što baš S. Irska?
Pa sto bi bili u drzavi gdje te svaki momenat moze raznijeti "naka" auto-bomba i gdje ima vishe "potencijalnih terorista" nego BiH stanovnika :lol: .
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#13

Post by sulesavic »

Sad je imam problema zbog dana¹njeg izlaganja suncu.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32132
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#14

Post by Bobi »

Ma dobar si ti sule :D najdrazi si mi poslije Sandora :D.Ako neko moze traziti crack za neki program zakaj ja ne bih mogao potegnuti pitanje S.I.:D?
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#15

Post by sulesavic »

Skrenuo bih pa¾nju na sintaksièko-morfolo¹ku disfunkciju tvog izrièaja - naime, odgovorno tvrdim da bi ¾eljena misao trebala na papiru izgledati kao naj si mi dra¾i.
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#16

Post by rashomon »

sulesavic wrote:Skrenuo bih pažnju na sintaksičko-morfološku disfunkciju tvog izričaja - naime, odgovorno tvrdim da bi željena misao trebala na papiru izgledati kao naj si mi draži.
A ča su tebi činil' dok si študira'?

Ajme meni, da ti ne prigori jezik od silnih napora?!?!
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#17

Post by sulesavic »

Smijem li Hareta spomenuti? Imam spreman odgovor ovom japanezeru.
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#18

Post by rashomon »

Prošlo već ravno 11-12 minuta.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#19

Post by sulesavic »

Sudeæi po ovim datumima - cijelih 14.
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#20

Post by cyprus »

N podržavam ni jedan svjetski separatizam, ali vrjeme je da se Ujedinjeno Kraljevstvo raspadne. Meni je nakaradno gledat 4 fudbalske reprezentacije iz jedne države, pa prema tome, meni je to dovoljno da im dam nezavisnost (čak i prije nego Kosovu). Naravno u slučaju kad bi se ja pito. :D :D

A ovo: Baskija, Kurdistan, Čečenija, Katalonija, Korzika, Sjeverni Kipar, Južna Osetija, Transdnjestrija i sl. ma ni slučajno dat im nezavisnost. :x :x
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#21

Post by Baby Jane »

InfraRedRidinghood wrote:Sinn Féin! :oops:
Sinn Fianna Fail :lol:

Evo, posto sam stanovnik Irske, samo da vam kazem da se Republici Irskoj iskreno fucka za Sjevernu Irsku, jer ne ovise o njima ni 1%. Sjeverna Irska nije dobila nista no bijedu i dominaciju Engleske koja vec polahko gubi interes. Tako ce jos malo biti i sa RS-om, akoBogda insallah
User avatar
Ergot
Posts: 1019
Joined: 27/03/2004 23:00
Location: dislocation

#22

Post by Ergot »

Baby Jane wrote:
InfraRedRidinghood wrote:Sinn Féin! :oops:
Sinn Fianna Fail :lol:
An bhuil Gaeilge agat? :)
Downunda
Posts: 484
Joined: 08/11/2006 17:10

#23

Post by Downunda »

cyprus wrote:N podržavam ni jedan svjetski separatizam, ali vrjeme je da se Ujedinjeno Kraljevstvo raspadne. Meni je nakaradno gledat 4 fudbalske reprezentacije iz jedne države, pa prema tome, meni je to dovoljno da im dam nezavisnost (čak i prije nego Kosovu). Naravno u slučaju kad bi se ja pito. :D :D

A ovo: Baskija, Kurdistan, Čečenija, Katalonija, Korzika, Sjeverni Kipar, Južna Osetija, Transdnjestrija i sl. ma ni slučajno dat im nezavisnost. :x :x
Gdje su god ugrožena osnovna ljudska prava (što je svidjelo se to tebi ili ne bio slučaj u mnogima od nabrojanih regija, a o čemu ti očito znaš jako malo ili nimalo) i gdje se ljudi maltretiraju naravno da im treba nezavisnost, tako da je ovo tvoje nabrajanje ....

Zapamti da smo se i mi otcjepili od SFRJ 1992 (pa smo u neku ruku i mi separatisti). godine, ili si ti možda izlazio na onaj plebiscit u januaru iste godine, što me sudeći po tvom nicku nebi čudilo!

Ta ra
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#24

Post by Baby Jane »

Ergot wrote:
Baby Jane wrote:
InfraRedRidinghood wrote:Sinn Féin! :oops:
Sinn Fianna Fail :lol:
An bhuil Gaeilge agat? :)
sorry luv, but that's as far as my irish goes :lol: altho, i am a big fan of bertie and co :lol:
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#25

Post by cyprus »

Downunda wrote:
cyprus wrote:N podržavam ni jedan svjetski separatizam, ali vrjeme je da se Ujedinjeno Kraljevstvo raspadne. Meni je nakaradno gledat 4 fudbalske reprezentacije iz jedne države, pa prema tome, meni je to dovoljno da im dam nezavisnost (čak i prije nego Kosovu). Naravno u slučaju kad bi se ja pito. :D :D

A ovo: Baskija, Kurdistan, Čečenija, Katalonija, Korzika, Sjeverni Kipar, Južna Osetija, Transdnjestrija i sl. ma ni slučajno dat im nezavisnost. :x :x
Gdje su god ugrožena osnovna ljudska prava (što je svidjelo se to tebi ili ne bio slučaj u mnogima od nabrojanih regija, a o čemu ti očito znaš jako malo ili nimalo) i gdje se ljudi maltretiraju naravno da im treba nezavisnost, tako da je ovo tvoje nabrajanje ....

Zapamti da smo se i mi otcjepili od SFRJ 1992 (pa smo u neku ruku i mi separatisti). godine, ili si ti možda izlazio na onaj plebiscit u januaru iste godine, što me sudeći po tvom nicku nebi čudilo!

Ta ra
E, vidiš, ja stanje u nabrojanim regijama poznajem mnogo bolje nego što ti misliš. Nego de mi ti reci koja su to osnovna ljudska prava koja su uskraćena Kataloncima, Baskima, Čečenima, kiparskim Turcima, Osetincima, Korzikancima i sličnim narodima koji nisu skloni nešto posebno svojoj državi. A nemoj mislit da se ni Republika Srpska nešto razlikuje od navedenih regiona i pokrajina. Jer ako bi navedene republike (ili kakav im je status) dobile nezavisnost, šta misliš koje bi to čudo ostavilo RS u okviru BiH.

A vezano za 1992. godinu, ja sam tad imo 4 i kusur godina, tako da tada veze nisam imo ni o kakvom plebiscitu. A tvoja precepcija mog nicka, bojim se da više govori o tebi no o meni.
Post Reply