new york, karte za koncert

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Locked
musa_2004
Posts: 88
Joined: 17/06/2004 12:10

#1 new york, karte za koncert

Post by musa_2004 »

voozdra

pocetkom marta idem sedmicu u new york malo da vidim grad.
posto planiram posjetiti i jedan koncert volio bih karte unaprjed
rezervisati da kad sam tamo nemoram to ganjati.

posto mi je prvi put u ny i usa.. valja se snaci
a i engleshki me ne ide bas najbolje :) mislim ide.. al opet dok ja nadjem taj club ovo ono..

karte se mogu preko www.livenation.com uzeti, valjda je to tamo kod vas poznatiji "event" prodavac ili sta vec.

tamo ima opcija da se karta isprinta...
ali tu pise nazalost da je samo za

US Customers
TicketFast®: NOW (Recommended) What's this? No additional charge The quickest delivery method available. Print your own tickets at your convenience!

nekontam gdje problem ako ih ja ovdje isprintam i ponesem i mirna bosna.

jer za strance pise:
Customers in Other Countries: by Will Call


or International Orders Only - Tickets held at Will Call can only be retrieved by the cardholder with original credit card of purchase and a valid photo ID with signature such as a government issued ID, driver's license or passport.


nekontam ko je sad taj will call.. nemoram valjda njega po new yorku traziti :)

heheh salim se, ali will call nije tamo gdje koncert (irvine plaza) zato nekontam sta to znaci.

znam drugi imaju ozbiljnije teme ovdje... ali reko mozda neko moze pomoci :)

hvala i pozz.
Al@n
Posts: 36
Joined: 17/01/2012 12:01

#2 Re: new york, karte za koncert

Post by Al@n »

i ja sam mislio malo na vrelo bosne da se divim nasoj lijepoj zemlji.
istjerani
Posts: 22
Joined: 22/01/2012 00:46

#3 Re: new york, karte za koncert

Post by istjerani »

musa_2004 wrote:voozdra

pocetkom marta idem sedmicu u new york malo da vidim grad.
posto planiram posjetiti i jedan koncert volio bih karte unaprjed
rezervisati da kad sam tamo nemoram to ganjati.

posto mi je prvi put u ny i usa.. valja se snaci
a i engleshki me ne ide bas najbolje :) mislim ide.. al opet dok ja nadjem taj club ovo ono..

karte se mogu preko http://www.livenation.com uzeti, valjda je to tamo kod vas poznatiji "event" prodavac ili sta vec.

tamo ima opcija da se karta isprinta...
ali tu pise nazalost da je samo za

US Customers
TicketFast®: NOW (Recommended) What's this? No additional charge The quickest delivery method available. Print your own tickets at your convenience!

nekontam gdje problem ako ih ja ovdje isprintam i ponesem i mirna bosna.

jer za strance pise:
Customers in Other Countries: by Will Call


or International Orders Only - Tickets held at Will Call can only be retrieved by the cardholder with original credit card of purchase and a valid photo ID with signature such as a government issued ID, driver's license or passport.


nekontam ko je sad taj will call.. nemoram valjda njega po new yorku traziti :)

heheh salim se, ali will call nije tamo gdje koncert (irvine plaza) zato nekontam sta to znaci.

znam drugi imaju ozbiljnije teme ovdje... ali reko mozda neko moze pomoci :)

hvala i pozz.

kupis kartu ,platis je sa kreditnom karticom....isprintas da si je platio...na dan koncerta malo prije ulaska odes do prodavaca ( obicno ima par saltera i jedan je pick up , will call) kazes ja sam kupio kartu ovo je dokaz, zatrazit ce ti ime i kreditnu karticu i onda dobijes kartu i ulazi...
musa_2004
Posts: 88
Joined: 17/06/2004 12:10

#4 Re: new york, karte za koncert

Post by musa_2004 »

istjerani wrote:

kupis kartu ,platis je sa kreditnom karticom....isprintas da si je platio...na dan koncerta malo prije ulaska odes do prodavaca ( obicno ima par saltera i jedan je pick up , will call) kazes ja sam kupio kartu ovo je dokaz, zatrazit ce ti ime i kreditnu karticu i onda dobijes kartu i ulazi...

hvala puno na odgovoru.
naci ti salteri ili taj pickup budu tamo negdje gdje i koncert bude na tom mjestu?
hvala puno na pomoci, onda cu tako uraditi.

zivio
istjerani
Posts: 22
Joined: 22/01/2012 00:46

#5 Re: new york, karte za koncert

Post by istjerani »

musa_2004 wrote:
istjerani wrote:

kupis kartu ,platis je sa kreditnom karticom....isprintas da si je platio...na dan koncerta malo prije ulaska odes do prodavaca ( obicno ima par saltera i jedan je pick up , will call) kazes ja sam kupio kartu ovo je dokaz, zatrazit ce ti ime i kreditnu karticu i onda dobijes kartu i ulazi...

hvala puno na odgovoru.
naci ti salteri ili taj pickup budu tamo negdje gdje i koncert bude na tom mjestu?
hvala puno na pomoci, onda cu tako uraditi.

zivio
obicno imaju te kabine za prodaju karata kod ulaza...ako nebudes mogao da nadjes pitas nekog iz obezbjedjenja gdje mozes da pick up tickets...will call window..oni ce ti reci gdje da ides...nista se nesikiraj samo ponesi dokaze i kreditnu kojom si platio i uzivaj
musa_2004
Posts: 88
Joined: 17/06/2004 12:10

#6 Re: new york, karte za koncert

Post by musa_2004 »

ok super. upravo one informacije koje sam trebao. :thumbup:
hvala puno.
sto se mene tice moze se thema zatvoriti ako koji moderator naleti.
Locked