Nevinost u današnje vrijeme

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#26 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by bandit_mo »

Begler beg wrote: 01/10/2020 13:44 Svejedno hvala svima na savjetima i mogu reci da ste mi malo i pomogli kod moje konacne odluke o našoj budućnosti. Nije ni ta nevinost sve na svijetu.
Jasno da nije... ne vrijedi ništa što se izgubi u 1 minuti :lol:
Šalu na stranu, sretno oboma :)
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#27 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by wewa »

Begler beg wrote: 01/10/2020 13:40
Mislim da mi je ona ipak važnija od svega i jedno sam siguran da ako pređem sad preko toga da je to za mene završena prica i da joj ja to više necu sigurno spominjati, a isto tako želim da i onda iz svog stjecanja izbaci njega i da me sutra ne upoređuje sa njim. A njena mala tajna ce ostati zauvijek samnom
ako se ti rijesis svoje nesigurnosti, nece ona imati nikakvih problema sa svojim uspomenama.
mladi ste, tek pocinjete da ucite o zivotu i jedno o drugom, a stvarnost vam je onakva kakvu je sebi stvorite. nemoj se ti baviti prosloscu, pa nece ni ona imati potrebe.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#28 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by saint_mirad »

Druže, ako je voliš, preče ti je to od himena, veruj. Ima i onih sa celim himenom što se heftaju u dupe ili daju oralac, pa ništa.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5639
Joined: 04/08/2020 19:22

#29 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by -Chesterfield- »

Begler beg wrote: 01/10/2020 13:44 Svejedno hvala svima na savjetima i mogu reci da ste mi malo i pomogli kod moje konacne odluke o našoj budućnosti. Nije ni ta nevinost sve na svijetu.
Zadaj se u traženju nevine. A ta ne mora ništa znati.
Ako uspiješ naći nevinu, a ima ih, nju zadrži a ovu s iskustvom odbaci.

Ako ne nađeš nevinu, zadrži tu sa iskustvom.
Jbg, bolje išta nego ništa.

Navodno, barem nije puno prešla.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#30 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by SaraFina »

Begler beg wrote: 01/10/2020 10:03 Imam nešto malo iznad 20 godina i nikad nisam spavao sa nekom djevojkom. Da li je to zbog vjere ili konzervativnijeg odgoja ni sam ne znam. Sve djevojke sa kojima sam bio u vezi, na te veze sam gledao kao na lijepa druženja. Sad imam djevojku koja mi je prvo bila poznanica pa prijateljica i sad djevojka. Uvijek je bila od onih povucenijih djevojaka u društvu i znam da su njeni roditelji strožiji. I napokon sam pomislio da sam pronašao pravu djevojku za sebe. Ono da je ista kao i ja, ali da je i nevina kao i ja. Gotovo sam bio siguran u to. Ali, nedavno mi je otkrila da je imala prije nekoliko godina vezu sa starijim momkom i da je sa njim spavala, te da je on nju kao htio i da oženi poslije ali ona to nije željela jer je tek bila upisala fax i oni su raskinuli. Znam da je danas veoma teško pronaći nevinu djevojku a pogotovo momka i znam da vecina momaka želi samo sex, ali ja jednostavno nisam takav. I ja je i ne krivim jer je spavala sa njim, ali ne znam da li cu je ikad moci gledati istim onim ocima kao prije. A volim je toliko da nikad ne bi volio da je izgubim. Vjerovatno i serem previše i ocekujem previše. Ali više ne znam kako da joj priđem. I pitanje da li sam ja normalan ako u današnje vrijeme ne pijem, ne pušim i ne sexam se okolo.
Niko ti ovdje ne može adekvatno pomoći. Uzmi si vremena i preispitaj sebe. To ti je najpametnije. Možda i dodatno porazgovaraj sa djevojkom,
Na skali od 1 do 10, koliko tebe muči ustvari, što nećeš biti prvi seksualni partner djevojci koju voliš?
Onda odvagaj razloge.

1.Jesi ti uvrijeđen samo zato, što to prvo seksualno iskustvo ne možete podijeliti? Ili postoje i drugi razlozi? Niz razloga?

2. Osjećaš li averziju prema njenoj blizini? Promjene? Napisao si da nije kao prije..
3. Zamišljaš li u seksualnom činu s bivšim partnerom?
4. Misliš li da je i mimo njega bilo još, za koje ti nije rekla? Itd Itd

Ako si na tačkama 2,3 ili 4 teško da (i ako predješ preko nedostatka nevinosti) možete opstati u budućnosti.
Možda bolje bez negative, da sve to prekineš i potražiš nekog ko dijeli iste svjetonazore. Ipak ste se voljeli, pa dok niste zatrovali kompletan odnos, bolje da nastavite svako sebi bez posljedica.
Nego da okrećete glavu, jedno od drugog, kad se i ako se sretnete.
IIstroši čovjeka negativa a oboje ste dvadesetogodišnjaci.
Last edited by SaraFina on 01/10/2020 13:55, edited 1 time in total.
User avatar
Begler beg
Posts: 44
Joined: 09/07/2013 16:35

#31 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Begler beg »

-Chesterfield- wrote: 01/10/2020 13:49
Begler beg wrote: 01/10/2020 13:44 Svejedno hvala svima na savjetima i mogu reci da ste mi malo i pomogli kod moje konacne odluke o našoj budućnosti. Nije ni ta nevinost sve na svijetu.
Zadaj se u traženju nevine. A ta ne mora ništa znati.
Ako uspiješ naći nevinu, a ima ih, nju zadrži a ovu s iskustvom odbaci.

Ako ne nađeš nevinu, zadrži tu sa iskustvom.
Jbg, bolje išta nego ništa.

Navodno, barem nije puno prešla.
Ja sam svoju vec pronašao, ako ništa imat ce me cemu nauciti hahahaha.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#32 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by saint_mirad »

Jesi li to gledao Pezićeve klipove gde demonstrira da je neotpakovana čokoladica poželjnija od ove otpakovane, a ovu tvoju neko probao već? :skoljka:
User avatar
Begler beg
Posts: 44
Joined: 09/07/2013 16:35

#33 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Begler beg »

SaraFina wrote: 01/10/2020 13:52
Begler beg wrote: 01/10/2020 10:03 Imam nešto malo iznad 20 godina i nikad nisam spavao sa nekom djevojkom. Da li je to zbog vjere ili konzervativnijeg odgoja ni sam ne znam. Sve djevojke sa kojima sam bio u vezi, na te veze sam gledao kao na lijepa druženja. Sad imam djevojku koja mi je prvo bila poznanica pa prijateljica i sad djevojka. Uvijek je bila od onih povucenijih djevojaka u društvu i znam da su njeni roditelji strožiji. I napokon sam pomislio da sam pronašao pravu djevojku za sebe. Ono da je ista kao i ja, ali da je i nevina kao i ja. Gotovo sam bio siguran u to. Ali, nedavno mi je otkrila da je imala prije nekoliko godina vezu sa starijim momkom i da je sa njim spavala, te da je on nju kao htio i da oženi poslije ali ona to nije željela jer je tek bila upisala fax i oni su raskinuli. Znam da je danas veoma teško pronaći nevinu djevojku a pogotovo momka i znam da vecina momaka želi samo sex, ali ja jednostavno nisam takav. I ja je i ne krivim jer je spavala sa njim, ali ne znam da li cu je ikad moci gledati istim onim ocima kao prije. A volim je toliko da nikad ne bi volio da je izgubim. Vjerovatno i serem previše i ocekujem previše. Ali više ne znam kako da joj priđem. I pitanje da li sam ja normalan ako u današnje vrijeme ne pijem, ne pušim i ne sexam se okolo.
Niko ti ovdje ne može adekvatno pomoći. Uzmi si vremena i preispitaj sebe. To ti je najpametnije. Možda i dodatno porazgovaraj sa djevojkom,
Na skali od 1 do 10, koliko tebe muči ustvari, što nećeš biti prvi seksualni partner djevojci koju voliš?
Onda odvagaj razloge.

1.Jesi ti uvrijeđen samo zato, što to prvo seksualno iskustvo ne možete podijeliti? Ili postoje i drugi razlozi? Niz razloga?

2. Osjećaš li averziju prema njenoj blizini? Promjene? Napisao si da nije kao prije..
3. Zamišljaš li u seksualnom činu s bivšim partnerom?
4. Misliš li da je i mimo njega bilo još, za koje ti nije rekla? Itd Itd

Ako si na tačkama 2,3 ili 4 teško da (i ako predješ preko nedostatka nevinosti) možete opstati u budućnosti.
Možda bolje bez negative, da sve to prekineš i potražiš nekog ko dijeli iste svjetonazore.
Kec definitivno mislio sam da cu decekati to da ce i njoj i meni biti prvi put. I vagam ja vec 3 dana i polako sam došao od neke ljutnje tako da kažem do toga da ipak to nije vrijedno raskida sa djevojkom koju toliko volim i želim.
User avatar
Begler beg
Posts: 44
Joined: 09/07/2013 16:35

#34 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Begler beg »

saint_mirad wrote: 01/10/2020 13:53 Jesi li to gledao Pezićeve klipove gde demonstrira da je neotpakovana čokoladica poželjnija od ove otpakovane, a ovu tvoju neko probao već? :skoljka:
Ko je taj hahahaha
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by SaraFina »

Begler beg wrote: 01/10/2020 13:56
SaraFina wrote: 01/10/2020 13:52
Begler beg wrote: 01/10/2020 10:03 Imam nešto malo iznad 20 godina i nikad nisam spavao sa nekom djevojkom. Da li je to zbog vjere ili konzervativnijeg odgoja ni sam ne znam. Sve djevojke sa kojima sam bio u vezi, na te veze sam gledao kao na lijepa druženja. Sad imam djevojku koja mi je prvo bila poznanica pa prijateljica i sad djevojka. Uvijek je bila od onih povucenijih djevojaka u društvu i znam da su njeni roditelji strožiji. I napokon sam pomislio da sam pronašao pravu djevojku za sebe. Ono da je ista kao i ja, ali da je i nevina kao i ja. Gotovo sam bio siguran u to. Ali, nedavno mi je otkrila da je imala prije nekoliko godina vezu sa starijim momkom i da je sa njim spavala, te da je on nju kao htio i da oženi poslije ali ona to nije željela jer je tek bila upisala fax i oni su raskinuli. Znam da je danas veoma teško pronaći nevinu djevojku a pogotovo momka i znam da vecina momaka želi samo sex, ali ja jednostavno nisam takav. I ja je i ne krivim jer je spavala sa njim, ali ne znam da li cu je ikad moci gledati istim onim ocima kao prije. A volim je toliko da nikad ne bi volio da je izgubim. Vjerovatno i serem previše i ocekujem previše. Ali više ne znam kako da joj priđem. I pitanje da li sam ja normalan ako u današnje vrijeme ne pijem, ne pušim i ne sexam se okolo.
Niko ti ovdje ne može adekvatno pomoći. Uzmi si vremena i preispitaj sebe. To ti je najpametnije. Možda i dodatno porazgovaraj sa djevojkom,
Na skali od 1 do 10, koliko tebe muči ustvari, što nećeš biti prvi seksualni partner djevojci koju voliš?
Onda odvagaj razloge.

1.Jesi ti uvrijeđen samo zato, što to prvo seksualno iskustvo ne možete podijeliti? Ili postoje i drugi razlozi? Niz razloga?

2. Osjećaš li averziju prema njenoj blizini? Promjene? Napisao si da nije kao prije..
3. Zamišljaš li u seksualnom činu s bivšim partnerom?
4. Misliš li da je i mimo njega bilo još, za koje ti nije rekla? Itd Itd

Ako si na tačkama 2,3 ili 4 teško da (i ako predješ preko nedostatka nevinosti) možete opstati u budućnosti.
Možda bolje bez negative, da sve to prekineš i potražiš nekog ko dijeli iste svjetonazore.
Kec definitivno mislio sam da cu decekati to da ce i njoj i meni biti prvi put. I vagam ja vec 3 dana i polako sam došao od neke ljutnje tako da kažem do toga da ipak to nije vrijedno raskida sa djevojkom koju toliko volim i želim.

Pa eto onda. Ako je tako, sretno ti bilo. U pamet!
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#36 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by wewa »

svaki prvi put s novim partnerom je prvi put. nema tu neke posebne mudrosti ni carolije, odnosno carolija dolazi s vjezbom, upoznavanjem, ljubavlju koju osjetite pri sjedinjenju.

nije ti to k'o u filmovima, ma o kojem zanru da se radi.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#37 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by hadzinicasa »

wewa wrote: 01/10/2020 13:59 svaki prvi put s novim partnerom je prvi put. nema tu neke posebne mudrosti ni carolije, odnosno carolija dolazi s vjezbom, upoznavanjem, ljubavlju koju osjetite pri sjedinjenju.

nije ti to k'o u filmovima, ma o kojem zanru da se radi.
da.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12424
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#38 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by dr_Evil »

saint_mirad wrote: 01/10/2020 13:53 Jesi li to gledao Pezićeve klipove gde demonstrira da je neotpakovana čokoladica poželjnija od ove otpakovane, a ovu tvoju neko probao već? :skoljka:
Nemoj tita ti :D pa glavni vehabija iz mostara ozeni razvedenu, ali je dobra ko metak bila uh
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#39 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Bloo »

saint_mirad wrote: 01/10/2020 13:53 Jesi li to gledao Pezićeve klipove gde demonstrira da je neotpakovana čokoladica poželjnija od ove otpakovane, a ovu tvoju neko probao već? :skoljka:
Sta prob'o, lizn'o.... :mrgreen:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#40 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by saint_mirad »

dr_Evil wrote: 01/10/2020 14:00
saint_mirad wrote: 01/10/2020 13:53 Jesi li to gledao Pezićeve klipove gde demonstrira da je neotpakovana čokoladica poželjnija od ove otpakovane, a ovu tvoju neko probao već? :skoljka:
Nemoj tita ti :D pa glavni vehabija iz mostara ozeni razvedenu, ali je dobra ko metak bila uh
Možda je platio himenoplastiku. Ako je koka bas dobra, ulema to dozvoljava. :lol:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#41 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by saint_mirad »

Bloo wrote: 01/10/2020 14:00
saint_mirad wrote: 01/10/2020 13:53 Jesi li to gledao Pezićeve klipove gde demonstrira da je neotpakovana čokoladica poželjnija od ove otpakovane, a ovu tvoju neko probao već? :skoljka:
Sta prob'o, lizn'o.... :mrgreen:
Sad si me zadeverala, ako samo liznes, ne znam dal se čokoladica onda računa otpakovanom ili ne.
Last edited by saint_mirad on 01/10/2020 14:03, edited 1 time in total.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12424
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#42 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by dr_Evil »

@Begler beg druze solidni, teske su ti dileme, nemoj se puno oko toga sekirat, proci ce. Razumijem da ti je vazno, mladost ludost je to. Vise bi te bolilo da je ona jos uvijek zaljubljena u njega, a s tobom, nego to sto je bila sa njim.

Poslusaj starijeg kolegu forumasa, de ti nesto sa strane nadji, proci ce ti mladost bolan, kasnije ce ti biti krivo.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12424
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#43 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by dr_Evil »

saint_mirad wrote: 01/10/2020 14:01
dr_Evil wrote: 01/10/2020 14:00
saint_mirad wrote: 01/10/2020 13:53 Jesi li to gledao Pezićeve klipove gde demonstrira da je neotpakovana čokoladica poželjnija od ove otpakovane, a ovu tvoju neko probao već? :skoljka:
Nemoj tita ti :D pa glavni vehabija iz mostara ozeni razvedenu, ali je dobra ko metak bila uh
Možda je platio himenoplastiku. Ako je koka bas dobra, ulema to dozvoljava. :lol:
Dobra bila ko avion, uvijek se smucala sa nekim "losim" tipovima, i tako je i taj zadnji nogirao, pa malo pukla pokrila se, i zavrsi kod "brata".

Sta fali, sve je za inKsana :)
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#44 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by bandit_mo »

saint_mirad wrote: 01/10/2020 14:02
Bloo wrote: 01/10/2020 14:00
saint_mirad wrote: 01/10/2020 13:53 Jesi li to gledao Pezićeve klipove gde demonstrira da je neotpakovana čokoladica poželjnija od ove otpakovane, a ovu tvoju neko probao već? :skoljka:
Sta prob'o, lizn'o.... :mrgreen:
Sad si me zadeverala, ako samo liznes, ne znam dal ss čokoladica onssa računa otpakovanom ili ne.
Polizana čoksa se ne računa kao otpakovana jer vlasnica iste može bez muke reći da je nije nitko ni pomirisao, a kamoli liznuo.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#45 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by saint_mirad »

dr_Evil wrote: 01/10/2020 14:03
saint_mirad wrote: 01/10/2020 14:01
dr_Evil wrote: 01/10/2020 14:00

Nemoj tita ti :D pa glavni vehabija iz mostara ozeni razvedenu, ali je dobra ko metak bila uh
Možda je platio himenoplastiku. Ako je koka bas dobra, ulema to dozvoljava. :lol:
Dobra bila ko avion, uvijek se smucala sa nekim "losim" tipovima, i tako je i taj zadnji nogirao, pa malo pukla pokrila se, i zavrsi kod "brata".

Sta fali, sve je za inKsana :)
Tako je, druže.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#46 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by zijancer »

bandit_mo wrote: 01/10/2020 13:13
zijancer wrote: 01/10/2020 13:08 jedna mala bezobrazna opaska u vezi situacije (zanemari je, al ne baš skroz)
vic je u tome što ti takav bez 'iskustva' vjerovatno 1000 puta bolje znaš šta ti paše, nego što ona sa 'iskustvom' zna o sebi
tako da si na neki čudan način u prednosti
Da li je to radi dužeg radnog staža desanke :lol:
njet, u pitanju je taktilno jednostavnija anatomija, dok ova druga strana treba pomoć neopterećenog istraživača, i radoznalog :P
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#47 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by saint_mirad »

bandit_mo wrote: 01/10/2020 14:04
saint_mirad wrote: 01/10/2020 14:02
Bloo wrote: 01/10/2020 14:00

Sta prob'o, lizn'o.... :mrgreen:
Sad si me zadeverala, ako samo liznes, ne znam dal ss čokoladica onssa računa otpakovanom ili ne.
Polizana čoksa se ne računa kao otpakovana jer vlasnica iste može bez muke reći da je nije nitko ni pomirisao, a kamoli liznuo.
True, ali da li je moralno za tako fino odgojeni slatkiš slaže? :-D
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#48 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by bandit_mo »

saint_mirad wrote: 01/10/2020 14:05
bandit_mo wrote: 01/10/2020 14:04
saint_mirad wrote: 01/10/2020 14:02

Sad si me zadeverala, ako samo liznes, ne znam dal ss čokoladica onssa računa otpakovanom ili ne.
Polizana čoksa se ne računa kao otpakovana jer vlasnica iste može bez muke reći da je nije nitko ni pomirisao, a kamoli liznuo.
True, ali da li je moralno za tako fino odgojeni slatkiš slaže? :-D
Manje nemoralno nego da je netko lizne.. ženski užitak je veći grijeh od laži :D
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#49 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by bandit_mo »

zijancer wrote: 01/10/2020 14:05
bandit_mo wrote: 01/10/2020 13:13
zijancer wrote: 01/10/2020 13:08 jedna mala bezobrazna opaska u vezi situacije (zanemari je, al ne baš skroz)
vic je u tome što ti takav bez 'iskustva' vjerovatno 1000 puta bolje znaš šta ti paše, nego što ona sa 'iskustvom' zna o sebi
tako da si na neki čudan način u prednosti
Da li je to radi dužeg radnog staža desanke :lol:
njet, u pitanju je taktilno jednostavnija anatomija, dok ova druga strana treba pomoć neopterećenog istraživača, i radoznalog :P
I podložnog nježnoj kritici i preusmjeravanju :D
User avatar
Begler beg
Posts: 44
Joined: 09/07/2013 16:35

#50 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Begler beg »

wewa wrote: 01/10/2020 13:59 svaki prvi put s novim partnerom je prvi put. nema tu neke posebne mudrosti ni carolije, odnosno carolija dolazi s vjezbom, upoznavanjem, ljubavlju koju osjetite pri sjedinjenju.

nije ti to k'o u filmovima, ma o kojem zanru da se radi.
Ko god da si dobre savjete daješ, hvala ti na pomoci
Post Reply