Nevinost u današnje vrijeme

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
snijeg_led
Posts: 6679
Joined: 08/12/2019 21:35

#476 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by snijeg_led »

Hakiz wrote: 28/06/2021 16:49
snijeg_led wrote: 28/06/2021 16:45
Hakiz wrote: 28/06/2021 16:02

U pravu si, sasvim slučajno, hoda, spotakne se i nezgodno padne. Nije planirala, ali, djevojčica brala jagode, nešto je ubode, mislila je da je trava.
Bolan, spava s nekim koga voli i misli da ce s njim provesti zivot. I onda pristane na sex s njim iz istih razloga vjerovatno na njegovo insistiranje, a poslije se uspostavi da on nije imam iste nemjere i sta vise ostavi je nakon 3 mjeseca.
I sta sad, ona se spotakla ??? Nije nego je volila i vjerovala. Pa treba li sada neko da joj sudi za tu ljubav.
Sve je to u redu ako nema ideje o nemanju seksa prije braka. Tada neće spavati sa nekim koga voli. Sama si rekla, "ako je djevojka nevina i htjela je da se sacuva za brak". Tada joj se ne može dogoditi "da pogrijesi pa spava s nekim prije braka, a nije planirala."

Bez te ideje, sve je OK, voli, vjeruje, spava, ovaj je izda, idemo dalje.
Jao tebe, pa ne bira uvijek um nego srce. Ko da nisi nikad bio zaljubljen. Ccccc
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#477 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

Hakiz wrote: 28/06/2021 16:57 Moja generacija nije puno razmišljala, a ni pitala, radila je
Ni blizu kao danasnje generacije... 14 + . izgleda normala.... ali ne u Bosni... :-D
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#478 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

snijeg_led wrote: 28/06/2021 16:56
Evo covjek objasnio
Psihicki pritisak s pomislju da ces izgubiti osobu koju volis ako ne uradis.
E sad kad se dese ovakve sitaucije mladi moraju imati podrsku roditelja da mogu s njima o ovome razgovarati i traziti savjet.
Ali u moje doba je to bila misaona imenica pricati sa roditeljima o seksu. Sta cemo kad smo zaostali.
Ovo je sljedeća situacija:

Perice, zašto si to uradio?

Pa, drugarice učiteljice, svi moji drugovi uradili pa i ja.

Pa dobro, Perice, ako bi svi tvoji drugovi sa mosta skočili pred jureći voz, da li bi i ti?

Ak ote raja nagovara da skočiš sa mosta, otkačiš raju, Ako te "voljena" osoba nagovara da te pojebe, ako nećeš, otkačiš osobu. Ako ne otkačiš, nije baš da nećeš.

Stvari su u suštini jednostavne, samo se mi pretvaramo da su komplikovane ne bi ko pomislio da smo laki, lijeni, glupi, naivni, ko zna šta sve ne.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#479 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

Hakiz wrote: 28/06/2021 16:22 Ako se čuvaš za brak, onda nema seksa ni sat prije vjenčanja.
Opisala sam hipotetcki- da su stupili u brak . i sta se otkrilo..
dakle.. po tebi. je prihvatljivije- biti razvedena .....nego ????!! nevina :-)
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#480 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

snijeg_led wrote: 28/06/2021 16:58
Hakiz wrote: 28/06/2021 16:49
snijeg_led wrote: 28/06/2021 16:45

Bolan, spava s nekim koga voli i misli da ce s njim provesti zivot. I onda pristane na sex s njim iz istih razloga vjerovatno na njegovo insistiranje, a poslije se uspostavi da on nije imam iste nemjere i sta vise ostavi je nakon 3 mjeseca.
I sta sad, ona se spotakla ??? Nije nego je volila i vjerovala. Pa treba li sada neko da joj sudi za tu ljubav.
Sve je to u redu ako nema ideje o nemanju seksa prije braka. Tada neće spavati sa nekim koga voli. Sama si rekla, "ako je djevojka nevina i htjela je da se sacuva za brak". Tada joj se ne može dogoditi "da pogrijesi pa spava s nekim prije braka, a nije planirala."

Bez te ideje, sve je OK, voli, vjeruje, spava, ovaj je izda, idemo dalje.
Jao tebe, pa ne bira uvijek um nego srce. Ko da nisi nikad bio zaljubljen. Ccccc
E, da, ne kaže slučajno poslovica da je kod mladosti najgore to što je proćerdana na mlade...
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#481 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

moonca wrote: 28/06/2021 17:05
Hakiz wrote: 28/06/2021 16:22 Ako se čuvaš za brak, onda nema seksa ni sat prije vjenčanja.
Opisala sam hipotetcki- da su stupili u brak . i sta se otkrilo..
dakle.. po tebi. je prihvatljivije- biti razvedena .....nego ????!! nevina :-)
Homo sum, nihil humanum mihi alienum puto.
snijeg_led
Posts: 6679
Joined: 08/12/2019 21:35

#482 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by snijeg_led »

:run:
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#483 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by e__ »

Hakiz wrote: 28/06/2021 16:48 Ne mora značiti. U srednjim, višim i visokim klasama u raznim evropskim društvima je bio sasvim uobičajeno, normalno i prihvatljivo da kada dječačić napuni otprilike 14 da ga otac ili djed ili neko sličan vodi u bordel ili u kuću dovodi prostitutke. Pa kada taj dječačić počne sam zarađivati, onda ih sam plaća. Dva su razloga bila tome. Seks prije braka je smatran nedozvoljenim, pa nije bilo šanse da taj muškarac može imati seks sa nekom "pristojnom" djevojkom. A muškarac se mora redovno prazniti, jelte molim lijepo. A masturbacija je i tada smatrane grijehom, tako da ni lični ručni rad nije dolazio u obzir. Drugi razlog je što se time pripremao, vježbom sticao praksu, da kada se oženi ne upropasti uzimanje nevinosti svojoj ženi kada se oženi. Naime, njegovoj "poštenoj" ženi je to prvi seks i ako on ne zna šta radi, može pokvariti stvar. Ne samo za tu noć nego i dugoročno. Može je pretvoriti u Lady Chatterley.
Opet se vracamo na nesto najjednostavnije: empatija.

U toj situaciji, taj 14-godisnjak je vec trebao znati razliku izmedju materijalnih stvari i ljudskih bica. Isto tako, trebao je vec znati da samo zato sto ti neko kaze da je u redu, to ne znaci da stvarno jeste u redu.

(Neke zene udju u tu profesiju jer zele, i jer imaju dovoljno samopouzdanja… ali ako se prica o prostituciji generalno. To se sve svodi na empatiju, i ne mozete biti za takav tip prostitucije, tj. organizovani… a ako je nekome u redu da budu s nekim intimno, i da ta osoba ne bi bila s vama ukoliko nije natjerana sticajem okolnosti, tipa. da nahrani dijete… onda u redu, do vas je…)

Grijeh ili ne…. Nismo zivotinje… po tome sada ispada da su svi muskarci zivotinje, i eto, jadni moraju… da ne kazem sta, da ne bi isli okolo i silovali.

Dovoljno je samo malo empatije da se stavite u cipele te druge osobe, i da pitate sebe da li bi to bilo u redu, i kako bi se vi osjecali.

Uopste nisu principi u pitanju, nema veze ni sa logikom. Ako nekoga volite. Uraditi ce te bilo sta za njih.

Isto tako, to ne znaci da se sada mozete okrenuti i reci da je bilo konsensualno samo zato sto nije fizicki prisiljena.

Jako je to cudno, jer upravo sa ovakvim ponasanjem muskarci nabijaju raznorazne komplekse, i osjecaj manje vrijednosti samo da bi na kraju bilo svedeno na to da je do njih. Da nije do emotivnog da ne kazem sta…
Dangubic
Posts: 794
Joined: 01/12/2019 15:11

#484 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Dangubic »

moonca wrote: 28/06/2021 17:00
Hakiz wrote: 28/06/2021 16:57 Moja generacija nije puno razmišljala, a ni pitala, radila je
Ni blizu kao danasnje generacije... 14 + . izgleda normala.... ali ne u Bosni... :-D
U Bosni se još nevine traže 😁.
pelcer224
Posts: 167
Joined: 20/07/2014 12:56

#485 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by pelcer224 »

Muskarcima koji traze djevojku za dugu vezu za zenidbu je ova tema itekako bitna. Muskarci je gledaju i iz zdrvstvenih razloga a ne samo morala. Znam par koji nema djece i gdje ona cijeli zivot trpi posledice jer nije usla u brak s njim nevina. Mislim da 90% nasih muskaraca bi zamjerilo kao i on i reklo nesto tipa "da si mislila o svom zdravlju i nisi spavala prerano i ko zna s kim sad bi imali djecu". Znaci zenske osobe treba o svemu da misle nije samo haj nek je lijep provod. Treba sutra zivjeti i radjati djecu i dijeliti zivot sa nekim. Uz to Balkan je ovo i znamo da polozaj zena nije jednak, sto ce ih pratiti kroz cijeli zivot. Briga mene kao muskarca sa Balkana sto je nju prevario neko drugi pa se seksala, sto nije mislila glavom i cekala pravog skojim ce dijeliti ostatak zivota.
Imam drugara sa kojim sam odrastao, prosao skolu, radimo zajedno. Slaze se u braku imaju djecu zive dobro kvalitetno. Ipak on nikad nije presao preko toga sto nije bila nevina i povremeno nadje "nesto sa strane" za seks. Znam mu karakter znam da je dobar covjek, i vjerujem mu kad kaze da ne bi to radio da je bila nevina i da bi je cijenio mnogo vise. Neke greske se ne mogu ispraviti ni oprostiti. To je jednostavno tako, nasa psiha i logika. Nismo svi isti a kad si mlad ne mislis da treba zivjeti i sutra i za 20-30god sa nekime ali mnoge zene to ne misle ali zato placaju cijenu.
User avatar
Ajs_Nigrutin
Posts: 401
Joined: 14/10/2020 22:44

#486 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Ajs_Nigrutin »

pelcer224 wrote: 29/06/2021 14:39 Znam par koji nema djece i gdje ona cijeli zivot trpi posledice jer nije usla u brak s njim nevina. Mislim da 90% nasih muskaraca bi zamjerilo kao i on i reklo nesto tipa "da si mislila o svom zdravlju i nisi spavala prerano i ko zna s kim sad bi imali djecu".
This is so wrong. Jebo te, postoji još škilion razloga zašto par ne može da se ostvari kao roditelji. Ne kažem da se ne treba paziti, naprotiv ali ovakve predrasude i danas sutra ubijanje vlastite djece u pojam ovakvim pretpostavkama. Druže, jel dobije prvu priliku tako će da osramoti i sebe, a ponajviše svoju porodicu. Mora biti mjera u svemu i samo pametno.
User avatar
shmizlica
Posts: 57848
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#487 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by shmizlica »

čitam i ne vjerujem :-) :roll:

znači da je bila nevina imali bi djecu 100%? koja nebuloza.....i taj je prava moralna vertikala što šara sa strane jer je ona imala nekog prije njega...bljuc

ako osoba s kojom si u vezi ti paše, ako se s njom osjećaš dobro, ako je posvećena tebi i vašoj vezi, kakve ima veze kakv je život vodila ranije? prestanite živjeti u prošlosti ljudi, pogotovo tuđoj. Ova preseravanja su tačno odraz nezrelosti i nesigurnosti u sebe. Postavljača teme još mogu i razumjeti, mlad je, možda malo nesiguran, ali ove "iskusne" vala nikako
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#488 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by hadzinicasa »

pelcer224 wrote: 29/06/2021 14:39 Muskarcima koji traze djevojku za dugu vezu za zenidbu je ova tema itekako bitna. Muskarci je gledaju i iz zdrvstvenih razloga a ne samo morala. Znam par koji nema djece i gdje ona cijeli zivot trpi posledice jer nije usla u brak s njim nevina. Mislim da 90% nasih muskaraca bi zamjerilo kao i on i reklo nesto tipa "da si mislila o svom zdravlju i nisi spavala prerano i ko zna s kim sad bi imali djecu". Znaci zenske osobe treba o svemu da misle nije samo haj nek je lijep provod. Treba sutra zivjeti i radjati djecu i dijeliti zivot sa nekim. Uz to Balkan je ovo i znamo da polozaj zena nije jednak, sto ce ih pratiti kroz cijeli zivot. Briga mene kao muskarca sa Balkana sto je nju prevario neko drugi pa se seksala, sto nije mislila glavom i cekala pravog skojim ce dijeliti ostatak zivota.
Imam drugara sa kojim sam odrastao, prosao skolu, radimo zajedno. Slaze se u braku imaju djecu zive dobro kvalitetno. Ipak on nikad nije presao preko toga sto nije bila nevina i povremeno nadje "nesto sa strane" za seks. Znam mu karakter znam da je dobar covjek, i vjerujem mu kad kaze da ne bi to radio da je bila nevina i da bi je cijenio mnogo vise. Neke greske se ne mogu ispraviti ni oprostiti. To je jednostavno tako, nasa psiha i logika. Nismo svi isti a kad si mlad ne mislis da treba zivjeti i sutra i za 20-30god sa nekime ali mnoge zene to ne misle ali zato placaju cijenu.
odavno nisam primitivniji komentar na forumu procitala, a konkurencija je zestoka.
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#489 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Horcrux »

pelcer224 wrote: 29/06/2021 14:39 Muskarcima koji traze djevojku za dugu vezu za zenidbu je ova tema itekako bitna. Muskarci je gledaju i iz zdrvstvenih razloga a ne samo morala. Znam par koji nema djece i gdje ona cijeli zivot trpi posledice jer nije usla u brak s njim nevina. Mislim da 90% nasih muskaraca bi zamjerilo kao i on i reklo nesto tipa "da si mislila o svom zdravlju i nisi spavala prerano i ko zna s kim sad bi imali djecu". Znaci zenske osobe treba o svemu da misle nije samo haj nek je lijep provod. Treba sutra zivjeti i radjati djecu i dijeliti zivot sa nekim. Uz to Balkan je ovo i znamo da polozaj zena nije jednak, sto ce ih pratiti kroz cijeli zivot. Briga mene kao muskarca sa Balkana sto je nju prevario neko drugi pa se seksala, sto nije mislila glavom i cekala pravog skojim ce dijeliti ostatak zivota.
Imam drugara sa kojim sam odrastao, prosao skolu, radimo zajedno. Slaze se u braku imaju djecu zive dobro kvalitetno. Ipak on nikad nije presao preko toga sto nije bila nevina i povremeno nadje "nesto sa strane" za seks. Znam mu karakter znam da je dobar covjek, i vjerujem mu kad kaze da ne bi to radio da je bila nevina i da bi je cijenio mnogo vise. Neke greske se ne mogu ispraviti ni oprostiti. To je jednostavno tako, nasa psiha i logika. Nismo svi isti a kad si mlad ne mislis da treba zivjeti i sutra i za 20-30god sa nekime ali mnoge zene to ne misle ali zato placaju cijenu.
E moje dijete... svi problemi drustva u BiH se mogu naci u tvom komentaru i u tvojim drugarima. Iskreno se nadam ces nekad u buducnosti naci ovaj komentar, procitati i biti sokiran njime, kao sto smo mi sad.
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#490 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Spiritbreaker »

pelcer224 wrote: 29/06/2021 14:39 Muskarcima koji traze djevojku za dugu vezu za zenidbu je ova tema itekako bitna. Muskarci je gledaju i iz zdrvstvenih razloga a ne samo morala. Znam par koji nema djece i gdje ona cijeli zivot trpi posledice jer nije usla u brak s njim nevina. Mislim da 90% nasih muskaraca bi zamjerilo kao i on i reklo nesto tipa "da si mislila o svom zdravlju i nisi spavala prerano i ko zna s kim sad bi imali djecu". Znaci zenske osobe treba o svemu da misle nije samo haj nek je lijep provod. Treba sutra zivjeti i radjati djecu i dijeliti zivot sa nekim. Uz to Balkan je ovo i znamo da polozaj zena nije jednak, sto ce ih pratiti kroz cijeli zivot. Briga mene kao muskarca sa Balkana sto je nju prevario neko drugi pa se seksala, sto nije mislila glavom i cekala pravog skojim ce dijeliti ostatak zivota.
Imam drugara sa kojim sam odrastao, prosao skolu, radimo zajedno. Slaze se u braku imaju djecu zive dobro kvalitetno. Ipak on nikad nije presao preko toga sto nije bila nevina i povremeno nadje "nesto sa strane" za seks. Znam mu karakter znam da je dobar covjek, i vjerujem mu kad kaze da ne bi to radio da je bila nevina i da bi je cijenio mnogo vise. Neke greske se ne mogu ispraviti ni oprostiti. To je jednostavno tako, nasa psiha i logika. Nismo svi isti a kad si mlad ne mislis da treba zivjeti i sutra i za 20-30god sa nekime ali mnoge zene to ne misle ali zato placaju cijenu.
Nisam u zivotu nista gluplje procitao.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#491 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Tesla Edison »

pelcer224 wrote: 29/06/2021 14:39 Muskarcima koji traze djevojku za dugu vezu za zenidbu je ova tema itekako bitna. Muskarci je gledaju i iz zdrvstvenih razloga a ne samo morala. Znam par koji nema djece i gdje ona cijeli zivot trpi posledice jer nije usla u brak s njim nevina. Mislim da 90% nasih muskaraca bi zamjerilo kao i on i reklo nesto tipa "da si mislila o svom zdravlju i nisi spavala prerano i ko zna s kim sad bi imali djecu". Znaci zenske osobe treba o svemu da misle nije samo haj nek je lijep provod. Treba sutra zivjeti i radjati djecu i dijeliti zivot sa nekim. Uz to Balkan je ovo i znamo da polozaj zena nije jednak, sto ce ih pratiti kroz cijeli zivot. Briga mene kao muskarca sa Balkana sto je nju prevario neko drugi pa se seksala, sto nije mislila glavom i cekala pravog skojim ce dijeliti ostatak zivota.
Imam drugara sa kojim sam odrastao, prosao skolu, radimo zajedno. Slaze se u braku imaju djecu zive dobro kvalitetno. Ipak on nikad nije presao preko toga sto nije bila nevina i povremeno nadje "nesto sa strane" za seks. Znam mu karakter znam da je dobar covjek, i vjerujem mu kad kaze da ne bi to radio da je bila nevina i da bi je cijenio mnogo vise. Neke greske se ne mogu ispraviti ni oprostiti. To je jednostavno tako, nasa psiha i logika. Nismo svi isti a kad si mlad ne mislis da treba zivjeti i sutra i za 20-30god sa nekime ali mnoge zene to ne misle ali zato placaju cijenu.
Gluplji post dugo vremena nije zabilježen na ovom forumu, a vjerujem i šire.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#492 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

Od hiljadu ispitanih 65,5 njih je reklo da imaju seks bez zaštite –
moguci problemi......kao zaraza, nezeljena trudnoca/ abortus itd...
Blacknwhite
Posts: 310
Joined: 16/09/2020 09:11

#493 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Blacknwhite »

pelcer224 wrote: 29/06/2021 14:39 Muskarcima koji traze djevojku za dugu vezu za zenidbu je ova tema itekako bitna. Muskarci je gledaju i iz zdrvstvenih razloga a ne samo morala. Znam par koji nema djece i gdje ona cijeli zivot trpi posledice jer nije usla u brak s njim nevina. Mislim da 90% nasih muskaraca bi zamjerilo kao i on i reklo nesto tipa "da si mislila o svom zdravlju i nisi spavala prerano i ko zna s kim sad bi imali djecu". Znaci zenske osobe treba o svemu da misle nije samo haj nek je lijep provod. Treba sutra zivjeti i radjati djecu i dijeliti zivot sa nekim. Uz to Balkan je ovo i znamo da polozaj zena nije jednak, sto ce ih pratiti kroz cijeli zivot. Briga mene kao muskarca sa Balkana sto je nju prevario neko drugi pa se seksala, sto nije mislila glavom i cekala pravog skojim ce dijeliti ostatak zivota.
Imam drugara sa kojim sam odrastao, prosao skolu, radimo zajedno. Slaze se u braku imaju djecu zive dobro kvalitetno. Ipak on nikad nije presao preko toga sto nije bila nevina i povremeno nadje "nesto sa strane" za seks. Znam mu karakter znam da je dobar covjek, i vjerujem mu kad kaze da ne bi to radio da je bila nevina i da bi je cijenio mnogo vise. Neke greske se ne mogu ispraviti ni oprostiti. To je jednostavno tako, nasa psiha i logika. Nismo svi isti a kad si mlad ne mislis da treba zivjeti i sutra i za 20-30god sa nekime ali mnoge zene to ne misle ali zato placaju cijenu.
Riga mi se od komentara.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#494 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

wrote: 29/06/2021 15:43 Ipak on nikad nije presao preko toga sto nije bila nevina i povremeno nadje "nesto sa strane" za seks. Znam mu karakter znam da je dobar covjek, i vjerujem mu kad kaze da ne bi to radio da je bila nevina i da bi je cijenio mnogo vise. Neke greske se ne mogu ispraviti ni oprostiti.
:lol: povremeno.. kad mu naleti huja jel..
..Kakav karakter... zbilja je bez.. znao, ushao u brak svjesno i onda se kao sveti ... smije li joj to reci-da radi.. :zoka:
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#495 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by e__ »

pelcer224 wrote: 29/06/2021 14:39 Muskarcima koji traze djevojku za dugu vezu za zenidbu je ova tema itekako bitna. Muskarci je gledaju i iz zdrvstvenih razloga a ne samo morala. Znam par koji nema djece i gdje ona cijeli zivot trpi posledice jer nije usla u brak s njim nevina. Mislim da 90% nasih muskaraca bi zamjerilo kao i on i reklo nesto tipa "da si mislila o svom zdravlju i nisi spavala prerano i ko zna s kim sad bi imali djecu". Znaci zenske osobe treba o svemu da misle nije samo haj nek je lijep provod. Treba sutra zivjeti i radjati djecu i dijeliti zivot sa nekim. Uz to Balkan je ovo i znamo da polozaj zena nije jednak, sto ce ih pratiti kroz cijeli zivot. Briga mene kao muskarca sa Balkana sto je nju prevario neko drugi pa se seksala, sto nije mislila glavom i cekala pravog skojim ce dijeliti ostatak zivota.
Imam drugara sa kojim sam odrastao, prosao skolu, radimo zajedno. Slaze se u braku imaju djecu zive dobro kvalitetno. Ipak on nikad nije presao preko toga sto nije bila nevina i povremeno nadje "nesto sa strane" za seks. Znam mu karakter znam da je dobar covjek, i vjerujem mu kad kaze da ne bi to radio da je bila nevina i da bi je cijenio mnogo vise. Neke greske se ne mogu ispraviti ni oprostiti. To je jednostavno tako, nasa psiha i logika. Nismo svi isti a kad si mlad ne mislis da treba zivjeti i sutra i za 20-30god sa nekime ali mnoge zene to ne misle ali zato placaju cijenu.
Sta bi onda tek rekao za situacije gdje ima djecu.. znaci ne treba im ljubav, niti sansa za istu, jer su vec nekoga voljele?

Muskarac koji kaze da to ne bi radio da je nevina laze samog sebe. Evo, muskarac sam, skoro 30 godina, pa ne mogu reci da sam se ikada osjecao da bas “moram”…

Tako da je ocigledno da ili ima nenormalne prohtjeve, ili misli da je u redu, jer je ona bila s nekim drugim prije njega.

To nema nikakve veze sa ljubavlju, jer ako nekoga stvarno volite… pa legli bi kraj njih, i igrali se sa njihovom kosom ako nista… a kamo li da sada kazete da je nesto sto se desilo prije vas problem.

Ne mrzim nikoga, ali hajde da budemo makar malo fer…
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72585
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#496 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Velkoski »

PODRŽAVAM GOSPODINA IZNAD. PREPORUČUJEM I GOLD TINDER ACCOUNT DA MOŽE TA TLANE MAKAR JEDNOM SEDMIČNO, TO JOJ JE NAJBOLJA KAZNA
User avatar
shmizlica
Posts: 57848
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#497 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by shmizlica »

Velkoski wrote: 29/06/2021 15:57 PODRŽAVAM GOSPODINA IZNAD. PREPORUČUJEM I GOLD TINDER ACCOUNT DA MOŽE TA TLANE MAKAR JEDNOM SEDMIČNO, TO JOJ JE NAJBOLJA KAZNA
Ne moras se derat :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72585
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#498 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Velkoski »

KAŽU DA KAPS LOK BRŽE DOPIRE DO MOZGA
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10473
Joined: 27/04/2021 22:52

#499 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by tramvajtrojka »

Velkoski wrote: 29/06/2021 17:02 KAŽU DA KAPS LOK BRŽE DOPIRE DO MOZGA
i ovo oko nevinosti dns ja samo vjerujem u nevinost pred sudom jer nema nevinih dns se sve udara u 16 :izet: i sa jedne i druge strane
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#500 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

............a, jel' moguce, tako sto, samo s jedne strane . :zoka: da udara :-)
Post Reply