Nevinost u današnje vrijeme

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Zoya
Posts: 23149
Joined: 09/06/2008 14:54

#501 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Zoya »

Slaze se u braku imaju djecu zive dobro kvalitetno. Ipak on nikad nije presao preko toga sto nije bila nevina i povremeno nadje "nesto sa strane" za seks.
kad kaze da ne bi to radio da je bila nevina i da bi je cijenio mnogo vise.



Pa jes'. Ima smisla :lol:

Ekstra mu je opravdanje za kurvaluk :thumbup:

'Varaš li me sa nekom drugom'?
'Varam! Da si bila nevina, ne bih nikada, ovako samoj si sebi kriva'!
Blacknwhite
Posts: 310
Joined: 16/09/2020 09:11

#502 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Blacknwhite »

Zoya wrote: 29/06/2021 18:07 Slaze se u braku imaju djecu zive dobro kvalitetno. Ipak on nikad nije presao preko toga sto nije bila nevina i povremeno nadje "nesto sa strane" za seks.
kad kaze da ne bi to radio da je bila nevina i da bi je cijenio mnogo vise.



Pa jes'. Ima smisla :lol:

Ekstra mu je opravdanje za kurvaluk :thumbup:

'Varaš li me sa nekom drugom'?
'Varam! Da si bila nevina, ne bih nikada, ovako samoj si sebi kriva'!
:pisnuo:
snijeg_led
Posts: 6675
Joined: 08/12/2019 21:35

#503 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by snijeg_led »

Hakiz wrote: 28/06/2021 17:04
snijeg_led wrote: 28/06/2021 16:56
Evo covjek objasnio
Psihicki pritisak s pomislju da ces izgubiti osobu koju volis ako ne uradis.
E sad kad se dese ovakve sitaucije mladi moraju imati podrsku roditelja da mogu s njima o ovome razgovarati i traziti savjet.
Ali u moje doba je to bila misaona imenica pricati sa roditeljima o seksu. Sta cemo kad smo zaostali.
Ovo je sljedeća situacija:

Perice, zašto si to uradio?

Pa, drugarice učiteljice, svi moji drugovi uradili pa i ja.

Pa dobro, Perice, ako bi svi tvoji drugovi sa mosta skočili pred jureći voz, da li bi i ti?

Ak ote raja nagovara da skočiš sa mosta, otkačiš raju, Ako te "voljena" osoba nagovara da te pojebe, ako nećeš, otkačiš osobu. Ako ne otkačiš, nije baš da nećeš.

Stvari su u suštini jednostavne, samo se mi pretvaramo da su komplikovane ne bi ko pomislio da smo laki, lijeni, glupi, naivni, ko zna šta sve ne.
Ja ti garantujem kad bi uciteljica rekla Perici da skoci s mosta jer ga dole ceka 100 djevica, da bi on skocio :D
snijeg_led
Posts: 6675
Joined: 08/12/2019 21:35

#504 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by snijeg_led »

hadzinicasa wrote: 29/06/2021 15:26
pelcer224 wrote: 29/06/2021 14:39 Muskarcima koji traze djevojku za dugu vezu za zenidbu je ova tema itekako bitna. Muskarci je gledaju i iz zdrvstvenih razloga a ne samo morala. Znam par koji nema djece i gdje ona cijeli zivot trpi posledice jer nije usla u brak s njim nevina. Mislim da 90% nasih muskaraca bi zamjerilo kao i on i reklo nesto tipa "da si mislila o svom zdravlju i nisi spavala prerano i ko zna s kim sad bi imali djecu". Znaci zenske osobe treba o svemu da misle nije samo haj nek je lijep provod. Treba sutra zivjeti i radjati djecu i dijeliti zivot sa nekim. Uz to Balkan je ovo i znamo da polozaj zena nije jednak, sto ce ih pratiti kroz cijeli zivot. Briga mene kao muskarca sa Balkana sto je nju prevario neko drugi pa se seksala, sto nije mislila glavom i cekala pravog skojim ce dijeliti ostatak zivota.
Imam drugara sa kojim sam odrastao, prosao skolu, radimo zajedno. Slaze se u braku imaju djecu zive dobro kvalitetno. Ipak on nikad nije presao preko toga sto nije bila nevina i povremeno nadje "nesto sa strane" za seks. Znam mu karakter znam da je dobar covjek, i vjerujem mu kad kaze da ne bi to radio da je bila nevina i da bi je cijenio mnogo vise. Neke greske se ne mogu ispraviti ni oprostiti. To je jednostavno tako, nasa psiha i logika. Nismo svi isti a kad si mlad ne mislis da treba zivjeti i sutra i za 20-30god sa nekime ali mnoge zene to ne misle ali zato placaju cijenu.
odavno nisam primitivniji komentar na forumu procitala, a konkurencija je zestoka.
Tako je, u pravu si 100%
Ja uvijek mislim ovo se neko zeza zestoko, ali ako stvarno misle na ovaj nacin, mi smo jako zaostao narod.
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#505 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

Ima nekoliko problema sa svima koji kažu da je post glup:

1. Hvalite me usta moja, pisac posta je glup, ja sam pravo pametan. Pametni ljudi nemaju potrebu druge nazivati glupima, a to znači...

2. Uporedite broj posjetilaca koncerata džez i klasične muzike (da, pretpostavljam da oni koji sebe smatraju pametnim pohode te koncerte) sa brojem posjetilaca koncerata Karleuše, Bubamare, Severine, pa i Joksimovića i bit će vam jasno da BiH nije balon u kojem mali broj onih koji se smatraju modernim, civilizovanim itd žive. A pogotovo forum. Nego nešto sasvim drugo
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#506 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

snijeg_led wrote: 29/06/2021 20:12
Hakiz wrote: 28/06/2021 17:04
snijeg_led wrote: 28/06/2021 16:56
Evo covjek objasnio
Psihicki pritisak s pomislju da ces izgubiti osobu koju volis ako ne uradis.
E sad kad se dese ovakve sitaucije mladi moraju imati podrsku roditelja da mogu s njima o ovome razgovarati i traziti savjet.
Ali u moje doba je to bila misaona imenica pricati sa roditeljima o seksu. Sta cemo kad smo zaostali.
Ovo je sljedeća situacija:

Perice, zašto si to uradio?

Pa, drugarice učiteljice, svi moji drugovi uradili pa i ja.

Pa dobro, Perice, ako bi svi tvoji drugovi sa mosta skočili pred jureći voz, da li bi i ti?

Ak ote raja nagovara da skočiš sa mosta, otkačiš raju, Ako te "voljena" osoba nagovara da te pojebe, ako nećeš, otkačiš osobu. Ako ne otkačiš, nije baš da nećeš.

Stvari su u suštini jednostavne, samo se mi pretvaramo da su komplikovane ne bi ko pomislio da smo laki, lijeni, glupi, naivni, ko zna šta sve ne.
Ja ti garantujem kad bi uciteljica rekla Perici da skoci s mosta jer ga dole ceka 100 djevica, da bi on skocio :D
Allaha ti?

Skočio bi i za 70, čak i ime promijenio.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#507 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

Ajs_Nigrutin wrote: 29/06/2021 15:22
pelcer224 wrote: 29/06/2021 14:39 Znam par koji nema djece i gdje ona cijeli zivot trpi posledice jer nije usla u brak s njim nevina. Mislim da 90% nasih muskaraca bi zamjerilo kao i on i reklo nesto tipa "da si mislila o svom zdravlju i nisi spavala prerano i ko zna s kim sad bi imali djecu".
This is so wrong. Jebo te, postoji još škilion razloga zašto par ne može da se ostvari kao roditelji. Ne kažem da se ne treba paziti, naprotiv ali ovakve predrasude i danas sutra ubijanje vlastite djece u pojam ovakvim pretpostavkama. Druže, jel dobije prvu priliku tako će da osramoti i sebe, a ponajviše svoju porodicu. Mora biti mjera u svemu i samo pametno.
mislio je na slucajeve:
Abortus ili prekid trudnoće kratka je intervencija koja kod nekih žena ostavlja trajne posledice
Dr Darko Radovanović: To su vrlo ozbiljne stvari. Sve intervencije u materici koje se ne rade pod mogućnošću vizualizacije šupljine materice, izuzetno su opasne jer se praktično radi „na slepo“ i prema iskustvu lekara. Prilikom takvih intervencija koje se rade „na slepo“, može doći do probijanja zida materice, do upalnih procesa, povrede grlića, materice pa do kasnijih stvaranja priraslica koje mogu ostaviti trajne posledice po pitanju steriliteta. Upalni procesi mogu dovesti do slepljivanja zidova materice između kojih se stvara vezivno tkivo. Poznate su situacije u kojima se godinama nakon urađenog abortusa, pojavi želja za trudnoćom, i tada se otkriva bolna istina da je ta intervencija ostavila trajne komplikacije, teško rešive i problematične. Takve situacije su psihički izuzetno teške.
snijeg_led
Posts: 6675
Joined: 08/12/2019 21:35

#508 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by snijeg_led »

Hakiz wrote: 29/06/2021 20:20
snijeg_led wrote: 29/06/2021 20:12
Hakiz wrote: 28/06/2021 17:04

Ovo je sljedeća situacija:

Perice, zašto si to uradio?

Pa, drugarice učiteljice, svi moji drugovi uradili pa i ja.

Pa dobro, Perice, ako bi svi tvoji drugovi sa mosta skočili pred jureći voz, da li bi i ti?

Ak ote raja nagovara da skočiš sa mosta, otkačiš raju, Ako te "voljena" osoba nagovara da te pojebe, ako nećeš, otkačiš osobu. Ako ne otkačiš, nije baš da nećeš.

Stvari su u suštini jednostavne, samo se mi pretvaramo da su komplikovane ne bi ko pomislio da smo laki, lijeni, glupi, naivni, ko zna šta sve ne.
Ja ti garantujem kad bi uciteljica rekla Perici da skoci s mosta jer ga dole ceka 100 djevica, da bi on skocio :D
Allaha ti?

Skočio bi i za 70, čak i ime promijenio.
mislim cak kad bi meni pala sandala s mosta u rijeku da bi Perica sigurno skocio :D
pelcer224
Posts: 167
Joined: 20/07/2014 12:56

#509 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by pelcer224 »

Bas sam se ismijo fino kad vidim sta ste pisali. Nekima je primitivno, drugima smijesno, trecima zalosno, ali je jedno tacno a to je da sam napisao realnu ISTINU bosanskog muskarca. Ovi sto kazu da im je svejedno za njenu proslost samo nek se vole, nek ozene neku koja je tri puta abortirala i koja mozda ima HIV virus dobijen od seksa ili ima izvadjenu matericu skroz pa nek se onda jave da komentarisu kad ostanu bez potomstva sa takvom. Sve vam je istina, muskarcima je to bolna tacka i tu nema oprosta za mnoge, kad tad ce vas potcijeniti zbog toga kad im to udari u glavu mozda i sa 40-50god starosti, a ovi koji su se prepoznali pa se boje posledica nek se brane meni je svejedno, ni u dzep ni iz dzepa. Stara izreka kaze "nemoj pa se ne boj" zato mislite o tome dok je vrijeme.
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#510 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

snijeg_led wrote: 30/06/2021 00:38
Hakiz wrote: 29/06/2021 20:20
snijeg_led wrote: 29/06/2021 20:12

Ja ti garantujem kad bi uciteljica rekla Perici da skoci s mosta jer ga dole ceka 100 djevica, da bi on skocio :D
Allaha ti?

Skočio bi i za 70, čak i ime promijenio.
mislim cak kad bi meni pala sandala s mosta u rijeku da bi Perica sigurno skocio :D
Da vidim sandalu pa da mogu reći.
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#511 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

pelcer224 wrote: 30/06/2021 13:13 Bas sam se ismijo fino kad vidim sta ste pisali. Nekima je primitivno, drugima smijesno, trecima zalosno, ali je jedno tacno a to je da sam napisao realnu ISTINU bosanskog muskarca. Ovi sto kazu da im je svejedno za njenu proslost samo nek se vole, nek ozene neku koja je tri puta abortirala i koja mozda ima HIV virus dobijen od seksa ili ima izvadjenu matericu skroz pa nek se onda jave da komentarisu kad ostanu bez potomstva sa takvom. Sve vam je istina, muskarcima je to bolna tacka i tu nema oprosta za mnoge, kad tad ce vas potcijeniti zbog toga kad im to udari u glavu mozda i sa 40-50god starosti, a ovi koji su se prepoznali pa se boje posledica nek se brane meni je svejedno, ni u dzep ni iz dzepa. Stara izreka kaze "nemoj pa se ne boj" zato mislite o tome dok je vrijeme.
Nemoj više.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#512 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

I dok moralne dileme ostaju, biznis cvjeta.

Operacija obnove himena, himenoplastika, spada u domen plastične hirurgije, radi se na privatnim klinikama i košta oko 500 eura.
.. :oops:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#513 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Tesla Edison »

pelcer224 wrote: 30/06/2021 13:13 Bas sam se ismijo fino kad vidim sta ste pisali. Nekima je primitivno, drugima smijesno, trecima zalosno, ali je jedno tacno a to je da sam napisao realnu ISTINU bosanskog muskarca. Ovi sto kazu da im je svejedno za njenu proslost samo nek se vole, nek ozene neku koja je tri puta abortirala i koja mozda ima HIV virus dobijen od seksa ili ima izvadjenu matericu skroz pa nek se onda jave da komentarisu kad ostanu bez potomstva sa takvom. Sve vam je istina, muskarcima je to bolna tacka i tu nema oprosta za mnoge, kad tad ce vas potcijeniti zbog toga kad im to udari u glavu mozda i sa 40-50god starosti, a ovi koji su se prepoznali pa se boje posledica nek se brane meni je svejedno, ni u dzep ni iz dzepa. Stara izreka kaze "nemoj pa se ne boj" zato mislite o tome dok je vrijeme.
Buraz, mojne više svega ti. Toneš sve dublje i dublje.
Ariel
Posts: 4634
Joined: 10/12/2018 11:48
Location: Sarajevo
Vozim: auto

#514 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Ariel »

pelcer224 wrote: 30/06/2021 13:13 Bas sam se ismijo fino kad vidim sta ste pisali. Nekima je primitivno, drugima smijesno, trecima zalosno, ali je jedno tacno a to je da sam napisao realnu ISTINU bosanskog muskarca. Ovi sto kazu da im je svejedno za njenu proslost samo nek se vole, nek ozene neku koja je tri puta abortirala i koja mozda ima HIV virus dobijen od seksa ili ima izvadjenu matericu skroz pa nek se onda jave da komentarisu kad ostanu bez potomstva sa takvom. Sve vam je istina, muskarcima je to bolna tacka i tu nema oprosta za mnoge, kad tad ce vas potcijeniti zbog toga kad im to udari u glavu mozda i sa 40-50god starosti, a ovi koji su se prepoznali pa se boje posledica nek se brane meni je svejedno, ni u dzep ni iz dzepa. Stara izreka kaze "nemoj pa se ne boj" zato mislite o tome dok je vrijeme.
Svasta...
Ariel
Posts: 4634
Joined: 10/12/2018 11:48
Location: Sarajevo
Vozim: auto

#515 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Ariel »

moonca wrote: 30/06/2021 20:07
I dok moralne dileme ostaju, biznis cvjeta.

Operacija obnove himena, himenoplastika, spada u domen plastične hirurgije, radi se na privatnim klinikama i košta oko 500 eura.
.. :oops:
To ne bi vala nikad uradila.
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#516 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

Ariel wrote: 30/06/2021 23:02
moonca wrote: 30/06/2021 20:07
.. :oops:
To ne bi vala nikad uradila.
Ti ne bi jer živiš u velikom gradu, moderna i razumna porodica itd.

Da živiš u nekoj tradicionalnoj porodici u kojoj nije problem "čuvati moral" njenih ženskih članova rasponom metoda od batina, preko sakaćenja do ubijanja, ili barem psihološkim pritiskom, torturom, uradila bi. Ili ne bi, ali onda ko zna...

A ja znam za takve porodice i u Sarajevu, i to sa obje strane, i muslimanske i hrišćanske. A zamisli Bočinju donju ili neko selo kod Ljubuškog ili Nevesinja...
snijeg_led
Posts: 6675
Joined: 08/12/2019 21:35

#517 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by snijeg_led »

:( tuga
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#518 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

snijeg_led wrote: 30/06/2021 23:52 :( tuga
Mi na forumu smo u svojevrsnom balonu. "Prava" BiH je počesto poprilično drugačija od našeg okruženja.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#519 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

A zamisli Bočinju donju ili neko selo kod Ljubuškog ili Nevesinja...
:dajba:
svi su u Njemackoj..
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#520 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

moonca wrote: 01/07/2021 00:00
A zamisli Bočinju donju ili neko selo kod Ljubuškog ili Nevesinja...
:dajba:
svi su u Njemackoj..
:lol:

Touche.

Bilježim se s štovanjem :kakoste:

:kiss:
Plunkett
Posts: 1883
Joined: 01/06/2020 15:15

#521 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Plunkett »

pelcer224 wrote: 30/06/2021 13:13 Bas sam se ismijo fino kad vidim sta ste pisali. Nekima je primitivno, drugima smijesno, trecima zalosno, ali je jedno tacno a to je da sam napisao realnu ISTINU bosanskog muskarca. Ovi sto kazu da im je svejedno za njenu proslost samo nek se vole, nek ozene neku koja je tri puta abortirala i koja mozda ima HIV virus dobijen od seksa ili ima izvadjenu matericu skroz pa nek se onda jave da komentarisu kad ostanu bez potomstva sa takvom. Sve vam je istina, muskarcima je to bolna tacka i tu nema oprosta za mnoge, kad tad ce vas potcijeniti zbog toga kad im to udari u glavu mozda i sa 40-50god starosti, a ovi koji su se prepoznali pa se boje posledica nek se brane meni je svejedno, ni u dzep ni iz dzepa. Stara izreka kaze "nemoj pa se ne boj" zato mislite o tome dok je vrijeme.
Oj jebem ti učiteljicu biologije :D

Ako se jebe prije braka ne znači da je po defaultu abortirala. I ako se jebe da će po pravilu zatrudniti.

Sex je užitak, u sexu treba svi da uživaju podjednako.
Ja znam da abrahamovske religije stavljaju žene u istu ravan sa stokom, kradjom i ostalim glupostima, ali majku mu pa 2021. je godina.
Zamisli, čak i žene mogu doživjeti orgazam :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#522 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

...nije bezazleno :-)

4 od 10 mladih su imali spolni odnos bez kondom s više od jedne osobe – a mladi su kao razloge naveli da strahuju od odbijanja ako zahtjevaju kondom ili da će njihov seksualni partner misliti da nisu cool

34 % preferira seks bez kondoma i pokušat će izbjeći korištenje tijekom seksa

27 % dečkiju nosi kondom sa sobom kada izađe u grad, dok samo 15% djevojaka – a čak 52% djevojaka misli da bi muškarac trebao nositi kondom sa sobom

36 % mladih misli da znaju sve o spolnom prenosivim bolestima, no nisu znali da je jedna od dugoročnih posljedica ako se bolest ne liječi – neplodnost
broj dva
Posts: 4481
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#523 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by broj dva »

snijeg_led wrote: 28/06/2021 16:45
Hakiz wrote: 28/06/2021 16:02

U pravu si, sasvim slučajno, hoda, spotakne se i nezgodno padne. Nije planirala, ali, djevojčica brala jagode, nešto je ubode, mislila je da je trava.
Bolan, spava s nekim koga voli i misli da ce s njim provesti zivot. I onda pristane na sex s njim iz istih razloga vjerovatno na njegovo insistiranje, a poslije se uspostavi da on nije imam iste nemjere i sta vise ostavi je nakon 3 mjeseca.
I sta sad, ona se spotakla ??? Nije nego je volila i vjerovala. Pa treba li sada neko da joj sudi za tu ljubav.
Je'l može sve to samo bez ljubavi ? Treba li seks bez ljubavi osudit ? Ako da, zašto ?
Ariel
Posts: 4634
Joined: 10/12/2018 11:48
Location: Sarajevo
Vozim: auto

#524 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Ariel »

[....
Last edited by Ariel on 19/03/2023 01:11, edited 1 time in total.
Ariel
Posts: 4634
Joined: 10/12/2018 11:48
Location: Sarajevo
Vozim: auto

#525 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Ariel »

.....
Last edited by Ariel on 19/03/2023 00:42, edited 1 time in total.
Post Reply