Nevinost u današnje vrijeme

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#226 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

Jessabelle wrote: 07/03/2021 12:25
foxlife wrote: 07/03/2021 12:10
Jessabelle wrote: 07/03/2021 12:06

Pa jesam pričala sa par njih i stvarno se čine kao super dečki ali su svi daleko od mene. Možda ja djelujem po upisima da mi nitko ne valja ali svidi se meni dosta dečki sa kojima bi rado izašla ali su uvijek svi dosta daleko.
pa dobro blizu kojeg si veceg grada pa da vidimo otprilike gdje si i koliko daleko od npr sarajeva
Pa od većih gradova najbliži mi je Mostar. A koga god upoznam je iz Bosne.
pa nije to daleko
evo iz sarajeva je to sat i po voznje nikakav problem
ako neko zeli bas da te upozna doci ce u mostar pa i u to tvoje mjesto da bi popio kafu upoznao se i sl ako mu je stalo
e sada vjerujem da si ti vecinom upoznala one koji traze sex al jesi li sa tim koji ti se svidjaju ikad pisala da dodju u mostar da se upoznate?
User avatar
Jessabelle
Posts: 28
Joined: 26/02/2021 11:59

#227 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Jessabelle »

foxlife wrote: 07/03/2021 12:33
Jessabelle wrote: 07/03/2021 12:25
foxlife wrote: 07/03/2021 12:10

pa dobro blizu kojeg si veceg grada pa da vidimo otprilike gdje si i koliko daleko od npr sarajeva
Pa od većih gradova najbliži mi je Mostar. A koga god upoznam je iz Bosne.
pa nije to daleko
evo iz sarajeva je to sat i po voznje nikakav problem
ako neko zeli bas da te upozna doci ce u mostar pa i u to tvoje mjesto da bi popio kafu upoznao se i sl ako mu je stalo
e sada vjerujem da si ti vecinom upoznala one koji traze sex al jesi li sa tim koji ti se svidjaju ikad pisala da dodju u mostar da se upoznate?
Pa nekome tko ima posao ne bi bilo lako toliko se vozati radi nekoga, lakše im naći nekoga iz svoga grada, to mi je jasno. Neću više spammat ovu temu.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#228 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

Jessabelle wrote: 07/03/2021 12:58
foxlife wrote: 07/03/2021 12:33
Jessabelle wrote: 07/03/2021 12:25

Pa od većih gradova najbliži mi je Mostar. A koga god upoznam je iz Bosne.
pa nije to daleko
evo iz sarajeva je to sat i po voznje nikakav problem
ako neko zeli bas da te upozna doci ce u mostar pa i u to tvoje mjesto da bi popio kafu upoznao se i sl ako mu je stalo
e sada vjerujem da si ti vecinom upoznala one koji traze sex al jesi li sa tim koji ti se svidjaju ikad pisala da dodju u mostar da se upoznate?
Pa nekome tko ima posao ne bi bilo lako toliko se vozati radi nekoga, lakše im naći nekoga iz svoga grada, to mi je jasno. Neću više spammat ovu temu.
pa ja ako sam u tebi vidio nekoga s kim bi mogao provesti zivot mi ne bi bilo tesko doci do mostara npr nema veze imam li ili nemam posao
mozda upravo zbog toga sto nisam nasao u svom gradu npr

ne kontam te stvarno ti bi zelila da se upoznas al ne zelis ni da dodje do tebe
ne spamas temu nego samo diskutujemo
User avatar
Jessabelle
Posts: 28
Joined: 26/02/2021 11:59

#229 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Jessabelle »

foxlife wrote: 07/03/2021 13:00
Jessabelle wrote: 07/03/2021 12:58
foxlife wrote: 07/03/2021 12:33

pa nije to daleko
evo iz sarajeva je to sat i po voznje nikakav problem
ako neko zeli bas da te upozna doci ce u mostar pa i u to tvoje mjesto da bi popio kafu upoznao se i sl ako mu je stalo
e sada vjerujem da si ti vecinom upoznala one koji traze sex al jesi li sa tim koji ti se svidjaju ikad pisala da dodju u mostar da se upoznate?
Pa nekome tko ima posao ne bi bilo lako toliko se vozati radi nekoga, lakše im naći nekoga iz svoga grada, to mi je jasno. Neću više spammat ovu temu.
pa ja ako sam u tebi vidio nekoga s kim bi mogao provesti zivot mi ne bi bilo tesko doci do mostara npr nema veze imam li ili nemam posao
mozda upravo zbog toga sto nisam nasao u svom gradu npr

ne kontam te stvarno ti bi zelila da se upoznas al ne zelis ni da dodje do tebe
ne spamas temu nego samo diskutujemo
Pa uglavnom su dalje od mene i ljudi ne žele veze na daljinu. Možda im se ne sviđam toliko jako a možda su ipak problem različite vjere. Ne znam. Ali ipak nisam trebala ništa o sebi započinjat, nije ovo moja tema. Pa neću više spammat.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#230 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

Jessabelle wrote: 07/03/2021 13:08
foxlife wrote: 07/03/2021 13:00
Jessabelle wrote: 07/03/2021 12:58

Pa nekome tko ima posao ne bi bilo lako toliko se vozati radi nekoga, lakše im naći nekoga iz svoga grada, to mi je jasno. Neću više spammat ovu temu.
pa ja ako sam u tebi vidio nekoga s kim bi mogao provesti zivot mi ne bi bilo tesko doci do mostara npr nema veze imam li ili nemam posao
mozda upravo zbog toga sto nisam nasao u svom gradu npr

ne kontam te stvarno ti bi zelila da se upoznas al ne zelis ni da dodje do tebe
ne spamas temu nego samo diskutujemo
Pa uglavnom su dalje od mene i ljudi ne žele veze na daljinu. Možda im se ne sviđam toliko jako a možda su ipak problem različite vjere. Ne znam. Ali ipak nisam trebala ništa o sebi započinjat, nije ovo tema. Pa neću više da spammat.
pa otkud znas da te ne bi mozda neki ozenio sutra?
onda to nije veza na daljinu
ok mozda im se ne svidjas i sl al ima li ijedan da ti je rekao svidjas mi se volio bih te upoznati kafu popiti i sl?
htio sam pomenuti i to sa vjerom mada ja ne vidim tu neki problem al znam da postoji
ako si katolkinja hrvatica nazovi kako zelis kako ne mozes u hercegovini naci "svog"
a ako si muslimanka bosnjakinja ili nazovi kako zelis je li moguce da nema istog u hercegovini da je ok decko nego moras traziti u bosni?

ok nije tema al eto mozemo tvoje prebaciti u trazim partnera ili neka slicna tema
caseytron
Posts: 2090
Joined: 01/06/2016 16:42

#231 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by caseytron »

Samo rokajte sta stignete, zene dajite nam sto vise :kiss:
User avatar
Jessabelle
Posts: 28
Joined: 26/02/2021 11:59

#232 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Jessabelle »

foxlife wrote: 07/03/2021 13:12
Jessabelle wrote: 07/03/2021 13:08
foxlife wrote: 07/03/2021 13:00

pa ja ako sam u tebi vidio nekoga s kim bi mogao provesti zivot mi ne bi bilo tesko doci do mostara npr nema veze imam li ili nemam posao
mozda upravo zbog toga sto nisam nasao u svom gradu npr

ne kontam te stvarno ti bi zelila da se upoznas al ne zelis ni da dodje do tebe
ne spamas temu nego samo diskutujemo
Pa uglavnom su dalje od mene i ljudi ne žele veze na daljinu. Možda im se ne sviđam toliko jako a možda su ipak problem različite vjere. Ne znam. Ali ipak nisam trebala ništa o sebi započinjat, nije ovo tema. Pa neću više da spammat.
pa otkud znas da te ne bi mozda neki ozenio sutra?
onda to nije veza na daljinu
ok mozda im se ne svidjas i sl al ima li ijedan da ti je rekao svidjas mi se volio bih te upoznati kafu popiti i sl?
htio sam pomenuti i to sa vjerom mada ja ne vidim tu neki problem al znam da postoji
ako si katolkinja hrvatica nazovi kako zelis kako ne mozes u hercegovini naci "svog"
a ako si muslimanka bosnjakinja ili nazovi kako zelis je li moguce da nema istog u hercegovini da je ok decko nego moras traziti u bosni?

ok nije tema al eto mozemo tvoje prebaciti u trazim partnera ili neka slicna tema
Nemam nikako sreće sa dečkima u Hercegovini, uvijek tko mi se svidi je iz Hrvatske ili Bosne i svi su daleko. Jednostavno nemam sreće. Hvala tebi na savjetima ali mislim da stvarno nema potrebe da nastavljamo diskusiju koja je otišla predaleko.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#233 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

ok evo necemo o tome
ja samo mislim da ti moras rascistiti sa sobom sta zelis
i da se vratimo temi onda
je li mislis da je nevinost vazna u danasnje vrijeme?
User avatar
Jessabelle
Posts: 28
Joined: 26/02/2021 11:59

#234 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Jessabelle »

foxlife wrote: 07/03/2021 13:27 ok evo necemo o tome
ja samo mislim da ti moras rascistiti sa sobom sta zelis
i da se vratimo temi onda
je li mislis da je nevinost vazna u danasnje vrijeme?
Već sam bila stranicu dvije napisala da mislim da nije danas to važno...
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#235 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by sha_ba »

Jel skino mrak :zoka:
Mrsko mi sve čitati :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#236 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

:dajba:
. na dva foruma.. voza forumashe... u prikolici... :oops: :-D
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#237 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Loki2k9 »

Hannibal41 wrote: 06/03/2021 20:24 moja nana ima petero djece a prica po naselju da je nevina 😂
Hmm, ko zna s kim je dedo spavao dok je nana bila na liniji a poslije rodila 10 djece.
User avatar
Ludzak
Posts: 5502
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#238 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Ludzak »

Đabe curu napadate.
Šta onda reci za mene koji sam jos nevin u svojoj 29 godini? Mislite da je meni drago sto sam nevin? Nije. Mislite da sam izbirljiv, vjerujte da nisam. A volio bih dozivjeti te čari seksa. Da vidim kako izgleda. A ko ne bi?
A ne za jednu noc, da me pogresno ne skontate. Vec sa voljenom osobom.

Nisam imao srece. Koristio sam i ja Badoo. Nije mi se svidjelo. Nijedna ne uzvraca poruke, čak i u slucaju obostranog sviđanja. Nije to tako jednostavno kao sto mislite. Vi ste nasli sebi, i boli vas briga. Neko jednostavno ne moze pronaci. Razumijem ja da ima neko ili neka sa zahtjevnijom listom osobina, ali ne mozete za svakog ko ne moze pronaci srodnu dusu to smatrati. Ja pokišavam komšijnicu (sada živi u Sarajevu) da izvedem u šetnju. Nikako ne pokušavam. Razvlači se.

Prije dva dana dopisujem se s jednom. I ona meni veli da ne vjeruje u ljubav. Ma idi u pm.

Osobu to psihički pogađa, koliko god bilo smiješno. Bilo da je muškarac, bilo da je djevojka. Konstantan neuspjeh pogađa, ljudi.

Posebno kada imate roditelje koji ti trube iznad glave 'kad ces se zeniti? Jesi li nasao curu?'
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#239 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by topss »

Jessabelle wrote: 06/03/2021 17:39
topss wrote: 06/03/2021 17:22
Jessabelle wrote: 06/03/2021 12:37 Ne stavljam nikakve slike na fb i insta, imam samo profilnu. Pa najveći je problem to što sam dosta introvertna i time dosta drugačija od velike većine i zato mi je teško naći nekoga tko će me razumjeti i prihvatit ovakvu kakva jesam. Javi mi se njih jako puno preko klix apps, ali ne želim biti sa bilo kim. A ovdje u mojoj blizini nema ničega gdje bih mogla nekoga uživo upoznati a i nisam ionako taj tip. Mislim da mi je jedini način i dalje pokušavati online, samo što treba tu puno živaca i vremena potrošit da se nađe netko.
Meni se cini da si ti klasicna izbiracica kojoj nijedan ne valja. Kazes da ti ih se puno javi preko klix apps. Pa u cemu drugo moze biti problem nego u tebi?

Tako mi se jedna drugarica zalila kako ne moze pronaci dobrog momka, pa joj ja predlozim neke za koje provjereno znam da su odlicni tipovi, ali svaki joj bude neprivlacan. Pitam je daj mi primjer nekog muskarca koji ti se svidja. Kaze Ian Somerhalder. :lol:
Nije istina. Želim samo jednog koji mi se neće javiti samo radi slika. Znači ja napišem duži opis o sebi i fino napišem da sam veliki introvert i da se ne mogu naći s nekim dok ga dobro ne upoznam. I oni ništa ne pročitaju, samo se jave radi slika i pitaju me pitanja kao: odakle sam, koliko imam godina. A to mi već piše u profilu! I kad ih ja nešto pitam odgovaraju samo sa da/ne ili napišu aha. I onda hoće da su nađu sa mnom.

I nije istina da mi se nitko nije svidio. Svidjelo mi je se par njih ali su svi daleko od mene. To je dakle meni problem- što nema nitko u mojoj blizini.
Kazes da imas 25 godina. Jesi li isla na fakultet u veci grad? Sta je bilo u skolskim danima? Nemoguce da bas nikoga nisi nasla ko je bio u blizini.
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#240 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by topss »

Ludzak wrote: 07/03/2021 19:02 Đabe curu napadate.
Šta onda reci za mene koji sam jos nevin u svojoj 29 godini? Mislite da je meni drago sto sam nevin? Nije. Mislite da sam izbirljiv, vjerujte da nisam. A volio bih dozivjeti te čari seksa. Da vidim kako izgleda. A ko ne bi?
A ne za jednu noc, da me pogresno ne skontate. Vec sa voljenom osobom.

Nisam imao srece. Koristio sam i ja Badoo. Nije mi se svidjelo. Nijedna ne uzvraca poruke, čak i u slucaju obostranog sviđanja. Nije to tako jednostavno kao sto mislite. Vi ste nasli sebi, i boli vas briga. Neko jednostavno ne moze pronaci. Razumijem ja da ima neko ili neka sa zahtjevnijom listom osobina, ali ne mozete za svakog ko ne moze pronaci srodnu dusu to smatrati. Ja pokišavam komšijnicu (sada živi u Sarajevu) da izvedem u šetnju. Nikako ne pokušavam. Razvlači se.

Prije dva dana dopisujem se s jednom. I ona meni veli da ne vjeruje u ljubav. Ma idi u pm.

Osobu to psihički pogađa, koliko god bilo smiješno. Bilo da je muškarac, bilo da je djevojka. Konstantan neuspjeh pogađa, ljudi.

Posebno kada imate roditelje koji ti trube iznad glave 'kad ces se zeniti? Jesi li nasao curu?'
Normalnije mi je da muskarac ne moze nikoga naci. Danasnje zene imaju velika ocekivanja. Ako ne izgledas odlicno, nemas novca ili nisi prirodno interesantan, duhovit i popularan u drustvu kao muskarac ces imati problema sa pronalaskom.

Reci roditeljima da si gej i prestat ce. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#241 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

:dajba:

.. nebi proslo dobro.. :-)
User avatar
Ludzak
Posts: 5502
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#242 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Ludzak »

topss wrote: 07/03/2021 20:47
Ludzak wrote: 07/03/2021 19:02 Đabe curu napadate.
Šta onda reci za mene koji sam jos nevin u svojoj 29 godini? Mislite da je meni drago sto sam nevin? Nije. Mislite da sam izbirljiv, vjerujte da nisam. A volio bih dozivjeti te čari seksa. Da vidim kako izgleda. A ko ne bi?
A ne za jednu noc, da me pogresno ne skontate. Vec sa voljenom osobom.

Nisam imao srece. Koristio sam i ja Badoo. Nije mi se svidjelo. Nijedna ne uzvraca poruke, čak i u slucaju obostranog sviđanja. Nije to tako jednostavno kao sto mislite. Vi ste nasli sebi, i boli vas briga. Neko jednostavno ne moze pronaci. Razumijem ja da ima neko ili neka sa zahtjevnijom listom osobina, ali ne mozete za svakog ko ne moze pronaci srodnu dusu to smatrati. Ja pokišavam komšijnicu (sada živi u Sarajevu) da izvedem u šetnju. Nikako ne pokušavam. Razvlači se.

Prije dva dana dopisujem se s jednom. I ona meni veli da ne vjeruje u ljubav. Ma idi u pm.

Osobu to psihički pogađa, koliko god bilo smiješno. Bilo da je muškarac, bilo da je djevojka. Konstantan neuspjeh pogađa, ljudi.

Posebno kada imate roditelje koji ti trube iznad glave 'kad ces se zeniti? Jesi li nasao curu?'
Normalnije mi je da muskarac ne moze nikoga naci. Danasnje zene imaju velika ocekivanja. Ako ne izgledas odlicno, nemas novca ili nisi prirodno interesantan, duhovit i popularan u drustvu kao muskarac ces imati problema sa pronalaskom.

Reci roditeljima da si gej i prestat ce. :D
Izeda da je tako. Nažalost.

A to sa gejem bi me roditelji zadavili :lol:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#243 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Sydnor »

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#244 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

topss wrote: 07/03/2021 20:47 Normalnije mi je da muskarac ne moze nikoga naci. Danasnje zene imaju velika ocekivanja. Ako ne izgledas odlicno, nemas novca ili nisi prirodno interesantan, duhovit i popularan u drustvu kao muskarac ces imati problema sa pronalaskom.


U praksi nije tako-- ko ozgleda odlicno.. stvar ukusa-
- za novac.... u tim godinama. se i ne ocekuju momci s velikim primanjima...

.gledajuci oko sebe i zbilja --masa parova..... da ih ne opisujem.. ali, su u vezi ili braku...

Ludzak- je fin momak.. nije ruzan, inteligentan..zivi u malom mjestu... jednostavno se nije desilo...
.. mislim da treba izbjegavati dejting sajtove-- ocekivanja su velika..
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#245 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by murga225883 »

Ja curu razumijem.i ne osudjujem samo ne vjerujem da ima.jos takvih, mislim da je.njima lakse.
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#246 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by TMovac »

moonca wrote: 07/03/2021 21:07
topss wrote: 07/03/2021 20:47 Normalnije mi je da muskarac ne moze nikoga naci. Danasnje zene imaju velika ocekivanja. Ako ne izgledas odlicno, nemas novca ili nisi prirodno interesantan, duhovit i popularan u drustvu kao muskarac ces imati problema sa pronalaskom.


U praksi nije tako-- ko ozgleda odlicno.. stvar ukusa-
- za novac.... u tim godinama. se i ne ocekuju momci s velikim primanjima...

.gledajuci oko sebe i zbilja --masa parova..... da ih ne opisujem.. ali, su u vezi ili braku...

Ludzak- je fin momak.. nije ruzan, inteligentan..zivi u malom mjestu... jednostavno se nije desilo...
.. mislim da treba izbjegavati dejting sajtove-- ocekivanja su velika..
Drustvene mreze su krive sto vecina djevojaka danas ima nerealna ocekivanja. Prije pojave drustvenih mreza djevojci je mogao prici uglavnom momak iz njene blize okoline, ili eventualno neko ko je u posjeti tu. To je nekih 10-20 momaka max i to je mozda previse. Od toga joj za oko zapne 1 do 2. I naravno bude presretna ukoliko je jedan od te dvojice pozove. Pojavom drustvenih mreza sad joj se javi njih 100 dnevno. Onda se pohase. Ego raste do nebesa. ( ne svima, al vecini ). Mada sa druge strane, vjerujem da je tesko i prepoznati onog jednog kojeg bi bilo vrijedno da upozna / pruzi sansu. Kada joj se pored tog javi i barem 50 drkadzija ( halali na izrazu ), ne znam kako drugacije da ih nazovem.
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#247 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by topss »

Ludzak wrote: 07/03/2021 20:53
topss wrote: 07/03/2021 20:47
Ludzak wrote: 07/03/2021 19:02 Đabe curu napadate.
Šta onda reci za mene koji sam jos nevin u svojoj 29 godini? Mislite da je meni drago sto sam nevin? Nije. Mislite da sam izbirljiv, vjerujte da nisam. A volio bih dozivjeti te čari seksa. Da vidim kako izgleda. A ko ne bi?
A ne za jednu noc, da me pogresno ne skontate. Vec sa voljenom osobom.

Nisam imao srece. Koristio sam i ja Badoo. Nije mi se svidjelo. Nijedna ne uzvraca poruke, čak i u slucaju obostranog sviđanja. Nije to tako jednostavno kao sto mislite. Vi ste nasli sebi, i boli vas briga. Neko jednostavno ne moze pronaci. Razumijem ja da ima neko ili neka sa zahtjevnijom listom osobina, ali ne mozete za svakog ko ne moze pronaci srodnu dusu to smatrati. Ja pokišavam komšijnicu (sada živi u Sarajevu) da izvedem u šetnju. Nikako ne pokušavam. Razvlači se.

Prije dva dana dopisujem se s jednom. I ona meni veli da ne vjeruje u ljubav. Ma idi u pm.

Osobu to psihički pogađa, koliko god bilo smiješno. Bilo da je muškarac, bilo da je djevojka. Konstantan neuspjeh pogađa, ljudi.

Posebno kada imate roditelje koji ti trube iznad glave 'kad ces se zeniti? Jesi li nasao curu?'
Normalnije mi je da muskarac ne moze nikoga naci. Danasnje zene imaju velika ocekivanja. Ako ne izgledas odlicno, nemas novca ili nisi prirodno interesantan, duhovit i popularan u drustvu kao muskarac ces imati problema sa pronalaskom.

Reci roditeljima da si gej i prestat ce. :D
Izeda da je tako. Nažalost.

A to sa gejem bi me roditelji zadavili :lol:
Na kraju se svako ozeni tako da ces i ti pronaci neku. Kazes da ti je 29, ulazis u ozbiljnije godine kada zene pocinju normalnije da razmisljaju. I njima je veca zurba za pronalaskom nego muskarcima. :D
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#248 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by murga225883 »

Meni.nije vazan bio.sex.i ne trpajte nas sve u usti kos.
Hemsworth30
Posts: 566
Joined: 29/09/2020 02:33

#249 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hemsworth30 »

zoomba wrote: 17/02/2021 17:00
Hemsworth30 wrote: 25/01/2021 04:04 Ja sam nevin, a imam 30. Hočel koa dame razdjevići? Ehehe he.
Kad si toliko cekao ,stas i sad se muciti.. :lol:
Hahahaha
User avatar
Ludzak
Posts: 5502
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#250 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Ludzak »

topss wrote: 08/03/2021 17:43
Ludzak wrote: 07/03/2021 20:53
topss wrote: 07/03/2021 20:47

Normalnije mi je da muskarac ne moze nikoga naci. Danasnje zene imaju velika ocekivanja. Ako ne izgledas odlicno, nemas novca ili nisi prirodno interesantan, duhovit i popularan u drustvu kao muskarac ces imati problema sa pronalaskom.

Reci roditeljima da si gej i prestat ce. :D
Izeda da je tako. Nažalost.

A to sa gejem bi me roditelji zadavili :lol:
Na kraju se svako ozeni tako da ces i ti pronaci neku. Kazes da ti je 29, ulazis u ozbiljnije godine kada zene pocinju normalnije da razmisljaju. I njima je veca zurba za pronalaskom nego muskarcima. :D
U tim godinama zene su vecinom zene. Jedino samohrane da ganjam.
Post Reply