Nevinost u današnje vrijeme

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Dozer
Posts: 28369
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#526 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Dozer »

A zasto je taj sex uopste toliki kamen spoticanja i raznih prica...?

Zasto je sex nesto posebno u zivotu, pa se na to, kao, mora obracati posebna paznja...?

Pretpostavljam da znate ko, tj. sta je odgovorno za takvo poimanje sexa... Ako ovo znate, onda vam je i jasno otkud dolaze "blud", "razvrat", "raspustenice", "cednost", itd.
User avatar
Ajs_Nigrutin
Posts: 401
Joined: 14/10/2020 22:44

#527 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Ajs_Nigrutin »

Vala baš, jedno od precijenjenijih “dešavanja” u životu.
Blacknwhite
Posts: 310
Joined: 16/09/2020 09:11

#528 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Blacknwhite »

Najveci olos u Bosni po tom pitanju su muskarci koji trte sve redom, a zenili bi nevinu. Takvi se obicno i nadju da pljuju po onima koje nisu nevine. Vise puta sam iz njihovih usta cuo.
User avatar
Dozer
Posts: 28369
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#529 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Dozer »

Ajs_Nigrutin wrote: 01/07/2021 11:07 Vala baš, jedno od precijenjenijih “dešavanja” u životu.
Kad sam zedan - napijem se.
Kad mi se sexa - sexam se.
Ne vidim nikakvu razliku u "desavanju". Oboje su nam potrebe, tako da....

Jel' mladjarija gleda ove raznorazne US serije i filmove? Tu se sasvim lijepo prikazuje ono sta i kako zaista jeste - svi, i muskarci i zene, samo gledaju jedni druge kao na potencijalni sexualni objekat. To je prvo i osnovno, a ako se sta nadoveze na to u smislu veze, a onda mozda i braka, to je to.
Ali primarno - sve pocinje s fizickom dopadjivoscu (famozna "hemija"), sto, opet primarno, za cilj ima sex.

I ovako je svugdje, i to javno, osim u BiH. Ovdje se samo nesto, kao, vodi racuna o tome (zapravo se ni ne vodi bas toliko), jer ovdje vazi ono "sta ce ljudi reci".

Sta vas ba zaboli sta ce ljudi reci? Jel' zivite radi sebe ili radi "ljudi"? Jel "ljudi" uzivaju umjesto vas ili vi u tom seksu?

Batalite ba te vjerske budalastine i kojekakve besmislene "norme" koje su oni nametnuli kroz vijekove ovdje.

Imam raje koja radi na aerodromu, i ovdje, a i vani. Kazu, kada dodju ove pokrivene iz Saudije i sl., njih pregledaju zene iz obezbjedjenja. Kad se ove skinu, a moraju se skinuti do gaca, ove iz obezbjedjenja ostanu otvorenih usta... To halteri, tetovaze, tange, pirsinzi, nema cega nema. :lol:
Last edited by Dozer on 01/07/2021 11:53, edited 2 times in total.
Hakiz
Posts: 40297
Joined: 30/07/2015 20:01

#530 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

broj dva wrote: 01/07/2021 09:33
snijeg_led wrote: 28/06/2021 16:45

Bolan, spava s nekim koga voli i misli da ce s njim provesti zivot. I onda pristane na sex s njim iz istih razloga vjerovatno na njegovo insistiranje, a poslije se uspostavi da on nije imam iste nemjere i sta vise ostavi je nakon 3 mjeseca.
I sta sad, ona se spotakla ??? Nije nego je volila i vjerovala. Pa treba li sada neko da joj sudi za tu ljubav.
Je'l može sve to samo bez ljubavi ? Treba li seks bez ljubavi osudit ? Ako da, zašto ?
Seks i ljubav su u Evropi počeli da se povezuju tek tamo negdje u srednjem vijeku. Do tada je seks bio ono šta i jeste, metod produženja vrste. Ili izvor zadovoljstva. A u brak se ulazilo ne iz ljubavi nego iz interesa, dvije glave porodica zaključe da bi brak između članova njihovih porodica obje porodice ojačao i... Na višem nivou je takav brak članova kraljevskih porodica bio politički savez.

Zato se pazilo da kćeri se ne kurvaju unaokolo, to je umanjivalo šansu za povezivanje sa pogodnom porodicom. Uz to, grijeh. Dakle, moral pojačan, ili čak i nadjačan ekonomskim razlozima. Šta ćemo, bio težak život, lako se umiralo, bilo se gladno, važnije je bilo imati hranu na stolu nego sviđa li ti se jebač.

Ljubav kakvu danas ljudi maštaju, pravo da sam biraš partnera ilii supružnika bez obzira na interes porodice, su izmislili putujući trubaduri u Francuskoj u srednjem vijeku. Naime, tako su lakše na putovanjina uspijevali povaljivati djeve čista srca. Ne bi im nikada dale drugačije.

Nema seks u suštini puno veze sa ljubavlju, kao što rekoh ranije, skoro sigurno bi svako više uživao u seksu sa vještim ljubavnikom kojeg ne voli nego sa nevještim kojeg voli.

Ali, eto...
Hakiz
Posts: 40297
Joined: 30/07/2015 20:01

#531 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

Dozer wrote: 01/07/2021 11:46
Ajs_Nigrutin wrote: 01/07/2021 11:07 Vala baš, jedno od precijenjenijih “dešavanja” u životu.
I ovako je svugdje, i to javno, osim u BiH. Ovdje se samo nesto, kao, vodi racuna o tome (zapravo se ni ne vodi bas toliko), jer ovdje vazi ono "sta ce ljudi reci".

Na Islandu dvoje se prvo poseksaju, pa ako bude dobro, to znači da mogu biti par. Dakle, ne prvo da budemo par ili brak pa onda seks, nego prvo seks, pa ako valja onda možemo vezu ili brak.
Mlad i Nevin
Posts: 2365
Joined: 07/11/2010 16:05

#532 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Mlad i Nevin »

Ovaj ko jedan moj kolega, haman 30 god nabio u prkno, natego raznih drolja sto slobodnih, sto udatih sto razvedenih, a sad bi se zenio i da mu je kakvu finu mladu nevinu 😏
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#533 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Dr. Kuca »

Ajs_Nigrutin wrote: 01/07/2021 11:07 Vala baš, jedno od precijenjenijih “dešavanja” u životu.
Pogotovo na godisnjice, praznike, rodjendane. Karas isto ko kad nije neki bitan datum, a moras se pretvarati da je specijalno.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8215
Joined: 25/05/2013 23:49

#534 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by apsidejzi »

Hakiz wrote: 01/07/2021 11:53
broj dva wrote: 01/07/2021 09:33

Je'l može sve to samo bez ljubavi ? Treba li seks bez ljubavi osudit ? Ako da, zašto ?
Seks i ljubav su u Evropi počeli da se povezuju tek tamo negdje u srednjem vijeku. Do tada je seks bio ono šta i jeste, metod produženja vrste. Ili izvor zadovoljstva. A u brak se ulazilo ne iz ljubavi nego iz interesa, dvije glave porodica zaključe da bi brak između članova njihovih porodica obje porodice ojačao i... Na višem nivou je takav brak članova kraljevskih porodica bio politički savez.

Zato se pazilo da kćeri se ne kurvaju unaokolo, to je umanjivalo šansu za povezivanje sa pogodnom porodicom. Uz to, grijeh. Dakle, moral pojačan, ili čak i nadjačan ekonomskim razlozima. Šta ćemo, bio težak život, lako se umiralo, bilo se gladno, važnije je bilo imati hranu na stolu nego sviđa li ti se jebač.

Ljubav kakvu danas ljudi maštaju, pravo da sam biraš partnera ilii supružnika bez obzira na interes porodice, su izmislili putujući trubaduri u Francuskoj u srednjem vijeku. Naime, tako su lakše na putovanjina uspijevali povaljivati djeve čista srca. Ne bi im nikada dale drugačije.

Nema seks u suštini puno veze sa ljubavlju, kao što rekoh ranije, skoro sigurno bi svako više uživao u seksu sa vještim ljubavnikom kojeg ne voli nego sa nevještim kojeg voli.

Ali, eto...
Nema direktne veze sa ljubavlju ali ima sa drugim aspektima psihologije covjeka. Ako jedan partner upraznjava svoje seksualne zelje negdje drugo onda to implicira da drugi partner nije dovoljno dobar a to je onda udar na ego i to proizvodi bol. Sad je pitanje da li ti dovoljno volis svog partnera da mu ne nanosis bol na taj nacin. Sam seks nije direktno povezan sa ljubavlju ali posljedice koje taj cin proizvodi jesu. Tehnicki, dvoje se mogu dogovoriti da zive zajedno ali da imaju otvorenu vezu. Ima i takvih parova. Imas i svingerskih parova ali ovakav odnos dvije ljudi je rijedak. To zahtjeva dvoje emotivno zrelih ali veoma sebicnih osoba koje su neopterecene raznim religijskih i kulturoloskim uticajima. Takve je tesko naci, pogotovo sa njima porodicu osnovati gdje imas potomstvo.

Mislim ovo ima i evolutivne korijene. Na kraju uvijek pobijedi reptilski dio mozga, takozvana podsvijest: Majka kada rodi mladunce zeli da ga zastiti i ne zeli da otac luta okolo, ostavlja ih same izlozene drugim divljim zivotinjama. Plus sto ona nije u stanju da pronadje hranu jer bi to znacilo da mora ostaviti mladunce samo. Tako da njihovo prezivljavanje ovisi o ocu. Ako otac nije tu, ili ako oplodjuje druge zenke onda imamo problem. Dodaj na ovaj reptilni dio mozga razna religijska ispiranja mozga, moralne i kulturne norme i dobices veoma jasne blokade libida. Sto nas opet vraca na pocetak mog posta. Posto je ovo evolucijska blokada onda je razumljivo zasto partner ima povrijedjen ego i zasto ne zeli da druga strana ima seks sa "konkurencijom". Da li prva strana voli drugu stranu toliko da sam sebe blokira i ne nanosi joj bol, ovisi iskljucivo od toga koliko joj je stalo do druge strane. A to je ljubav :)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#535 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by hadzinicasa »

apsidejzi wrote: 01/07/2021 12:12
Hakiz wrote: 01/07/2021 11:53

Seks i ljubav su u Evropi počeli da se povezuju tek tamo negdje u srednjem vijeku. Do tada je seks bio ono šta i jeste, metod produženja vrste. Ili izvor zadovoljstva. A u brak se ulazilo ne iz ljubavi nego iz interesa, dvije glave porodica zaključe da bi brak između članova njihovih porodica obje porodice ojačao i... Na višem nivou je takav brak članova kraljevskih porodica bio politički savez.

Zato se pazilo da kćeri se ne kurvaju unaokolo, to je umanjivalo šansu za povezivanje sa pogodnom porodicom. Uz to, grijeh. Dakle, moral pojačan, ili čak i nadjačan ekonomskim razlozima. Šta ćemo, bio težak život, lako se umiralo, bilo se gladno, važnije je bilo imati hranu na stolu nego sviđa li ti se jebač.

Ljubav kakvu danas ljudi maštaju, pravo da sam biraš partnera ilii supružnika bez obzira na interes porodice, su izmislili putujući trubaduri u Francuskoj u srednjem vijeku. Naime, tako su lakše na putovanjina uspijevali povaljivati djeve čista srca. Ne bi im nikada dale drugačije.

Nema seks u suštini puno veze sa ljubavlju, kao što rekoh ranije, skoro sigurno bi svako više uživao u seksu sa vještim ljubavnikom kojeg ne voli nego sa nevještim kojeg voli.

Ali, eto...
Nema direktne veze sa ljubavlju ali ima sa drugim aspektima psihologije covjeka. Ako jedan partner upraznjava svoje seksualne zelje negdje drugo onda to implicira da drugi partner nije dovoljno dobar a to je onda udar na ego i to proizvodi bol. Sad je pitanje da li ti dovoljno volis svog partnera da mu ne nanosis bol na taj nacin. Sam seks nije direktno povezan sa ljubavlju ali posljedice koje taj cin proizvodi jesu. Tehnicki, dvoje se mogu dogovoriti da zive zajedno ali da imaju otvorenu vezu. Ima i takvih parova. Imas i svingerskih parova ali ovakav odnos dvije ljudi je rijedak. To zahtjeva dvoje emotivno zrelih ali veoma sebicnih osoba koje su neopterecene raznim religijskih i kulturoloskim uticajima. Takve je tesko naci, pogotovo sa njima porodicu osnovati gdje imas potomstvo.

Mislim ovo ima i evolutivne korijene. Na kraju uvijek pobijedi reptilski dio mozga, takozvana podsvijest: Majka kada rodi mladunce zeli da ga zastiti i ne zeli da otac luta okolo, ostavlja ih same izlozene drugim divljim zivotinjama. Plus sto ona nije u stanju da pronadje hranu jer bi to znacilo da mora ostaviti mladunce samo. Tako da njihovo prezivljavanje ovisi o ocu. Ako otac nije tu, ili ako oplodjuje druge zenke onda imamo problem. Dodaj na ovaj reptilni dio mozga razna religijska ispiranja mozga, moralne i kulturne norme i dobices veoma jasne blokade libida. Sto nas opet vraca na pocetak mog posta. Posto je ovo evolucijska blokada onda je razumljivo zasto partner ima povrijedjen ego i zasto ne zeli da druga strana ima seks sa "konkurencijom". Da li prva strana voli drugu stranu toliko da sam sebe blokira i ne nanosi joj bol, ovisi iskljucivo od toga koliko joj je stalo do druge strane. A to je ljubav :)
i ne primjenjuje se samo na seks. nego je ovo generalno za sve aspekte veze izmedju dvoje ljudi.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8215
Joined: 25/05/2013 23:49

#536 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by apsidejzi »

Mlad i Nevin wrote: 01/07/2021 12:00 Ovaj ko jedan moj kolega, haman 30 god nabio u prkno, natego raznih drolja sto slobodnih, sto udatih sto razvedenih, a sad bi se zenio i da mu je kakvu finu mladu nevinu 😏
Imam jednog takvog i pogodi sta? Pronaso lik jednu finu i tihu djevojku. Kao hoce da se smiri, dobije djecu i sl. Al navika je cudna stvar. Nije mogao ostati vjeran i opet nastavio sarati okolo. Na kraju cura saznala i nogirala ga. Ovakvi nezreli likovi samo proizvode bol oko sebe.
Hakiz
Posts: 40297
Joined: 30/07/2015 20:01

#537 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

A to bi značilo da je ljubav u suštini poništavanje sebe. Mislim, ako bih se ja kurvao okolo, diže mi se na mnoge, ali to ne radim da nju ne povrijedim, onda se odričem dijela sebe.

Da, ljubav je bol.
Hakiz
Posts: 40297
Joined: 30/07/2015 20:01

#538 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

apsidejzi wrote: 01/07/2021 12:12
Hakiz wrote: 01/07/2021 11:53

Seks i ljubav su u Evropi počeli da se povezuju tek tamo negdje u srednjem vijeku. Do tada je seks bio ono šta i jeste, metod produženja vrste. Ili izvor zadovoljstva. A u brak se ulazilo ne iz ljubavi nego iz interesa, dvije glave porodica zaključe da bi brak između članova njihovih porodica obje porodice ojačao i... Na višem nivou je takav brak članova kraljevskih porodica bio politički savez.

Zato se pazilo da kćeri se ne kurvaju unaokolo, to je umanjivalo šansu za povezivanje sa pogodnom porodicom. Uz to, grijeh. Dakle, moral pojačan, ili čak i nadjačan ekonomskim razlozima. Šta ćemo, bio težak život, lako se umiralo, bilo se gladno, važnije je bilo imati hranu na stolu nego sviđa li ti se jebač.

Ljubav kakvu danas ljudi maštaju, pravo da sam biraš partnera ilii supružnika bez obzira na interes porodice, su izmislili putujući trubaduri u Francuskoj u srednjem vijeku. Naime, tako su lakše na putovanjina uspijevali povaljivati djeve čista srca. Ne bi im nikada dale drugačije.

Nema seks u suštini puno veze sa ljubavlju, kao što rekoh ranije, skoro sigurno bi svako više uživao u seksu sa vještim ljubavnikom kojeg ne voli nego sa nevještim kojeg voli.

Ali, eto...
Nema direktne veze sa ljubavlju ali ima sa drugim aspektima psihologije covjeka. Ako jedan partner upraznjava svoje seksualne zelje negdje drugo onda to implicira da drugi partner nije dovoljno dobar a to je onda udar na ego i to proizvodi bol. Sad je pitanje da li ti dovoljno volis svog partnera da mu ne nanosis bol na taj nacin. Sam seks nije direktno povezan sa ljubavlju ali posljedice koje taj cin proizvodi jesu. Tehnicki, dvoje se mogu dogovoriti da zive zajedno ali da imaju otvorenu vezu. Ima i takvih parova. Imas i svingerskih parova ali ovakav odnos dvije ljudi je rijedak. To zahtjeva dvoje emotivno zrelih ali veoma sebicnih osoba koje su neopterecene raznim religijskih i kulturoloskim uticajima. Takve je tesko naci, pogotovo sa njima porodicu osnovati gdje imas potomstvo.

Mislim ovo ima i evolutivne korijene. Na kraju uvijek pobijedi reptilski dio mozga, takozvana podsvijest: Majka kada rodi mladunce zeli da ga zastiti i ne zeli da otac luta okolo, ostavlja ih same izlozene drugim divljim zivotinjama. Plus sto ona nije u stanju da pronadje hranu jer bi to znacilo da mora ostaviti mladunce samo. Tako da njihovo prezivljavanje ovisi o ocu. Ako otac nije tu, ili ako oplodjuje druge zenke onda imamo problem. Dodaj na ovaj reptilni dio mozga razna religijska ispiranja mozga, moralne i kulturne norme i dobices veoma jasne blokade libida. Sto nas opet vraca na pocetak mog posta. Posto je ovo evolucijska blokada onda je razumljivo zasto partner ima povrijedjen ego i zasto ne zeli da druga strana ima seks sa "konkurencijom". Da li prva strana voli drugu stranu toliko da sam sebe blokira i ne nanosi joj bol, ovisi iskljucivo od toga koliko joj je stalo do druge strane. A to je ljubav :)
To za reptilski mozak. Neko joj napravio mladunče, treba im zaštitnik, neki drugi on bi u lov, treba neko da sačuva da mu se ne uvale u pećinu ili da se ne ugasi vatra. Njih dvoje se dogovore, on će donositi divljač i štititi ih, ona će održavati pećinu i vatru. Skupiti malo bobica i voća da ta divljač bude ukusnija. A kad su već skupa, mogli bi se poigrati, možda da imaju novu čuvarkuću ili novog lovca, olakšalo bi im. Ili samo zafovolje nagon. Taj dogovor je u suštini brak.

A gdje je ljubav?

Dobro si rekao, to je sve ego. Nema ljubavi, to je eufrmizam za ego.
suspect_zero
Posts: 25744
Joined: 11/10/2008 21:45

#539 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by suspect_zero »

Hakiz wrote: 01/07/2021 12:18 A to bi značilo da je ljubav u suštini poništavanje sebe. Mislim, ako bih se ja kurvao okolo, diže mi se na mnoge, ali to ne radim da nju ne povrijedim, onda se odričem dijela sebe.

Da, ljubav je bol.
Pa i nju možda boli....i ona možda vlaži za mnogim a neće radi tebe, da te ne povrijedi.

Da, ljubav boli al prođe :D
Hakiz
Posts: 40297
Joined: 30/07/2015 20:01

#540 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

suspect_zero wrote: 01/07/2021 12:33
Hakiz wrote: 01/07/2021 12:18 A to bi značilo da je ljubav u suštini poništavanje sebe. Mislim, ako bih se ja kurvao okolo, diže mi se na mnoge, ali to ne radim da nju ne povrijedim, onda se odričem dijela sebe.

Da, ljubav je bol.
Pa i nju možda boli....i ona možda vlaži za mnogim a neće radi tebe, da te ne povrijedi.

Da, ljubav boli al prođe :D

Ako je ne voliš, ne smeta ti što je sa drugima, pa te i ne boli. Nije ti povrijeđen ego.

Eto, izbacivanjem ljubavi iz jednačine, lakše se dođe do rezultata. Da, ne govori se slučajno stara dobra vremena. Nekada davno, kada se ljudi nisu zamarali glupodtima kao što je ljubav, nisu ni znali za nju. Treba se vratiti prirodi, bataliti socijalne konstrukcije :lol:


Nego, ako to što me vara vrijeđa moj ego, to u stvari znači da je ja posmatram kao vlasništvo. Neko je oskrnavio MOJU vezu, MOJ brak, MOJE. Ona nije bilo ko, ona je MOJA.

Opet, kakva ljubav, nema to, izmišljotina :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#541 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

Dozer wrote: 01/07/2021 11:46 Sta vas ba zaboli sta ce ljudi reci? Jel' zivite radi sebe ili radi "ljudi"? Jel "ljudi" uzivaju umjesto vas ili vi u tom seksu?

Batalite ba te vjerske budalastine i kojekakve besmislene "norme" koje su oni nametnuli kroz vijekove ovdje.

Imam raje koja radi na aerodromu, i ovdje, a i vani. Kazu, kada dodju ove pokrivene iz Saudije i sl., njih pregledaju zene iz obezbjedjenja. Kad se ove skinu, a moraju se skinuti do gaca, ove iz obezbjedjenja ostanu otvorenih usta... To halteri, tetovaze, tange, pirsinzi, nema cega nema. :lol:

Ljudi smo, zbog toga.U svemu je vrednovanje.
Da su ljudi malo uljudniji, ne bi se o 'tome' vijekovima naglabalo.

Odlican si primjer.... ti i tvoja ti raja na aerodromu.... pricate/sirite informacije -koje su privatne.... ismijavaanje pokrivenih... hoces reci.. sta.

misljenje je ako je pokrivena.. skrusena, mirna...ha, kad ono tetovaze, halteri itd.. i cega sve... sto navodi, da je - bludna ili sta?
Zasto si to uporedio.... mala muska prica. .. ismijavash ih, ili im se divish..... po normama..ismijavash.....da ne kazem tracas i trasish.... tako pricate i o bivshim djevojkama....i iznosite vashu moch .
Hakiz
Posts: 40297
Joined: 30/07/2015 20:01

#542 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

Pa, moonca, ako te žene iz Saudije pregledavaju ŽENE iz obezbjeđenja, pa se zna šta sve ima, to znači...

...niste ni vi nevine :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#543 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

U pravu si - ne znas, s koje strane ce da udari... :-) :-D
User avatar
apsidejzi
Posts: 8215
Joined: 25/05/2013 23:49

#544 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by apsidejzi »

@Hakiz haman trazi opravdanje da ubode :D Ne pomazu nikakvi argumenti. :evil:
Hakiz
Posts: 40297
Joined: 30/07/2015 20:01

#545 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

apsidejzi wrote: 01/07/2021 13:04 @Hakiz haman trazi opravdanje da ubode :D Ne pomazu nikakvi argumenti. :evil:
Tražiš i ti, samo na drugi način :wink:

A zar treba opravdanje :lol:
User avatar
Dozer
Posts: 28369
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#546 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Dozer »

moonca wrote: 01/07/2021 12:54
Dozer wrote: 01/07/2021 11:46 Sta vas ba zaboli sta ce ljudi reci? Jel' zivite radi sebe ili radi "ljudi"? Jel "ljudi" uzivaju umjesto vas ili vi u tom seksu?

Batalite ba te vjerske budalastine i kojekakve besmislene "norme" koje su oni nametnuli kroz vijekove ovdje.

Imam raje koja radi na aerodromu, i ovdje, a i vani. Kazu, kada dodju ove pokrivene iz Saudije i sl., njih pregledaju zene iz obezbjedjenja. Kad se ove skinu, a moraju se skinuti do gaca, ove iz obezbjedjenja ostanu otvorenih usta... To halteri, tetovaze, tange, pirsinzi, nema cega nema. :lol:

Ljudi smo, zbog toga.U svemu je vrednovanje.
Da su ljudi malo uljudniji, ne bi se o 'tome' vijekovima naglabalo.

Odlican si primjer.... ti i tvoja ti raja na aerodromu.... pricate/sirite informacije -koje su privatne.... ismijavaanje pokrivenih... hoces reci.. sta.

misljenje je ako je pokrivena.. skrusena, mirna...ha, kad ono tetovaze, halteri itd.. i cega sve... sto navodi, da je - bludna ili sta?
Zasto si to uporedio.... mala muska prica. .. ismijavash ih, ili im se divish..... po normama..ismijavash.....da ne kazem tracas i trasish.... tako pricate i o bivshim djevojkama....i iznosite vashu moch .
Eto vidis...to je taj nas mentalitet... :-)
Mene licno zaboli neka stvar za sve to. Neka izgledaju kako god hoce i rade sta god hoce, jebe mi se. Poenta je u licemjerju. Zar upravo po islamu nije zabranjeno tetoviranje i pirsinzi?
Ne, to ne znaci da je bludna. A, i ako jeste, opet - jebe mi se. Ja ti nemam taj otklon i nacin tog prizemnog mahalskog razmisljanja "vidi joj stikli, mora da je kurava".

A ja o svojim bivsim djevojkama nikada ne pricam, btw.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#547 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by moonca »

Dozer wrote: 01/07/2021 13:14 Eto vidis...to je taj nas mentalitet... :-)
Mene licno zaboli neka stvar za sve to. Neka izgledaju kako god hoce i rade sta god hoce, jebe mi se. Poenta je u licemjerju. Zar upravo po islamu nije zabranjeno tetoviranje i pirsinzi?
Ne, to ne znaci da je bludna. A, i ako jeste, opet - jebe mi se. Ja ti nemam taj otklon i nacin tog prizemnog mahalskog razmisljanja "vidi joj stikli, mora da je kurava".

A ja o svojim bivsim djevojkama nikada ne pricam, btw.
:oops: :lol: ne smo kod nas i u Svijetu je tako...
Razumijem da ti se *ebe za sve to... no, da nije' to'- zasto to uposte i navoditi-- u muskom drustvu.. se otvoreno o tome prica i hvali.... to ne mozete negirati..( zene o tome ne pricaju). i tim svojim licemjernim ponasanjem - ako hocete 'nevinu', ne cinite 'to' dok se ne ozenite....i bice sve nevine.. :-D
User avatar
Dozer
Posts: 28369
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#548 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Dozer »

Ne, ja ti nemam ni taj mentalni sklop. U zivotu nisam trazio nevinu. Iskreno, takve me ni ne zanimaju jer nemam zivaca da se peglam.

Ja ne znam u kakvom se ti drustvu kreces, bilo muskom, bilo zenskom, ali vjeruj mi na rijec - u zenskom drustvu su price takve da se i muskarci unezgode (bar kod ovih 35+) :lol:
Hakiz
Posts: 40297
Joined: 30/07/2015 20:01

#549 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

moonca wrote: 01/07/2021 13:25 ..( zene o tome ne pricaju).
Pričaju. Često i vulgarnije od muškaraca
User avatar
Dozer
Posts: 28369
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#550 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Dozer »

Ja joj to pokusah upakovati, da ne ispadne da sam bRezobrazan :D
Post Reply