Nevinost u današnje vrijeme

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21556
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#276 Re: Koliko muskarci cijene nevinost djevojaka?

Post by MarlboroGold »

Nikad tome nisam davao znacaj. Uvijek mi je bilo svejedno je li nevina ili ne.

Cak mi je bar vec 10 godina unazad bilo pozeljno da ima seksualno iskustvo od ranije.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65922
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#277 Re: Koliko muskarci cijene nevinost djevojaka?

Post by _BataZiv_0809 »

Svejedno mi, ali se vise ohladim.

A temu spajam sa vec postojecom.
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#278 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by alexz »

Ne može ti biti svejedno ako se ohladiš.
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#279 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by tamaricaaa »

Jessabelle wrote: 07/03/2021 12:58
foxlife wrote: 07/03/2021 12:33
Jessabelle wrote: 07/03/2021 12:25

Pa od većih gradova najbliži mi je Mostar. A koga god upoznam je iz Bosne.
pa nije to daleko
evo iz sarajeva je to sat i po voznje nikakav problem
ako neko zeli bas da te upozna doci ce u mostar pa i u to tvoje mjesto da bi popio kafu upoznao se i sl ako mu je stalo
e sada vjerujem da si ti vecinom upoznala one koji traze sex al jesi li sa tim koji ti se svidjaju ikad pisala da dodju u mostar da se upoznate?
Pa nekome tko ima posao ne bi bilo lako toliko se vozati radi nekoga, lakše im naći nekoga iz svoga grada, to mi je jasno. Neću više spammat ovu temu.
Ja sam u vezi na daljinu, nismo blizu, ali se vidjamo cesto. Nije idealno, ali funkcioise. Upoznali se preko frendice, malo pisali, onda skype i upoznavanje uzivo. To mi je prvi put da sam u vezi po ''preporuci''. Moze se i tako neko upoznati i dobro je jer imate zajednicku osobu koja vam kaze dosta info jednom o drugom. Mozda da i ti pitas frendice za neke kontakte. One te poznaju i mogu pomoci ako imaju nekog rodjaka, prijatelja. Ili da nadjes posao, vise bi se kretala i upoznavala ljude, pa bi imala vece sanse upoznati nekoga. Stekla sam dojam da ne radis jer vise puta spominjes kako si na selu.

Ovaj sto je postavio temu, neko ti je vec napisao da se zapitas zasto si nevin, slazem se, kreni od toga, pa ce doci i drugi odgovori. Vidim u 10. mjesecu si pisao, je li se sta promijenilo u vezi, kakvo je sad razmisljanje :)
Hakiz
Posts: 40304
Joined: 30/07/2015 20:01

#280 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

E, kakve je, nekad, Pešta kupleraje imala.

Jazuk...
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#281 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

tamaricaaa wrote: 29/04/2021 03:32
Jessabelle wrote: 07/03/2021 12:58
foxlife wrote: 07/03/2021 12:33

pa nije to daleko
evo iz sarajeva je to sat i po voznje nikakav problem
ako neko zeli bas da te upozna doci ce u mostar pa i u to tvoje mjesto da bi popio kafu upoznao se i sl ako mu je stalo
e sada vjerujem da si ti vecinom upoznala one koji traze sex al jesi li sa tim koji ti se svidjaju ikad pisala da dodju u mostar da se upoznate?
Pa nekome tko ima posao ne bi bilo lako toliko se vozati radi nekoga, lakše im naći nekoga iz svoga grada, to mi je jasno. Neću više spammat ovu temu.
Ja sam u vezi na daljinu, nismo blizu, ali se vidjamo cesto. Nije idealno, ali funkcioise. Upoznali se preko frendice, malo pisali, onda skype i upoznavanje uzivo. To mi je prvi put da sam u vezi po ''preporuci''. Moze se i tako neko upoznati i dobro je jer imate zajednicku osobu koja vam kaze dosta info jednom o drugom. Mozda da i ti pitas frendice za neke kontakte. One te poznaju i mogu pomoci ako imaju nekog rodjaka, prijatelja. Ili da nadjes posao, vise bi se kretala i upoznavala ljude, pa bi imala vece sanse upoznati nekoga. Stekla sam dojam da ne radis jer vise puta spominjes kako si na selu.

Ovaj sto je postavio temu, neko ti je vec napisao da se zapitas zasto si nevin, slazem se, kreni od toga, pa ce doci i drugi odgovori. Vidim u 10. mjesecu si pisao, je li se sta promijenilo u vezi, kakvo je sad razmisljanje :)
Samo je pitanje gdje si ti gdje on
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#282 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by tamaricaaa »

foxlife wrote: 29/04/2021 08:40
tamaricaaa wrote: 29/04/2021 03:32
Jessabelle wrote: 07/03/2021 12:58

Pa nekome tko ima posao ne bi bilo lako toliko se vozati radi nekoga, lakše im naći nekoga iz svoga grada, to mi je jasno. Neću više spammat ovu temu.
Ja sam u vezi na daljinu, nismo blizu, ali se vidjamo cesto. Nije idealno, ali funkcioise. Upoznali se preko frendice, malo pisali, onda skype i upoznavanje uzivo. To mi je prvi put da sam u vezi po ''preporuci''. Moze se i tako neko upoznati i dobro je jer imate zajednicku osobu koja vam kaze dosta info jednom o drugom. Mozda da i ti pitas frendice za neke kontakte. One te poznaju i mogu pomoci ako imaju nekog rodjaka, prijatelja. Ili da nadjes posao, vise bi se kretala i upoznavala ljude, pa bi imala vece sanse upoznati nekoga. Stekla sam dojam da ne radis jer vise puta spominjes kako si na selu.

Ovaj sto je postavio temu, neko ti je vec napisao da se zapitas zasto si nevin, slazem se, kreni od toga, pa ce doci i drugi odgovori. Vidim u 10. mjesecu si pisao, je li se sta promijenilo u vezi, kakvo je sad razmisljanje :)
Samo je pitanje gdje si ti gdje on
Upravo Sa-Mostar
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#283 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

tamaricaaa wrote: 29/04/2021 11:29
foxlife wrote: 29/04/2021 08:40
tamaricaaa wrote: 29/04/2021 03:32
Ja sam u vezi na daljinu, nismo blizu, ali se vidjamo cesto. Nije idealno, ali funkcioise. Upoznali se preko frendice, malo pisali, onda skype i upoznavanje uzivo. To mi je prvi put da sam u vezi po ''preporuci''. Moze se i tako neko upoznati i dobro je jer imate zajednicku osobu koja vam kaze dosta info jednom o drugom. Mozda da i ti pitas frendice za neke kontakte. One te poznaju i mogu pomoci ako imaju nekog rodjaka, prijatelja. Ili da nadjes posao, vise bi se kretala i upoznavala ljude, pa bi imala vece sanse upoznati nekoga. Stekla sam dojam da ne radis jer vise puta spominjes kako si na selu.

Ovaj sto je postavio temu, neko ti je vec napisao da se zapitas zasto si nevin, slazem se, kreni od toga, pa ce doci i drugi odgovori. Vidim u 10. mjesecu si pisao, je li se sta promijenilo u vezi, kakvo je sad razmisljanje :)
Samo je pitanje gdje si ti gdje on
Upravo Sa-Mostar
Ona je neko selo pored mostara tako da je to malo teze nego u tvom slucaju ti u sarajevu on u mostaru
User avatar
Dozer
Posts: 28378
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#284 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Dozer »

He...cuj "nevinost" :lol: :lol: :lol:

Ovo je, prije svega, prilicno imbecilan naziv za ove stvari. Jos kada to dodamo u nas domaci nakaradni zaostali mentalitet, dobijemo uvodni post :D

Ovdje i danas vlada nekakvo, meni licno, totalno nakaradno poimanje stvari u kojem je ONA kurava ako se sexala s nekim prije braka, a ON nekakav macho-man ako je radio isto. Budalastina.

Sam naziv "nevin/a" je nakaradan jer implicira da je on/a na neki nacin nesto zgrijesio/la ako se sexao/la prije braka. Da budemo nacisto - ovo su sve religijske budalastine, jer sve to i jeste njihov "proizvod", to takvo razmisljanje, i zapravo se radi o strasno zaostalim stvarima koje ljudima namecu nekakve "norme" koje nemaju nikakve veze s bilo cim realnim.
Ako pogledamo ostatak zivotinjskog svijeta (kojem i mi pripadamo, pa ma koliko se neko busao i mislio da smo mi nesto posebno), sasvim je jasno da su mnoga nasa poimanja tih stvari besmislena.

Sex je sasvim prirodna stvar i desavanje do kojeg dolazi u odredjenim godinama (kao i kod ostalih zivotinja, zar ne?), sve uzrokovano prirodom, tj. hormonima, pa je negdje s 12-13 sasvim normalno da se o tome pocinje razmisljati, bar koliko se ja sjecam svoje generacije. Vec s 15-17 sex se pocinje i upraznjavati. I sta je u tome lose?

Djeco draga, jebite se kad i skim hocete, uzivajte, opustajte se. Bolje cete se osjecati, bicete zdraviji, nasmijaniji, raspolozeniji, imacete vise zivotne energije. Ne gledajte na to kroz debilne religijske prizme koje nemaju ama bas nikakve veze ni sa cim.

Naravno, s obzirom na sve i svasta - zastitite se. Tako cete bolje uzivati, rastereceni briga i razmisljanja o nezeljenim trudnocama, bolestima, itd..
Pa bar danas ima kontracepcije i za jedne i za druge na izbor.

A ti, uvodnicaru - ili odmah raskini, ili mijenjaj svoj mentalni sklop. Pogresan je 100%. Druga opcija ti je da i ti spavas s nekom drugom. Onda ces tu koju lisvo gledati drugacijim ocima. ;)

Jbt...mi se s 15-16 uveliko bubali, s 18 vec igrali kamenih lica, punjenih tuka i sl., a to je bilo prije 30+ godina.
A on danas s 20 trazi nevinu :lol: :lol: :lol:

E jesu vas ovi etno-religijski matricari sjebali za ovih 30 godina, malo je reci.... I dok vama "promovisu" nekakvu cistocu, po vjerskim zajednicama i ustanovama se ne zna ko je u cijoj :pisnuo:
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#285 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by tamaricaaa »

Dozer wrote: 29/04/2021 11:54 He...cuj "nevinost" :lol: :lol: :lol:

Ovo je, prije svega, prilicno imbecilan naziv za ove stvari. Jos kada to dodamo u nas domaci nakaradni zaostali mentalitet, dobijemo uvodni post :D

Ovdje i danas vlada nekakvo, meni licno, totalno nakaradno poimanje stvari u kojem je ONA kurava ako se sexala s nekim prije braka, a ON nekakav macho-man ako je radio isto. Budalastina.

Sam naziv "nevin/a" je nakaradan jer implicira da je on/a na neki nacin nesto zgrijesio/la ako se sexao/la prije braka. Da budemo nacisto - ovo su sve religijske budalastine, jer sve to i jeste njihov "proizvod", to takvo razmisljanje, i zapravo se radi o strasno zaostalim stvarima koje ljudima namecu nekakve "norme" koje nemaju nikakve veze s bilo cim realnim.
Ako pogledamo ostatak zivotinjskog svijeta (kojem i mi pripadamo, pa ma koliko se neko busao i mislio da smo mi nesto posebno), sasvim je jasno da su mnoga nasa poimanja tih stvari besmislena.

Sex je sasvim prirodna stvar i desavanje do kojeg dolazi u odredjenim godinama (kao i kod ostalih zivotinja, zar ne?), sve uzrokovano prirodom, tj. hormonima, pa je negdje s 12-13 sasvim normalno da se o tome pocinje razmisljati, bar koliko se ja sjecam svoje generacije. Vec s 15-17 sex se pocinje i upraznjavati. I sta je u tome lose?

Djeco draga, jebite se kad i skim hocete, uzivajte, opustajte se. Bolje cete se osjecati, bicete zdraviji, nasmijaniji, raspolozeniji, imacete vise zivotne energije. Ne gledajte na to kroz debilne religijske prizme koje nemaju ama bas nikakve veze ni sa cim.

Naravno, s obzirom na sve i svasta - zastitite se. Tako cete bolje uzivati, rastereceni briga i razmisljanja o nezeljenim trudnocama, bolestima, itd..
Pa bar danas ima kontracepcije i za jedne i za druge na izbor.

A ti, uvodnicaru - ili odmah raskini, ili mijenjaj svoj mentalni sklop. Pogresan je 100%. Druga opcija ti je da i ti spavas s nekom drugom. Onda ces tu koju lisvo gledati drugacijim ocima. ;)

Jbt...mi se s 15-16 uveliko bubali, s 18 vec igrali kamenih lica, punjenih tuka i sl., a to je bilo prije 30+ godina.
A on danas s 20 trazi nevinu :lol: :lol: :lol:

E jesu vas ovi etno-religijski matricari sjebali za ovih 30 godina, malo je reci.... I dok vama "promovisu" nekakvu cistocu, po vjerskim zajednicama i ustanovama se ne zna ko je u cijoj :pisnuo:
Nisu ljudi zivotinje, ti si to drug dobro pomijesao. Jesmo sisari, ali imamo svijest i savjest za razliku od zivotinja.

Najgore je iz jedne krajnosti ici u drugu, od strogih moralnih normi do promiskuiteta. Treba mozak koristiti.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#286 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Sydnor »

Ne treba mi sex kao sam čin, treba mi neko uz koga ću se osjetiti sigurno. I psihički i emotivno. Kome ću prepričat svoj dan, odvesti na palačinke, iznenadit kartama za predstavu koja joj se gleda i te pizdarije. Da mi je samo do sexa dao bih svaki mjesec po 200-300 maraka i oćejfio.
Hakiz
Posts: 40304
Joined: 30/07/2015 20:01

#287 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by Hakiz »

sherbett wrote: 29/04/2021 16:35 Kakav mozak i sex?
Perverzan, čuj kakav :shock:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#288 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

Ima smisla sto prica tamarica savjest i sl samo sto je to nemoguce u svim situacijama
Kladim se da je i ona imala napad hormona da bi u tom trenutku primila bilo sta u medjunozje
To sto se ona eventualno cuvala toga i potiskivala je druga prica
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#289 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

sherbett wrote: 29/04/2021 17:55
Hakiz wrote: 29/04/2021 17:16
sherbett wrote: 29/04/2021 16:35 Kakav mozak i sex?
Perverzan, čuj kakav :shock:
Sta je pozuda?
Cuj sta
Sta bilo na dvije noge i dvije sise 😂
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#290 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by tamaricaaa »

foxlife wrote: 29/04/2021 17:29 Ima smisla sto prica tamarica savjest i sl samo sto je to nemoguce u svim situacijama
Kladim se da je i ona imala napad hormona da bi u tom trenutku primila bilo sta u medjunozje
To sto se ona eventualno cuvala toga i potiskivala je druga prica
Sigurna sam da svi imamo napade hormona, kako ti rece. Fazon je nagon savladati svijescu i savjescu, da kontas sta ti se dogadja i koje su posljedice izbora koji pravis. Ne bih ja to nazvala potiskivanje, u mom slucaju to je kontrola nagona tako sto ces se strpiti u datom momentu i u dogledno vrijeme potrebu i zadovoljiti, i uzivati vise nego sto bi ikada uzivao ako bi se samo prepustio nagonima. Pa pretrpis i glad pa ti hrana bude poslije extra, zar ne :D
A eto ne znam ko je u braku, ko ne, kako onda sutra ostati vjeran ako nemas kontrolu nad sobom i ako u konacnici nisi karakter.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#291 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

tamaricaaa wrote: 29/04/2021 18:02
foxlife wrote: 29/04/2021 17:29 Ima smisla sto prica tamarica savjest i sl samo sto je to nemoguce u svim situacijama
Kladim se da je i ona imala napad hormona da bi u tom trenutku primila bilo sta u medjunozje
To sto se ona eventualno cuvala toga i potiskivala je druga prica
Sigurna sam da svi imamo napade hormona, kako ti rece. Fazon je nagon savladati svijescu i savjescu, da kontas sta ti se dogadja i koje su posljedice izbora koji pravis. Ne bih ja to nazvala potiskivanje, u mom slucaju to je kontrola nagona tako sto ces se strpiti u datom momentu i u dogledno vrijeme potrebu i zadovoljiti, i uzivati vise nego sto bi ikada uzivao ako bi se samo prepustio nagonima. Pa pretrpis i glad pa ti hrana bude poslije extra, zar ne :D
A eto ne znam ko je u braku, ko ne, kako onda sutra ostati vjeran ako nemas kontrolu nad sobom i ako u konacnici nisi karakter.
Dobro malo ti sada ooravdavas svoju tezu al ok potpuno pravo da se tako ponasas
Za to istresanje postoji masturbacija i siguran sam da i ti na taj nacin oslobodis taj nagon

Nisam u braku i ne znam al znam kako bih se kontorlisao kao sto se kontrolisem kad sam u vezi
Nece djevojka? Imaju filmovi i sl
Ne moras varati da bi zadovoljio na neki nacin potrebu
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#292 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by tamaricaaa »

foxlife wrote: 29/04/2021 18:09
tamaricaaa wrote: 29/04/2021 18:02
foxlife wrote: 29/04/2021 17:29 Ima smisla sto prica tamarica savjest i sl samo sto je to nemoguce u svim situacijama
Kladim se da je i ona imala napad hormona da bi u tom trenutku primila bilo sta u medjunozje
To sto se ona eventualno cuvala toga i potiskivala je druga prica
Sigurna sam da svi imamo napade hormona, kako ti rece. Fazon je nagon savladati svijescu i savjescu, da kontas sta ti se dogadja i koje su posljedice izbora koji pravis. Ne bih ja to nazvala potiskivanje, u mom slucaju to je kontrola nagona tako sto ces se strpiti u datom momentu i u dogledno vrijeme potrebu i zadovoljiti, i uzivati vise nego sto bi ikada uzivao ako bi se samo prepustio nagonima. Pa pretrpis i glad pa ti hrana bude poslije extra, zar ne :D
A eto ne znam ko je u braku, ko ne, kako onda sutra ostati vjeran ako nemas kontrolu nad sobom i ako u konacnici nisi karakter.
Dobro malo ti sada ooravdavas svoju tezu al ok potpuno pravo da se tako ponasas
Za to istresanje postoji masturbacija i siguran sam da i ti na taj nacin oslobodis taj nagon

Nisam u braku i ne znam al znam kako bih se kontorlisao kao sto se kontrolisem kad sam u vezi
Nece djevojka? Imaju filmovi i sl
Ne moras varati da bi zadovoljio na neki nacin potrebu
U isto recenici ti pomenu savjest i da je nemoguce to ispostovati u svim situacijama, pa je moj komentar bio o kontroli u tom smislu.

A kontrola u drugom smislu, da ne zadovoljis nagon uvijek kada ga imas, je isto dobra. Ne mora uvijek, ali probaj, otkrit ces nove level-e zadovoljstva.
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#293 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by tamaricaaa »

sherbett wrote: 29/04/2021 18:17
tamaricaaa wrote: 29/04/2021 18:02
foxlife wrote: 29/04/2021 17:29 Ima smisla sto prica tamarica savjest i sl samo sto je to nemoguce u svim situacijama
Kladim se da je i ona imala napad hormona da bi u tom trenutku primila bilo sta u medjunozje
To sto se ona eventualno cuvala toga i potiskivala je druga prica
Sigurna sam da svi imamo napade hormona, kako ti rece. Fazon je nagon savladati svijescu i savjescu, da kontas sta ti se dogadja i koje su posljedice izbora koji pravis. Ne bih ja to nazvala potiskivanje, u mom slucaju to je kontrola nagona tako sto ces se strpiti u datom momentu i u dogledno vrijeme potrebu i zadovoljiti, i uzivati vise nego sto bi ikada uzivao ako bi se samo prepustio nagonima. Pa pretrpis i glad pa ti hrana bude poslije extra, zar ne :D
A eto ne znam ko je u braku, ko ne, kako onda sutra ostati vjeran ako nemas kontrolu nad sobom i ako u konacnici nisi karakter.
E pa to onda nema veze s mozgom jer mozak podrazajima i kemijskim reakcijama procesuira nagon
Znaci ne mozak

A s ovim tvojim se nacelno slazem
Pa nismo zivotinje

Sve je u mozgu i do mozga vjeruj.

Malo da karikiram, sjetit cemo se Karleuse i njene izjave, mislim da je svima poznato :D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#294 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

tamaricaaa wrote: 29/04/2021 18:21
foxlife wrote: 29/04/2021 18:09
tamaricaaa wrote: 29/04/2021 18:02
Sigurna sam da svi imamo napade hormona, kako ti rece. Fazon je nagon savladati svijescu i savjescu, da kontas sta ti se dogadja i koje su posljedice izbora koji pravis. Ne bih ja to nazvala potiskivanje, u mom slucaju to je kontrola nagona tako sto ces se strpiti u datom momentu i u dogledno vrijeme potrebu i zadovoljiti, i uzivati vise nego sto bi ikada uzivao ako bi se samo prepustio nagonima. Pa pretrpis i glad pa ti hrana bude poslije extra, zar ne :D
A eto ne znam ko je u braku, ko ne, kako onda sutra ostati vjeran ako nemas kontrolu nad sobom i ako u konacnici nisi karakter.
Dobro malo ti sada ooravdavas svoju tezu al ok potpuno pravo da se tako ponasas
Za to istresanje postoji masturbacija i siguran sam da i ti na taj nacin oslobodis taj nagon

Nisam u braku i ne znam al znam kako bih se kontorlisao kao sto se kontrolisem kad sam u vezi
Nece djevojka? Imaju filmovi i sl
Ne moras varati da bi zadovoljio na neki nacin potrebu
U isto recenici ti pomenu savjest i da je nemoguce to ispostovati u svim situacijama, pa je moj komentar bio o kontroli u tom smislu.

A kontrola u drugom smislu, da ne zadovoljis nagon uvijek kada ga imas, je isto dobra. Ne mora uvijek, ali probaj, otkrit ces nove level-e zadovoljstva.
Kontorla u tom smislu je da ne mozes se suzdrzati uvijek na neki nacin moras ispoljiti
Da li je to prevara samozadovoljavanje ili nesto trece je druga prica
U drugom smislu je samo mucenje sebe na neki nacin to novi level zadovoljstva ja bih rekao da ti volis onda mazohizam na neki nacin

Da ne idemo u intimnu pricu siguran sam da ces probnaci sebe u toj prici

Doduse ne znam koliko ti je godina pa da vidim je li se razumijemo
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#295 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by tamaricaaa »

Ne znam koliko ti imas i godina i iskustva ako ti to nazivas mazohizmom. Sta bi tek rekao o tantri.

A moje godine, pa eto kad je bila ta izjava Karleuse, ja sam imala 20ak godina. Izjava je bila totalni hit u to doba jer je komicna. Ne znam da li je tebi poznata? Pretpostavljam da su ovi sto su nedavno 'porasli' to propustili.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#296 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

tamaricaaa wrote: 29/04/2021 18:56 Ne znam koliko ti imas i godina i iskustva ako ti to nazivas mazohizmom. Sta bi tek rekao o tantri.

A moje godine, pa eto kad je bila ta izjava Karleuse, ja sam imala 20ak godina. Izjava je bila totalni hit u to doba jer je komicna. Ne znam da li je tebi poznata? Pretpostavljam da su ovi sto su nedavno 'porasli' to propustili.
Inace ne pratim karleusu a jos manje njene izjave tako da ne znam ni sta je izjavila ni kad je izjavila pa ako moze upoznavanje sa izjavom i kad da vidim o cemu pricas
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#297 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by tamaricaaa »

foxlife wrote: 29/04/2021 19:06
tamaricaaa wrote: 29/04/2021 18:56 Ne znam koliko ti imas i godina i iskustva ako ti to nazivas mazohizmom. Sta bi tek rekao o tantri.

A moje godine, pa eto kad je bila ta izjava Karleuse, ja sam imala 20ak godina. Izjava je bila totalni hit u to doba jer je komicna. Ne znam da li je tebi poznata? Pretpostavljam da su ovi sto su nedavno 'porasli' to propustili.
Inace ne pratim karleusu a jos manje njene izjave tako da ne znam ni sta je izjavila ni kad je izjavila pa ako moze upoznavanje sa izjavom i kad da vidim o cemu pricas
Ni ja je apsolutno ne pratim, ali to se vrtilo, kao sto se i sada vrte sve te izjave kad se likovi izofiraju, da se mozemo smijati.

Dovoljno je da ukucas 'Karleusa mozak' na youtube.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#298 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

tamaricaaa wrote: 29/04/2021 19:36
foxlife wrote: 29/04/2021 19:06
tamaricaaa wrote: 29/04/2021 18:56 Ne znam koliko ti imas i godina i iskustva ako ti to nazivas mazohizmom. Sta bi tek rekao o tantri.

A moje godine, pa eto kad je bila ta izjava Karleuse, ja sam imala 20ak godina. Izjava je bila totalni hit u to doba jer je komicna. Ne znam da li je tebi poznata? Pretpostavljam da su ovi sto su nedavno 'porasli' to propustili.
Inace ne pratim karleusu a jos manje njene izjave tako da ne znam ni sta je izjavila ni kad je izjavila pa ako moze upoznavanje sa izjavom i kad da vidim o cemu pricas
Ni ja je apsolutno ne pratim, ali to se vrtilo, kao sto se i sada vrte sve te izjave kad se likovi izofiraju, da se mozemo smijati.

Dovoljno je da ukucas 'Karleusa mozak' na youtube.
Znaci sada imas oko 30-ak
Ajd moze se pricati s tobom malo otvorenije i dublje da kazem
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#299 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by tamaricaaa »

Mozes me dozivjeti ozbiljno :skoljka:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#300 Re: Nevinost u današnje vrijeme

Post by foxlife »

pa moze se reci tako
Post Reply