nevina djevojka

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
amela_1983
Posts: 6
Joined: 10/05/2007 10:05

#1 nevina djevojka

Post by amela_1983 »

evo mene zanima vase misljenje! :)

Dali prosjecan muskarac (cca.25.godina pa nadalje) trazi nevinu djevojku (mislim na ozbiljnu vezu) ili mu to nije vazno?!
Onom momku kojom to nije vazno: dali vas zanima dali je bio 1 momak prije vas ili cca. 10? :zzzz:


Djevojke...ako se vam svidja momak koji zeli nevinu curu, dali mu presutite i kazete da ste nevine? :lol:

cao
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#2 Re: nevina djevojka

Post by _BosanaC »

amela_1983 wrote:evo mene zanima vase misljenje! :)

Dali prosjecan muskarac (cca.25.godina pa nadalje) trazi nevinu djevojku (mislim na ozbiljnu vezu) ili mu to nije vazno?!
Onom momku kojom to nije vazno: dali vas zanima dali je bio 1 momak prije vas ili cca. 10? :zzzz:


Djevojke...ako se vam svidja momak koji zeli nevinu curu, dali mu presutite i kazete da ste nevine? :lol:

cao
Ne trazi :D

I ne zanima :oops: Sta je bilo prije mene - libo me, ako je meni dobra :D A sta ce biti sa mnom... :-) :-) :-)

I sta imate od tog presucivanja Tita vam? Ili fakat uspijete naici na levata koji popusi foru?
medda
Posts: 476
Joined: 29/09/2006 09:35

#3

Post by medda »

Sve i da slazes, niko ti nece povjerovati sa 24 god. :)
User avatar
tetakk
Posts: 746
Joined: 28/07/2006 16:42
Location: duboka suma zaborava

#4

Post by tetakk »

Samo neka zna da kuha :-) :D
misha
Posts: 107
Joined: 13/06/2005 13:32

#5

Post by misha »

nece imas pravo...
ali vjeruj mi da znam dvije tri prijateljice koje su jos junferice sa svojih 25 i 26 godina..nevjerovatno ali istinito...rade sve al to ne...zasto, haj ga znaj, valjda im niko nije lijepo dočarao kako je sex dobar ..
a mislim i da je ( bez obzira sto postoje širokoumni hvala Bogu,ali ih je malo) frajerima ovde to pravo bitno bez obzira sta kazu..ako misle s curom ozbiljno i na duge staze...mozda nije bitno da li je nevina, al to koliko ih je prije imala jeste sigurno.
a i curama je bitno..ja ne bih htjela nekog ko je prejaho pola grada, nije mi to nesto, mozda sam konzervativna, ne bih ga radi toga ostavila ali volila bih bas da nije bio mr fuck all that moves prije..
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#6

Post by dacina_curica »

Nisam vala nikad imala momka kojem je to bilo vazno (pocesi od nevinosti pa do neke cifre)..........Mislim da je vecini vaznije hoce li oni dobiti nego jel' cura "dala" nekome prije njih (doduse tako je bilo u "moje vrijeme" sad je mescini drugacije :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: )
Snowflake
Posts: 68
Joined: 27/11/2006 09:46

#7

Post by Snowflake »

Danas je to sve teze naci, tako da sve manje ih to i trazi...jednostavno polako i kod nas postaju najnormalnije sve one stvari koje gledamo na filmovima..kako ko gleda na to, da li momak trazi nevinu curu ili mu je to nebitno i da li je curi bitno da bude nevina pa bi cak i lagala ako nije ili je i njoj svejedno, to je sve licna stvar i razlikuje se od osobe do osobe..ja licno nemam nista ni protiv onih koje "ne bi nikad prije braka" niti protiv onih koje su vec "razgibane" :) samo vala ne volim onu kojoj je to ko vode pihnut i koja bi to uradila skoro pa sa svakim...
Iskreno, mislim da svako voli da ima djevojku za koju zna da mu nikad ne prijeti opasnost da mu bilo ko kaze, iza ledja ili u lice da mu je curi radio ovo ili ono, ko kaze da ne bi to volio, laze...ali, kao sto rekoh, danas je to sve teze naci, tako da polako postaje nebitno i ne razmislja se o tome...vjerovatno se nekad isto tako gledalo i na poljubac, da bi momak volio da mu se cura nije ni s kim ni poljubila prije njega, pa jos prije toga da joj niko ni pod pendzer nije dosao i da nikom nije ni pogleda dala, a danas se i ne prica o tome, naravno...u dogledno vrijeme mislim da ce i sex doci na isti nivo...
becu
Posts: 299
Joined: 31/07/2006 01:39

#8

Post by becu »

:lol: imam par jaranica koje su primale u usta ali su i dalje ponosne vlasnice himena, tako da ...
BoiinK
Posts: 39
Joined: 10/05/2007 17:43

#9

Post by BoiinK »

sto se tice kolicine ima jedna stara narodna: stara koka dobra juha :-)

ja sam u ranoj mladosti nalijeto na nevine djevojke i nekako kad razmislim ono pegla bi mi sada bilo da se ja nesta mucim navlacim, pa polako, boli....danas naci nevinu djevojku je ravno dobitku na lotu......

a tek sad vidjeh da mi ovdje pricamo o ozbiljnoj vezi.. oprosti sto upadoh... :D
Last edited by BoiinK on 11/05/2007 19:18, edited 1 time in total.
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#10

Post by tech10 »

Cast izuzecima kao sto je kaokakao. :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#11

Post by Svemirski_Jebach »

becu wrote::lol: imam par jaranica koje su primale u usta ali su i dalje ponosne vlasnice himena, tako da ...
nevine :lol: :lol:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#12

Post by shin »

tetakk wrote:Samo neka zna da kuha :-) :D

Bez salamonele :thumbup:
amela_1983
Posts: 6
Joined: 10/05/2007 10:05

#13

Post by amela_1983 »

Znam par momaka kojima je veoma bitno da je djevojka nevina. Neki su jako vjerni a neki nisu...pa mi bas i nije jasno, u cemu je fora, da momak moze jeb.pola grada a djevojka cim je sa cca.5 momaka ona je bestija.

Neznam zasto vam je tako vazno (momcima) da vi probijete djevojcin himen:)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18228
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#14

Post by GandalfSivi »

Pa da me poslije proganja cijeli zivot...

Bolje da nije nevina, kome se da peglati sa tim...
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#15

Post by _BosanaC »

Snowflake wrote:Danas je to sve teze naci, tako da sve manje ih to i trazi...jednostavno polako i kod nas postaju najnormalnije sve one stvari koje gledamo na filmovima..kako ko gleda na to, da li momak trazi nevinu curu ili mu je to nebitno i da li je curi bitno da bude nevina pa bi cak i lagala ako nije ili je i njoj svejedno, to je sve licna stvar i razlikuje se od osobe do osobe..ja licno nemam nista ni protiv onih koje "ne bi nikad prije braka" niti protiv onih koje su vec "razgibane" :) samo vala ne volim onu kojoj je to ko vode pihnut i koja bi to uradila skoro pa sa svakim...
Iskreno, mislim da svako voli da ima djevojku za koju zna da mu nikad ne prijeti opasnost da mu bilo ko kaze, iza ledja ili u lice da mu je curi radio ovo ili ono, ko kaze da ne bi to volio, laze...ali, kao sto rekoh, danas je to sve teze naci, tako da polako postaje nebitno i ne razmislja se o tome...vjerovatno se nekad isto tako gledalo i na poljubac, da bi momak volio da mu se cura nije ni s kim ni poljubila prije njega, pa jos prije toga da joj niko ni pod pendzer nije dosao i da nikom nije ni pogleda dala, a danas se i ne prica o tome, naravno...u dogledno vrijeme mislim da ce i sex doci na isti nivo...
Vjerovao ili ne - ja vise volim da imam djevojku za koju znam da mi nikada nije i nece slagati. Pa kakva god istina da bila :oops:
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#16

Post by forUMASH »

....nije bitno jel' nevina il' ne.....bitno je da ima dobru dusu..... :D
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#17

Post by _BosanaC »

forUMASH wrote:....nije bitno jel' nevina il' ne.....bitno je da ima dobru dusu..... :D
Mislis... Da je sirokogrudna? :D :D :D
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#18

Post by forUMASH »

_BosanaC wrote:
forUMASH wrote:....nije bitno jel' nevina il' ne.....bitno je da ima dobru dusu..... :D
Mislis... Da je sirokogrudna? :D :D :D
....sta god ide ispred i iza (grudna)..... :D
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#19

Post by karabaja-x »

amela_1983 wrote:Znam par momaka kojima je veoma bitno da je djevojka nevina. Neki su jako vjerni a neki nisu...pa mi bas i nije jasno, u cemu je fora, da momak moze jeb.pola grada a djevojka cim je sa cca.5 momaka ona je bestija.

Neznam zasto vam je tako vazno (momcima) da vi probijete djevojcin himen:)
himeni i nevinost me ne interesuju...vazna je zrelost, znanje, imanje, fizicko stanje, otvorenost, sposobnost, sve to navedeno odnosi se najvise na krevet, a plus je i ako voli da kuha, cisti, i sprema
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#20

Post by karabaja-x »

zaboravio sam dodati da mora imati dugu kosu, od prilike do malo iznad guzova
BoiinK
Posts: 39
Joined: 10/05/2007 17:43

#21

Post by BoiinK »

a moral imat guzove? :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#22

Post by dacina_curica »

karabaja-x wrote:himeni i nevinost me ne interesuju...vazna je zrelost, znanje, imanje, fizicko stanje, otvorenost, sposobnost, sve to navedeno odnosi se najvise na krevet, a plus je i ako voli da kuha, cisti, i sprema
pa ti ces lakse naci nevinu :roll: :D
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#23

Post by _BosanaC »

dacina_curica wrote:
karabaja-x wrote:himeni i nevinost me ne interesuju...vazna je zrelost, znanje, imanje, fizicko stanje, otvorenost, sposobnost, sve to navedeno odnosi se najvise na krevet, a plus je i ako voli da kuha, cisti, i sprema
pa ti ces lakse naci nevinu :roll: :D
Najbolje da momka nadje :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#24

Post by dacina_curica »

_BosanaC wrote:
dacina_curica wrote:
karabaja-x wrote:himeni i nevinost me ne interesuju...vazna je zrelost, znanje, imanje, fizicko stanje, otvorenost, sposobnost, sve to navedeno odnosi se najvise na krevet, a plus je i ako voli da kuha, cisti, i sprema
pa ti ces lakse naci nevinu :roll: :D
Najbolje da momka nadje :D
jel' se ti to opet nudis na forumu? :-) :P :D :D :D :kiss:
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#25

Post by lady midnight »

jako je bitno da je djevojka nevina; gdje cesh u vezu, i to josh ozbiljnu, sa kakvom koja gluho bilo uzhiva u sexu :shock: :shock: :D :D :D
ispashce na kraju da joj je bilo dobro i prije tebe, pa eto ti belaja :shock: :sad: :D :D :D
plus shto nikad necesh znati da joj, ne daj Bozhe, mozhda nije bilo chak i bolje :-x :-x :D :D :D
Locked