Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

nelle_tz
Posts: 849
Joined: 30/09/2012 19:11

#76 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by nelle_tz »

@klosar pravi
Ja to na laptopu gledam, pa podesis sebi titlove,imas dolje u lijevom donjem uglu, na dnu ekrana, ti pise Audio and Subtitles-meni sad nudi njemacki, engleski, hrvatski, tj, filmove ili emisije sa tim titlovima.Izaberi Croatian i tu ti pokaze koje serije i filmovi imaju hrvatske titlove, izaberes neku, i kad ti krene ta izabrana serija ili film ponovo podesis na subtitles na hrvatski.Ja gledam iz Bosne bez problema i sa njemackim titlovima, hrvatskim, engleskim
Uglavnom vecina uz engleske ima i njemacke titlove i uz engleski audio uglavnom i njemacki, ali ne sve serije i filmovi
Star Trek serije imaju i njemacki audio i prevod uz engleski audio i prevod
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#77 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by klosar pravi »

Ti pricas cini mi se skroz drugo on prica o tv-u da li na daljinski može namjestit..
nelle_tz
Posts: 849
Joined: 30/09/2012 19:11

#78 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by nelle_tz »

klosar pravi wrote:Ti pricas cini mi se skroz drugo on prica o tv-u da li na daljinski može namjestit..
Moj prijatelj je gledao Narcos sa hrvatskim titlovima na tvu-u bez problema. Znaci da moze.Ne znam sto ne bi moglo, ne znam kako ide na tv-u, nek malo opcije pogleda
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#79 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by klosar pravi »

Ide tako da odeš na subtitles, a tamo su standardnih 5,6 stranih.
User avatar
krofnaa*
Posts: 190
Joined: 30/04/2013 00:50

#80 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by krofnaa* »

Recimo Stranger things sezona 1 ima HR titlove ali sezona 2 nema. Ko se oslanja na titlove netflix definitivno nije za njega, onda bi mu preporučio HBO Go gdje je svaka epizoda svake serije i svaki film preveden na HR ili SRB
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#81 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by MensurM »

krofnaa* wrote:Recimo Stranger things sezona 1 ima HR titlove ali sezona 2 nema. Ko se oslanja na titlove netflix definitivno nije za njega, onda bi mu preporučio HBO Go gdje je svaka epizoda svake serije i svaki film preveden na HR ili SRB
Al mi je premal font slova na HBO? Jel i tebi? Nisam skontao kako ga povećat.
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#82 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by PeppermintSA »

Netflix je zakon

Kvalitet slike i zvuka je odličan, ne moraš se peglati sa torrentima, sinca sve uređaje tako da sjediš kući i bindžaš seriju pred tv-om, sutra ujutro letiš negdje i na tabletu nastavljaš tačno tamo gdje si stao.

Što se ponude tiče, ima jako puno serija koje nisu pretjerano hajpane ali koje su odlične.

U suštini, desetak eura mjesečno je ništa, taman gledao samo dvije serije. Četiri kutije cigara.
User avatar
krofnaa*
Posts: 190
Joined: 30/04/2013 00:50

#83 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by krofnaa* »

MensurM wrote:
krofnaa* wrote:Recimo Stranger things sezona 1 ima HR titlove ali sezona 2 nema. Ko se oslanja na titlove netflix definitivno nije za njega, onda bi mu preporučio HBO Go gdje je svaka epizoda svake serije i svaki film preveden na HR ili SRB
Al mi je premal font slova na HBO? Jel i tebi? Nisam skontao kako ga povećat.
Na android aplikaciji, kad ucitas seriju ili film klikni na ekran, ikona "gear" u gornjem desnom cosku kada kliknes nudi 3 opcije za velicinu titla.

Ako gledas na webu onda na donjoj traci playera ali nisam siguran.
User avatar
Truba
Posts: 81663
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#84 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by Truba »

ako vako nastave postat će novi sy fy
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#85 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by heat »

mrka kapa za titlove :roll:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#86 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by alibaba_i_30_godina »

Jel' ima još neko problem sa Netflix app? Od jučer nikako neće da se pokrene na tv-u. :sad:
User avatar
Qler
Posts: 23598
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#87 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by Qler »

Kod mene OK
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#88 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by biggrin »

alibaba_i_30_godina wrote:Jel' ima još neko problem sa Netflix app? Od jučer nikako neće da se pokrene na tv-u. :sad:
zna povremeno "zaštekati" , al to mi je uobičajeno. proguglaj error koji ti izbacuje
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#89 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by alibaba_i_30_godina »

biggrin wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:Jel' ima još neko problem sa Netflix app? Od jučer nikako neće da se pokrene na tv-u. :sad:
zna povremeno "zaštekati" , al to mi je uobičajeno. proguglaj error koji ti izbacuje
Danas evo sve ok, bez problema se pokrenu i nastavi sve dalje gdje je stalo. Nije mi izbacivao nikakav error, jednostavno app nikako nije htio da se pokrene, ni nakon restarta TV-a.
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#90 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by biggrin »

alibaba_i_30_godina wrote:
biggrin wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:Jel' ima još neko problem sa Netflix app? Od jučer nikako neće da se pokrene na tv-u. :sad:
zna povremeno "zaštekati" , al to mi je uobičajeno. proguglaj error koji ti izbacuje
Danas evo sve ok, bez problema se pokrenu i nastavi sve dalje gdje je stalo. Nije mi izbacivao nikakav error, jednostavno app nikako nije htio da se pokrene, ni nakon restarta TV-a.
ako ce ti sta lakse biti, danas kad sam se vratio sa posla TV mi nece da se pokrene. Nađem garanciju i skontam da nisu priheftali račun na nju...valjda sad nece praviti problem oko toga. Uz sve to problem ce biti i ako budu trazili da tv prebacim do servisa, jer kako cu natrpati 55''?!

naravoučenije: od goreg ima gore :/
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#91 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by alibaba_i_30_godina »

biggrin wrote:
ako ce ti sta lakse biti, danas kad sam se vratio sa posla TV mi nece da se pokrene. Nađem garanciju i skontam da nisu priheftali račun na nju...valjda sad nece praviti problem oko toga. Uz sve to problem ce biti i ako budu trazili da tv prebacim do servisa, jer kako cu natrpati 55''?!

naravoučenije: od goreg ima gore :/
Ma nije mi lakše, što bi bilo?! Nisam ja onaj tip kojem je drago kada je neko drugi u problemu ... a imam i ja ponekad taj problem. Valjda problem u naponu ili nečemu, pojma nemam zbog čega se TV sam stavi u safe mode. Kod mene pomaže kad ga isključim iz utičnice skroz, nakon 2 minute ponovo uključim i onda pokušam upaliti. Probaj da se bezveze ne peglaš sa servisom.

Nadam se da nećeš morati.
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#92 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by biggrin »

alibaba_i_30_godina wrote:
biggrin wrote:
ako ce ti sta lakse biti, danas kad sam se vratio sa posla TV mi nece da se pokrene. Nađem garanciju i skontam da nisu priheftali račun na nju...valjda sad nece praviti problem oko toga. Uz sve to problem ce biti i ako budu trazili da tv prebacim do servisa, jer kako cu natrpati 55''?!

naravoučenije: od goreg ima gore :/
Ma nije mi lakše, što bi bilo?! Nisam ja onaj tip kojem je drago kada je neko drugi u problemu ... a imam i ja ponekad taj problem. Valjda problem u naponu ili nečemu, pojma nemam zbog čega se TV sam stavi u safe mode. Kod mene pomaže kad ga isključim iz utičnice skroz, nakon 2 minute ponovo uključim i onda pokušam upaliti. Probaj da se bezveze ne peglaš sa servisom.

Nadam se da nećeš morati.
mislio sam više kroz prizmu, vidi šta je njega potrefilo, dobro sam prošao.. :)
probao sam sa isključivanjem iz utičnice, al nije pomoglo, ovdje je nešto kompleksije ispalo...trebalo zamjeniti bateriju na daljinskom :D
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#93 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by alibaba_i_30_godina »

biggrin wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:
biggrin wrote:
ako ce ti sta lakse biti, danas kad sam se vratio sa posla TV mi nece da se pokrene. Nađem garanciju i skontam da nisu priheftali račun na nju...valjda sad nece praviti problem oko toga. Uz sve to problem ce biti i ako budu trazili da tv prebacim do servisa, jer kako cu natrpati 55''?!

naravoučenije: od goreg ima gore :/
Ma nije mi lakše, što bi bilo?! Nisam ja onaj tip kojem je drago kada je neko drugi u problemu ... a imam i ja ponekad taj problem. Valjda problem u naponu ili nečemu, pojma nemam zbog čega se TV sam stavi u safe mode. Kod mene pomaže kad ga isključim iz utičnice skroz, nakon 2 minute ponovo uključim i onda pokušam upaliti. Probaj da se bezveze ne peglaš sa servisom.

Nadam se da nećeš morati.
mislio sam više kroz prizmu, vidi šta je njega potrefilo, dobro sam prošao.. :)
probao sam sa isključivanjem iz utičnice, al nije pomoglo, ovdje je nešto kompleksije ispalo...trebalo zamjeniti bateriju na daljinskom :D
Baš zeznut kvar, nadam se da te nisu previše opalili po džepu. :sad: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#94 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by biggrin »

alibaba_i_30_godina wrote:
biggrin wrote: probao sam sa isključivanjem iz utičnice, al nije pomoglo, ovdje je nešto kompleksije ispalo...trebalo zamjeniti bateriju na daljinskom :D
Baš zeznut kvar, nadam se da te nisu previše opalili po džepu. :sad: :mrgreen: :mrgreen:
prvo mi je djete skretalo pažnju na to, što sam ignorisao. KAsnije je na istu ideju nadošla i žena pa je isprobala i ispalo da je to...tako da je bolje bilo da sam zvao servis i kasnije složio neku kompleksnu priču :D
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#95 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by alibaba_i_30_godina »

biggrin wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:
biggrin wrote: probao sam sa isključivanjem iz utičnice, al nije pomoglo, ovdje je nešto kompleksije ispalo...trebalo zamjeniti bateriju na daljinskom :D
Baš zeznut kvar, nadam se da te nisu previše opalili po džepu. :sad: :mrgreen: :mrgreen:
prvo mi je djete skretalo pažnju na to, što sam ignorisao. KAsnije je na istu ideju nadošla i žena pa je isprobala i ispalo da je to...tako da je bolje bilo da sam zvao servis i kasnije složio neku kompleksnu priču :D
Ne znam samo kako se nisi sjetio da pokušaš da upališ na TV-u, kod mene pozadi ima onaj mali džojstik preko koga se može upaliti. :lol:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#96 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by biggrin »

alibaba_i_30_godina wrote: Ne znam samo kako se nisi sjetio da pokušaš da upališ na TV-u, kod mene pozadi ima onaj mali džojstik preko koga se može upaliti. :lol:
razgledao sam ga sa svih strana i nisam ništa vidio što bi ličilo na opciju paljenja bez daljinskog :(
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#97 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by alibaba_i_30_godina »

biggrin wrote:
alibaba_i_30_godina wrote: Ne znam samo kako se nisi sjetio da pokušaš da upališ na TV-u, kod mene pozadi ima onaj mali džojstik preko koga se može upaliti. :lol:
razgledao sam ga sa svih strana i nisam ništa vidio što bi ličilo na opciju paljenja bez daljinskog :(
Koji TV imaš?
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2564
Joined: 07/05/2009 19:51

#98 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by Magarece_godine »

Imal dje kupiti divlji nalog za netflix? Kakva su iskustva? Nije mi do para al ne placa mi se sa kartice...a nemam neku karticu za net kupovinu...
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#99 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by biggrin »

alibaba_i_30_godina wrote:
biggrin wrote:
alibaba_i_30_godina wrote: Ne znam samo kako se nisi sjetio da pokušaš da upališ na TV-u, kod mene pozadi ima onaj mali džojstik preko koga se može upaliti. :lol:
razgledao sam ga sa svih strana i nisam ništa vidio što bi ličilo na opciju paljenja bez daljinskog :(
Koji TV imaš?
Sony
Magarece_godine wrote:Imal dje kupiti divlji nalog za netflix? Kakva su iskustva? Nije mi do para al ne placa mi se sa kartice...a nemam neku karticu za net kupovinu...
JA dijelim nalog sa prijateljicom. onaj paket 4 ekrana, svakih pola godine dam za 3 mjeseca...i ne žalim
User avatar
_Reds_
Posts: 9353
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#100 Re: Netflix - internet televizijska mreža dostupna u BiH

Post by _Reds_ »

Sony bi trebao sa donje strane tv-a imati tipku za paljenje/gasenje i za smanjivanje.

Ovu za gašenje moras malo duže držati.

Bar je kod mene tako.

Dok kod samsunga ima mali dzojstik sa zadnje strane u cosku.
Post Reply