Nestao migrant

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
IEA
Posts: 8
Joined: 24/04/2021 14:19

#1 Nestao migrant

Post by IEA »

Pokusavam da dodjem do nekih informacija u vezi jednog migranta iz alzira.. porodica je dobila informacija da je navodno umro u novembru prosle godine na UKCS.. zvao sam ukc prvo mi lik na moje pitanje kaze "ne znam" :D .. onda neka druga kaze da mi niko ne moze dati tu informaciju i da moram nekim protokolom pisanom izjavom traziti tu informaciju, a poznavajaci nase nema ni od toga nista.

Ima li neko ideju gdje da trazim tu informaciju.. nevjerovatno mi je da ne mozes provjerit da li je neko umro.. pa nije ker :cry:
broj dva
Posts: 4545
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#2 Re: Nestao migrant

Post by broj dva »

IEA wrote: 03/06/2021 11:28 Pokusavam da dodjem do nekih informacija u vezi jednog migranta iz alzira.. porodica je dobila informacija da je navodno umro u novembru prosle godine na UKCS.. zvao sam ukc prvo mi lik na moje pitanje kaze "ne znam" :D .. onda neka druga kaze da mi niko ne moze dati tu informaciju i da moram nekim protokolom pisanom izjavom traziti tu informaciju, a poznavajaci nase nema ni od toga nista.

Ima li neko ideju gdje da trazim tu informaciju.. nevjerovatno mi je da ne mozes provjerit da li je neko umro.. pa nije ker :cry:
Kako ces provjerit ako je bio ilegalac ? Samo ako je bio registrovan a i onda (mada su male sanse da je registrovan) na osnovu cega bi neki drzavni organi djelili informacije sa tobom, imas li ikakvu punomoc ili nesto slicno ?
Creew
Posts: 1
Joined: 03/06/2021 11:16

#3 Re: Nestao migrant

Post by Creew »

IEA wrote: 03/06/2021 11:28 Pokusavam da dodjem do nekih informacija u vezi jednog migranta iz alzira.. porodica je dobila informacija da je navodno umro u novembru prosle godine na UKCS.. zvao sam ukc prvo mi lik na moje pitanje kaze "ne znam" :D .. onda neka druga kaze da mi niko ne moze dati tu informaciju i da moram nekim protokolom pisanom izjavom traziti tu informaciju, a poznavajaci nase nema ni od toga nista.

Ima li neko ideju gdje da trazim tu informaciju.. nevjerovatno mi je da ne mozes provjerit da li je neko umro.. pa nije ker :cry:
Rašalovala ga sebija u rezervne djelove trgovina organima.
IEA
Posts: 8
Joined: 24/04/2021 14:19

#4 Re: Nestao migrant

Post by IEA »

Bio je registrovan.. porodica je dobila obavjestenje iz njihove ambasade da je umro. Samo zele da se uvjere da je stvarno tako, zvali su oni isto ali nasi ne pricaju ni jedan strani jezik, tako da je doslo do mene da pokusam kontaktirat.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50413
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#5 Re: Nestao migrant

Post by Bloo »

IEA wrote: 03/06/2021 11:41 Bio je registrovan.. porodica je dobila obavjestenje iz njihove ambasade da je umro. Samo zele da se uvjere da je stvarno tako, zvali su oni isto ali nasi ne pricaju ni jedan strani jezik, tako da je doslo do mene da pokusam kontaktirat.
angazujte advokata.
Locked