Nestalo mu goriva u autu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#76 Re: Nestalo mu goriva u autu

Post by ema_ »

Ja sam neki dan imala situaciju, zaustavi me tip kod Sebilja, stariji, nako ne baš "sređen", pita koliko je sati.

Vidim ja nešto je tu sumnjivo, al hajd. Ja za torbu, on se poče približavat cenat po cenat, fol neprimjetno, ja unazad 10 :D , a neugodno mi sad reći neću vidjet na mobitel, ja da se zarovim u torbu, opet on cenat bliže, ja pola metra unazad, vidim nabrzinu, viknem koliko je sati i vozdra, garant neki džeparoš, misli buli oteti nešto :twisted: :D .

A jednom me isto neki htio preveslat za to gorivo :-) , pričom "Sestro....", ja samo viknem nemam auto :D , on ostade sam sebi da govori da mogu da mu dam marku :lol: :lol: :lol: .
User avatar
nevidljiva_
Posts: 39327
Joined: 17/09/2010 21:38
Location: tamo gdje snovi postaju stvarnost, gdje mašta nema granica, a zvijezde mogu da se dohvate........

#77 Re: Nestalo mu goriva u autu

Post by nevidljiva_ »

M_e_m_o wrote:Pročitao sam uvodni post i samo da se tuspasim da je i meni nedavno dotični pokušao prodati priču :mrgreen:

Preko puta Robota na Socijalnom, između Šipada i one nedavno (konačno) obnovljene zgrade. Isto priča za gorivo, samo je rekao da je konobar tu u Robotu (u mom slučaju ispao je drama glup jer da tu radi što nije otišao do svojih kolega da mu posude to šta mu treba) i kao dođi kad god hoćeš sa djevojkom na pizzu i piće, ja častim...

Uglavnom, malo je reći da sam ga odjeb'o u roku od odmah :mrgreen:
Ja se nadam da ga nikad neću vidjet :mrgreen:
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#78 Re: Nestalo mu goriva u autu

Post by smak »

nevidljiva_ wrote:
M_e_m_o wrote:Pročitao sam uvodni post i samo da se tuspasim da je i meni nedavno dotični pokušao prodati priču :mrgreen:

Preko puta Robota na Socijalnom, između Šipada i one nedavno (konačno) obnovljene zgrade. Isto priča za gorivo, samo je rekao da je konobar tu u Robotu (u mom slučaju ispao je drama glup jer da tu radi što nije otišao do svojih kolega da mu posude to šta mu treba) i kao dođi kad god hoćeš sa djevojkom na pizzu i piće, ja častim...

Uglavnom, malo je reći da sam ga odjeb'o u roku od odmah :mrgreen:
Ja se nadam da ga nikad neću vidjet :mrgreen:
nema sanse da te vidi :D
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#79 Re: Nestalo mu goriva u autu

Post by bach »

Edmond wrote:Tnx za upozorenje. Meni je najjači onaj lik s uplatnicom koji traži 70 feninga. Nikad nisam vidio "tužniju" facu. Iskrivi usta i sav se smota kad te pita. Čim se okreneš ispravi se i bude normalan.

Ja upravo na ovog naletio na tramvajskoj na M. Dvoru. Čim je spomenuo 70 pf, meni je kroz glavu sinulo ono što sam pročitao ovdje...


:sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax:
User avatar
Romeo 80
Posts: 4373
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#80 Re: Nestalo mu goriva u autu

Post by Romeo 80 »

bach wrote:
Edmond wrote:Tnx za upozorenje. Meni je najjači onaj lik s uplatnicom koji traži 70 feninga. Nikad nisam vidio "tužniju" facu. Iskrivi usta i sav se smota kad te pita. Čim se okreneš ispravi se i bude normalan.

Ja upravo na ovog naletio na tramvajskoj na M. Dvoru. Čim je spomenuo 70 pf, meni je kroz glavu sinulo ono što sam pročitao ovdje...


:sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax: :sax:
Taj je bivši radnik Energoinvesta. Ima finu penziju! :wink: :)
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#81 Re: Nestalo mu goriva u autu

Post by Baudelaire »

Ja sam već ranije pisao o tom liku sa uplatnicom. Moram mu priznati da je originalan i da odglumi onu tugu i nevolju pravo dobro. Pravo sam se lijepo osjećao kad sam mu jednom dao marku, a kad sam ga sreo 3-4 dana kasnije i kad mi je prosuo istu priču, došlo mi je da mu oba koljena polomim.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#82 Re: Nestalo mu goriva u autu

Post by JThomas »

ali uvijek je riječ o 70 feninga, ni manje ni više :D

ja sam jednom popizdio i rekao mu, od mojih studentskih dana tebi fali 70 feninga... :D :lol:
suncandan
Posts: 356
Joined: 16/02/2008 14:44
Location: Mostar - Sarajevo

#83 Re: Nestalo mu goriva u autu

Post by suncandan »

Bolje vec da ti je nestalo auto...... :D :D :D :D
Post Reply