Neslaganje sa ženinim roditeljima

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
Altsa
Posts: 7337
Joined: 19/03/2004 18:31

#51 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by Altsa »

Black swan wrote:
Altsa wrote:
Black swan wrote:došao si pod njihov krov ima da ih poštuješ i da slušaš šta govore (ako je u granicama normale)

ako si džek ženu povedi u neki drugi smještaj

ne možeš imati pare i jare
a sta, oni ne trebaju da njega postuju nego da ga kinje i da mu se seru na glavu...vecina vas prica gluposti...ako su ih prihvatili njeni roditelji da zive kod njih onda treba i oni da pokazu barem malo tolerancije a ne da im pametuju i ponasaju se kao da su oni ufatili vec znate koga za m...sta ako kaze babo da je mlijeko crno onda samo treba da klima glavom...e pa nije ovo vise 18 vijek...ako mozes prijatelju odseli a ako ne mozes onda nastavi voditi rat sa njima ali ne spustaj glavu i ne dozvoljavaj da te ponizavaju samo zbog toga sto si ozenio njihovu princezu...dosta vise primitivnog razmisljana tipa kako babo kaze
nismo partizani da se borimo protiv švaba
klekni na koljena i puši
ako to ne možeš onda fino sebi kupiš stan i imaš svoj mir

veoma jednostavno ili pušiš ili odeš gdje ne pušiš

zamišljam sebe sutra recimo da mi u stan dođe muž od imaginarne kćerke i da s njim vodim vjersko političke priče :D
:lol: :lol: :lol:
ako je jedina pametna od tebe da treba da pogne glavu i da ga pusi onda samo mogu reci da ga vjerojatnoi i ti pusis...ako su ga njeni roditelji primili u stan onda nek sute i nek sada ga puse kad su ga vec primili...jel to tvoje razmisljanje :-)
Last edited by Altsa on 19/03/2013 11:39, edited 1 time in total.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#52 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by theTruePath »

Black swan wrote:došao si pod njihov krov ima da ih poštuješ i da slušaš šta govore (ako je u granicama normale)

ako si džek ženu povedi u neki drugi smještaj

ne možeš imati pare i jare
:thumbup:


Momak se udao a hoce da on bude neki frajer :lol:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#53 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by MedenoSrce »

theTruePath wrote:
Momak se udao a hoce da on bude neki frajer :lol:

Kakav primitivizam :roll:
iamia
Posts: 1900
Joined: 09/10/2012 08:37

#54 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by iamia »

anonimus0007 wrote:[

još si samo propustio da napišeš da ga u svojoj kući ima pravo i jebat.

lijepi zapad. 18 i imaš svoju kuću, makar i na kredit,a ako ne onda barem ima para da plaća kiriju i živi ko čovjek. ne mora trpiti iskompleksirane starce u njihovim kućama.
hahahah..
ko to na zapadu sa 18 god ima svoju kucu ?? :lol:
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#55 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by theTruePath »

MedenoSrce wrote:
theTruePath wrote:
Momak se udao a hoce da on bude neki frajer :lol:

Kakav primitivizam :roll:
Primitivizam je jarane moj sto on vrijedja ljude kod kojih besplatno zivi,pa da im je cak podstanar ima da ih postuje dok je u njihivoj kuci

I sta sam pogresno rekao? ako je udao u zajednicu onda ima da postuje pravila
anonimus0007
Posts: 359
Joined: 11/03/2013 16:53

#56 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by anonimus0007 »

iamia wrote:
anonimus0007 wrote:[

još si samo propustio da napišeš da ga u svojoj kući ima pravo i jebat.

lijepi zapad. 18 i imaš svoju kuću, makar i na kredit,a ako ne onda barem ima para da plaća kiriju i živi ko čovjek. ne mora trpiti iskompleksirane starce u njihovim kućama.
hahahah..
ko to na zapadu sa 18 god ima svoju kucu ?? :lol:
a onda barem ima para da plaća kiriju, isto je to.
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#57 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by Matijevic_Vlado »

kakvog je to muza njihova kcerka nasla ? :mrgreen:
anonimus0007
Posts: 359
Joined: 11/03/2013 16:53

#58 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by anonimus0007 »

theTruePath wrote:
MedenoSrce wrote:
theTruePath wrote:
Momak se udao a hoce da on bude neki frajer :lol:

Kakav primitivizam :roll:
Primitivizam je jarane moj sto on vrijedja ljude kod kojih besplatno zivi,pa da im je cak podstanar ima da ih postuje dok je u njihivoj kuci

I sta sam pogresno rekao? ako je udao u zajednicu onda ima da postuje pravila
zaboravio si da će ti isti ljudi kad dodatno ostare i zanemoćaju od tog istog zeta tražiti pomoć. A kako je misle tražiti od nekoga koga su ugnjetavali dok su mogli?
User avatar
Altsa
Posts: 7337
Joined: 19/03/2004 18:31

#59 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by Altsa »

iamia wrote:
anonimus0007 wrote:[

još si samo propustio da napišeš da ga u svojoj kući ima pravo i jebat.

lijepi zapad. 18 i imaš svoju kuću, makar i na kredit,a ako ne onda barem ima para da plaća kiriju i živi ko čovjek. ne mora trpiti iskompleksirane starce u njihovim kućama.
hahahah..
ko to na zapadu sa 18 god ima svoju kucu ?? :lol:
pa vec ga jebe al u zdrav mozak :lol: al sta ima veze kako kaze vecina forumasa...nek suti i trpi...a kad prikipi :x :dance:
Last edited by Altsa on 19/03/2013 11:56, edited 1 time in total.
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#60 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by krater »

MedenoSrce wrote:
theTruePath wrote:
Momak se udao a hoce da on bude neki frajer :lol:

Kakav primitivizam :roll:
:|
iamia
Posts: 1900
Joined: 09/10/2012 08:37

#61 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by iamia »

anonimus0007 wrote:
iamia wrote:
anonimus0007 wrote:[

još si samo propustio da napišeš da ga u svojoj kući ima pravo i jebat.

lijepi zapad. 18 i imaš svoju kuću, makar i na kredit,a ako ne onda barem ima para da plaća kiriju i živi ko čovjek. ne mora trpiti iskompleksirane starce u njihovim kućama.
hahahah..
ko to na zapadu sa 18 god ima svoju kucu ?? :lol:
a onda barem ima para da plaća kiriju, isto je to.
ko ima para ? hahahah... zemo.
cudan si skroz.
sa 18 godina mozes raditi u mc donaldsu za $7.50 po satu. a to ti dodje sasvim dovoljno da platis hranu i par komada odjece. a za stan i auto? to mozes sanjati.
anonimus0007
Posts: 359
Joined: 11/03/2013 16:53

#62 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by anonimus0007 »

iamia wrote:[q
ko ima para ? hahahah... zemo.
cudan si skroz.
sa 18 godina mozes raditi u mc donaldsu za $7.50 po satu. a to ti dodje sasvim dovoljno da platis hranu i par komada odjece. a za stan i auto? to mozes sanjati.
e sad ga jebi. ti se ufatio za tih 18 ko pijan plota. pa dobro eto 23. a i žena će nešto raditi, valjda i ona ima platu.
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#63 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by graue_maus »

danasnje zajednice su prica za sebe .........svejedno je li njeni ili njegovi , nikad se ne slazu sa snahom ili zetom, njihovo dijete uvijek naj naj bolje, andjeo na zemlji ...........vidjam svaki dan u krugu prijatelja , neki stariji su slucaj za psihijatriju ..........
prosle godine sam se zakacila sa jednom poznanicom , snajka i ona vrata do vrata .......sin ne smije pisnuti il ga poklopi mati ili zena ...........svaki dan ide na posao da ih ne vidi ........a nji dvije vode rat citav dan , jer snaha dobila bebu i kod kuce svaki dan .........svekrva ko serlok holms prati je na svakom koraku , vrhunac je da se navadila , uzela sinov kljuc od stana , ulazi kad joj se cefne .........snahi smeta , hoce svojih 5 minuta privatnosti ........stara kaze , da unuk neprestano place da ona to nemoze da trpi .......mislim da dijete nije zapusteno , jako mirno i dosta spava ............
snaha hoce da se proda stan i da se sele u drugi dio grada, sto dalje od svekrve ..........nazalost mladi gube dosta novaca ako sada prodaju stan .......svekrva se uskukala kako je snaha rasipnica , ne radi samo trosi i sad hoce da se seli ......svekrva ne vidi da ona svojim posesivnim ponasanjem dosta problema uzrokuje .....mladi se boje da joj sta kazu .........onda sam ja, kao prijateljica, par stvari rekla ,bolje da sam u osinjak ubola nego bilo sta pocela .........
napala me , tako nesto nisam jos dozivjela u zivotu do tada .........elem mladi su prodali stan, otisli od nje, sin ne dolazi a snaha svakako .........dobili su drugo dijete i super im brak funkcionira otkako su se odvojili ........
nije uvijek da su mladi krivi ima dosta krivice i od starih ........
iamia
Posts: 1900
Joined: 09/10/2012 08:37

#64 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by iamia »

anonimus0007 wrote:
iamia wrote:[q
ko ima para ? hahahah... zemo.
cudan si skroz.
sa 18 godina mozes raditi u mc donaldsu za $7.50 po satu. a to ti dodje sasvim dovoljno da platis hranu i par komada odjece. a za stan i auto? to mozes sanjati.
e sad ga jebi. ti se ufatio za tih 18 ko pijan plota. pa dobro eto 23. a i žena će nešto raditi, valjda i ona ima platu.
ako imas 23 god i radis, i uz to ti zena radi, ne razumijes zasto ne mozes platiti kiriju u BiH ??
anonimus0007
Posts: 359
Joined: 11/03/2013 16:53

#65 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by anonimus0007 »

graue_maus wrote: nije uvijek da su mladi krivi ima dosta krivice i od starih ........
ja bi rekao da je uglavnom do njih
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#66 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by graue_maus »

anonimus0007 wrote:
graue_maus wrote: nije uvijek da su mladi krivi ima dosta krivice i od starih ........
ja bi rekao da je uglavnom do njih
dosta vide snahu ili zeta ko uljeze nije njihova krv ..........
anonimus0007
Posts: 359
Joined: 11/03/2013 16:53

#67 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by anonimus0007 »

iamia wrote:
anonimus0007 wrote:
iamia wrote:[q
ko ima para ? hahahah... zemo.
cudan si skroz.
sa 18 godina mozes raditi u mc donaldsu za $7.50 po satu. a to ti dodje sasvim dovoljno da platis hranu i par komada odjece. a za stan i auto? to mozes sanjati.
e sad ga jebi. ti se ufatio za tih 18 ko pijan plota. pa dobro eto 23. a i žena će nešto raditi, valjda i ona ima platu.
ako imas 23 god i radis, i uz to ti zena radi, ne razumijes zasto ne mozes platiti kiriju u BiH ??
ZATO ŠTO NE MOŽEŠ NAĆI PRISTOJNO PLAĆEN POSAO. imalo jasnije? :x :x
anonimus0007
Posts: 359
Joined: 11/03/2013 16:53

#68 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by anonimus0007 »

graue_maus wrote:
anonimus0007 wrote:
graue_maus wrote: nije uvijek da su mladi krivi ima dosta krivice i od starih ........
ja bi rekao da je uglavnom do njih
dosta vide snahu ili zeta ko uljeze nije njihova krv ..........
psihologija je to. ja nisam mogao vjerovati dok nisam doživio. počev od razdvajanja djece, pa do ovoga o čemu govorimo........

zato kažem, ko može neka bježi od njih.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#69 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by MedenoSrce »

theTruePath wrote:
MedenoSrce wrote:
theTruePath wrote:
Momak se udao a hoce da on bude neki frajer :lol:

Kakav primitivizam :roll:
Primitivizam je jarane moj sto on vrijedja ljude kod kojih besplatno zivi,pa da im je cak podstanar ima da ih postuje dok je u njihivoj kuci

I sta sam pogresno rekao? ako je udao u zajednicu onda ima da postuje pravila
Ako je on primitivan, moras li ti biti :roll:
Kakve veze ima ko se udao, ozenio u cijoj se kuci zivi, znaci da se ozenio i da zivi u zajednici ne bi morao postovati sopstvene roditelje, jes aha
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#70 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by theTruePath »


zaboravio si da će ti isti ljudi kad dodatno ostare i zanemoćaju od tog istog zeta tražiti pomoć. A kako je misle tražiti od nekoga koga su ugnjetavali dok su mogli?
Trazit ce od kcerke ne od zeta,tesko onom ko bude na milosti zeta ili snahe
anonimus0007
Posts: 359
Joined: 11/03/2013 16:53

#71 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by anonimus0007 »

theTruePath wrote:

zaboravio si da će ti isti ljudi kad dodatno ostare i zanemoćaju od tog istog zeta tražiti pomoć. A kako je misle tražiti od nekoga koga su ugnjetavali dok su mogli?
Trazit ce od kcerke ne od zeta,tesko onom ko bude na milosti zeta ili snahe
je li misliš da kćerka može sve sama?
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#72 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by MedenoSrce »

ja znam zeta koji je svojima punani i punaniju otplatio trecinu kredita, i to ne male rate
User avatar
harač
Posts: 5274
Joined: 13/02/2006 13:30

#73 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by harač »

budući da su starci po svemu sudeći napadni najbolje je takvu stoku ignorisati. moraš imati u vidu da tada, iz početka, može biti gore, ters su, pjene, namjerno nameću teme itd., ali ne mogu te istjerati zbog kćerke. nakon nekog vremena izgubit ćete kontakt i u kući i to je ono što ti treba. ako ti se posreći možda i pomru u te dvije godine
anonimus0007
Posts: 359
Joined: 11/03/2013 16:53

#74 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by anonimus0007 »

MedenoSrce wrote:ja znam zeta koji je svojima punani i punaniju otplatio trecinu kredita, i to ne male rate
svakome treba vratiti po zasluzi, pa čak i svojim roditeljima.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#75 Re: Neslaganje sa ženinim roditeljima

Post by theTruePath »

harač wrote:budući da su starci po svemu sudeći napadni najbolje je takvu stoku ignorisati. moraš imati u vidu da tada, iz početka, može biti gore, ters su, pjene, namjerno nameću teme itd., ali ne mogu te istjerati zbog kćerke. nakon nekog vremena izgubit ćete kontakt i u kući i to je ono što ti treba. ako ti se posreći možda i pomru u te dvije godine
fuj :roll:
Locked