Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Tech-l4
Posts: 117
Joined: 16/01/2013 14:22
Location: Sarajevo

#51 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by Tech-l4 »

Pa mislim da je ova jedna od serija provaljena, gdju su priznali da su namještali.... i to baš ova
radostan dan wrote:Image
mislim da su njemu čak i plačali one boxove što je kupovao...ima neka muljaža oko ovog lika :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40653
Joined: 29/06/2011 23:39

#52 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by dječak sa šibicama »

Image

Sad je poceo raditi emisije sa prezivljavanjem u saobracajnim i slicnim nezgodama... ono, zaglavi se lift i tako to...
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#53 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by sabina1 »

Ha.
Definitivno se u ovim emisijama vidi razlika između njihovog i našeg društva , jasno se vidi razlika u tome kako oni odrastaju a kako smo mi odrastali i koliko je drugačiji sistem vrijednosti.
Najgore je što su mladi potpuno nezaštićeni kod kuće od ovakvih prikaza a što ih istovremeno današnji život tjera i uči da budu ovo sa televizije.
Da ne duljim......
U svakoj ovoj emisiji cilj je osvojiti MNOGO NOVCA , svaki dan bez MNOGO ILI VIŠKA novca u džepu je propao dan , svaki događaj u kojem se desio neki finansijski gubitak ili svaka prilika koja je propala je zapravo tragedija.
Dakle od malih nogu se ućiš da ZARADIŠ PARE a te pare ti služe da sebi platiš rentu , jedeš i da zaradiš JOŠ PARA....

Mi to nismo...mi smo odrastali u sistemu u kom je bilo puno važnije družiti se ....družiti se kroz posao , kroz veselja , kroz izlete...to je bila poenta onog sistema , da ne pominjem nauku , kulturu , obrazovanje....što si bio obrazovaniji vrijedio si više , ne finansijski nego ljudski , jer si mogao pomoći i intelektualno i materijalno.....

Gadi mi se taj sistem i taj vrtlog novca u koji smo upali...gade mi se sve te emisije koje to propagiraju....
Teško nama... :roll:
User avatar
Kal El
Posts: 6249
Joined: 07/04/2013 21:49

#54 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by Kal El »

Ima i ona druga,žena i muž glavni likovi,a jedan koji izgleda kao deblja verzija Chris Angela, u inat se nadmeće sa njima :lol: Koja glupa serija,rijaliti šta već..

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
luckylaka
Posts: 22428
Joined: 15/01/2010 06:28

#55 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by luckylaka »

cyprus wrote:Mene najviše nervira onaj lik što kao skače po divljini i obavezno u svakoj epizodi pojede neku gadost... Jer eto, kao umrijeće od gladi ako ne pojede čitavu gusjenicu :oops:
Jutros nalet na njega.Pojede sve zivo na sto naleti.Zmija ispod saca :D ,ispece je Boga mi neka podebela,poslije 2-3 zabe dalje nisam mogao gledati ogadio mi se.A onaj Auction isti i na Discovery ,Explorer,National sve neke mucke jedino se neku noc ona dvojica nesto polemase :-)
User avatar
Logovan
Posts: 94304
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#56 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by Logovan »

Trenutno se prikazuju Auction Huntersi, pa koga nervira neka gleda. :mrgreen:
User avatar
Kal El
Posts: 6249
Joined: 07/04/2013 21:49

#57 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by Kal El »

Ja volim Gator Boys,a mrzim Swamp Brothers :x

Sent from my LT26i using Tapatalk
AdnanSA
Posts: 1404
Joined: 31/01/2007 20:45
Location: City

#58 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by AdnanSA »

Skoro sve me nervira. Naprave emisiju od bilo čega. Drvosječe ili oni što šlepaju auta. Pa to bi se i kod nas dalo napraviti emisija o drvosječama ili o Hasinoj šlep službi. Poseban čar daju emisije koje nastoje napraviti napetima i malo stresa prenjeti na gledaoce. Primjera radi neka ekipa servisira avion i oni sada udare po dead line. Moraju završiti do tada inaće firma gubi toliko i toliko dolara i sada se gledaoci živi isekiraše hoće li ovi na vrijeme uraditi servis na avionu ili spremiti isporuku automobila za zahtjevnog kupca. A vamo vidiš ljudi najnormalnije rade i nema nikakve gužve.
radostan dan
Posts: 27089
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#59 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by radostan dan »

:lol: :lol:
tačno tako adnane...


tv karleuša - :thumbup:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#60 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by insomnia78 »

Pa kako je ond moguce da ljudi odrasli u tako losem sistemu sa poremecenim vrjednostima danas zive, tacnije uzivaju u zivotnim radostima
A mi koji smo odrasli u tako perfektnom sistemu, gdje materijalno nije bitno, bitno se druziti jel, napravismo onakav rat i danas bukvalno prezivljavamo?


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40653
Joined: 29/06/2011 23:39

#61 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by dječak sa šibicama »

Meni se svidjaju one emisije o hot rod automobilima, restauracija fazoni, koje super zanimanje u sustini.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#62 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by sabina1 »

insomnia78 wrote:Pa kako je ond moguce da ljudi odrasli u tako losem sistemu sa poremecenim vrjednostima danas zive, tacnije uzivaju u zivotnim radostima
A mi koji smo odrasli u tako perfektnom sistemu, gdje materijalno nije bitno, bitno se druziti jel, napravismo onakav rat i danas bukvalno prezivljavamo?


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Vrati nam ono pa ću da te pitam da li ćemo to opet izgubiti.
radostan dan
Posts: 27089
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#63 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by radostan dan »

dječak sa šibicama wrote:Meni se svidjaju one emisije o hot rod automobilima, restauracija fazoni, koje super zanimanje u sustini.
bilo super, ma i to dosadilo...najtragičnije je sledeće - imaju strašno dobru produkciju, i šteta što takve emisije koje pominješ nemaju edukativni karakter - šta cilindar, šta klip, kako lakirati, kitovati, i slično...

ali ne, što rekla sabina - ucjeni nesretnika i kupi jeftino, premaži i prodaj skupo...i to je sva filozofija...iz nedelje u nedelju.
User avatar
Qler
Posts: 23582
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#64 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by Qler »

Nije mi jasno kako te moze nervirati emisija, prebaci kanal i miran si.

Sent from my Lumia 920 using Tapatalk
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45439
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#65 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by Chmoljo »

Dedliest Catch je bio dobar.

možda je bio šou, ali je bio zanimljiv :)
User avatar
shmizlica
Posts: 57849
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#66 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by shmizlica »

Chmoljo wrote:Dedliest Catch je bio dobar.

možda je bio šou, ali je bio zanimljiv :)
:thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 81585
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#67 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by Truba »

meni su bile zanimljive dvije epizode jukan gold ili tako nekako

fakat prave senzaciju od svega
ima mašina u vrijednosti milijune dolara... možda je na kredu ili lizing
ima radnike
iskopaju za 210 sati 84 000 zlata
i opet malo :D
kao ono pokriva troškove...znam da su troškovi veliki i sve to ali to je proces kopanja zlata nije to kop evo ga lova...

fakat ne kontam taj sistem rada tamo... ili si milijunaš ili propadaš :? :? :?
User avatar
shmizlica
Posts: 57849
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#68 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by shmizlica »

odavno na discovery-ju nema serijala koji bi me privukao...ako nešto i pogledam to je epizoda-dvije...uglavnom se držim životinjki i history-ja
Alive
Posts: 386
Joined: 12/04/2010 15:05

#69 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by Alive »

Hitlerove sibice i ona braca sto love aligatore su najbolji :-)

Prije sam mislio da su dosadni sa Hitlerom i WW2 ali sad ne mislim vise tako... Ubise sa ovim aukcijama i glupostima.
User avatar
Altsa
Posts: 7334
Joined: 19/03/2004 18:31

#71 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by Altsa »

ubijedljivo najbolja emisija...moze se stosta i nauciti

Image
Tuzlachina
Posts: 142
Joined: 09/09/2005 20:44
Location: kod tuzlanke

#72 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by Tuzlachina »

tvsabina wrote:Ha.
Definitivno se u ovim emisijama vidi razlika između njihovog i našeg društva , jasno se vidi razlika u tome kako oni odrastaju a kako smo mi odrastali i koliko je drugačiji sistem vrijednosti.
Najgore je što su mladi potpuno nezaštićeni kod kuće od ovakvih prikaza a što ih istovremeno današnji život tjera i uči da budu ovo sa televizije.
Da ne duljim......
U svakoj ovoj emisiji cilj je osvojiti MNOGO NOVCA , svaki dan bez MNOGO ILI VIŠKA novca u džepu je propao dan , svaki događaj u kojem se desio neki finansijski gubitak ili svaka prilika koja je propala je zapravo tragedija.
Dakle od malih nogu se ućiš da ZARADIŠ PARE a te pare ti služe da sebi platiš rentu , jedeš i da zaradiš JOŠ PARA....

Mi to nismo...mi smo odrastali u sistemu u kom je bilo puno važnije družiti se ....družiti se kroz posao , kroz veselja , kroz izlete...to je bila poenta onog sistema , da ne pominjem nauku , kulturu , obrazovanje....što si bio obrazovaniji vrijedio si više , ne finansijski nego ljudski , jer si mogao pomoći i intelektualno i materijalno.....

Gadi mi se taj sistem i taj vrtlog novca u koji smo upali...gade mi se sve te emisije koje to propagiraju....
Teško nama... :roll:
Bravo !
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Arsene Wenger
Posts: 545
Joined: 13/10/2012 00:33

#73 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by Arsene Wenger »

l33t wrote:
quayofrepose wrote:Jasno mi je da su to "šouovi", navikao sam na njih na raznim programima, ali Discoveryju to nikako ne pristaje...ili ja možda imam previsko mišljenje o njima...)
pa skoro svi programi na diskoveriju su rijaliti show. sta je bogati Bear GrillS čojk skace ko fol sam vamo citava ekipa....
ugl, prebacis, nemoj gledat to :D
Image
:D
User avatar
General_Jackson
Posts: 1069
Joined: 28/08/2008 18:09

#74 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by General_Jackson »

Nerviraju me i to žestoko, ne mogu da shvatim da ima ljudi koji mogu gledati te idiotizme, kako su se pojavili ti kojekakvi lihvari, kupci, nakupci, kramari i ostala sorta, History Channel sam ukinuo sa liste kanala koje gledam. Ono što me još više užasava su emisije NG-a o narko dilerima, zatvorenicima i raznom drugom kriminogenom ološu, to valjda treba da posluži mlađim naraštajima kao obrazovni program, da se ugledaju na "prave uzore" od najranijih dana.
I da @tvsabina svaka čast na ovom postu :thumbup:
tvsabina wrote:Ha.
Definitivno se u ovim emisijama vidi razlika između njihovog i našeg društva , jasno se vidi razlika u tome kako oni odrastaju a kako smo mi odrastali i koliko je drugačiji sistem vrijednosti.
Najgore je što su mladi potpuno nezaštićeni kod kuće od ovakvih prikaza a što ih istovremeno današnji život tjera i uči da budu ovo sa televizije.
Da ne duljim......
U svakoj ovoj emisiji cilj je osvojiti MNOGO NOVCA , svaki dan bez MNOGO ILI VIŠKA novca u džepu je propao dan , svaki događaj u kojem se desio neki finansijski gubitak ili svaka prilika koja je propala je zapravo tragedija.
Dakle od malih nogu se ućiš da ZARADIŠ PARE a te pare ti služe da sebi platiš rentu , jedeš i da zaradiš JOŠ PARA....

Mi to nismo...mi smo odrastali u sistemu u kom je bilo puno važnije družiti se ....družiti se kroz posao , kroz veselja , kroz izlete...to je bila poenta onog sistema , da ne pominjem nauku , kulturu , obrazovanje....što si bio obrazovaniji vrijedio si više , ne finansijski nego ljudski , jer si mogao pomoći i intelektualno i materijalno.....

Gadi mi se taj sistem i taj vrtlog novca u koji smo upali...gade mi se sve te emisije koje to propagiraju....
Teško nama... :roll:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40763
Joined: 21/05/2012 22:46

#75 Re: Nervira li vas Auction Hunters na Discovery-ju?

Post by AmiĐa_Idriz »

luckylaka wrote:
cyprus wrote:Mene najviše nervira onaj lik što kao skače po divljini i obavezno u svakoj epizodi pojede neku gadost... Jer eto, kao umrijeće od gladi ako ne pojede čitavu gusjenicu :oops:
Jutros nalet na njega.Pojede sve zivo na sto naleti.Zmija ispod saca :D ,ispece je Boga mi neka podebela,poslije 2-3 zabe dalje nisam mogao gledati ogadio mi se.A onaj Auction isti i na Discovery ,Explorer,National sve neke mucke jedino se neku noc ona dvojica nesto polemase :-)
Nije to ništa...vidi ovo,testis jarca na nagovor i preporuku beduina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



btw meni je ovo najjača stvar (History)

Image
Post Reply