Neredi u Francuskoj

Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1426 Re: Neredi u Francuskoj

Post by insomnia78 »

Kaze nekakav njegov jaran, komsija sta li. Miran mladic koji nikad nije pravio probleme.
Frajer osudjen 27 puta za 29 godine u tri razlicite zemlje. Prvi put ga uhapsili sa 10
:lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1427 Re: Neredi u Francuskoj

Post by insomnia78 »

U Belgiji haman veselo
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1428 Re: Neredi u Francuskoj

Post by salik79 »

славянин wrote:
salik79 wrote:
Drago mi je da sam ti otvorio vidike. Onako usput, ljudi pokusaju samoubistvo iz neposredne blizine, kao sto je to ucinio vlasnik FISa, pa metak ne prodje kroz lubanju, a kamoli ako je pucano iz relativne udaljenosti.

I da, da ne zaboravim ovo oko "pistoljske municije", u izvjestaju je naglaseno da je bila najobicnija policijska ophodnja/patrola, koja je "sasvim slucajno" nabasala na Serifa, a ovaj se "okrenuo i pucao"...

Inace, strucnjak, mozes li nam objasniti i rusenje, tacnije urusavanje WTC7?
Aha znaci metak ne moze proci kroz lobanju ako je od pistolja... super super sve vrijedne informacije.

Mislio sam rekli da su ga vidili da je krenulo se u razmjenu paljbe i da je bio ubijen... daje li se mogucnost da je on u toj razmjeni vatre krenuo bjezati ili pokusao uci u taj objekt.... da te ne znam kao strucnjaka posumnjao bi u tu logiku.

Image Moramo reci i ovim da ovo nije tacno !


Ides od ovoga do WTC :lol: :lol: :lol:
Ne moras ti nikome nista reci... Nije ovo ulazna i izlazna rupa u tijelu/glavi, niti je navedeno u sta i s koje udaljenisti je pucano. Da sta znas, znao bi da postoji faktor kost i mehko tkivo. Probaj pucati u malo tvrdju i deblju zelatinu, pa ces otprilike skontati o cemu pricam. Kao sto rekoh, toliko pokusaja samoubistava s pistoljem, a niko ne hoda s dvije rupe u glavi. Navedoh poznat primjer Pere Gudelja.

Razmjena paljbe podrazumijeva i odredjenu udaljenost, nece pucati jedni na druge s pola metra udaljenosti...

Rekoh, vazda sve ismijavas, pa me interesira tvoja teorija po pitanju WTC7.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1429 Re: Neredi u Francuskoj

Post by salik79 »

insomnia78 wrote:Zipa mu babe
Image
A, ziku mu "kjafira" na glavi :D
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1430 Re: Neredi u Francuskoj

Post by Challenger_ »

salik79 wrote:Rekoh, vazda sve ismijavas, pa me interesira tvoja teorija po pitanju WTC7.
U attachment mu dodaj Reichstag, ovaj Pentagon.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45273
Joined: 29/12/2005 01:20

#1431 Re: Neredi u Francuskoj

Post by jeza u ledja »

insomnia78 wrote:Zipa mu babe
Image
Jel ovo foto sop? :-)
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1432 Re: Neredi u Francuskoj

Post by славянин »

salik79 wrote:
Ne moras ti nikome nista reci... Nije ovo ulazna i izlazna rupa u tijelu/glavi, niti je navedeno u sta i s koje udaljenisti je pucano. Da sta znas, znao bi da postoji faktor kost i mehko tkivo. Probaj pucati u malo tvrdju i deblju zelatinu, pa ces otprilike skontati o cemu pricam. Kao sto rekoh, toliko pokusaja samoubistava s pistoljem, a niko ne hoda s dvije rupe u glavi. Navedoh poznat primjer Pere Gudelja.

Razmjena paljbe podrazumijeva i odredjenu udaljenost, nece pucati jedni na druge s pola metra udaljenosti...

Rekoh, vazda sve ismijavas, pa me interesira tvoja teorija po pitanju WTC7.
aha aha razumio

Image

Ulazna rana je znaci veca a nema izlazne kod pistolja jer pistoljski metak ne moze proci kroz glavu tj . lobanju i izaci na drugu stranu-da dobro zapamtim - kakvo nevjerovatno znanje posjedujes.Sto se tice pokusaja samoubistva... ne znam koliko je bas procentualno bezuspjesno prezivjelo pa i da hoda sa jednom rupom u glavi :lol: kakve komedije pises.

Sta razmjena paljbe podrazumjeva ??? - jeli moguce recimo da su zapucali pa je on krenuo da bjezi tj da uleti u tu kucu ... i dobio metak u potiljak (vjerovatno ima on jos rupa sto ne vide se po tijelu)

Stvarno strucnost i znanje prsti iz tebe, vidim da si u ratu mnoge neprijatelje zatekao mrtve.


Vazda sve ismijavam ? Ne bas sve samo gluposti.


9/11 pa znas kako tretiram kako jeste a one koji gluposti zbijaju podsjecam samo na Markale i Srebrenicu i razne studije,vjestacenja koja su "dokazala" da tu nije bilo zlocina nego sami sebe.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1433 Re: Neredi u Francuskoj

Post by insomnia78 »

jeza u ledja wrote:
insomnia78 wrote:Zipa mu babe
Image
Jel ovo foto sop? :-)
Ma jok
Image
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1434 Re: Neredi u Francuskoj

Post by славянин »

Da je konj otisao raditi pa starom platio da tapete mu nove stave makar bi za njim ostalo sta na ovom svijetu on otisao dzihadisat okolo.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1435 Re: Neredi u Francuskoj

Post by salik79 »

славянин wrote:
salik79 wrote:
Ne moras ti nikome nista reci... Nije ovo ulazna i izlazna rupa u tijelu/glavi, niti je navedeno u sta i s koje udaljenisti je pucano. Da sta znas, znao bi da postoji faktor kost i mehko tkivo. Probaj pucati u malo tvrdju i deblju zelatinu, pa ces otprilike skontati o cemu pricam. Kao sto rekoh, toliko pokusaja samoubistava s pistoljem, a niko ne hoda s dvije rupe u glavi. Navedoh poznat primjer Pere Gudelja.

Razmjena paljbe podrazumijeva i odredjenu udaljenost, nece pucati jedni na druge s pola metra udaljenosti...

Rekoh, vazda sve ismijavas, pa me interesira tvoja teorija po pitanju WTC7.
aha aha razumio

Image

Ulazna rana je znaci veca a nema izlazne kod pistolja jer pistoljski metak ne moze proci kroz glavu tj . lobanju i izaci na drugu stranu-da dobro zapamtim - kakvo nevjerovatno znanje posjedujes.Sto se tice pokusaja samoubistva... ne znam koliko je bas procentualno bezuspjesno prezivjelo pa i da hoda sa jednom rupom u glavi :lol: kakve komedije pises.

Sta razmjena paljbe podrazumjeva ??? - jeli moguce recimo da su zapucali pa je on krenuo da bjezi tj da uleti u tu kucu ... i dobio metak u potiljak (vjerovatno ima on jos rupa sto ne vide se po tijelu)

Stvarno strucnost i znanje prsti iz tebe, vidim da si u ratu mnoge neprijatelje zatekao mrtve.


Vazda sve ismijavam ? Ne bas sve samo gluposti.


9/11 pa znas kako tretiram kako jeste a one koji gluposti zbijaju podsjecam samo na Markale i Srebrenicu i razne studije,vjestacenja koja su "dokazala" da tu nije bilo zlocina nego sami sebe.
Ma bravo majstore! :thumbup: Sta reci? :oops:

Image

Spomenuh ti Peru Gudelja, za koga svi znamo...

Pa de, WTC7, a moze i Pentagon, sto Chelli rece...Mani se Markala i Srebrenice.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1436 Re: Neredi u Francuskoj

Post by Challenger_ »

Malo prizora od danas:

:arrow: Pariz
:arrow: Tuluz
:arrow: Nant
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1437 Re: Neredi u Francuskoj

Post by insomnia78 »

Hoce karinu. Otac radi. Bili su pritvoreni oboje. Sada su pusteni. Kaze otac da nije krio simpatije prema Darshu, da su razgovarali o tome. Da mu je on govorio da se mane corava posla, da su oni ubice...
Vidio ga je poslednji put cetir dana prije napada
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#1438 Re: Neredi u Francuskoj

Post by Milenkov buraz »

славянин wrote:Da je konj otisao raditi pa starom platio da tapete mu nove stave makar bi za njim ostalo sta na ovom svijetu on otisao dzihadisat okolo.
To samo pokazuje da ovi ljudi imaju malo veze a islamom. Deklarativno da, možda čak i obavljaju namaz redovno ali ako si musliman onda teško da ćeš živjeti u ćumezu sa oguljenim tapetama. Do duše danas svako može pustiti bradu i deklarativno reći evo ja sam musliman.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1439 Re: Neredi u Francuskoj

Post by insomnia78 »

Milenkov buraz wrote:
славянин wrote:Da je konj otisao raditi pa starom platio da tapete mu nove stave makar bi za njim ostalo sta na ovom svijetu on otisao dzihadisat okolo.
To samo pokazuje da ovi ljudi imaju malo veze a islamom. Deklarativno da, možda čak i obavljaju namaz redovno ali ako si musliman onda teško da ćeš živjeti u ćumezu sa oguljenim tapetama. Do duše danas svako može pustiti bradu i deklarativno reći evo ja sam musliman.
Pa jes. Cim izustis sehadet nafta pokulja u avliji
Znaci svi koji zive u siromastvu nisu muslimani?
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#1440 Re: Neredi u Francuskoj

Post by Milenkov buraz »

insomnia78 wrote:
Milenkov buraz wrote:
славянин wrote:Da je konj otisao raditi pa starom platio da tapete mu nove stave makar bi za njim ostalo sta na ovom svijetu on otisao dzihadisat okolo.
To samo pokazuje da ovi ljudi imaju malo veze a islamom. Deklarativno da, možda čak i obavljaju namaz redovno ali ako si musliman onda teško da ćeš živjeti u ćumezu sa oguljenim tapetama. Do duše danas svako može pustiti bradu i deklarativno reći evo ja sam musliman.
Pa jes. Cim izustis sehadet nafta pokulja u avliji
Znaci svi koji zive u siromastvu nisu muslimani?
Pa vidi, moja teorija je mada ne mora biti tačna, da ako si musliman i držiš se toga onda gledaš da tvoja kuća i tvoja uža okolina bude uredna. To nije pitanje bogat ili siromašan. Mene moja tradicija uči da bez obzira koliko imaš ti kao pojava, tvoja odjeća, kuća, okolina moraju biti primjerni i čisti. Ne treba nikakv luksuz, zlato i kadifa ali uredno, zidovi okrečeni, podovi čisti...itd. Ljudi žive u vrlo naprednoj zemlji, vjerovatno nekoliko puta naprednijoj u svakom segmentu pa i ekonomskom, musliman koji drži do vjere nikad u takvom društvu neće živjeti u ćumezu. Pogledaj naše stare kuće po mahalama gdje žive starosjedioci, stare su to kuće, nisu to bogati ljudi ali sve je uredno, sređeno, dostojanstveno i bez pretjerivanja. Naravno ima i ljudi koji žive u jadu i bijedi, ima amoralnih koji su redovni u džamiji ali to njih ponajmanje pravi muslimanima pa tako i ove.

P.S Danas ne postoji takva vrsta siromaštva da ne možeš sebi priuštiti kantu Jupola i okrečiti zidove, pogotovo u Francuskoj. Ovi ljudi su se odrodili od islama i onoga što on propovjeda ma koliko to nekome smiješno bilo. Oni osim što oponašaju kao Muhameda nemaju ništa drugo slično, mogu oni dubiti u džamiji 24h ali to ne dolazi na pravu adresu.
Last edited by Milenkov buraz on 15/12/2018 21:38, edited 1 time in total.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1441 Re: Neredi u Francuskoj

Post by славянин »

salik79 wrote:
Ma bravo majstore! :thumbup: Sta reci? :oops:

Image

Spomenuh ti Peru Gudelja, za koga svi znamo...

Pa de, WTC7, a moze i Pentagon, sto Chelli rece...Mani se Markala i Srebrenice.
Aha aha cekni samo koji oces kalibar da prikazemo ucinak metka na lobanju... samo reci.Primjecujem nervozu jer prvo si tvrdio da je ulazna rana sa prednje strane, ne znam jel to jos tvrdis ? Dalje jos uvije ne znam nisi nam izvjestacio kojim je kalibrom upucan ? Reci mi pa da potrazim samo i prikaz ulazne i izlazne rane.

Inace samo razmisli da govoris da metak iz pistolja ne moze proci kroz lobanju , pa onda tvrdis da je ulazna rana veca od izlazne, na sve to tvrdis da je pistolj u pitanju po nekoj osnovi itd itd itd.... ali zasto nisam iznenadjen.. pa od hadzica i mjesca i zvijezda kada pogeldas kroz prozor nista me ne moze izjednaciti.


Pala je i ona stjuardesa sa 10 km i ostala ziva.Izuzetak od milion slucajeva nije pravilo. A ionako sta oces da kazes da pistolj te ne moze ubiti ako se upucas u glavu ako dajes primjere te :lol:

Vrijedjas inteligenciju ljudi.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1442 Re: Neredi u Francuskoj

Post by salik79 »

славянин wrote:
salik79 wrote:
Ma bravo majstore! :thumbup: Sta reci? :oops:

Image

Spomenuh ti Peru Gudelja, za koga svi znamo...

Pa de, WTC7, a moze i Pentagon, sto Chelli rece...Mani se Markala i Srebrenice.
Aha aha cekni samo koji oces kalibar da prikazemo ucinak metka na lobanju... samo reci.Primjecujem nervozu jer prvo si tvrdio da je ulazna rana sa prednje strane, ne znam jel to jos tvrdis ? Dalje jos uvije ne znam nisi nam izvjestacio kojim je kalibrom upucan ? Reci mi pa da potrazim samo i prikaz ulazne i izlazne rane.

Inace samo razmisli da govoris da metak iz pistolja ne moze proci kroz lobanju , pa onda tvrdis da je ulazna rana veca od izlazne, na sve to tvrdis da je pistolj u pitanju po nekoj osnovi itd itd itd.... ali zasto nisam iznenadjen.. pa od hadzica i mjesca i zvijezda kada pogeldas kroz prozor nista me ne moze izjednaciti.


Pala je i ona stjuardesa sa 10 km i ostala ziva.Izuzetak od milion slucajeva nije pravilo. A ionako sta oces da kazes da pistolj te ne moze ubiti ako se upucas u glavu ako dajes primjere te :lol:

Vrijedjas inteligenciju ljudi.
Ne, ti pokusavas nesto dokazati... Hajde, Boga ti, objasni zasto ono sto vidimo na slici ne moze biti ulazna rana?
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1443 Re: Neredi u Francuskoj

Post by славянин »

salik79 wrote:
Ne, ti pokusavas nesto dokazati... Hajde, Boga ti, objasni zasto ono sto vidimo na slici ne moze biti ulazna rana?
Ne ne moze onako velika ulazna rana biti nebitno na tkivu a na lobanji jos manje- . Ulazna rana na lobanji i tkivu je uvijek mala osim u slucaju hollow point (dum dum metka) ili rasprskavajuce municije. Izlazna rana jer sila gura tkivo ili kost prema vani uvijek veca.

Ne obrci samo nista ja ne pokusavam dokazati nego samo odgovaram na tvoje "dokaze" i "zakljucke" koji nemaju veze sa zivotom.
Last edited by славянин on 15/12/2018 21:47, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1444 Re: Neredi u Francuskoj

Post by insomnia78 »

Image
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1445 Re: Neredi u Francuskoj

Post by salik79 »

славянин wrote:
salik79 wrote:
Ne, ti pokusavas nesto dokazati... Hajde, Boga ti, objasni zasto ono sto vidimo na slici ne moze biti ulazna rana?
Ne ne moze onako velika ulazna rana biti nebitno na tkivu a na lobanji jos manje. Ulazna rana na lobanji i tkivu je uvijek mala osim u slucaju hollow point (dum dum metka) ili rasprskavajuce municije. Izlazna rana jer sila gura tkivo ili kost prema vani uvijek veca.

Ne obrci samo nista ja ne pokusavam dokazati nego samo odgovaram na tvoje "dokaze" i "zakljucke" koji nemaju veze sa zivotom.
Rana uopce nije velika, imas samo trag krvi.

Drugo, ismijavas primjere ljudi koji prezive pucanj u glavu, a usput tvrdis da metak uvijek prolazi kroz glavu i izlazi na suprotnu stranu. A da o tome malo porazgovaras sa hirurzima, koji uglavnom uklanjaju meteke iz glave, ili ih cak ostavljaju u glavi?
A primjera je more, recimo i Gabrielle Giffords je prezivila atentat iz neposredne blizine, a ispaljeni metak joj cak nije prosao ni do centralne mozdane regije, pa su ga i izvadili iz glave. A ima cak i lik koji je s metkom u mozgu zivio, a da toga nije bio ni svjestan (zaradio metak u pijanom stanju).

Znaci, da rezimiram, metak uglavnom ne izlazi iz glave nego ostaje u njoj.
Last edited by salik79 on 15/12/2018 22:00, edited 2 times in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1446 Re: Neredi u Francuskoj

Post by insomnia78 »

Image
Image
Iako se jutros mislilo da iza ovog perfomansa stoje clanice Femena ispostavilo se da one nemaju nista sa tim

U pitanju je Deborah de Robertis kontraverzna luksemburska “umjetnica”
Image
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1447 Re: Neredi u Francuskoj

Post by Challenger_ »

salik79 wrote:...
Skoro sam čitao da su učinjeni koraci ka ponovnom otvaranju istrage oko 9/11. Krajnji sam skeptik po tom pitanju, ali, vidjećemo.
Last edited by Challenger_ on 15/12/2018 22:03, edited 1 time in total.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1448 Re: Neredi u Francuskoj

Post by Challenger_ »

insomnia78 wrote:U pitanju je Deborah de Robertis kontraverzna luksemburska “umjetnica”
Goni je u ***** materinu.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1449 Re: Neredi u Francuskoj

Post by salik79 »

Challenger_ wrote:
salik79 wrote:...
Skoro sam čitao da su učinjeni koraci ka ponovnom otvaranju istrage oko 9/11. Krajnji sam skeptik sam po tom pitanju, ali, vidjećemo.
Da Bog da, iako to zahtijevaju i najugledniji strucnjaci, akademici, profesori...Lijepo je to sve objasnio dr. Andreas von Büllow, dugogodisnji clan Parlamentarne nadzorne komisije za obavjestajne sluzbe u Njemackoj.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#1450 Re: Neredi u Francuskoj

Post by Milenkov buraz »

[quote="insomnia78"
U pitanju je Deborah de Robertis kontraverzna luksemburska “umjetnica”
Image[/quote]

Brzo bi se ja sa njom dogovorio. :mrgreen:
Post Reply