nemas pojma sta pricas, to je ovako!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply

da li ikada pogledate kroz tudje oci da pokusate razumjeti sta oni misle/govore?

babo me to nije naucio
0
No votes
JA SVE ZNAM, ko hebe druge....
1
10%
drugi su upravu samo cetvrtkom
1
10%
normalno, to uvijek radim
1
10%
to pokusam vecinom puta
7
70%

Total votes: 10

Vozdra_123

nemas pojma sta pricas, to je ovako!

Post by Vozdra_123 » 22/06/2006 22:05

zadnjih par dana citam neke teme i vidim da svi misle da su u pravu....
bilo da je politika, ili nesto oko komp, ili neka druga banalna tema...
cim se neko ne slozi sa nekim odmah pocnu uvrjede... ti ovaj paksu.. ti si onaj.. tebe treba strijeljati, tebe treba protjerati...
ne bih ja tebi dao da dotaknes moj komp.... itd itd

da vidim ko od vas ovo radi uzivo svom sefu ili kolegi na poslu... svi su badze na forumu 8-)

da li ljudi stanete i razmislite da ona druga osoba mozda nesto stvarno zna? ili ima neku ideju koja je mozda drugacija od vase? ili stvarno mislite da ste vazda u pravu? da li je potrebno odmah vrijedjati?

Reina

Post by Reina » 22/06/2006 22:08

meni je ovo inace sve cirkus pa se ne cudim :lol:

Eshek

Post by Eshek » 22/06/2006 22:19

ma na ovom forumu niiijeee takoooo :roll:

Eshek

Post by Eshek » 22/06/2006 22:24

ostro i na prvu wrote:ma nije :D

KOME TI "ma nije"??? Pi**a ti ****PIIIP**** kroz 100 *PIIIP*** :x :x :x

:D :D

array

Re: nemas pojma sta pricas, to je ovako!

Post by array » 22/06/2006 22:29

Vozdra_123 wrote:
da li ljudi stanete i razmislite da ona druga osoba mozda nesto stvarno zna?

A da li se ti ikada zapitas da mozda ta druga osoba jednostavno vise zna od tebe i da nisi u pravu? Neznam sto se si se ti uvrijedio ako sam rekao nekom drugom da mu ne bih dao da pridje mom kompjuteru? Ako ce ti biti lakse, ne bih ni tebi dao da mu pridjes. Ti spadas u grupu onih koji misle da ako imaju imaju Google onda mogu i popraviti kompjuter. Savjetus covjeku da mijenja napon u BIOS-u samo zato sto mu se restartuje kompjuter?! Please. Bolje ti je da ne ulazis u podrucje o kojem neznas ama bas nista i ne shvati to kao uvredu nego kao koristan savjet jer bi mogao covjeka navesti da unisti vlastiti kompjuter a mozda ga nije lako kupio.

Eshek

Post by Eshek » 22/06/2006 22:31

ostro i na prvu wrote:
Eshek wrote:
ostro i na prvu wrote:ma nije :D

KOME TI "ma nije"??? Pi**a ti ****PIIIP**** kroz 100 *PIIIP*** :x :x :x

:D :D

ovo je bilo ostro i na prvu :D

Ti bi još??? Samo ti nastavi provocirati... :D :D

Murat Sabanovic

Post by Murat Sabanovic » 22/06/2006 23:33

Vozdra_123 wrote:zadnjih par dana citam neke teme i vidim da svi misle da su u pravu....
cim se neko ne slozi sa nekim odmah pocnu uvrjede... ti ovaj paksu.. ti si onaj.. tebe treba strijeljati, tebe treba protjerati...

da vidim ko od vas ovo radi uzivo svom sefu ili kolegi na poslu... svi su badze na forumu 8-)

da li ljudi stanete i razmislite da ona druga osoba mozda nesto stvarno zna? ili ima neku ideju koja je mozda drugacija od vase? ili stvarno mislite da ste vazda u pravu? da li je potrebno odmah vrijedjati?

i sefu i direktoru .............imam dvije opomene ,treca je vani
a kolegi sam reko "ako ga direktor ne izbaci onda cu to biti ja"...

Vozdra_123

Post by Vozdra_123 » 22/06/2006 23:43

array wrote:
Vozdra_123 wrote:

A da li se ti ikada zapitas da mozda ta druga osoba jednostavno vise zna od tebe i da nisi u pravu? Neznam sto se si se ti uvrijedio ako sam rekao nekom drugom da mu ne bih dao da pridje mom kompjuteru? Ako ce ti biti lakse, ne bih ni tebi dao da mu pridjes. Ti spadas u grupu onih koji misle da ako imaju imaju Google onda mogu i popraviti kompjuter. Savjetus covjeku da mijenja napon u BIOS-u samo zato sto mu se restartuje kompjuter?! Please. Bolje ti je da ne ulazis u podrucje o kojem neznas ama bas nista i ne shvati to kao uvredu nego kao koristan savjet jer bi mogao covjeka navesti da unisti vlastiti kompjuter a mozda ga nije lako kupio.

jarane ja se nisam uopste uvrijedio... ja sam samo gledao dinamiku diskusije... kad si ti onoga opalio onda svi nastavili po tebi... mozda ti znas vise nego on ili napr ja... ALI to je MOZDA... shvati jarane vazda ima neko bolji od tebe... samo zato sto neko ne artikulise svoje znanje ne daje nikome za pravo da ga sastavi sa zemljom :D

sad kad ti mene vrijedjas hajde ponovo procitaj sto sam ja napisao na onom postu

otidji u bios...
obicno ima stranica na kojoj je pokazan napon iz jedinice
podji sa ovim prije nego pocnes razmotiravati komp

gdje sam ja naveo ikome da nesto mijenja???? cak sam rekao da nesto uradi prije nego podje dirati gdje ne treba...
druga stvar nemas blage veze sta ja radim niti kakvo znanje imam zato ugriz jezik prije nego nesto lanes :D

tvoj komentar ovdje dovoljno pokazao ko voli da grize raju... a to sigurno nisam JA :D

Vozdra_123

Post by Vozdra_123 » 22/06/2006 23:44

Murat Sabanovic wrote:
Vozdra_123 wrote:zadnjih par dana citam neke teme i vidim da svi misle da su u pravu....

i sefu i direktoru .............imam dvije opomene ,treca je vani
a kolegi sam reko "ako ga direktor ne izbaci onda cu to biti ja"...

:lol: :lol:

Vozdra_123

Post by Vozdra_123 » 22/06/2006 23:53

Beatrice_22 wrote:
array wrote:
Vozdra_123 wrote:

ja kontam vozdra otvori temu za sve, a ono neki obracun oko kompjutera... :) moradoh proocitat citavu temu o restartovanju kompjutera i rjesenjima da skontam sta vam je :) barem naucih svasta nesto. :D na loptu stanite... i ostale sportske metafore :)

ma fazon je da obicno svi koji se jave su imali neki slican problem... nabaci se par ideja... isprobaj nesto od toga i fixiraces problem... kako ja mogu znati je li neko googlao soluciju za neciji problem ili je vec to sam rijesio prije....

mozda ako se predstavimo ljudi ce nas bolje saslusati... :-) :?
ja sam kokalo ibrahim
popravio sam 21 kompjuter sa svojih 7 godina :D
babo mi prvi kupio dok sam bio u pelenama
hebem vas sve glupe u vugla, ja sam komp KING :D

senada

Post by senada » 22/06/2006 23:58

Reina wrote:meni je ovo inace sve cirkus pa se ne cudim :lol:

bas :?

Post Reply