Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#51 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by kritichar »

ako imas gmail imas i google+
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#52 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by atko »

HAVANA wrote:Cuj farme nake :-) U bascu pa sadi...
lucidan kao i uvijek :lol: :thumbup:

Naima... ja sam presto da odrzavam racunare uzoj i siroj familiji rodbini te mnogobrojinim prijateljima i poznanicima ... godinama placu dje da liknem za ovo kako da ono ... al kad je trebalo digitalni kupus uzgajati svi su imali kapaciteta da savladaju ... e baaa ... sjedimo na sjelu ... i onda neko ustane i ikaze ... jel mogu ja do racunara samo da cveklu zalijem propasce mi ako ne uradim do 23 :lol: ... bem ti zivottt :roll:
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#53 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Gospoda Ministarka »

kritichar wrote:ako imas gmail imas i google+
Eto, imam ali ga ne koristim :P :D
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#54 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by kritichar »

Gospoda Ministarka wrote:
kritichar wrote:ako imas gmail imas i google+
Eto, imam ali ga ne koristim :P :D
nisi moderna :P
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#55 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by muha_sa »

atko wrote:
HAVANA wrote:Cuj farme nake :-) U bascu pa sadi...
lucidan kao i uvijek :lol: :thumbup:

Naima... ja sam presto da odrzavam racunare uzoj i siroj familiji rodbini te mnogobrojinim prijateljima i poznanicima ... godinama placu dje da liknem za ovo kako da ono ... al kad je trebalo digitalni kupus uzgajati svi su imali kapaciteta da savladaju ... e baaa ... sjedimo na sjelu ... i onda neko ustane i ikaze ... jel mogu ja do racunara samo da cveklu zalijem propasce mi ako ne uradim do 23 :lol: ... bem ti zivottt :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bježte ba :lol: :lol:



:run: Havanaaa dolaziiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm :lol:
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#56 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Gospoda Ministarka »

kritichar wrote:
Gospoda Ministarka wrote:
kritichar wrote:ako imas gmail imas i google+
Eto, imam ali ga ne koristim :P :D
nisi moderna :P
Nisam ni tvrdila da jesam. :P :P
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#57 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by kritichar »

Gospoda Ministarka wrote:
Nisam ni tvrdila da jesam. :P :P
pa sta ja onda ovdje s tobom radim :? :roll:
:run:



:lol: :lol:
User avatar
Ateista
Posts: 46587
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#58 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Ateista »

muha_sa wrote:
HAVANA wrote:Kao sto je poznato moju generaciju su jal pobili ,jal raselili po bijelom svijetu,i onda ovo malo jada nas sto je ovde ...kontaktiramo,dogovaramo se,gdje ko,sta ko,kako ko...Prakticno,ko zna koristiti ,a igrice,qrci-palci...zdraaaooooo :roll: Cuj farme nake :-) U bascu pa sadi...
:lol: :lol:

eto-da mi nije ovog cuda sad bih moro zvat telefonom i trošit impulse :lol:
-vako ti mogu sadE rec :D HAVANAAAAAAAAAAAAAAAAA--pripremi šoljice-eto me na fuka :lol:
-ozbiljno me eto :)
Dobro je pa se internet ne placa. :D :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#59 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by plain vanilla »

tako je to kad se ostari...ne prihvacaju se novotarije :oops: :lol:
zippoo87
Posts: 15654
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#60 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by zippoo87 »

ljudi facebook je danas potreba,zato sto je to glavni kanal za komunikaciju,dogovore razne vrste itd

evo ja sam batalio FB ima 10ak dana,stari profil i bas se primjeti
isto da sam odsjecen od svijeta,ne zato sto meni FB kao aplikacija treba,nego sto ne pricam sa rajom,one zahebancije u nasoj grupi,grupni chat da kazem a nisu svi tu da posjedimo
ovi sto su tu,makar jednom sedmicno se vidimo,izadjemo,popijemo sta itd ali ovi sto su dalje ,druga prica

vise niko ne koristi ni msn mesendzer,udjem,tamo od prijasnjih 80 online,danas troje ;P,znaci da je fb potreba i da je koristan

drugo je sto neko ne zna podesiti FB a vidim ovdje da neki vrednuju ljude po tome da li koriste FB ili ne,sto je tragikomicno,to sigurno nije nacin da se bude "drugaciji" od ostalih

napravio sam novi profil,uskoro se vracam punom parom a vi ga ili mrzite ili volite,meni FB treba,isto kao neka alatka za posao
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#61 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by kritichar »

FB nije potreba!

:roll:
*mima*

#62 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by *mima* »

zippoo87 wrote:ljudi facebook je danas potreba,zato sto je to glavni kanal za komunikaciju,dogovore razne vrste itd

evo ja sam batalio FB ima 10ak dana,stari profil i bas se primjeti
isto da sam odsjecen od svijeta,ne zato sto meni FB kao aplikacija treba,nego sto ne pricam sa rajom,one zahebancije u nasoj grupi,grupni chat da kazem a nisu svi tu da posjedimo
ovi sto su tu,makar jednom sedmicno se vidimo,izadjemo,popijemo sta itd ali ovi sto su dalje ,druga prica

vise niko ne koristi ni msn mesendzer,udjem,tamo od prijasnjih 80 online,danas troje ;P,znaci da je fb potreba i da je koristan

drugo je sto neko ne zna podesiti FB a vidim ovdje da neki vrednuju ljude po tome da li koriste FB ili ne,sto je tragikomicno,to sigurno nije nacin da se bude "drugaciji" od ostalih

napravio sam novi profil,uskoro se vracam punom parom a vi ga ili mrzite ili volite,meni FB treba,isto kao neka alatka za posao

:shock: ...jel moguce?
sarajlija_11
Posts: 258
Joined: 20/05/2011 21:33
Location: Rajvosa

#63 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by sarajlija_11 »

Na fb-u sam od 2008 godine kad sam u avazu procitao da se Bill Gates prikljucio na tu mrezu i da ga je dodalo oko 40k osoba, bilo mi simpa i ja se prijavim.
Vremenom sam dodavao prijatelje,cak sam u jednom periodu dodavao sve osobe sa svojim prezimenom (bilo ih cak i u Izraelu i JAR !!!), dodavao i zbog igrica vecinom zbog MafiaWars-a, a sada u posljednje vrijeme vrlo slabo i dodajem raju.
Cak imam par pending requst. Imam 1300 prijatelja od kojih su mi vecina stranci cak 700 :run: , sve sam prijatelje dodao u posebne grupe, mafia wars, stranci i specijalna grupa za neke osobe :dance: ,
svima iz ovih grupa sam zabranio da mi gledaju slike,statuse i ostale zajebancije,samo rodbina to moze.
Tako da imam raju a da se ne ljute sto ih nemam u listi :razz:
Chat mi iskljucen i vrlo sam slabo na fb-u samo uletim vidim oko 12 ako ostanem duze navece "cestitam" rodjendan i to je to.
Imam fb, a ko da ga nemam, a opet nisam demodiran! Ili jesam?? 8-)
User avatar
Ateista
Posts: 46587
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#64 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Ateista »

kritichar wrote:FB nije potreba!

:roll:
Nije, ali pokusava da se nametne kao potreba kako bi sto vise raje bilo na FB-u i kako bi gospodinu Cueknbergu sto vise para pristizalo na racun od reklama. :D
User avatar
plucna mahramica
Posts: 573
Joined: 20/07/2011 14:59

#65 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by plucna mahramica »

Imam 5 profila... :D
FB je cudo, zaradi se solidno :)
zippoo87
Posts: 15654
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#66 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by zippoo87 »

kritichar wrote:FB nije potreba!

:roll:
ako se gleda na taj nacin,onda nije potreba ni televizor,ni mobitel,ni internet,ni struja,itd itd ali zasto svi gledate lose strane a ne ljepse
glupo mi uopste ovakvo razmisljanje,kao on ne koristi FB ali je redovno na tri foruma i dva chata i IM klijentima a FB je samo spoj svih tih stvari

ustvari,ne namecem ja nikome da nesto koristi ili ne,nego je krajnje glupa ta podjela

aj da vidim po cemu su to ovi sto ne koriste FB bolji od drugih ??;gdje je ta tolika razlika ?
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#67 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Hemel »

zippoo87 wrote:ljudi facebook je danas potreba,zato sto je to glavni kanal za komunikaciju,dogovore razne vrste itd

evo ja sam batalio FB ima 10ak dana,stari profil i bas se primjeti
isto da sam odsjecen od svijeta,ne zato sto meni FB kao aplikacija treba,nego sto ne pricam sa rajom,one zahebancije u nasoj grupi,grupni chat da kazem a nisu svi tu da posjedimo
ovi sto su tu,makar jednom sedmicno se vidimo,izadjemo,popijemo sta itd ali ovi sto su dalje ,druga prica

vise niko ne koristi ni msn mesendzer,udjem,tamo od prijasnjih 80 online,danas troje ;P,znaci da je fb potreba i da je koristan

drugo je sto neko ne zna podesiti FB a vidim ovdje da neki vrednuju ljude po tome da li koriste FB ili ne,sto je tragikomicno,to sigurno nije nacin da se bude "drugaciji" od ostalih

napravio sam novi profil,uskoro se vracam punom parom a vi ga ili mrzite ili volite,meni FB treba,isto kao neka alatka za posao
kako bi funkcionisao da ga nema...

ja ga iskljucio prije 2 mjeseca, ja miline... :) nikada vise nece u moj pc
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72897
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#68 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Velkoski »

Ispade da niko na forumu nema fejs :roll:


Ne postojite !! :mrgreen:
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#69 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by nookey »

Nemam FB i ne želim nikad da napravim profil...
Mnogi se neće složiti, ali ja ne želim da uništim još ovo malo društvenog života koji imam...
liberty
Posts: 307
Joined: 10/05/2003 00:00

#70 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by liberty »

nemam to "cudo" niti mislim poduzimati nesta u tom pravcu - jest da sam vec prozvan kako sam "jedini koji nema fb medju nekim facama" (tako sebe ta bagra naziva) i ne stidim se - taj djavo mi ne treba
User avatar
AdNaN88
Posts: 302
Joined: 14/07/2008 21:38
Location: Sarajevo

#71 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by AdNaN88 »

Nemam niti cu ga otvarati, imao nekad tj. prije 2 godine i to slabo kakve informacije stavljao o sebi. Pa danas kad nekog upoznas prvo te "izgoogla" i na facebooku vidi slike, sta volis, sta ne, koga si bocnuo, kad si zadnji put guzio itd.
Ovako sam miran i ako neko hoce da sazna o meni preko interneta .rac ce saznati :mrgreen: samo uzivo :dance:
User avatar
Entropio
Posts: 7810
Joined: 21/11/2010 21:49

#72 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Entropio »

Nemam account na Facebook-u. Drago mi je da nisam jedini.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#73 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by bingov buraz »

chuchumbamayumbe wrote:
Forsaken wrote:Pa ako se alat ne zna koristiti onda je manje vise bezvrijedan.

U ovom slucaju vidim javljaju se ljudi koje zatrpavaju informacije i koji ne znaju sta se moze raditi na fejsu ili ih ne intersuje. Jednostavnim podesavanjem sve ovo se moze iskljuciti, ja nemam niti jedan app instaliran niti imam potrebe za tim. Kada se to iskljuci, eliminisali ste izvor spama koji vam ne treba. Osim toga moze se vrsiti "fine tuning" svih ostalih parametara tako da mozete ukinut sve dosade koje 10x dnevno osvjezavaju profil glupostima i filtrirati samo korisne informacije(ako takvih ima :D )

Sada mozete poceti da upotrebljavate fejs za prave stvari: kontakti - ja sam konkretno uz pomoc fejsa pronasao gotovo citav prijeratni razred koji je sada rastrkan po cijelom svijetu, sa nekima od njih sam se i sreo uzivo. Bez "fejsa" ovo realno bi bilo ili neizvodivo ili tesko izvodivo.
Djeljenje albuma sa rodbinom koja je dobila prinovu je takodjer korisno, samo treba malo procackat permisije da ne mogu svi da gledaju slike. :-)

Moja poenta, fejs zahtjeva malo da se zarovite i da ga "hackate" kako biste imali beneficije. Podrazumjevane postavke su pain in the ass slazem se.
:thumbup:
Samo da ponovim kolegin post, i da se potpišem.
a ja da ovjerim :thumbup:
Mistik_
Posts: 914
Joined: 19/11/2011 12:17

#74 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Mistik_ »

liberty wrote:nemam to "cudo" niti mislim poduzimati nesta u tom pravcu - jest da sam vec prozvan kako sam "jedini koji nema fb medju nekim facama" (tako sebe ta bagra naziva) i ne stidim se - taj djavo mi ne treba

Djesi faco :lol: :lol:


Imam ga al ga ne shvatam ozbiljno, nemam pravo ime, nemam plaho drugara i sluzi mi uglavnom za zahebanciju i da saznama kad ima neki dogadjaj u gradu.

Inace u cemu je razlika izmedju npr. foruma i Fb?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72897
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#75 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Velkoski »

Na forumu nema alipasinskog glamoura.
Locked