Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
suncandan
Posts: 356
Joined: 16/02/2008 14:44
Location: Mostar - Sarajevo

#151 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by suncandan »

ja stvarno svega ima, svega sto ne treba hahahahahahhahaah
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#152 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by plain vanilla »

mousstapha wrote:Twitter je drugaciji, twitter je bolji ukoliko se zeli procitati nesto pametnije.
uzmi knjigu ako vec hoces nesto da procitas


ne znam kako, ali svaka tema zavrsi raspravom je li nesto crno ili bijelo..nema izmedju

sta ima lose u tome ako koristis fb u razumnoj mjeri?
Bušman
Posts: 2146
Joined: 08/04/2008 08:48

#153 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Bušman »

F&N wrote:Nemam profil ni na FB ni na bilo kakvoj drugoj drustvenoj mrezi.
Ali imas profil na sarajevo-x forumu. :D :D
I to je drustvena mreza, ali je koliko toliko normalna i produktivna bas zbog anonimnosti. Naravno, to nosi i neke negativne stvari, ali ne moze sve biti bajno
*mima*

#154 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by *mima* »

nemas fejs....ne volis kuhat....hajmo dalje
suncandan
Posts: 356
Joined: 16/02/2008 14:44
Location: Mostar - Sarajevo

#155 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by suncandan »

plain vanilla wrote:
mousstapha wrote:Twitter je drugaciji, twitter je bolji ukoliko se zeli procitati nesto pametnije.
uzmi knjigu ako vec hoces nesto da procitas


ne znam kako, ali svaka tema zavrsi raspravom je li nesto crno ili bijelo..nema izmedju

sta ima lose u tome ako koristis fb u razumnoj mjeri?

neka si mu vala rekla ovo za knjigu.....

ma kontam nesto zar vam treba( nekome ) hiljadu tih stvari.... i ovo i ono i tojo :D :D :D :D

eto jedna hajde u razumnoj mjeri sto rece dama.....
User avatar
Ateista
Posts: 46531
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#156 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Ateista »

Samo jedna napomena, posto vidim da se pominje poredjenje inteligencija i FB-a.

Ja sam rekao da cijenim ljude koji nemaju FB, ali ne zato sto to pokazuje njihovu inteligenciju, nego to pokazuje njihovu snagu karaktera i volje da se odupru pritisku okoline i ne prijavljuju se na nesto sto im ne treba.

To naravno ne znaci da automatski ne cijenim i one koji imaju FB, to vec zavisi od motiva zbog kojih neko ima profil na FB-u.
*mima*

#157 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by *mima* »

i ovo treba pod kljuc
User avatar
black
Posts: 17150
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#158 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by black »

sta reci... :mrgreen:

edit: ovo mi 14000-ti post :mrgreen:
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#159 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Revolucionar ★ »

.. cuj covjeka cijeniti na osnovu toga sto nema Fb jer to pokazuje snagu njegova karaktera ? Koja odvala brate, ovo bi Rambo uvrstio u 5 izjava desetljeca . . mi koji imamo Fb smo beskarakterni, slabi, napuseni vutromani koji ne micu dalje od centralne/laptopa, nemamo zivot ?

Malo razmisli, ne sporim ja da ima ovisnih o Fb-u, ali cinjenica ti je da se moras prilagodit novim vremenima. Face je sada biznis, bas kao sto je nekad i telefonija krenula. Imas mobitel majstore ? Sta je, mislis da ti neko ne trackuje pozive, poruke ? Zapitaj se ponovo ? Fejs je sasvim odlicna stvar za one koji ga znaju koristit
User avatar
mire - ložač
Posts: 290
Joined: 14/02/2008 10:51
Location: kota 850 (vuko*ebina)

#160 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by mire - ložač »

Nemam i ne želim da imam Fb profil.....

Ko želi bujrum a isto tako i mi koji ne želimo !!!
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#161 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by male_okice »

ne kontam sto svi pluvaju fb? Prvo niko nije obavezan da se registruje ako nece. 2. Niko ne mora 24h visiti na istom, 3. FB je cisto jedna od mnogih drugih alatki na netu koje su i korisne i nekorisne pa kome se svidja neka koristi kome ne neka ne koristi. Ja sam registrovana i fb mi pomogne da se cujem sa puno ljudi sa kojima inace ne bih uopste imala priliku da se cujem ili bi to bilo vrlo rijetko i da ucestvujem u njihovom zivotu i oni u mom. Ne dodajem ljude koje ne znam za prijatelje niti prihvatam. Osim fb-a koristim i skype, hotmail, gmail, google+, kad zelim logujem se kad ne zelim ne cinim to i to je to.
User avatar
Ateista
Posts: 46531
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#162 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Ateista »

Revolucionar ★ wrote:.. cuj covjeka cijeniti na osnovu toga sto nema Fb jer to pokazuje snagu njegova karaktera ? Koja odvala brate, ovo bi Rambo uvrstio u 5 izjava desetljeca . . mi koji imamo Fb smo beskarakterni, slabi, napuseni vutromani koji ne micu dalje od centralne/laptopa, nemamo zivot ?

Malo razmisli, ne sporim ja da ima ovisnih o Fb-u, ali cinjenica ti je da se moras prilagodit novim vremenima. Face je sada biznis, bas kao sto je nekad i telefonija krenula. Imas mobitel majstore ? Sta je, mislis da ti neko ne trackuje pozive, poruke ? Zapitaj se ponovo ? Fejs je sasvim odlicna stvar za one koji ga znaju koristit
Mislim da nisi procitao sve sto sam napisao. :D

Rekao sam da to ne znaci da svi oni koji koriste FB nemaju karakter i sve ostalo sto si nabrojao, to se odnosi na one koji imaju profil samo zato sto ga svi imaju, da budu in, da ne odskacu od drustva, da ne bi ispali asocijalni, zbog pritiska raje, a takvim ljudima koji bilo sta rade iz takvih razloga deifinitivno fali karaktera i oni su za mene samo obicni klonovi danasnjeg drustva i bezlicni.

Zato sam i rekao da nisu svi koji koriste FB takvi, nego da zavisi od motiva. Oni koji ga nemaju definitivno moraju imati vrlo cvrst karakter i jaku volju da se odupru svim tim pritiscima.
User avatar
Obuca9
Posts: 9627
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#163 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Obuca9 »

Ko vam je kriv što ne znate koristiti FB, pa vas nervira.

FB je itekako moćan alat, koji može biti veoma koristan, kada znaš šta hoćeš od njega. Čuj neko te nervira, pa ako te nervira izbrišeš ga s liste prijatelja i kraj balade. Ili ako nećeš da ga brišeš, ukineš da ti pokazuje njegove postove i nema problema. Gleda ti svako slike? Omogućiš ti tačno ko može, ko ne može gledati slike i kraj priče.

Nervira vas kad neko kaže "Jao kako nemaš fb profil". Super, sad vidite kako ste iritantni vi kad govorite "Jao kako možeš imati Fb profil". Ni po čemu se ne razlikujete ;)

FB itekako može biti koristan. Evo recimo par konkretnih primjera, koje ja znam, a za koje teško da postoji neka kvalitetna alternativa (osim neke druge socijalne mreže). Moja raja i ja godinama igramo lopte, uvijek isti termin, isto vrijeme i mjesto, ali uvijek belaji oko toga ko će doći, ko neće. Dok nije bilo FB-a, to je bilo "zovi ovog, zovi onog, ovaj hoće, ovaj neće, hoćeš ti, ja neću, sad me ovaj zvao rekao sam da hoću, meni rekao da nećeš". Jednostavno otvorili grupu Termin, ograničili ko može ući u nju, svake sedmice neko samo napiše post "Ko igra", ispod se raja javlja, u komentarima i sve se dogovori. I ko dolazi, ko koga dovodi, ko igra u kojim "dresovima" i kraj priče.

Priča druga, stari prošle godine s rajom iz PRve gimnazije proslavljao 30 godina mature. Generacija rasuta po svijetu, od Australije do Kanade, preko FB se našli, stupili u kontakt, dogovorili sve detalje, većina odmore isplanirala upravo prema tom datumu i svi se pojavili. Ovako nešto preko e-maila, skypea, telefona ili bilo kojeg drugog vida komunikacije, definitivno ne bi uspjelo.

Priča treća, prije svije godine, apsolventska ekskurzija, raja iz cijele BiH u autobusu. Na kraju, umjesto da razmjenimo e-mailove i šaljemo jedni drugima zajednicke slike kojih je bilo tona, fino svi razmjenili FB profile, napravili grupu i tu stavili sve slike i svako sebi uzeo onu koja mu treba. Kasnije grupu zatvorili i kraj priče.

I kaže "ateista" na forumu imam privatnost, na FB nemam. Kako majke ti? Pa niko te ne tjera na FB da pišeš informacije koje nećeš, da stavljaš slike i da pišeš gdje si, šta radiš, šta studiraš, čime se baviš. Pa više privatnosti imaš na FB, nego na forumu. Pričaš o privatnosti, a tamo na forumu na temi "Radar" na sva zvona se hvališ kako kršiš zakone o ograničenju. Pa više se o tebi može saznati iz ovih tvojih 40.000 postova koje si ostavio na forumu, nego da si sve to vrijeme koristio Facebook. Ovdje javno oktriaš da kršiš zakone, dakle nemaš ni ovdje nikakvu privatnost. Ako misliš da te tamo prate, a ovdje ne prate, ni to ti ne pije vode. Tri-četiri klika i policija može saznati i ko si i šta si i koliko je istina to što pišeš.
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#164 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Hodidid »

Obuca9 wrote:Ko vam je kriv što ne znate koristiti FB, pa vas nervira.

FB je itekako moćan alat, koji može biti veoma koristan, kada znaš šta hoćeš od njega. Čuj neko te nervira, pa ako te nervira izbrišeš ga s liste prijatelja i kraj balade. Ili ako nećeš da ga brišeš, ukineš da ti pokazuje njegove postove i nema problema. Gleda ti svako slike? Omogućiš ti tačno ko može, ko ne može gledati slike i kraj priče.

Nervira vas kad neko kaže "Jao kako nemaš fb profil". Super, sad vidite kako ste iritantni vi kad govorite "Jao kako možeš imati Fb profil". Ni po čemu se ne razlikujete ;)

FB itekako može biti koristan. Evo recimo par konkretnih primjera, koje ja znam, a za koje teško da postoji neka kvalitetna alternativa (osim neke druge socijalne mreže). Moja raja i ja godinama igramo lopte, uvijek isti termin, isto vrijeme i mjesto, ali uvijek belaji oko toga ko će doći, ko neće. Dok nije bilo FB-a, to je bilo "zovi ovog, zovi onog, ovaj hoće, ovaj neće, hoćeš ti, ja neću, sad me ovaj zvao rekao sam da hoću, meni rekao da nećeš". Jednostavno otvorili grupu Termin, ograničili ko može ući u nju, svake sedmice neko samo napiše post "Ko igra", ispod se raja javlja, u komentarima i sve se dogovori. I ko dolazi, ko koga dovodi, ko igra u kojim "dresovima" i kraj priče.

Priča druga, stari prošle godine s rajom iz PRve gimnazije proslavljao 30 godina mature. Generacija rasuta po svijetu, od Australije do Kanade, preko FB se našli, stupili u kontakt, dogovorili sve detalje, većina odmore isplanirala upravo prema tom datumu i svi se pojavili. Ovako nešto preko e-maila, skypea, telefona ili bilo kojeg drugog vida komunikacije, definitivno ne bi uspjelo.

Priča treća, prije svije godine, apsolventska ekskurzija, raja iz cijele BiH u autobusu. Na kraju, umjesto da razmjenimo e-mailove i šaljemo jedni drugima zajednicke slike kojih je bilo tona, fino svi razmjenili FB profile, napravili grupu i tu stavili sve slike i svako sebi uzeo onu koja mu treba. Kasnije grupu zatvorili i kraj priče.

I kaže "ateista" na forumu imam privatnost, na FB nemam. Kako majke ti? Pa niko te ne tjera na FB da pišeš informacije koje nećeš, da stavljaš slike i da pišeš gdje si, šta radiš, šta studiraš, čime se baviš. Pa više privatnosti imaš na FB, nego na forumu. Pričaš o privatnosti, a tamo na forumu na temi "Radar" na sva zvona se hvališ kako kršiš zakone o ograničenju. Pa više se o tebi može saznati iz ovih tvojih 40.000 postova koje si ostavio na forumu, nego da si sve to vrijeme koristio Facebook. Ovdje javno oktriaš da kršiš zakone, dakle nemaš ni ovdje nikakvu privatnost. Ako misliš da te tamo prate, a ovdje ne prate, ni to ti ne pije vode. Tri-četiri klika i policija može saznati i ko si i šta si i koliko je istina to što pišeš.
:thumbup: +1.

Iako ruku na srce ni ja ga ne gotivim nesto jako ali odem tu i tamo. Najvise mi ide na zivce "barenje" i egzibicionisti svih vrsta i modela.
Pa onda oni koji svakih 5 minuta mijenjaju statuse.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#165 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Industrialyzer »

Meni su najzanimljiviji ovi sto imaju 30-40 pa i vise hiljada postova :shock: Za jedan slucaj znam , jedna forumasica je rekla da je bila bolesna i da joj je forum bio "izlaz" medju raju i to mi je ok , ali ovi ostali , Boze sacuvaj :roll: Evo Ateista konkretno , 35 postova dnevno , jarane ili si strasno Enteligentan ili ti je bas dosadno u zivotu :)


Meni je FB pomogao u dosta slucajeva , npr. za jednu noc sam obavjestio preko 100 ljudi za jednu humanitarnu akciju koja je vec iduci dan pocela.

Onaj ko nema karakter , on ga nema ni sa profilom ni bez njega.

Fino neko rece , odvoji pola sata , namjesti privatnost kako ti odgovara , obrisi ljude koji ti smetaju i uzivaj. Kakve bitne informacije moze neko saznati o tebi preko fb-a ? Neces broj kreditne kartice objaviti ili godisnji plan napustanja kuce :lol: Ja FB koristim vec 4 godine i nikad problema , malo sam se pogubio u ovom Timeline-u novom ali sam i to sredio 8-)


I moj odgovor na pitanje , nisi demodiran ali ne vjerujem da ti FB moze praviti smetnju u zivotu a pomoci definitivno moze :thumbup:
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#166 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by amrica »

@obuca :thumbup:


znam par ljudi, nisu moji fb prijatelji, koji se takmice ko ce imati vise prijatelja, ili, jos gore :roll: ko ce imati vise "poznatih" medju prijateljima pa salju zahtjeve svakome ko je ispao na tv :D i sto je najgore ti cak i prihvate prijateljstvo, i nima je u cilju broj fanova :lol: svakom svoje bobe :D



nego, da mi neko objasni kako mi se danima pojavljivala sugestija da se uclanim u grupu one hane hadzi-nekako, spodobe sto je sa deenom nesto bila :? niko od mojih prijatelja je nema niti ima afiniteta prema druzenju sa takvim likovima.
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#167 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Hodidid »

FB ima kakvu takvu prakticnu vrijednost. Kontakt sa porodicom, komsilukom, prijateljima, rajom iz skole, faksa.Dogovaranje i organiziranje skupova, humanitarne akcije i da ne nabrajam.
Meni je 90 % ljudi na FB listi nedostupno u svakodnevnom zivotu a nemaju svi skype. prema tome jedina sansa za nekakav kontakt je FB i dogovor za susret uzivo.

A forum moze sluziti isto tako i za naprdjivanje, i zezu i edukaciju i za informiranje. Sve ovisi o tome kako prilazis fenomenu i kako ga koristis.
Am1
Posts: 21
Joined: 12/06/2011 17:27

#168 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Am1 »

Nemam ni ja fecebook, i kad to kazem ljudima oni nemogu da vjeruju, misle da nesta nije uredu sa mnom.

Takodjer nemam ni twitter niti imam profil na bilo kojoj ''socialnoj'' stranici, niti sam kad imao.
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#169 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by male_okice »

Am1 wrote:Nemam ni ja fecebook, i kad to kazem ljudima oni nemogu da vjeruju, misle da nesta nije uredu sa mnom.

Takodjer nemam ni twitter niti imam profil na bilo kojoj ''socialnoj'' stranici, niti sam kad imao.
Nemam ni ja fecebook (FACEBOOK), i kad to kazem ljudima oni nemogu (NE MOGU)da vjeruju, misle da nesta (NESTO) nije uredu sa mnom.

Takodjer nemam ni twitter niti imam profil na bilo kojoj ''socialnoj'' (SOCIJALNOJ) stranici, niti sam kad imao

sad mi je lakse
Last edited by male_okice on 16/12/2011 14:03, edited 1 time in total.
User avatar
Obuca9
Posts: 9627
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#170 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Obuca9 »

Am1 wrote:Nemam ni ja fecebook, i kad to kazem ljudima oni nemogu da vjeruju, misle da nesta nije uredu sa mnom.

Takodjer nemam ni twitter niti imam profil na bilo kojoj ''socialnoj'' stranici, niti sam kad imao.
Šta će ti onda i profil na forumu? Ako već furaš tu priču da internet zaglupljuje (ili koji je već razlog), šta onda radiš na forumu? Zar nije i forum neka vrsta socijalne mreže?
User avatar
Ateista
Posts: 46531
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#171 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Ateista »

Obuca9 wrote:Ko vam je kriv što ne znate koristiti FB, pa vas nervira.

FB je itekako moćan alat, koji može biti veoma koristan, kada znaš šta hoćeš od njega. Čuj neko te nervira, pa ako te nervira izbrišeš ga s liste prijatelja i kraj balade. Ili ako nećeš da ga brišeš, ukineš da ti pokazuje njegove postove i nema problema. Gleda ti svako slike? Omogućiš ti tačno ko može, ko ne može gledati slike i kraj priče.

Nervira vas kad neko kaže "Jao kako nemaš fb profil". Super, sad vidite kako ste iritantni vi kad govorite "Jao kako možeš imati Fb profil". Ni po čemu se ne razlikujete ;)

FB itekako može biti koristan. Evo recimo par konkretnih primjera, koje ja znam, a za koje teško da postoji neka kvalitetna alternativa (osim neke druge socijalne mreže). Moja raja i ja godinama igramo lopte, uvijek isti termin, isto vrijeme i mjesto, ali uvijek belaji oko toga ko će doći, ko neće. Dok nije bilo FB-a, to je bilo "zovi ovog, zovi onog, ovaj hoće, ovaj neće, hoćeš ti, ja neću, sad me ovaj zvao rekao sam da hoću, meni rekao da nećeš". Jednostavno otvorili grupu Termin, ograničili ko može ući u nju, svake sedmice neko samo napiše post "Ko igra", ispod se raja javlja, u komentarima i sve se dogovori. I ko dolazi, ko koga dovodi, ko igra u kojim "dresovima" i kraj priče.

Priča druga, stari prošle godine s rajom iz PRve gimnazije proslavljao 30 godina mature. Generacija rasuta po svijetu, od Australije do Kanade, preko FB se našli, stupili u kontakt, dogovorili sve detalje, većina odmore isplanirala upravo prema tom datumu i svi se pojavili. Ovako nešto preko e-maila, skypea, telefona ili bilo kojeg drugog vida komunikacije, definitivno ne bi uspjelo.

Priča treća, prije svije godine, apsolventska ekskurzija, raja iz cijele BiH u autobusu. Na kraju, umjesto da razmjenimo e-mailove i šaljemo jedni drugima zajednicke slike kojih je bilo tona, fino svi razmjenili FB profile, napravili grupu i tu stavili sve slike i svako sebi uzeo onu koja mu treba. Kasnije grupu zatvorili i kraj priče.

I kaže "ateista" na forumu imam privatnost, na FB nemam. Kako majke ti? Pa niko te ne tjera na FB da pišeš informacije koje nećeš, da stavljaš slike i da pišeš gdje si, šta radiš, šta studiraš, čime se baviš. Pa više privatnosti imaš na FB, nego na forumu. Pričaš o privatnosti, a tamo na forumu na temi "Radar" na sva zvona se hvališ kako kršiš zakone o ograničenju. Pa više se o tebi može saznati iz ovih tvojih 40.000 postova koje si ostavio na forumu, nego da si sve to vrijeme koristio Facebook. Ovdje javno oktriaš da kršiš zakone, dakle nemaš ni ovdje nikakvu privatnost. Ako misliš da te tamo prate, a ovdje ne prate, ni to ti ne pije vode. Tri-četiri klika i policija može saznati i ko si i šta si i koliko je istina to što pišeš.
Tacno je da i ovdje nema bas toliko privatnosti, ali ne vidim da bilo ko postavlja svoje slike, dok na FB-u vecina postavlja bruku svojih slika. Naravno, stoji i to da niko nikog ne tjera, ali zato i kazem da to nije najveci problem, mogu ja otvoriti profil bez pravog imena i bez i jedne svoje slike, smeta mi pritisak od strane vecine ljudi za FB i stava da danas svako mora imati profil, e pa ne mora, ja evo nemam. :D
User avatar
Obuca9
Posts: 9627
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#172 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Obuca9 »

Pa možeš ti i ovdje ostavljati svoje slike. Niko ti ne brani. Baš kao što te ni na FB niko ne tjera da postavljaš slike. Sve je stvar tvog izbora.

I vala, ja još nikog nisam upoznao ko razmišlja na taj način "Nemaš FB, debil si". Ali sam zato upoznao masu onih koji tvrde suprotno "Imaš FB, ti si frik, 'vakav si, 'nakav si".
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#173 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by HaHaHa2 »

ma cim ono u obicnom razgovoru koristi rijeci wall,page.WTF,LOL jer eto toboze u nasem jeziku nema takvih rijeci znas odmah koliko je sati :D
zippoo87
Posts: 15532
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#174 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by zippoo87 »

svako mjesto na netu gdje se okuplja raja je socijalna mreza,sada su to i maila ccounti,jer svi u sebi sadrze chatove,razmjennu slika,linkove na picasu,itd itd
stvar je samo u tome sto neko misli da je FB jedina socijalna mreza a ovo ostalo nisu

kao i sve na svijetu,sve moze biti i dobro i lose,na vama je da odaberete koje cete koristiti

kao sto neko rece,danas je FB biznis,ima milion firmi koje rade preko FB,zaradjuju tu,skoluju djecu od FB i mnogo toga drugog a ovi drugi sto veze nemaju,misle da je FB samo za postavljanje slika iz ćenife sa napucenim usnama :P

ali kao i sve,ako nekome nesto smeta,ne koristis

ja samo znam da je meni konkretno net pomogao da puno toga naucim,saznam,da i sam kazem sta mislim i jos mnogo toga
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72780
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#175 Re: Nemam Fejs, da li sam demodiran?

Post by Velkoski »

Ateista wrote:Samo jedna napomena, posto vidim da se pominje poredjenje inteligencija i FB-a.

Ja sam rekao da cijenim ljude koji nemaju FB, ali ne zato sto to pokazuje njihovu inteligenciju, nego to pokazuje njihovu snagu karaktera i volje da se odupru pritisku okoline i ne prijavljuju se na nesto sto im ne treba.

To naravno ne znaci da automatski ne cijenim i one koji imaju FB, to vec zavisi od motiva zbog kojih neko ima profil na FB-u.
Pa nije droga da se moram opirati od necega. :-) Bez obzira sta vi pisali, FB je danas potreba tj. nacin puno lakse komunikacije nego ranije. To sto vi mislite da ste kul, pametniji, cijenjeniji, da imate bolji karakter itd. jer nemate FB, to je vasa stvar. :D


Obuca objasnio :thumbup:
Locked