Nekoliko pitanja

Podforum za motocikliste...
Post Reply
devii
Posts: 2
Joined: 20/01/2013 21:24

#1 Nekoliko pitanja

Post by devii »

Prije svega želio bih da vas pozdravim sve.
Naime, hoću ljeti da polažem za 50 kubika pa me zanima sve o tome.Koliko košta, šta se radi na testovima, imal vožnje il' (čuo sam) da je samo teorija u pitanju, i gdje ima u Sarajevu da polažem za to :D

Imam budžet oko 2000KM, hoću da kupim neki normalan skuter da nije neko kinesko smeće.
Gledao sam na Piku: Speedfight 2-2500KM (2008 godište),ima još jedna Speedfajtuša 1600KM(2005godina) , Aprilia SR 50 (2006god) - 2200KM (malo mi je ružna nazad xD). Koji je po vama od ovih najisplativiji, najizdržljiviji, mada znam da su tu negdje :D

Izvinjavam se ako su već postojale ovakve teme, ali gledajući, nisam našao ono što me zanima.
Molio bih sve one koji znaju nešto o ovome da mi pomognu, bio bih vam zahvalan. :D
staradis
Posts: 1872
Joined: 03/04/2012 17:40

#2 Re: Nekoliko pitanja

Post by staradis »

Mene zanima posto imam normalnu vozacku sta moram uraditi da polazem za dodatnu kategoriju motora.

Mislim da ti je 2000 solidna svota za skuter.
boky327
Posts: 76
Joined: 24/01/2012 20:50

#4 Re: Nekoliko pitanja

Post by boky327 »

da se mene pita ja bih uzeo kakvog aeroxa jer je taj motor, lijp, kvalitetan, fino ide i ima podlogu za tuning, cijena je negdje otprilike kao i ti speedfighteri ili aplilie(nisu ni oni losi) a sto se tice polaganja u autoskoli polazes samo testove.
Post Reply