"Neko bi ovde mogo biti bjen..."

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

Post Reply
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#1101 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by nookey »

Otoič uniđe mala u konculariju mi, zacurila se pravo, umalo ne upadoh sa štokrlje...
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1102 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

StLouis wrote:Sta si se smizuro ko kiseli krastavac :D

Haj ukucu zebu ti usi vidis da je studeno sinko bog te nepokaro hudnjace
:D ahahahahahaha :thumbup: :thumbup:
User avatar
BOGUS
Posts: 118
Joined: 10/05/2008 13:04
Location: the baustela

#1103 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by BOGUS »

Ridjobrki wrote:A znadel iko šta je priklapača?

:D :D :D
Vavik ti sa teskim pitanjima :lol: .Da nije tandzara sto je Mehmed rahmetli imo? Ima li sniga u Krajini,jesam pozelio na linguricama se spuscati niz tocilo :D
User avatar
BOGUS
Posts: 118
Joined: 10/05/2008 13:04
Location: the baustela

#1104 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by BOGUS »

puharska wrote:
mina-sana wrote:Sad se sjetih jedne rijeci - hoshkoprc - :D ..Zna li neko sta to znaci? ...
Znadem ja al necu da recem :D
E da vas njesto priupitam ,imal sade dzegodic otvor dzamije...nampalo mi se malo
vozat na lingispiru ....
Pridji blize,Hali Gali se dize... Sve ga ne jeblo,sta sam para ostavio :D .
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1105 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

Ima jemda vec dvi godne kako ja i moja Ferida hodamo samo ona oto nece da prizna a morbit i nezna.Kad sam
najprvi put skupjo hrabrosti da joj prijdem 12.10.2009. u 11.46. i recem joj "MALA BAS SI LIPA " ona je men
odbrusla "ODJEBIIIIIII" ali u njezinom odjebi ja sam cuvo tajnu melodju da se zaintresirala zame i da morebit njesto
bidne.
Posli sam kod Mirse u zadrugi kupjo Lili keks,corape i safun ,lipo spakovo u novne i 4 sata je ceko kraj pilane
jer sam znavo da otom dzadom ide iskole.I kade je naisla sa klegicom ja njojzi taj pokolon so blagim naklon dadnem a ona ga zafrndalji na po njive,ode lili i corape upo glibi al jasam namah znavo daje nje stid klegce da joj prizna da njeno srce ispod onih velki memi samo kuca zame.
Onda sam joj slavo milion smsova,upo noca uzoro svojim traktorom njeznom babi njivu da im tobidne od mene
bajramluk,narucivo od Kemala M. pjesme na radjuu (nemoj da ko misli da je ovo M. onaj Monteno)
Ehh jutroske sam poranjo,srikto se kaj curca,obuko gajnc novu trenerku,stavjo kravatu istu naku sto ima na Hajatu,
uh brete kadme nije utusla okovrata,napiso samo raznje ljubavno pismo hemijskom nadlan i sa bombanjerom pravac
njezna kuca.Jebo JA svesvoje ako nisam mislio dacem srce iskoct izame od uzbudjenja ali pametan sam ja recem ja sam sebi stani bilmeze paiona tebe voliiii.
I ja njoj tacno u 6.37. pokucam na pendzer.A ona onako bunovna , jebozovno rascupana otvori pendzer.Doduse nemogu duse gristi malo joj je tuknlo iz usta , nije se hudnjica stigla sablit razmene.Najpri me gledla minut nije me prepoznala jemda ali je onda dreknula "JEBEM TI NANU U TROPICKU ,PUSCAJ ME DA ZIVIM,JOS JEDNOC DOJDI I NAMAH CU ZVAT I PALICIJU I SIPU ,DE POGLEDAJ SE U OGLÉDALO ZVALJO KRASTAVI"
Moram da recem da me najprvo prepala alsam posli skonto daje oto bio samo njejzin izliv ljubavi prema meni ,sade
znam ja sam taj pa sam misljo veceraske da odem sa svojim babom kod njenog daje isprosim.Sta vi recete ?
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#1106 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by StLouis »

puharska wrote:Ima jemda vec dvi godne kako ja i moja Ferida hodamo samo ona oto nece da prizna a morbit i nezna.Kad sam
najprvi put skupjo hrabrosti da joj prijdem 12.10.2009. u 11.46. i recem joj "MALA BAS SI LIPA " ona je men
odbrusla "ODJEBIIIIIII" ali u njezinom odjebi ja sam cuvo tajnu melodju da se zaintresirala zame i da morebit njesto
bidne.
Posli sam kod Mirse u zadrugi kupjo Lili keks,corape i safun ,lipo spakovo u novne i 4 sata je ceko kraj pilane
jer sam znavo da otom dzadom ide iskole.I kade je naisla sa klegicom ja njojzi taj pokolon so blagim naklon dadnem a ona ga zafrndalji na po njive,ode lili i corape upo glibi al jasam namah znavo daje nje stid klegce da joj prizna da njeno srce ispod onih velki memi samo kuca zame.
Onda sam joj slavo milion smsova,upo noca uzoro svojim traktorom njeznom babi njivu da im tobidne od mene
bajramluk,narucivo od Kemala M. pjesme na radjuu (nemoj da ko misli da je ovo M. onaj Monteno)
Ehh jutroske sam poranjo,srikto se kaj curca,obuko gajnc novu trenerku,stavjo kravatu istu naku sto ima na Hajatu,
uh brete kadme nije utusla okovrata,napiso samo raznje ljubavno pismo hemijskom nadlan i sa bombanjerom pravac
njezna kuca.Jebo JA svesvoje ako nisam mislio dacem srce iskoct izame od uzbudjenja ali pametan sam ja recem ja sam sebi stani bilmeze paiona tebe voliiii.
I ja njoj tacno u 6.37. pokucam na pendzer.A ona onako bunovna , jebozovno rascupana otvori pendzer.Doduse nemogu duse gristi malo joj je tuknlo iz usta , nije se hudnjica stigla sablit razmene.Najpri me gledla minut nije me prepoznala jemda ali je onda dreknula "JEBEM TI NANU U TROPICKU ,PUSCAJ ME DA ZIVIM,JOS JEDNOC DOJDI I NAMAH CU ZVAT I PALICIJU I SIPU ,DE POGLEDAJ SE U OGLÉDALO ZVALJO KRASTAVI"
Moram da recem da me najprvo prepala alsam posli skonto daje oto bio samo njejzin izliv ljubavi prema meni ,sade
znam ja sam taj pa sam misljo veceraske da odem sa svojim babom kod njenog daje isprosim.Sta vi recete ?

Hahahahhaha puharska, kurana'm nisi normalan :lol: :lol: :lol: majkemi, zamalo se ne upisa ugace :lol: :lol: :thumbup:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#1107 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Zoya »

.
Last edited by Zoya on 27/01/2013 20:34, edited 1 time in total.
User avatar
Goldyna
Posts: 458
Joined: 11/06/2010 00:20

#1108 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Goldyna »

:lol: :lol: :lol: što se ismija...
a bunovna znači pospana, ostalo ne znam ni ja :-D
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#1109 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Zoya »

.
Last edited by Zoya on 27/01/2013 20:35, edited 1 time in total.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1110 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Ridjobrki »

puharska wrote:Ima jemda vec dvi godne kako ja i moja Ferida hodamo samo ona oto nece da prizna a morbit i nezna.
Ovdi sam se nama' viš poč'o smijati.


puharska wrote: Posli sam kod Mirse u zadrugi kupjo Lili keks,corape i safun ,lipo spakovo u novne i 4 sata je ceko kraj pilane
Tačno ovdi sam otr'o prvu suzu.


puharska wrote:upo noca uzoro svojim traktorom njeznom babi njivu da im tobidne od mene
bajramluk,
Ovdi se je viš čulo na cestu.

puharska wrote: Ehh jutroske sam poranjo,srikto se kaj curca,obuko gajnc novu trenerku,stavjo kravatu istu naku sto ima na Hajatu,
uh brete kadme nije utusla okovrata,napiso samo raznje ljubavno pismo hemijskom nadlan i sa bombanjerom pravac
njezna kuca.
Zasad sam dovden stig'o, fatam zraka pa ću dav'dim šta će biti i kaki će se dešljaj odigrati kad dojde dok'će njene.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1111 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Ridjobrki »

Goldyna wrote::lol: :lol: :lol: što se ismija...
a bunovna znači pospana, ostalo ne znam ni ja :-D

Wronggggg!!! :-) :-) :-)


Pospana je drimovna, jedno je drimovna a sasma drugo bunovna. Reću ja tebi: bunovna je kad ustane a drimež je još drži pa nako kai kokoš kad boba - sve se gega i žmirka dok sebi ne dojde. Ja znadem tako biti bunovan do drugog fildžana ponjekad...
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#1112 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Zoya »

.
Last edited by Zoya on 27/01/2013 20:36, edited 1 time in total.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1113 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Ridjobrki »

zagazaga wrote:a brete morebit on ceka tebe da ga nasvitujes, ja neumim i nemerem odsmiha :lol: :lol: :lol:
Ne znam štab' mu rek'o, pravo da ti rečem nisam pamatan. Ovo je odnje bilo jako nekulturno i ružno gdje ga nako ispreskaka. A ko je vidijo spavati u 6:37, da je kakva harna viš bi sabah otklanjala i drugu tevsiju trahane rastirala. Haj ti znaj i oklen je ona i čija je, ništa ovaj ne piše. Da je pamatan ženijo bi se iz Golubića, brate valjane su otamo cure. U mene se tečić otale oženijo a brete nije mogo ništa bolje u kuću dovesti. Jes da mi je on famelija ali brete bolja je od nas sviju kad se saberemo na kamaru, hehehe, ja neću neg nako kako je. Velim ja Redžepu, tom tečiću, ako je ikada oćera ja ću je sebi uzeti nama' :D :D :D Naljutio se on budala na mene raz toga, naljutila se i ova moja a ja se smijem, štaš' budalama kad ne znaju za jebu. Nek se ljute, šta me je brige...

:-D :-D :-D
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1114 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Ridjobrki »

Zoya wrote:Ja bih nesto rekla ali sam smijesna samoj sebi kad se preslisam :D '
Meni bunovno i drimovno je haman pa isto :roll:
A viđaj nje... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jes svejedno nako kad je na papiru, sve je to tu neđe kad se napiše. Jebat ga ja još pogotovo kad malo popijem meni su sva slova ista pomiš'o bi Minhen i Slapn'cu. :D :D :D

Drugo je kad ostaviš olovku ili ovu kucaću mašinu pa to u životu doživiš. Kad si bunovan gledaš kako bi se umijo i kahvu popijo a kad si drimovan samo gledaš kako bi neđe glavu spustijo. Eto đe je razlika... :-D

Mlada si, naučićeš. :D :D :D
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#1115 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Zoya »

.
Last edited by Zoya on 27/01/2013 20:36, edited 1 time in total.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1116 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Ridjobrki »

Zoya wrote::lol: moram malo i ja ovdi priviriti, nebil nesto nauc'la :lol: Mnogo je toga razumljivije kad se procita nego kad se slusa, e tad se tek pogubim sta je sta :-) :D
Ujish li podjahkad kad si bunovan?
Ne velim ja, dite, ništa - bujrum među nas, samo nama' da znadeš da ne'š ništa pamatno naučiti, u nas je ovdi vajik samo cirkuzanje i zajebancija. :-D :-D :-D

A ja sam ko insan vako mekahan kai macin rep. Jedino 'vako kad se ono pravo raspištoljim kad mi dođe žuta minuta pa mi se obrve sastave onda bjež' bolje ti je i vrati se za pet minuta samo da mene huja projde. :D :D :D
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#1117 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Zoya »

.
Last edited by Zoya on 27/01/2013 20:37, edited 1 time in total.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1118 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Ridjobrki »

Zoya wrote:Auuuu, jeste li svi taki kad povilenite?
Samo sikiru skloni da nije na vidnom mistu i ne beri brige. :D
User avatar
anonimni clan
Posts: 1793
Joined: 25/05/2008 12:10
Location: pod suncem tudjeg neba

#1119 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by anonimni clan »

…juče ja i Zijo išli u šumu. ujtru, i jebiga bil' smo mi gori dugo, i reko' ozgo kad smo, svratimo mi malo kod Muće u kafanu. A ja mislijo post'ti ujtru, reko' haj da vidim, al ne mare brate, nem'aš ti u šumi post'ti. Ožedni čo'jek.



Reko' mi u kafanu, kad tamo, a jebiga vaik oni isti, onaj Fajko i onaj Enver budala, i ta njihova ekipa. A ja i Zijo reko' „hajmo malo vid'ti konobar'cu“. Naruč'li mi, ja sok, zijo Bogam' pivu. Ja nisam šćeo, šta fali sačekati do bajrama. A viče onaj Fajko meni »ma jemda se i ti bojiš hodže?« - reko' »ako'š ti plat'ti kištru ja ću je sad pop'ti«, a znam ja da on neja para ni za 'nu flašu što mu je u ruci a kamoli za kištre. Ne veli on ništa. A šćeo sam ja njemu reći »jeb'o ti lipo lipo hodža mater!«, al' reko' neću haj, ramazan je 'naš, nije red. nisam ja sad njeki teški musliman, al jope njeke stvari poštujem.



Kad naide onaj glavonja Abid, onaj Hamidov. viče »mala ponesi je«, a onda ugleda vamo ovoga Envera, viče »đe si nerođeni!« vaik on njemu tako. A onaj samo gleda nako, smješka se. taj Abid njega kad godic vidi on podjebava.



A to je, a jebiga, šta ja znam narod je tako prič'o, a sigurno jes nješta i bilo od toga, ovaj, Abidov je did Muradif valjda volio ići ovome nani, ovoga Envera. u toga Envera did švercov', one ćilime prodav'o, pa je iš'o svukuda 'naš. uglavnom ovaj je im'o kad njojzi dolaz'ti. I onda se pričalo da su Abidov i tog Envera babo bili braća 'naš, to je narod prič'o, sad je li nijel'. A taj je Enverov did pogin'o na vozu jednoč, ubo ga njeki čo'jek, kartali ljudi i jebiga nješta ovome nije bilo pravo, čo'jek fino nož i ubode. Toga je njekad bijavalo kol'ko ho'š.



i reko' taj Abid vaik podjebava ovoga Envera, radi toga. Viče, uz'o zagrl'jo ga 'vako, a viče 'vamo nami, veli »jalde smo mi ista čehra. Neja jalde, zna se mog dida sime«, veli »ha Ćamile, jalde jesmo slični?« - a ne vičem ja ništa jebiga, šta'š budalom imati posla, a jope moraš ga slušati kad je prazna kafana. A oni ni nalik jedan na drugog, Abid kol'k i hrast njekakav, a ovaj ka i triska.



Kad njemu onaj Enver, pušćo je on njega, a veli njemu Enver „jesmo vala brate isti smo, tačno kuća na kuću liči“ – a ovaj pogleda pa će ti „ja' što volim kad preznaš brate, mala dones'der mu nama sad jednu pivu“ – kad Enver će „ličimo vala brate, ono zimus kad je ona tvoja snaha rodi'la dite, jebem mu mater ako onaj mali nije isti ja!“



Kad Abid malo gleda gleda, pa kad skoči „jeeeeebem ti majku“ stisno zube, sav se ' on promino u licu, veli „sa'ću te slom'ti!“ – ja kad skoči i 'naj! fati se stol'ce, veli „hod jebem ti mater trebo sam te davno ubiti!“ skoč'lo je to hoće se pobiti.



Kad, a joj da ti je bilo vid'ti Zije, Zijo ustane, cigara u usti, nije šćeo ni 'nu cigaru vad'ti, fati se motorke, krehnu je nondi u srid kafane, veli „jebem vam majku mrš vani!“, a i ja isto sikiru u ruke i reko' „hajmo! čul' ste šta čo'jek kaže, napolje pa se tamo ganjajte!“



jebiga oni kad se počnu gađati, ne gleda on kuda će kako će, 'naš, more i nas pogod'ti, reko' „mrš napolje!“



i bom išćerasmo mi njiha! A da ji nismo išćerali nama' nondi na mistu, nondi bi morebiti bilo i mrtvi glava. A nako mi njiha išćeramo i njima nije ni na'mpalo da se vani tuču.



I ništa reko', sjeli ja i Zijo još malo, popričal' sa konobar'com i reko' hajmo kući. Ja taman kući kad žena meće jesti. Iftar. Reko' taman. Jedemo mi, veli žena „ho'š ići samnom na terav'ju“ - reko' „samo ti haj.“



Kad čućeš ti šta će biti. Dojde žena sa terav'je, veli „šta s' ti im'o sa 'nim Abidom?“ – reko' „šta?“ – veli „mene i Zilhu Hamidov'ca napala nondi pred džam'jom zbog vas dvoj'ce!“ – reko' „šta je ženska glavo, govor' šta je bilo?“ – veli „ona nami priti!“ – reko' „pa šta je više?! Govor' šta t' je rekla?!“ – ona veli meni, veli „'lipo reci onome svom, ako on i Zijo misle da će to tako lako proći, on' su se zajebali!', a ja gledam nit' šta znam, nit Zilha šta znade, veli ona 'nije moj Abid ripa bez korina! Ima i s njegovu stranu ko stati' i ja njojz' vičem, reko' 'ženska glavo, ne znam ja šta ti pričaš?!' kad ona će ti meni 'samo ti njemu reci šta sam t' ja rekla, moglo bi bit' krvi za bajram!' Bogam' mi tako veli.“



Haaa' ja kad sam poč'o sovati „ma reko' đe sam ja bijo, ja ka' b' ju puk'o nama' b' je meithana zapala!“



Kad neće malo, eto Zije zove, veli „hajmo! Hajmo sad nama' vid'ti šta oni hoće!“ – reko' „hajmo!“ – a viče žena „ne'š ti nikuda!“ – reko' „mrš tamo! Ko je tebe šta pit'o?!“
User avatar
Goldyna
Posts: 458
Joined: 11/06/2010 00:20

#1120 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Goldyna »

Ridjobrki wrote:
Goldyna wrote::lol: :lol: :lol: što se ismija...
a bunovna znači pospana, ostalo ne znam ni ja :-D

Wronggggg!!! :-) :-) :-)


Pospana je drimovna, jedno je drimovna a sasma drugo bunovna. Reću ja tebi: bunovna je kad ustane a drimež je još drži pa nako kai kokoš kad boba - sve se gega i žmirka dok sebi ne dojde. Ja znadem tako biti bunovan do drugog fildžana ponjekad...
to je meni opet isto :lol:
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#1121 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Hodidid »

Ja sam jopet vaik drimovan a bunovan uritko. Samo kad zvizda upekne ondak sam lipo mahnit.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#1122 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by ema_ »

A jeste se razgovorli, sve vas ne šćelo. Neb insan od vas zaspo das pita :D .
Last edited by ema_ on 26/11/2011 23:12, edited 1 time in total.
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#1123 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by gerberica »

E svaka cast za temu.Nije mi nimalo do smijeha,al oplakah citajuci. :D
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1124 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

Znadem ja ko je kriv sto mene Ferida nece.Onaj Glavonja iz Avstrije,necu mu ni ime darecem,sto je litos
docero onog bemvejca sa osicenim krovom,po povazdan sonjim uzcestu nizcestu poselu mislim dam je i
Osmanova Sarenka naucla napamet regstracju kolki je put samo krajnje propirjo.E onda dojde
kod Mirse u zadrugu pa satima vazi , te moj bemvejac more ovo , te moj bemvejac more one , niko me nije
pristigo odavle do Linza...a meni dojde da mu recem "Sustav dostu matereti ,odvader malo "
Jednoc je potrpo Feridu i josnjeke u bemvejca sa osicenim krovom i odreno na koncert,tamo srikto njekako
dase moja Ferida triput uslika sa Sinanom pa ona te slika metla na internet i bila cilo lito
glavna u selu , nisjoj mogo pera odbit....Sade se ona hudnjica nada dace on doci raznje iz Avstrije alnece on
znadem ja njega , kaju da mu je i did krao komusu po selu.Alnecu vise onjemu ,kog jebe.

Zaboravjo samda recem moja najglavna razonoda su filmovi ,imam puun stagalj kaseta.Skupljo ja
trimiseca puzove pa za ote pare kupjo od Memage sav vidjo klub kadje on zatvaroo.
A od svije filmova NAJvolim Titanik.Jase uzivim dasu glavne uloge ja i moja Ferida a onaj sto je scevo daje zeni
u mojoj glavi bude Glavonja iz Avstrije,jer jebo ti njega onima para.
I onda dojde ona scena kadse glavni glumac tojest ja tusim i otisnem od one fosne sto moja Ferida lezi na
njojzi.Tade pojacam zvucnjake do daske i vicem "Utusiii se ja Feridaaaaa" a suza suuzu goni.

Znadem ja da sve cure vole plaho pare pa tako i moja Ferida a ja njihke moj brete nejam , ritko kade
i iste dvi corape imam na nogama.Alja nju volimmm.
U filmovi uvik sirotnja pobidi alkad je zaprave ritko to bide...Al ja se joste nadam....
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#1125 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by PalaSa Marsa »

puharska wrote:Ima jemda vec dvi godne kako ja i moja Ferida hodamo samo ona oto nece da prizna a morbit i nezna.Kad sam
najprvi put skupjo hrabrosti da joj prijdem 12.10.2009. u 11.46. i recem joj "MALA BAS SI LIPA " ona je men
odbrusla "ODJEBIIIIIII" ali u njezinom odjebi ja sam cuvo tajnu melodju da se zaintresirala zame i da morebit njesto
bidne.
Posli sam kod Mirse u zadrugi kupjo Lili keks,corape i safun ,lipo spakovo u novne i 4 sata je ceko kraj pilane
jer sam znavo da otom dzadom ide iskole.I kade je naisla sa klegicom ja njojzi taj pokolon so blagim naklon dadnem a ona ga zafrndalji na po njive,ode lili i corape upo glibi al jasam namah znavo daje nje stid klegce da joj prizna da njeno srce ispod onih velki memi samo kuca zame.
Onda sam joj slavo milion smsova,upo noca uzoro svojim traktorom njeznom babi njivu da im tobidne od mene
bajramluk,narucivo od Kemala M. pjesme na radjuu (nemoj da ko misli da je ovo M. onaj Monteno)
Ehh jutroske sam poranjo,srikto se kaj curca,obuko gajnc novu trenerku,stavjo kravatu istu naku sto ima na Hajatu,
uh brete kadme nije utusla okovrata,napiso samo raznje ljubavno pismo hemijskom nadlan i sa bombanjerom pravac
njezna kuca.Jebo JA svesvoje ako nisam mislio dacem srce iskoct izame od uzbudjenja ali pametan sam ja recem ja sam sebi stani bilmeze paiona tebe voliiii.
I ja njoj tacno u 6.37. pokucam na pendzer.A ona onako bunovna , jebozovno rascupana otvori pendzer.Doduse nemogu duse gristi malo joj je tuknlo iz usta , nije se hudnjica stigla sablit razmene.Najpri me gledla minut nije me prepoznala jemda ali je onda dreknula "JEBEM TI NANU U TROPICKU ,PUSCAJ ME DA ZIVIM,JOS JEDNOC DOJDI I NAMAH CU ZVAT I PALICIJU I SIPU ,DE POGLEDAJ SE U OGLÉDALO ZVALJO KRASTAVI"
Moram da recem da me najprvo prepala alsam posli skonto daje oto bio samo njejzin izliv ljubavi prema meni ,sade
znam ja sam taj pa sam misljo veceraske da odem sa svojim babom kod njenog daje isprosim.Sta vi recete ?
Hehehehehehehe :lol: :thumbup: :-)
Post Reply