"Neko bi ovde mogo biti bjen..."

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1176 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

StLouis wrote:brljav - prljav

vid ti brljavi usta komde si dudova jevo.

krajce - pokraj

haj naidji krajce nase

ponedljek, utorek, srida, cetvrtek, petek, subOta, nedlja :lol:
Samo je kod nas sedmica imala osam dana,neznam ko
iskopa taj osmi dan ? Cesto se koristio pojam osmica,
osmicno npr. Dovoljno je da ga jednoc osmicno
obadjes !
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1177 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

Sad se sjeti cestog dogadjaja ..Sjedis u kuci sam a neko ti zvoni na vrata a ti onako lijen,neda ti se
ustati kroz prozor dreknes : KO JEEE ? I uvijek dobijes isti odgovor : JAAAAAAAAA !!!
I onda ti kroz glavu proleti : Znam zvizgane da si ti , nije on ....ali koji sad JA... :D
Racunica
Posts: 20
Joined: 27/03/2011 13:18

#1178 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Racunica »

puharska wrote:Ma haj bujrum Racunica....ovdi ima bujruma za svakog ko nije koljiv ...
neko bi ovdi mogo biti bjen...jele da nisam koljiva :-)
Racunica
Posts: 20
Joined: 27/03/2011 13:18

#1179 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Racunica »

BOGUS wrote:I Ferida je prikopcata na otaj fejsbuk...Okachla najnovje slike.. Lipo one s moreta :roll:
Nis ne prevreci ocima,vidjo sam i ja slike... Jel te ljubomora okupila,vidje li kako joj lipo stoji kostim za duboke vode?[/quote]
ta lipe Feride, neda gledat u se...a i ovaj kostim za duboke vode je pravi, tasno se vidja da je u avstriji kupit...
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1180 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

O B A V I S T
Samo da recem fameliji i prijateljma da moje Feride nema vise medjunami.Juce je pojo medjed.
Samo sto je hudnjica prebolala zausnjake,lezala misec u bolanci , to sam je iscero,davo sam svima
od onog doktora sto aperise do one male Zuhdine sto mete i cisti,samo da na nju pripaze i da joj
lipo bude.
I kad je dosla koce svoje dosadla joj bolanca pa malo osla u sumu da nakupi kestenja a u oto isto
vrime se probudjo iz zimskog sna onaj medjed hljumo sto je litos prozdro Safetovu sarenku i cim je
nako gladan ugledo moju NAJLIPSU ,NAJSLADJU ,NIKAD PREBOLJENU FERIDU nama se zatrko i haman
je svu prozdro.
Tako da ce sutri na njenoj dzenazi mjesto nje na tabutu biti samo samija i tanga gacice jer jedino
oto odnje ostalo ...prozdro bi i to medjed al kazu ovi sto su to gledali da mu je izgleda onaj uckur
zastranio pa ga on izkasljo....dabogda ga nebilo...
Ja pisem ovu obavist a tusiim se u suzama ,suza suzu goni...Odlucjo sam kupt pusku pa ode u sumu
da osvetim svoju Feridu !
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#1181 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by StLouis »

Aj breco draga basmije zavo. Kakose hudnjacica nije sjetla da uspuza uz kakvu trisnju il hrastic. Znadem kako ti je, rupa na srcu ko utoga medjeda sapa bog ga u sumu okreno munjena i napasna. Dobro da u Feride otac ima jos 6 cerki pase to nece tolko ni primjetti taj nedostatak u fameliji, jes da ce svima nedostajati a tebi najvise, al eto, taki je zivot prika, danas vaki, sutra naki, jebajiga.
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1182 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

StLouis wrote:Aj breco draga basmije zavo. Kakose hudnjacica nije sjetla da uspuza uz kakvu trisnju il hrastic. Znadem kako ti je, rupa na srcu ko utoga medjeda sapa bog ga u sumu okreno munjena i napasna. Dobro da u Feride otac ima jos 6 cerki pase to nece tolko ni primjetti taj nedostatak u fameliji, jes da ce svima nedostajati a tebi najvise, al eto, taki je zivot prika, danas vaki, sutra naki, jebajiga.
Ti mora das iz mog sela kad znades Feridovog babu...jes,jes on ima jos 6 cera iako ozenis jednu on valjda
nekom garantiro ako ti se mlada nesvidi imas u roku tri miseca pravo zamint za drugu.
Nemres vratit al smides zamint ,svegam dostu nije nito lose.
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#1183 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by StLouis »

puharska wrote:
StLouis wrote:Aj breco draga basmije zavo. Kakose hudnjacica nije sjetla da uspuza uz kakvu trisnju il hrastic. Znadem kako ti je, rupa na srcu ko utoga medjeda sapa bog ga u sumu okreno munjena i napasna. Dobro da u Feride otac ima jos 6 cerki pase to nece tolko ni primjetti taj nedostatak u fameliji, jes da ce svima nedostajati a tebi najvise, al eto, taki je zivot prika, danas vaki, sutra naki, jebajiga.
Ti mora das iz mog sela kad znades Feridovog babu...jes,jes on ima jos 6 cera iako ozenis jednu on valjda
nekom garantiro ako ti se mlada nesvidi imas u roku tri miseca pravo zamint za drugu.
Nemres vratit al smides zamint ,svegam dostu nije nito lose.
Mora da smo izbliza odnjekud dok znademo istog medjeda. Taj je prije 3 godine pojo Fadilu Abidovu al onda nije vrsljo i radijo belaja otada sve do sada kad je pojeo Feridu. Fadila je bila masala debela, stodvajes kila ciste vage. Unje su samo mindjuse ostale na susnju ispod bukve. Vidis, ima tu logike, tri godine nije izlazj'o jer se dobrana naj'o. A Ferida je bogami pila pozgoljava, taj ce zase's mjeseci ponovo udarti na kakvo celjade. Treba napisati oglas narodu da se cuva medjeda jer on ce brzo ogladenti pa ode jos kakva cura uskoro u medjedov trbuh. Zapravo, trebalo bi im zabranti da idu usumu same skroz. Najzad, sta ce cure same usumi, nekidu momci kup'ti kestene, zna se dje je zenama mjesto. Nisam sovinjista, al samo vako cemo sacuvati nase selo da ostane bez zena jer danas jednu, sutra drugu, ostasmo mi suha qurca i s ranama na srcima da izvines :lol: Kadje dzenaza?
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1184 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

Neznam brete kad je dzenaza.Odkako su ukinli ove vize nemeres hodzu ufatiti das senca ,vazda
njekud hoda,sade evo bas oso sa 9 cura iz mekteba na eskurzju u bratsku Tursku...Ja ga zvavo
a on mi odbrusi da nece da se curika za jenog meita,kaje kad ih nakupim 5,6 dam se javim...
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#1185 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by PalaSa Marsa »

puharska wrote:O B A V I S T
Samo da recem fameliji i prijateljma da moje Feride nema vise medjunami.Juce je pojo medjed.
Samo sto je hudnjica prebolala zausnjake,lezala misec u bolanci , to sam je iscero,davo sam svima
od onog doktora sto aperise do one male Zuhdine sto mete i cisti,samo da na nju pripaze i da joj
lipo bude.
I kad je dosla koce svoje dosadla joj bolanca pa malo osla u sumu da nakupi kestenja a u oto isto
vrime se probudjo iz zimskog sna onaj medjed hljumo sto je litos prozdro Safetovu sarenku i cim je
nako gladan ugledo moju NAJLIPSU ,NAJSLADJU ,NIKAD PREBOLJENU FERIDU nama se zatrko i haman
je svu prozdro.
Tako da ce sutri na njenoj dzenazi mjesto nje na tabutu biti samo samija i tanga gacice jer jedino
oto odnje ostalo ...prozdro bi i to medjed al kazu ovi sto su to gledali da mu je izgleda onaj uckur
zastranio pa ga on izkasljo....dabogda ga nebilo...
Ja pisem ovu obavist a tusiim se u suzama ,suza suzu goni...Odlucjo sam kupt pusku pa ode u sumu
da osvetim svoju Feridu !
:lol: :lol: :lol: :D Dobro ti ovo brete :-) :-) (jel' se 'vako kaze?) brete :-) :D
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#1186 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by StLouis »




On nas nezna bekanti dost :lol:


Herbert von Migenmajer :D


Nemere je ufaftti da si senca :lol:
hajrazguli
Posts: 34
Joined: 20/05/2011 21:19

#1187 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by hajrazguli »

orginal nimac :D
ima malion godina :D
hajrazguli
Posts: 34
Joined: 20/05/2011 21:19

#1188 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by hajrazguli »

Ili kad kaze :
E jes komad obale :lol:
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1189 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

Sto ste se svi upecli ? Nidze nikoga.Haj javte se da se znade da ste joste zivi i zdravi.
Maksuz selam
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#1190 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by graue_maus »

puharska wrote:Sad se sjeti cestog dogadjaja ..Sjedis u kuci sam a neko ti zvoni na vrata a ti onako lijen,neda ti se
ustati kroz prozor dreknes : KO JEEE ? I uvijek dobijes isti odgovor : JAAAAAAAAA !!!
I onda ti kroz glavu proleti : Znam zvizgane da si ti , nije on ....ali koji sad JA... :D
:thumbup: :lol: :lol: :lol: Jaaaaa...
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#1191 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by gerberica »

Koje sivilo ostade poslije Feride :( .Lipo dosadno postade,a joleee brate :zzzz:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#1192 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by pustopoljina »

sace urlaub, kad feridi dojde onaj iz avstrije :lol: jemda ce sad metnuti krov.
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#1193 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Hodidid »

Ja plaha vakta i vilena hajvana.
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#1194 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Hodidid »

.
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#1195 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by ljubav_aha »

graue_maus wrote:
puharska wrote:Sad se sjeti cestog dogadjaja ..Sjedis u kuci sam a neko ti zvoni na vrata a ti onako lijen,neda ti se
ustati kroz prozor dreknes : KO JEEE ? I uvijek dobijes isti odgovor : JAAAAAAAAA !!!
I onda ti kroz glavu proleti : Znam zvizgane da si ti , nije on ....ali koji sad JA... :D
:thumbup: :lol: :lol: :lol: Jaaaaa...
:lol: :-D
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1197 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

Narode bjezte dzegodic ko more ...ja sam cuvo da se onaj Onur razljutjo jerbo ga niko vislje nespominje...
eto ga do Beograda vec stigo ...
http://www.youtube.com/watch?v=H7fHnbQb ... re=related
zlata
Posts: 2679
Joined: 06/09/2002 00:00

#1198 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by zlata »

Ova starica k'o da je :mrgreen: Kozarcccccanka:

http://video.google.com/videoplay?docid ... q=bosnjaci
User avatar
Phantea
Posts: 143
Joined: 25/03/2007 00:16
Location: Sugarland :)

#1199 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Phantea »

Rugafete jedan, sklon'se otale proc'u krozate!
:-)

Sent from my PMP5197DULTRA using Tapatalk 2
zlata
Posts: 2679
Joined: 06/09/2002 00:00

#1200 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by zlata »

Sad mi na'm'pade kad bih cula
da momka zovnu "LIPSO".

To vam je onaj sto cure u'njega previse GLEDE..... ;-)
Post Reply