"Neko bi ovde mogo biti bjen..."

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1126 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Ridjobrki »

puharska wrote:Znadem ja ko je kriv sto mene Ferida nece.Onaj Glavonja iz Avstrije,necu mu ni ime darecem,sto je litos
docero onog bemvejca sa osicenim krovom,po povazdan sonjim uzcestu nizcestu poselu mislim dam je i
Osmanova Sarenka naucla napamet regstracju kolki je put samo krajnje propirjo.E onda dojde
kod Mirse u zadrugu pa satima vazi , te moj bemvejac more ovo , te moj bemvejac more one , niko me nije
pristigo odavle do Linza...a meni dojde da mu recem "Sustav dostu matereti ,odvader malo "
Jednoc je potrpo Feridu i josnjeke u bemvejca sa osicenim krovom i odreno na koncert,tamo srikto njekako
dase moja Ferida triput uslika sa Sinanom pa ona te slika metla na internet i bila cilo lito
glavna u selu , nisjoj mogo pera odbit....Sade se ona hudnjica nada dace on doci raznje iz Avstrije alnece on
znadem ja njega , kaju da mu je i did krao komusu po selu.Alnecu vise onjemu ,kog jebe.

Zaboravjo samda recem moja najglavna razonoda su filmovi ,imam puun stagalj kaseta.Skupljo ja
trimiseca puzove pa za ote pare kupjo od Memage sav vidjo klub kadje on zatvaroo.
A od svije filmova NAJvolim Titanik.Jase uzivim dasu glavne uloge ja i moja Ferida a onaj sto je scevo daje zeni
u mojoj glavi bude Glavonja iz Avstrije,jer jebo ti njega onima para.
I onda dojde ona scena kadse glavni glumac tojest ja tusim i otisnem od one fosne sto moja Ferida lezi na
njojzi.Tade pojacam zvucnjake do daske i vicem "Utusiii se ja Feridaaaaa" a suza suuzu goni.

Znadem ja da sve cure vole plaho pare pa tako i moja Ferida a ja njihke moj brete nejam , ritko kade
i iste dvi corape imam na nogama.Alja nju volimmm.
U filmovi uvik sirotnja pobidi alkad je zaprave ritko to bide...Al ja se joste nadam....
Ne znam brete štab ti reko... U jednu ruku mi te lipo žao jer ja osićam da si se ti pravo zatresko u tu Feridu. Mada se ja tebi dite čudim što kolaš oko nje viš tolke godine a vamo ništa. Prođoše te godine burazeru uništa i pitanje je golemo šta će tudi biti na kraju. Ja ti ne dajem velke šanse akoš pošteno ali biće kako Ala dragi odredi. Samo ja mislim da je bolje da te Ala dragi zakloni od te Faride, nejma tu cure dok to u kola s momcima sida.

:-?
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1127 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

Han brko dat receem ...nije ona sam sila u auto ,isla su njezna dva starja brata...i jos da znades
ona je skolana cura...nije ona zavrsla bilo kakvu skolu vec SPECIJALNU skolu...ha ha sta na oto velis..
isla 7 godna u mejtaf i naucla subhaneke napamet...efendija je plaho volio...Ja tebe volim kaj brata
al ako budes vridzo Feridu zahatoriti cu ti plaho...
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1128 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Ridjobrki »

Ja bi te opet ko stariji svitovo da se ti toga dite kaneš. Pošaj ove bdale, ne veli svit džabe koga su guje ujidale... Džabe tebi da je ona rejzulema akoš ti estakvila na svako njeno subhaneke... I pusti ti ono što je nju efendija volio, eno šta je u Jezerskom bilo. Volio efendija pa ga skečalo, to je palicija, to je sud, to se sve diglo na noge!
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1129 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

Ridjobrki wrote:Ja bi te opet ko stariji svitovo da se ti toga dite kaneš. Pošaj ove bdale, ne veli svit džabe koga su guje ujidale... Džabe tebi da je ona rejzulema akoš ti estakvila na svako njeno subhaneke... I pusti ti ono što je nju efendija volio, eno šta je u Jezerskom bilo. Volio efendija pa ga skečalo, to je palicija, to je sud, to se sve diglo na noge!
Ti sad pocevo kaj i moj babo ...te nisu nju dzabe zvali Moldavka...te njezna mater usvoje vrime nije dala
onom ko ne trazi....te sto je jedino ona isla u mejtaf posli jacije....nemerem ja ote price vislje
izdrzat
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1130 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Ridjobrki »

Bom ti kako godic hoš, meni ni u džep ni iz džepa. Pazi jednu stvar, ti si još mlad i ne razumiš ti njeke stvari a ne daš sebi reći. Ja konda viđam daš ti tu najebat al neću ja ništa reći. Eto tebe eto nje pa vi viđajte šta ćete sa sobom. Šta god danas sutra bidne biće Brko reko...
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1131 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

Brko ,koje ti avto ceras ?
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1132 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Ridjobrki »

puharska wrote:Brko ,koje ti avto ceras ?
Opel Astru od firme, što? :-D
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1133 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

Reko kolko me odvadjas od Feride mislo sam da ceras bemvejca sa osicenim krovom....
Ti izgleda zaprave neznas sta je oto ljubav , kadte cojece nesto zavrne u grlu pa u trbuhu kaji das kamen
pojio ,pa drhtis kai banjaluka kad gojic je vidjas , pat zadrhti glas kadb scevo njesto lipo dajoj reces...
pa je sanjas i kade zmiris i kade gledis...
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1134 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Ridjobrki »

puharska wrote:Reko kolko me odvadjas od Feride mislo sam da ceras bemvejca sa osicenim krovom....
Ti izgleda zaprave neznas sta je oto ljubav , kadte cojece nesto zavrne u grlu pa u trbuhu kaji das kamen
pojio ,pa drhtis kai banjaluka kad gojic je vidjas , pat zadrhti glas kadb scevo njesto lipo dajoj reces...
pa je sanjas i kade zmiris i kade gledis...
Eto ti najpametniji pa sve znaš... Konda i meni nije znalo tako doći pa je voliš uh! Nekad te izbaci iz takta da bi je najrađe sikirom ošno a vamo odšutiš jer neš da je pripadneš... Kako neću znati moj brete...

A nisam odavno na onaj kraj išo a lipo me sve vuče...
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1135 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

E da sade ja tebe njesto brko naucim posto sam ja cero skole...nerece se pravilno gramatinski znas
vec znades ....ja znadem da ti nisi scevo tako rec aldat ja objasnim,mene ucjo Dzafer Uco...
ima njesto zovese palatalzacja jaltako njekako i kad gojic vidjas a i s izmedju metnes de pa
bide znades a more se reci znajes...
User avatar
d.a.d.a.
Posts: 1564
Joined: 30/04/2011 22:38

#1136 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by d.a.d.a. »

puharska wrote:Znadem ja ko je kriv sto mene Ferida nece.Onaj Glavonja iz Avstrije,necu mu ni ime darecem,sto je litos
docero onog bemvejca sa osicenim krovom,po povazdan sonjim uzcestu nizcestu poselu mislim dam je i
Osmanova Sarenka naucla napamet regstracju kolki je put samo krajnje propirjo.E onda dojde
kod Mirse u zadrugu pa satima vazi , te moj bemvejac more ovo , te moj bemvejac more one , niko me nije
pristigo odavle do Linza...a meni dojde da mu recem "Sustav dostu matereti ,odvader malo "
Jednoc je potrpo Feridu i josnjeke u bemvejca sa osicenim krovom i odreno na koncert,tamo srikto njekako
dase moja Ferida triput uslika sa Sinanom pa ona te slika metla na internet i bila cilo lito
glavna u selu , nisjoj mogo pera odbit....Sade se ona hudnjica nada dace on doci raznje iz Avstrije alnece on
znadem ja njega , kaju da mu je i did krao komusu po selu.Alnecu vise onjemu ,kog jebe.

Zaboravjo samda recem moja najglavna razonoda su filmovi ,imam puun stagalj kaseta.Skupljo ja
trimiseca puzove pa za ote pare kupjo od Memage sav vidjo klub kadje on zatvaroo.
A od svije filmova NAJvolim Titanik.Jase uzivim dasu glavne uloge ja i moja Ferida a onaj sto je scevo daje zeni
u mojoj glavi bude Glavonja iz Avstrije,jer jebo ti njega onima para.
I onda dojde ona scena kadse glavni glumac tojest ja tusim i otisnem od one fosne sto moja Ferida lezi na
njojzi.Tade pojacam zvucnjake do daske i vicem "Utusiii se ja Feridaaaaa" a suza suuzu goni.

Znadem ja da sve cure vole plaho pare pa tako i moja Ferida a ja njihke moj brete nejam , ritko kade
i iste dvi corape imam na nogama.Alja nju volimmm.
U filmovi uvik sirotnja pobidi alkad je zaprave ritko to bide...Al ja se joste nadam....
Oplakah :lol: :lol: :lol: :lol:
:thumbup:
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#1137 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Hodidid »

puharska wrote:Han brko dat receem ...nije ona sam sila u auto ,isla su njezna dva starja brata...i jos da znades
ona je skolana cura...nije ona zavrsla bilo kakvu skolu vec SPECIJALNU skolu...ha ha sta na oto velis..
isla 7 godna u mejtaf i naucla subhaneke napamet...efendija je plaho volio...Ja tebe volim kaj brata
al ako budes vridzo Feridu zahatoriti cu ti plaho...
Znam ti carsiju i uzduz i popriko. Oklen si? Iz Donje jal iz Gornje? Jamda si iz Donje tam dje Puharska zubori. :-D
Gori sam kasarna bijase al morebit da si i od gornjih. Jazuk kak god okrenes.Dok je vas i Skelara bice i carsije. :-D
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1138 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

Iz Donje ahbabu moj :-D
hajrazguli
Posts: 34
Joined: 20/05/2011 21:19

#1139 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by hajrazguli »

mina-sana wrote:ako su bile ove rijeci, ne zamjerite :-D ..ostarilo se, pa slabo registrujem :D

raspistoljiti
raspojasati
birvaktile
kundure
sine (uzrecica)
jole
zgromiti
:D zgromiti nisam cuo milion godina :thumbup:
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#1140 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Hodidid »

mina-sana wrote:zakartati

Caca te tvoj zakart'o :D
Jes vala :D . Sta sam puta cuo caca te tvoj zakarto pa dje si dosad. :D
hajrazguli
Posts: 34
Joined: 20/05/2011 21:19

#1141 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by hajrazguli »

zivim u zemlji dosta daleko od bosne
i tako ljetos sjedim u busu a ispred mene sjede dvije nase krajiskinje i valjda su mislile da ih niko nerazumije
rece ova jedna drugo , moj je isti taki cim unijde umene namah gotov :D :-) :D :shock:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#1142 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by pustopoljina »

preklani :skoljka: :D
User avatar
puharska
Posts: 177
Joined: 17/05/2011 19:26

#1143 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by puharska »

Svi recu da kobajagi pare nisu tolko bitne a ja jopet recem daje bolje plakat u avtu neg na baciklu....
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1144 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Ridjobrki »

Niko meni da objasni šta je to ta priklapača... A jesam i ja našo đe ću pitat. :roll:
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#1145 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by zelenashica »

Ridjobrki wrote:Niko meni da objasni šta je to ta priklapača... A jesam i ja našo đe ću pitat. :roll:
Ne znam na koju priklapaču misliš :D
Postojala je kašika priklapača,...drvena koja se preklapala,...i naravno malo khm termin priklapače......nešto u vezi vagine,fol ili ne neJmam pojma :roll:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1146 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by spreca »

Ridjobrki wrote:Niko meni da objasni šta je to ta priklapača... A jesam i ja našo đe ću pitat. :roll:
Mislis ...ono malo pritisnes a ono se otvori ko novcanik :lol: :lol: :lol:
User avatar
BOGUS
Posts: 118
Joined: 10/05/2008 13:04
Location: the baustela

#1147 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by BOGUS »

spreca wrote:
Ridjobrki wrote:Niko meni da objasni šta je to ta priklapača... A jesam i ja našo đe ću pitat. :roll:
Mislis ...ono malo pritisnes a ono se otvori ko novcanik :lol: :lol: :lol:
Hos da reknes ko shlajbuk?
User avatar
BOGUS
Posts: 118
Joined: 10/05/2008 13:04
Location: the baustela

#1148 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by BOGUS »

zelenashica wrote:
Ridjobrki wrote:Niko meni da objasni šta je to ta priklapača... A jesam i ja našo đe ću pitat. :roll:
Ne znam na koju priklapaču misliš :D
Postojala je kašika priklapača,...drvena koja se preklapala,...i naravno malo khm termin priklapače......nešto u vezi vagine,fol ili ne neJmam pojma :roll:
Fino bogami,sa kaske na mindzu :-)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1149 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by spreca »

BOGUS wrote:
spreca wrote:
Ridjobrki wrote:Niko meni da objasni šta je to ta priklapača... A jesam i ja našo đe ću pitat. :roll:
Mislis ...ono malo pritisnes a ono se otvori ko novcanik :lol: :lol: :lol:
Hos da reknes ko shlajbuk?
jes ,jes i to onaj konobarsli :lol: :lol: :lol: :lol:
Zoya
Posts: 23149
Joined: 09/06/2008 14:54

#1150 Re: neko bi ovde mogo biti bjen

Post by Zoya »

.
Last edited by Zoya on 27/01/2013 20:37, edited 1 time in total.
Post Reply