NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#1 NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by hamza_sa »

Nazalost ovo nije istina, izvinjavam se svima na dezinformaciji, samo me interesuje sta ste pomislili i osjetili kad ste procitali naslov?

Mene je jutros prijatelj nazvao i najozbiljnijim tonom mi ovo rekao, tako da sam mu na prvu povjerovao i vjerujte da mi je bilo pravo drago i bio sam sav usplahiren.

Svima koji se naljute, jos se jednom izvinjavam!
User avatar
Truba
Posts: 81197
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by Truba »

i šta da podnese

ne vidim soluciju

opet će dobiti izbore...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#3 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by mIRCerka »

hamza_sa wrote:Nazalost ovo nije istina, izvinjavam se svima na dezinformaciji, samo me interesuje sta ste pomislili i osjetili kad ste procitali naslov?

Mene je jutros prijatelj nazvao i najozbiljnijim tonom mi ovo rekao, tako da sam mu na prvu povjerovao i vjerujte da mi je bilo pravo drago i bio sam sav usplahiren.

Svima koji se naljute, jos se jednom izvinjavam!
Iskreno? pomislila sam...BAN...jer to sto si rekao je ravno onome BIH OVE GODINE IMA SUFICIT SREDSTAVA I TA CE SREDSTVA ULOZITI U OBNOVU POLJOPRIVREDE...znaci laz...i dezinformacija...

Ali...na trenutak je izgledalo lijepo procitati ovaj naslov
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#4 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by arzuhal »

Ja sam pomislio: Koji N. Branković? Zar ima još neki?
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#5 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by VjecitiStudent »

Procitah i u nevjerici kontam, ima li jos neki 1.april u godini, jer ovakvo nesto ne moze biti istinito, jer takve tipove samo kuka i motika moze otjerati sa stolice.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#6 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by HAVANA »

No sikirikii,to je nemoguće.Nisam ti ni povjerovao.
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#7 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by in33sa »

Sta sam pomislio? Mevludin je dobar prorok, rekao je da ce Brankovic u 2009. podnijeti ostavku.

Salu na stranu, ne vjerujem da ce on podnijeti ostavku u skorije vrijeme, a i kada je podnese, ode on na rukovodece mjesto nekog Telecoma ili nesto slicno, i tamo ce ojaditi radnike. Kao sto je ojadio radnike Zeljeznica, Energoinvesta, Federacije.

Za premijera dolazi isti ili jos veci lopov.

Nema promjena dok narod ne dodje pameti na izborima. Do tada, Brankovic ovako ili onako.
User avatar
grunt
Posts: 2067
Joined: 17/01/2008 23:41
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
Contact:

#8 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by grunt »

Ko im jeb. mater vise i brankovicu i tihicu i dodiku i svim ostalim supcima,nisu zasluzili da ih se spominje.

Maloprije cujem da je mlada djevojka Edna Ljutovic (15 godina) koja je bila vani na lijecenju nazalost preminula,tuzno........... :(
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by seln »

Sta se desi kad posaljes Brankovica u pustinju? Ispocetka nista, a onda zavlada nestasica pijeska.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#10 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by mIRCerka »

grunt wrote:K

Maloprije cujem da je mlada djevojka Edna Ljutovic (15 godina) koja je bila vani na lijecenju nazalost preminula,tuzno........... :(
:( :( :( :( :( :( :( :(
lolo_lolo
Posts: 1038
Joined: 18/03/2009 01:24

#11 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by lolo_lolo »

ja sam bio sav sretan,ali me sjeba tvoj tekst,a sranja
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#12 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by Chisum »

Nista mi nebi znacilo.

Imaju oni dovoljno Nedzada Brankovica za slijedecih 100 godina... Vidite da, posto NISTA drugo nisu sposobni da urade, umiju barem stancati nesposobne, polupismene i kriminalu vicne kadrove. Pred nosom su nam pokrali tolike milijarde, zasto ne bi i nastavili?!

A sto se tice naslova... ja bih vise volio cuti da je taj ker crk'o..... Ostavke takvih ljudskih otpada mi vise nista ne znace.
Last edited by Chisum on 17/04/2009 10:41, edited 3 times in total.
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#13 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by atko »

hamza_sa wrote:...samo me interesuje sta ste pomislili i osjetili kad ste procitali naslov?
Pomislio sam da je neko postavio temu da vidi sta cemo pomisliti ... jesam fakat
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#14 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by swirl »

Stvarno sam pomislila da ga je zaista vise postalo stid svog stida, i da je zaista dao ostavku. Fakat, kako ga vise nije Boga strah?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#15 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by seln »

swirl wrote:Fakat, kako ga vise nije Boga strah?
Zasto bi bilo, kad ima reisa uz sebe?
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#16 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by Zox »

atko wrote:
hamza_sa wrote:...samo me interesuje sta ste pomislili i osjetili kad ste procitali naslov?
Pomislio sam da je neko postavio temu da vidi sta cemo pomisliti ... jesam fakat
I ja.
User avatar
Socijalista
Posts: 2304
Joined: 19/01/2009 23:04
Location: U Daytonu...

#17 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by Socijalista »

Tužilaštvo KS-a podiglo optužnicu protiv Bičakčića i Brankovića

Sarajevo, 17.04.2009 - FTV
Kantonalno Tužilaštvo podiglo je jutros optužnicu protiv Edhema Bičakčića i Nedžada Brankovića i uputilo je na potvrđivanje Kantonalnom sudu u Sarajevu. Radi se o nelegalnoj kupovini stana za Premijera Brankovića o čemu je Federalna televizija u prethodnom periodu podrobno informirala javnost. Optužnica je upućena Kantonalnom sudu u Sarajevu na ruke Jasenku Ružiću koji je u telefonskom razgovoru FTV-u rekao da će se tokom naredne sedmice izjasniti o navodima optužnice.

U optužnici stoji da su po prethodnom dogovoru Edhem Bičakćić obavljajući dužnost premijera Vlade FBiH i Branković Nedžad obavljajući dužnost direktora Energoinvesta, kao odgovorne osobe u institucijama Federacije BiH iskoristili svoja ovlaštenja i pribavili protupravnu imovinsku korist. Naime, Branković je kao direktor Energoinvesta sebi dodijelio stan, kupila ga tadašnja Vlada Federacije BiH zajedno s Energoinvestom za oko 300.000 maraka budžetskog novca, a Branković ga na kraju otkupio certifikatiam za svega 920 maraka. Inače, bivša vlasnica Nada Pečar taj stan je također otkupila certifikatima.

Optužnicom se traži blokada imovine dok Sud ne donese presuda. Bit će pozvani i mnogi svjedoci, Hajra Balorada, vlasnica stana u kojem je Branković boravio prije spomenutog i za koji je takođe trošen nelegalno stečeni novac, zatim Azra Alkalaj–Gradinčić, koja je u ime Vlade Federacije BiH virmanskim nalozima isplaćivala novac, Jusuf Zahiragić i dugi.


http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp ... 7&id=23616
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#18 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by DobroJutroKolumbo »

Socijalista wrote:Tužilaštvo KS-a podiglo optužnicu protiv Bičakčića i Brankovića

Sarajevo, 17.04.2009 - FTV
Kantonalno Tužilaštvo podiglo je jutros optužnicu protiv Edhema Bičakčića i Nedžada Brankovića i uputilo je na potvrđivanje Kantonalnom sudu u Sarajevu. Radi se o nelegalnoj kupovini stana za Premijera Brankovića o čemu je Federalna televizija u prethodnom periodu podrobno informirala javnost. Optužnica je upućena Kantonalnom sudu u Sarajevu na ruke Jasenku Ružiću koji je u telefonskom razgovoru FTV-u rekao da će se tokom naredne sedmice izjasniti o navodima optužnice.

U optužnici stoji da su po prethodnom dogovoru Edhem Bičakćić obavljajući dužnost premijera Vlade FBiH i Branković Nedžad obavljajući dužnost direktora Energoinvesta, kao odgovorne osobe u institucijama Federacije BiH iskoristili svoja ovlaštenja i pribavili protupravnu imovinsku korist. Naime, Branković je kao direktor Energoinvesta sebi dodijelio stan, kupila ga tadašnja Vlada Federacije BiH zajedno s Energoinvestom za oko 300.000 maraka budžetskog novca, a Branković ga na kraju otkupio certifikatiam za svega 920 maraka. Inače, bivša vlasnica Nada Pečar taj stan je također otkupila certifikatima.

Optužnicom se traži blokada imovine dok Sud ne donese presuda. Bit će pozvani i mnogi svjedoci, Hajra Balorada, vlasnica stana u kojem je Branković boravio prije spomenutog i za koji je takođe trošen nelegalno stečeni novac, zatim Azra Alkalaj–Gradinčić, koja je u ime Vlade Federacije BiH virmanskim nalozima isplaćivala novac, Jusuf Zahiragić i dugi.


http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp ... 7&id=23616

Nasluti ga @hamza... :lol: :lol: :lol: :lol: :D :-)
User avatar
Socijalista
Posts: 2304
Joined: 19/01/2009 23:04
Location: U Daytonu...

#19 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by Socijalista »

DobroJutroKolumbo wrote:
Socijalista wrote:Tužilaštvo KS-a podiglo optužnicu protiv Bičakčića i Brankovića

Sarajevo, 17.04.2009 - FTV
Kantonalno Tužilaštvo podiglo je jutros optužnicu protiv Edhema Bičakčića i Nedžada Brankovića i uputilo je na potvrđivanje Kantonalnom sudu u Sarajevu. Radi se o nelegalnoj kupovini stana za Premijera Brankovića o čemu je Federalna televizija u prethodnom periodu podrobno informirala javnost. Optužnica je upućena Kantonalnom sudu u Sarajevu na ruke Jasenku Ružiću koji je u telefonskom razgovoru FTV-u rekao da će se tokom naredne sedmice izjasniti o navodima optužnice.

U optužnici stoji da su po prethodnom dogovoru Edhem Bičakćić obavljajući dužnost premijera Vlade FBiH i Branković Nedžad obavljajući dužnost direktora Energoinvesta, kao odgovorne osobe u institucijama Federacije BiH iskoristili svoja ovlaštenja i pribavili protupravnu imovinsku korist. Naime, Branković je kao direktor Energoinvesta sebi dodijelio stan, kupila ga tadašnja Vlada Federacije BiH zajedno s Energoinvestom za oko 300.000 maraka budžetskog novca, a Branković ga na kraju otkupio certifikatiam za svega 920 maraka. Inače, bivša vlasnica Nada Pečar taj stan je također otkupila certifikatima.

Optužnicom se traži blokada imovine dok Sud ne donese presuda. Bit će pozvani i mnogi svjedoci, Hajra Balorada, vlasnica stana u kojem je Branković boravio prije spomenutog i za koji je takođe trošen nelegalno stečeni novac, zatim Azra Alkalaj–Gradinčić, koja je u ime Vlade Federacije BiH virmanskim nalozima isplaćivala novac, Jusuf Zahiragić i dugi.


http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp ... 7&id=23616

Nasluti ga @hamza... :lol: :lol: :lol: :lol: :D :-)
ali ostavka??? Ma daaaaaaaaaj...pa ljudi sad ako ne da ostavku onda stvarno neznam, pravo za one koji su ljepili one Jumbo plakate po Sarajevu!!!!!!!
0.7.1.
Posts: 198
Joined: 08/02/2007 20:45

#20 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by 0.7.1. »

život dam, al' ostavku... nikad!
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#21 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by karanana »

Iskreno....kad sam procitao naslov ja sam se malo razocarao jer bi se na taj nacin lopina izvukla. on da je pametan i podnio bi ostavku jer ja vidim belaj za nekoliko mjeseci i totalni kolaps sistema, bolje mu je da bjezi iz govana dok nisu do disajnih puteva dosli.
User avatar
sarajevac071
Posts: 192
Joined: 25/02/2008 20:52
Location: kome BA da se mi prilagođavamo ...

#22 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by sarajevac071 »

jao radosti dječije ...
User avatar
Truba
Posts: 81197
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#23 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by Truba »

ljudi

kriminal je kao i kredit

samo veći kriminal spašava od manjeg



osim ako pošteno radiš onda ti ne bi prigovarali za kriminal :cry:
za_sada_bez_dobrog_nicka
Posts: 1138
Joined: 28/09/2007 23:31
Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو

#24 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

Osjecam se isto kao kad u ratu dodje struja pa za pet minuta nestane, ni ne obradovah se kako treba...
bengin02
Posts: 32
Joined: 13/04/2009 10:10

#25 Re: NEDZAD BRANKOVIC PODNIO OSTAVKU!!!

Post by bengin02 »

grunt wrote:Ko im jeb. mater vise i brankovicu i tihicu i dodiku i svim ostalim supcima,nisu zasluzili da ih se spominje.

Maloprije cujem da je mlada djevojka Edna Ljutovic (15 godina) koja je bila vani na lijecenju nazalost preminula,tuzno........... :(
Pa zar je pored ovakve i slicnih vijesti ona suga od Brankovica i njemu slicnih vise uopste vazna? Sta je vaznije od cinjenice da zivimo u zemlji gdje dok penzioneri u 5 ujutro dok jos niko nije na nogama traze hranu po kontejnerima? Sta je vaznije od cinjenice da zivimo u zemlji gdje pored i sljepcu vidljivih dokaza o lopovlucima i kradjama svemirskih proporcija tuzilastvo ne radi svoj posao? Sta je vaznije od cinjenice da imamo Dzaferovicevu i Brankovicevu banku gdje je prosijek placa 3.000 a privreda koju ta ista banka treba da subvenciraju propada i desetine hiljada ljudi ostaju bez posla? Sta je vaznije od cinjenice da nam djeca umiru usljed u nekim slucajevima i banalnih bolesti samo zato sto im roditelji ne mogu priustiti odgovarajucu ljekarsku pomoc dok ista ta jbna drzava, za razliku od svih ostalih normalnih drzava, nema fondove iz kojih bi se intervenisalo u ovakvim slucajevima? Sta je vaznije........... MA JEBES VISE I BRANKOVICE, I THICE, I BAHTICE, I DODIKE, I LAGUMDJIJE..... DJECA NAM UMIRU BOLAN!!!! HEEEEJ!!!! DJECA!!!
Post Reply