NEDA!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#1 NEDA!

Post by edu »

Neki dan u pasazu, na popodnevnoj kavi
Naletjeh na Nedu, ljubav skolskih dana
Zarila i palila on je tada
Dosta se promijenila nakon tolikih godina

Prica mi da rinta u nekoj lijevoj firmi
Da pomalo posustaje, nasmrt se dosaduje
I da je jos uvijek sama, i ako nemam nista protiv
Da svratimo na pice do njenog stana

Neda, nije vise tako ohola
Neda, mnogo lakse sada kaze da

Gledam je dok se svlaci, kako to sada strucno radi
I pitam je da l' se sjeca onih dana
Kako nas je redom odbijala tada
One se smije is kaze ma hajde mali pusti, bila sam mlada



Nekada davno..prije 6-7 godina su mi govorili da se zene u zivotu ponasaju kao u ovoj pjesmi...

Bio sam srednjoskolac..1.-2. razred..i vecina djevojaka iz razreda je uvijek pizdilo za starijim (od 5 i vise godina)..po mogucnosti opasnim d(j)eckima..dobro se sjecam..u tim godinama sam mislio da nikad necu moci imati "takvu" djevojku..tada su mi cetvorica prijatelja (poznanika) koji su vec tada bili pri kraju 3. decenije svog zivota rekli da poslusam ovu pjesmu i da se u zivotu stvari odvijaju tako..naravno, nisam vjerovao..ipak, bili su u pravu..dosla je ekskurzija.."masakr" se desio..zavrsila se skola..zavrsva se i fakultet i kad se okrenem vidim da su bili debelo u pravu..pogledam gdje su sad sve te "trebe"..nigdje..sretnes ih na ulici..i zalis ih...

danas sam ja taj koji savjetuje mladje od mene (iako sam i ja jos "pozelen"...)..i naravno preporucujem im slusanje Nede...
Duh sa sjekirom
Posts: 392
Joined: 10/03/2005 20:50
Location: Sarajevo
Contact:

#2

Post by Duh sa sjekirom »

Drugim rjecima hoces da kazes da si postao selektivan otkako si omastio brk :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#3

Post by Zadig »

dosta ih i zavrsi ovako



Image

:D

nego, salu na stranu.
Mislim da to zavisi od sredine do sredine.
U nekim srednjim skolama koja sam posjecivao (van balkana bogu fala) se sa tim nisam susretao uopste. Bilo je normalno da treba iz 12 razreda (4 srednje) fura sa tipom iz 11 ili iz njenog godista.
nema nikakve veze. Normalno, uvijek ima onih koje ce se loziti na starije, ali
taj procenat je manji ili je manje vidljiv.
Po ovim skolama kojima sam ja iso, bilo je dosta parava unutar skole zaista.
I 99% zena tj curica bas kloni "opasnih" tipova i s pravom ih nazivaju kretenima. To je kod nas neki cudan fenomen (mada ima toga i kod Crnaca i Latino kulture u Americi).
Mozda je problem u muskarcima nasim? Sto malo kasnije sazrijevaju u cemu im "pomaze" "raja".

Sta kazu zene na to?
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#4

Post by Stari »

Eh eh eh ....sacekaj malo....kad budes jos malo stariji....nece ti vise ta pjesma tako cesto padati na pamet....nego ona od Dj.Balasevica


....Stize jesen pozna
putuje moje drustvo i ja cekam na red
ne bi mi ova starost bila tako grozna
Da cujem petla
.........................barem mjesecno jedared

Hajd zivjeli.
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#5

Post by edu »

selektivan svakao jesam..no ni u tom ne pretjerujem..nisam bas gadljiv... :D

cudno mi je samo kako te "trebe" padnu na niske grane..znam da svako ima svojih 5 minuta..ali njihovih 5 mi nekako brzo prodje...
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#6

Post by edu »

Stari wrote:Eh eh eh ....sacekaj malo....kad budes jos malo stariji....nece ti vise ta pjesma tako cesto padati na pamet....nego ona od Dj.Balasevica


....Stize jesen pozna
putuje moje drustvo i ja cekam na red
ne bi mi ova starost bila tako grozna
Da cujem petla
.........................barem mjesecno jedared

Hajd zivjeli.
nisi se valjda upisao u mjesecare...
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#7

Post by edu »

Zadig wrote:dosta ih i zavrsi ovako



Image

:D

nego, salu na stranu.
Mislim da to zavisi od sredine do sredine.
U nekim srednjim skolama koja sam posjecivao (van balkana bogu fala) se sa tim nisam susretao uopste. Bilo je normalno da treba iz 12 razreda (4 srednje) fura sa tipom iz 11 ili iz njenog godista.
nema nikakve veze. Normalno, uvijek ima onih koje ce se loziti na starije, ali
taj procenat je manji ili je manje vidljiv.
Po ovim skolama kojima sam ja iso, bilo je dosta parava unutar skole zaista.
I 99% zena tj curica bas kloni "opasnih" tipova i s pravom ih nazivaju kretenima. To je kod nas neki cudan fenomen (mada ima toga i kod Crnaca i Latino kulture u Americi).
Mozda je problem u muskarcima nasim? Sto malo kasnije sazrijevaju u cemu im "pomaze" "raja".

Sta kazu zene na to?
ma kod nas je to postalo pravilo..da ona u to vrijeme hoda sa starijim..po mogucnosti motordzijom..imam druga koji je sa mnom isao u razred..i koji je veoma jeben lik..u vrijeme srednjoskolskih dana je pizdio za jednom trebicom..ali se ova lozila ne neke koji su dolazili sa motorima i sl. i sta se desava..zavrsimo skolu i on pocne raditi sa svacim..dolazi do para..i do motora..auta..i ona odjednom pizdi za njim???..vjerovatno tu ima toga sto se one malo brze razvijaju od nas..jebes ga..ne znam ni sam...
Duh sa sjekirom
Posts: 392
Joined: 10/03/2005 20:50
Location: Sarajevo
Contact:

#8

Post by Duh sa sjekirom »

edu wrote:selektivan svakao jesam..no ni u tom ne pretjerujem..nisam bas gadljiv... :D
Mudro zboris sine, slatkohranost je vrlina velikih! :P
:)
Posts: 318
Joined: 05/07/2004 00:24

#9

Post by :) »

meni cim je porasla brada posto sam jebac 8-)
:)
Posts: 318
Joined: 05/07/2004 00:24

#10

Post by :) »

brkovi su takodjer jako bitni, pubertetski ne dolaze u obzir!

za pravog ultra super zavodnika kod nas moras biti pravi medjed! :D

misteriiii....... :roll:
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#11

Post by flora.sa »

edu wrote:selektivan svakao jesam..no ni u tom ne pretjerujem..nisam bas gadljiv... :D

cudno mi je samo kako te "trebe" padnu na niske grane..znam da svako ima svojih 5 minuta..ali njihovih 5 mi nekako brzo prodje...
te "trebe" koje su se u srednjoj furale na starije, danas se furaju na nabildane tipove koje vozaju mercedese, imau szr, ili kakav d.o.o, i u principu se ništa posebno nije promijenilo!

ali sve nije crno-bijelo, istina je opet negdje u sredini.
nisu se baš sve ložile na starije frajere!
:D
mene sad "fata" ta tinejdžerska kriza!

:lol: :lol:

mala šala
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#12

Post by edu »

flora.sa wrote:
edu wrote:selektivan svakao jesam..no ni u tom ne pretjerujem..nisam bas gadljiv... :D

cudno mi je samo kako te "trebe" padnu na niske grane..znam da svako ima svojih 5 minuta..ali njihovih 5 mi nekako brzo prodje...
te "trebe" koje su se u srednjoj furale na starije, danas se furaju na nabildane tipove koje vozaju mercedese, imau szr, ili kakav d.o.o, i u principu se ništa posebno nije promijenilo!

ali sve nije crno-bijelo, istina je opet negdje u sredini.
nisu se baš sve ložile na starije frajere!
:D
mene sad "fata" ta tinejdžerska kriza!

:lol: :lol:

mala šala
hoces da kazes da jos nisi docekala svojih 5 minuta?!

:D
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#13

Post by flora.sa »

edu wrote:
flora.sa wrote:
edu wrote:selektivan svakao jesam..no ni u tom ne pretjerujem..nisam bas gadljiv... :D

cudno mi je samo kako te "trebe" padnu na niske grane..znam da svako ima svojih 5 minuta..ali njihovih 5 mi nekako brzo prodje...
te "trebe" koje su se u srednjoj furale na starije, danas se furaju na nabildane tipove koje vozaju mercedese, imau szr, ili kakav d.o.o, i u principu se ništa posebno nije promijenilo!

ali sve nije crno-bijelo, istina je opet negdje u sredini.
nisu se baš sve ložile na starije frajere!
:D
mene sad "fata" ta tinejdžerska kriza!


:
hoces da kazes da jos nisi docekala svojih 5 minuta?!

:D
ne hoću da kažem da je istina u sredini!
pročitaj ponovo!
izgleda da je tvoj problem edu, bio što si se ti ustvario i ložio samo na "trebice" koje su se opet ložile samo na starije frajere, i tako u nedogled.
i to je problem.
ponekad je dobro pogledati i na drugu stranu!
jer bilo je i cura koje se NISU ložile na starije, a možda je upravo neka žudila za izlaskom sa tobom!
who knows?
nećeš nikad saznati, jer si ti gledao samo u jednom pravcu!
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#14

Post by Zadig »

edu wrote:selektivan svakao jesam..no ni u tom ne pretjerujem..nisam bas gadljiv... :D

cudno mi je samo kako te "trebe" padnu na niske grane..znam da svako ima svojih 5 minuta..ali njihovih 5 mi nekako brzo prodje...
Opet to zavisi od drustva. Kod nas u BIH je vrlo "lako" pasti na niske grane, jer drustvo bas i ne pruze neke velike prilike. A mnogo tih ljepotica krene pogresnim putem
:(
aris_angelis
Posts: 159
Joined: 15/02/2005 19:20
Location: chicago

#15

Post by aris_angelis »

Zadig wrote:
edu wrote:selektivan svakao jesam..no ni u tom ne pretjerujem..nisam bas gadljiv... :D

cudno mi je samo kako te "trebe" padnu na niske grane..znam da svako ima svojih 5 minuta..ali njihovih 5 mi nekako brzo prodje...
Opet to zavisi od drustva. Kod nas u BIH je vrlo "lako" pasti na niske grane, jer drustvo bas i ne pruze neke velike prilike. A mnogo tih ljepotica krene pogresnim putem
:(
Kraljice trotoara mislis :D
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#16

Post by xygirl »

istina uvijek ta neka "treba" zavrsi kao Neda... ali nije to samo kod nas i u americkim filmovima je isto :D:D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#17

Post by edu »

flora.sa wrote:
edu wrote:
flora.sa wrote: te "trebe" koje su se u srednjoj furale na starije, danas se furaju na nabildane tipove koje vozaju mercedese, imau szr, ili kakav d.o.o, i u principu se ništa posebno nije promijenilo!

ali sve nije crno-bijelo, istina je opet negdje u sredini.
nisu se baš sve ložile na starije frajere!
:D
mene sad "fata" ta tinejdžerska kriza!


:
hoces da kazes da jos nisi docekala svojih 5 minuta?!

:D
ne hoću da kažem da je istina u sredini!
pročitaj ponovo!
izgleda da je tvoj problem edu, bio što si se ti ustvario i ložio samo na "trebice" koje su se opet ložile samo na starije frajere, i tako u nedogled.
i to je problem.
ponekad je dobro pogledati i na drugu stranu!
jer bilo je i cura koje se NISU ložile na starije, a možda je upravo neka žudila za izlaskom sa tobom!
who knows?
nećeš nikad saznati, jer si ti gledao samo u jednom pravcu!
ja sam gledao samo u pravcu knjige..streber :D :D :D

djevojke dijelim na one sa kojima bih imao vezu i na one sa kojima bih se semio..odnosno one koje bih zdrm'o..prve moraju fino izgledati i moraju biti pametne..ove druge ne moraju biti pametne..naprotiv... :D :D ...treca grupa su one koje me fizicki ne privlace i to mi mogu biti drugarice... :D

na te trebice sam se lozio da ih zdrmam sto u to vrijeme (1-2-3 srednje)nisam imao priliku..no poslije (ah ta divna ekskurzija.. :D :D )...

cura koje se nisu lozile na starije je, vjerovatno, bilo, no nisu mi se fizicki svidjale a nisu bile ni neke pametnice tako da u tom pravcu nisam gledao..neka zudila za izlaskom sa mnom??? vjerovatno da..ali kao sto ti rece who knows...
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#18

Post by novalic »

edu wrote:
Stari wrote:Eh eh eh ....sacekaj malo....kad budes jos malo stariji....nece ti vise ta pjesma tako cesto padati na pamet....nego ona od Dj.Balasevica


....Stize jesen pozna
putuje moje drustvo i ja cekam na red
ne bi mi ova starost bila tako grozna
Da cujem petla
.........................barem mjesecno jedared

Hajd zivjeli.
nisi se valjda upisao u mjesecare...

stari...
lopino 8-)
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#19

Post by Stari »

Novo novo...jel ti to opet cekas da ti postar zvoni dva put....ili ti to bojkotujes privatnu postu? ...a time i postare :D
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#20

Post by novalic »

stari moj.. ovaj mi klinac of foruma 8-) vise ne objavljuje kada imam pp.. pa i ne znam.. evo sam sada isla maxuz na pp da vidim sta ima novoga, pa mi je drago da ce biti nesto od toga sljuncanog 8-) puta a da je ostalo malo i za plaze :shock:


nego, koja je akcija sada na redu :shock:
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#21

Post by novalic »

glede onoga gornjega texta, ja bih ti nesto rekla.. pa necu.. pa 'ocu...

ako ti je mjesecar, sijeci ga, jer ako je spalo na to, ne treba ti ni to :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#22

Post by Stari »

Nova:
nego, koja je akcija sada na redu ?
Ona....opisana na temi Alef 2. ==> umijece zivljenja.
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#23

Post by edu »

ne zachatavajte mi temu... :D

stari..sta ima...
Image

:D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#24

Post by Stari »

Pa dobro majka mi stara edu...ako sam citirao Balasevica..ne znaci odmah da sam vampir pa mi treba slika punog mjeseca.


@novalic
A sto se tice mjesecarenja. Vec sam se ranije pozivao na tu poslovicu al evo je jos jednom.
Stari britanci uobicavaju reci:

Monthly twice
wow...that's nice.


Pa kad ga oni ne sijeku sebi..... :-? :-) sto bih im ga ja onda sjeko :? :?

a sad dosta o mom mjesecarenju i nazad na temu.
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#25

Post by edu »

Stari,

Balas kaze.."uvijek im srce kuca za nekim grubijanom koji dobro..."

Vidis..sve su zene Nede! :D
Post Reply