Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
luckylaka
Posts: 22311
Joined: 15/01/2010 06:28

#51 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by luckylaka »

Joj boze moj hoce li se ikad procitati nesto pozitivno.Meni jedan od najdrazi forumasa.Pocivaj u miru ili vjecni ti rahmet .
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45204
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#52 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by Chmoljo »

:( :( :( :(

manijak je bio stroga pozitiva. dobri duh foruma kroz većinu njegovog postojanja.

baš mi je žao kada sam ovo vidio...

rahmet mu duši dobroj, a porodici sabur...
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#53 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by Logovan »

Joj Bože, 58 godina...
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#54 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by Guadalajara »

Rahmet mu duši i lahka zemlja bosanska :(
last mohicans
Posts: 11685
Joined: 09/08/2012 23:19

#55 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by last mohicans »

Baš me potrese,jedan od drugacijih iz protivničkog tabora,uvijek spreman na dobru zajebanciju. Rahmet ti duši, manijače. :(
DahZmaja
Posts: 158
Joined: 09/02/2021 12:49

#56 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by DahZmaja »

Par anegdota sa Manijak1.

Moj Manijak1 ima tri male zastavice FKŽ zakačene na zid u kancelariji.Čuvao ih je kao oči u glavi.
Čak mislim da su raritet. Jedna je iz 70-ih jedna iz 80-ih a jedna odmah poslije rata.
To su one što se kače na retrovizor.
Jedan dan neko ih klepi.
Firmu je naopako prevrnuo da ih nađe, bio je sluđen.Naravno prva sumnja je pala na nas Pitare :D :izet: :P :wink: :skoljka: :evil: :thumbup:
Vraćene su zastavice....poslije smo ga zajebavali za to jer ih je ukrao jedan od šupaka koji navijaju za željezničar :D izdadoše te tvoji :D

Priznao mi je ,prije odlaska na operaciju, da je virio na prozoru kroz storu kako mu pjevamo naše FKS pjesme vraćajući se sa proslave titule.
Kaže nisam imao snage da se pojavim od muke :D
Zvali smo ga da izađe na piće....šampionsko :D
A dugo vremena nam je šupljirao da je bio negdje van grada :D

Manijak1 stanuje blizu Hrama fudbala , Koševa, i kada smo igrali jednu ligašku utkamicu auta su bila parkirana ispred zgrade, naravno u zabrani jebga utakmica je.
Manijak1 je nazvao PU Centar da se žali, više zbog toga jer su Pitarska auta nego što mu ta ista auta smetaju :D ali ga murija otkačila uz poruku da danas igra Saraj'vo i da mu oni nisu krivi što navija za željezničar koji nije ništa osvojio godinama :D
Malo je reći da je bio ljut na muriju :lol:

Zbog ovoga volim naše derbije......

Your message contains too many smilies. The maximum number of smilies allowed is 20. :(
User avatar
East_side
Posts: 4041
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#57 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by East_side »

Tuga baš, šta reći... da mi je neko govorio da će mi ovako teško pasti smrt nekoga koga i ne poznajem, ne bih mu vjerovao. Fakat.

Na podforumu "bez cenzure" sam upoznao i drugu stranu njega kao forumaša. Iako strastveni Željovac, manijak (kako i sam nick kaže), @manijak1 nije bio samo to, u smislu ono, zadrti navijač i ništa više. Bio je prava raja, veliki zajebant i lako se uklapao u razne priče, zezancije. Često citiran, sveprisutan... bio je sve, samo ne neprimjetan forumaš. Oni njegovi silni linkovi koje je simpatično znao upakovati prikrivši naslove, gomila smajlija...

Čovjek je tu na forumu, maltene od početka njegovog postojanja, od 2003. Punih 18 godina. Dao je ogroman doprinos istom i bio je vjeran Sa-x/klix forumaš.

Upravo zbog toga, (iako nije moje da predlažem), ne bih imao ništa protiv da se npr. tema "Premijer liga BiH" preimenuje u "Premijer liga BiH - manijak1 :oops: :mrgreen: :( ", ili nešto slično tome.

Da se izabere bilo koji način da se oda trajna počast ovom vjernom forumašu, tj. da imamo neki svakodnevni podsjetnik na njega u fudbalskom PDF-u gdje je proveo najviše vremena. Eto, to je prijedlog.

A njegov odlazak nam svima može biti lekcija u smislu da, i kada su najžučnije rasprave u toku (što je u ovom PDF-u česta pojava), ipak pažljivije biramo riječi kojima se obraćamo jedni drugima. Mislim na upotrebu uvredljivih epiteta na ličnoj osnovi i sl. Jer vidite, nikada ne znamo ko će "osvanuti" na forumu a ko neće. Mi se većinom, ipak, ne poznajemo. Pa tako ne znamo ni koliko ko ima godina, je li bolestan i td. Govorim ovo prvo sebi pa tek onda ostalima.

Samire, brate sa suprotne strane, neka ti je vječni rahmet i lahka zemlja a tvojoj porodici sabur.
Last edited by East_side on 10/02/2021 02:20, edited 1 time in total.
svi u napad
Posts: 1866
Joined: 14/10/2012 14:40

#58 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by svi u napad »

Rahmet mu dusi i lahka mu nasa bosanska zemljica. Iako ga nisam poznavao kao da mi je umro neki rod. Jedan od divnih ljudi koji je imao divnu dozu humora i jedan od rijetkih strumfova koji se nije sakrivao nego stoicki podnosio nase pitarske zajebancije. Velika steta zaista. R.I.P.
splinter
Posts: 7348
Joined: 08/10/2011 12:28

#59 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by splinter »

East_side wrote: 10/02/2021 01:42 Tuga baš, šta reći... da mi je neko govorio da će mi ovako teško pasti smrt nekoga koga i ne poznajem, ne bih mu vjerovao. Fakat.

Na podforumu "bez cenzure" sam upoznao i drugu stranu njega kao forumaša. Iako strastveni Željovac, manijak (kako i sam nick kaže), @manijak1 nije bio samo to, u smislu ono, zadrti navijač i ništa više. Bio je prava raja, veliki zajebant i lako se uklapao u razne priče, zezancije. Često citiran, sveprisutan... bio je sve, samo ne neprimjetan forumaš. Oni njegovi silni linkovi koje je simpatično znao upakovati prikrivši naslove, gomila smajlija...

Čovjek je tu na forumu, maltene od početka njegovog postojanja, od 2003. Punih 18 godina. Dao je ogroman doprinos istom i bio je vjeran Sa-x/klix forumaš.

Upravo zbog toga, (iako nije moje da predlažem), ne bih imao ništa protiv da se npr. tema "Premijer liga BiH" preimenuje u "Premijer liga BiH - manijak1 :oops: :mrgreen: :( ", ili nešto slično tome.

Da se izabere bilo koji način da se oda trajna počast ovom vjernom forumašu, tj. da imamo neki svakodnevni podsjetnik na njega u fudbalskom PDF-u gdje je proveo najviše vremena. Eto, to je prijedlog.

A njegov odlazak nam svima može biti lekcija u smislu da, i kada su najžučnije rasprave u toku (što je u ovom PDF-u česta pojava), ipak pažljivije biramo riječi kojima se obraćamo jedni drugima. Mislim na upotrebu uvredljivih epiteta na ličnoj osnovi i sl. Jer vidite, nikada ne znamo ko će "osvanuti" na forumu a ko neće. Mi se većinom, ipak, ne poznajemo. Pa tako ne znamo ni koliko ko ima godina, je li bolestan i td. Govorim ovo prvo sebi pa tek onda ostalima.

Samire, brate sa suprotne strane, neka ti je vječni rahmet i lahka zemlja a tvojoj porodici sabur.
Odličan post. Zapravo najbolji koji sam u zadnjih nekoliko godina pročitao zasigurno. Pisan iz duše, iskren.
Nema se šta ni dodati ni oduzeti.
Prijedlog podržavam 100%
Cijenimo svaki dan naših života pa makar to bilo i bockanje ovdje na forumu i uživajmo u tome jer kao što kažeš: nikada ne znamo ko će "osvanuti" na forumu a ko neće.
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#60 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by bug »

sa-x ne bi bio sa-x, forum ne bi bio forum, ja ne bih bila bug da nije bilo @manijak1. obiljezio je prvih 10 godina onoga sto je danas klix. mislila sam da se ovakvim ljudskim gromadama nista ne moze desiti, ali bolest ocito nema selekcije. worldwideweb vise nikad nece biti isti, volimo te manijace i umjesto broken hearth ide tvoj najomiljeniji smajli Image
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40321
Joined: 29/06/2011 23:39

#61 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by dječak sa šibicama »

Mislim da sam covjeka znao iz vidjenja, komsije ocito, laka mu zemlja sta reci.
ibizza
Posts: 4552
Joined: 05/06/2008 00:46

#62 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by ibizza »

East_side wrote: 10/02/2021 01:42 Tuga baš, šta reći... da mi je neko govorio da će mi ovako teško pasti smrt nekoga koga i ne poznajem, ne bih mu vjerovao. Fakat.

Na podforumu "bez cenzure" sam upoznao i drugu stranu njega kao forumaša. Iako strastveni Željovac, manijak (kako i sam nick kaže), @manijak1 nije bio samo to, u smislu ono, zadrti navijač i ništa više. Bio je prava raja, veliki zajebant i lako se uklapao u razne priče, zezancije. Često citiran, sveprisutan... bio je sve, samo ne neprimjetan forumaš. Oni njegovi silni linkovi koje je simpatično znao upakovati prikrivši naslove, gomila smajlija...

Čovjek je tu na forumu, maltene od početka njegovog postojanja, od 2003. Punih 18 godina. Dao je ogroman doprinos istom i bio je vjeran Sa-x/klix forumaš.

Upravo zbog toga, (iako nije moje da predlažem), ne bih imao ništa protiv da se npr. tema "Premijer liga BiH" preimenuje u "Premijer liga BiH - manijak1 :oops: :mrgreen: :( ", ili nešto slično tome.

Da se izabere bilo koji način da se oda trajna počast ovom vjernom forumašu, tj. da imamo neki svakodnevni podsjetnik na njega u fudbalskom PDF-u gdje je proveo najviše vremena. Eto, to je prijedlog.

A njegov odlazak nam svima može biti lekcija u smislu da, i kada su najžučnije rasprave u toku (što je u ovom PDF-u česta pojava), ipak pažljivije biramo riječi kojima se obraćamo jedni drugima. Mislim na upotrebu uvredljivih epiteta na ličnoj osnovi i sl. Jer vidite, nikada ne znamo ko će "osvanuti" na forumu a ko neće. Mi se većinom, ipak, ne poznajemo. Pa tako ne znamo ni koliko ko ima godina, je li bolestan i td. Govorim ovo prvo sebi pa tek onda ostalima.

Samire, brate sa suprotne strane, neka ti je vječni rahmet i lahka zemlja a tvojoj porodici sabur.
:thumbup:

RIP legendo! :(
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#63 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by pizarro »

rahmet mu dusi.
Zoya
Posts: 23149
Joined: 09/06/2008 14:54

#64 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by Zoya »

East_side wrote: 10/02/2021 01:42 Tuga baš, šta reći... da mi je neko govorio da će mi ovako teško pasti smrt nekoga koga i ne poznajem, ne bih mu vjerovao. Fakat.

Na podforumu "bez cenzure" sam upoznao i drugu stranu njega kao forumaša. Iako strastveni Željovac, manijak (kako i sam nick kaže), @manijak1 nije bio samo to, u smislu ono, zadrti navijač i ništa više. Bio je prava raja, veliki zajebant i lako se uklapao u razne priče, zezancije. Često citiran, sveprisutan... bio je sve, samo ne neprimjetan forumaš. Oni njegovi silni linkovi koje je simpatično znao upakovati prikrivši naslove, gomila smajlija...

Čovjek je tu na forumu, maltene od početka njegovog postojanja, od 2003. Punih 18 godina. Dao je ogroman doprinos istom i bio je vjeran Sa-x/klix forumaš.

Upravo zbog toga, (iako nije moje da predlažem), ne bih imao ništa protiv da se npr. tema "Premijer liga BiH" preimenuje u "Premijer liga BiH - manijak1 :oops: :mrgreen: :( ", ili nešto slično tome.

Da se izabere bilo koji način da se oda trajna počast ovom vjernom forumašu, tj. da imamo neki svakodnevni podsjetnik na njega u fudbalskom PDF-u gdje je proveo najviše vremena. Eto, to je prijedlog.

A njegov odlazak nam svima može biti lekcija u smislu da, i kada su najžučnije rasprave u toku (što je u ovom PDF-u česta pojava), ipak pažljivije biramo riječi kojima se obraćamo jedni drugima. Mislim na upotrebu uvredljivih epiteta na ličnoj osnovi i sl. Jer vidite, nikada ne znamo ko će "osvanuti" na forumu a ko neće. Mi se većinom, ipak, ne poznajemo. Pa tako ne znamo ni koliko ko ima godina, je li bolestan i td. Govorim ovo prvo sebi pa tek onda ostalima.

Samire, brate sa suprotne strane, neka ti je vječni rahmet i lahka zemlja a tvojoj porodici sabur.
Jako lijepo sročeno 👍 Žao mi je momka. Jednom se zakačih sa njim i sada mi krivo. Bez obzira što ljude ne poznajemo, definitivno moramo biti dobri i birati riječi. Nikad ne znamo kakve bitke neko u privatnom životu vodi.

Be kind. Always.

Rahmet mu duši 🌺
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#65 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by Blixen »

rahmet mu dusi :(
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#66 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by Mali_Vuk »

Tužna vijest. Rahmet ti duši i neka ti je laka zemlja bosanska.
User avatar
video
Posts: 6769
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#67 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by video »

Rahmet ti dusi @manijak1 :(

Hebem ti zivot, citali se na forumu potpisani virtualnim imenima a u stvarnom zivotu, nekad kad je trebalo stati na crtu i boriti se, bili zajedno :shock:

Moj PeTejac, Gardisto, rahmet ti dusi!!!!!!!!
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#68 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by Truba »

Jel ko bio na sprovodu
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#69 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by Hemel »

Oooj zivot ti jebem :(

Sada ovo procita. Nisam propustao da procitam njegove postove. Nekada davno je bilo i druzenja i slika pa ih jos u arhivi imam.
Pozitiva lik. Jos dok je radio chat, samo cekas da on uleti sa svojim doskocicama.
Jos jedan dobar forumas nas je napustio.

Rahmet ti dusi, pocivaj u miru dobri covjece.
Porodici sabur u ovom teskom vremenu.

:( :( :( :(
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#70 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by Charuga »

Black swan wrote: 20/02/2021 22:50 Jel ko bio na sprovodu
Da
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#71 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by Truba »

Kolko je bilo ljudi
Hoce li armija spomenik praviti ili obitelj
Jel bilo govora
Pricaj
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#72 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by 90minut »

Prvo za Srebrenicu provociraš sad si došao ovdje?
suspect_zero
Posts: 25655
Joined: 11/10/2008 21:45

#73 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by suspect_zero »

bug wrote: 10/02/2021 11:03 sa-x ne bi bio sa-x, forum ne bi bio forum, ja ne bih bila bug da nije bilo @manijak1. obiljezio je prvih 10 godina onoga sto je danas klix. mislila sam da se ovakvim ljudskim gromadama nista ne moze desiti, ali bolest ocito nema selekcije. worldwideweb vise nikad nece biti isti, volimo te manijace i umjesto broken hearth ide tvoj najomiljeniji smajli Image
Čitam sad bona i ne vjerujem....što kažeš gromada od čovjeka, ljudina....."valja nama svima preko rijeke"
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#74 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by Hemel »

Black swan wrote: 21/02/2021 00:05 Kolko je bilo ljudi
Hoce li armija spomenik praviti ili obitelj
Jel bilo govora
Pricaj
i ti si ga licno poznavao.
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#75 Re: Nebom lupa, nebom stupa moja generacija...Manijak1

Post by RIZVA »

:sad:
Post Reply