Ne zeli da me ozeni zbog..

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#426 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Troll_Happens »

lijepa u dusi wrote:Bas nesto kontam, koliko ti zivot mora biti ispod prosjeka, otuzan i jadan, pa da u svemu vidis neku prevaru, materijalizam, racunicu, previse razuma...?
Zar ne moze jednostavno biti da se djevojka stvarno zaljubila ne videci koliki je on kreten? Dobro, mozda nije losa osoba, samo je duboko iskompleksiran i misljenje i o njemu samom mu zavisi od misljenja drugih ljudi. Dzaba mu sve sto ima.

Mozda je lik i snob i jednostavno je shvatio da vise nece biti novca za sve njegove luksuze kao i do sad jer ce imati jos jedna usta za hraniti, iako i ona radi, ali eto on valjda smatra da to nije dovoljno da bi zivjeli skupa, a da on finansijski ni ne osjeti da je ona tu.

Razne su kombinacije, ali naravno, forumske muskarcine znaju odmah sta je dijagnoza, uzrok i lijek, naravno uvijek je do zene.

Jos onaj gore kaze da ga nerviraju saopstvena djeca?! Wtf?!
Majke mi, odoh popit persen, ne mere se vako.
o cemu pricas pa nije ona slonica da joj treba tona hrane pa da sad mora i preko vikenda raditi da bi je prehranio??? wtf`??
sto kupi sebi ostane i njoj da pojede nema puno velike razlike kada se hrana kupuje za 1 ili 2 osoba valjda to svako zna ko je sam zivio i onda sa ljepsom polovinom. Sto sam ne pojede baci se, a kad su oboje tu pojede se sve..
Moglo je biti da se jednostavno zaljubila... ali bajke o princevima i princezama su davno isfurane i u ovo vrijeme vise ne vaze. Ne kazem da ih nema ali su prava rijetkost. Kao sto kokuz_sa kaze kad one izaberu nekog guzonju onda se kaze dobro je izabrala ili nekog sa skolom. A da je koji siromah ili osoba koja ima kesh ali radi u autopraonici ili konobarise ne bi ga ni pogledala ili bila bi dok to njoj odgovara.
Budimo realni a ne prebacivati vodu na mlin kako nam odgovara.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#427 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by JThomas »

lijepa u dusi wrote:Bas nesto kontam, koliko ti zivot mora biti ispod prosjeka, otuzan i jadan, pa da u svemu vidis neku prevaru, materijalizam, racunicu, previse razuma...?
Zar ne moze jednostavno biti da se djevojka stvarno zaljubila ne videci koliki je on kreten? Dobro, mozda nije losa osoba, samo je duboko iskompleksiran i misljenje i o njemu samom mu zavisi od misljenja drugih ljudi. Dzaba mu sve sto ima.

Mozda je lik i snob i jednostavno je shvatio da vise nece biti novca za sve njegove luksuze kao i do sad jer ce imati jos jedna usta za hraniti, iako i ona radi, ali eto on valjda smatra da to nije dovoljno da bi zivjeli skupa, a da on finansijski ni ne osjeti da je ona tu.

Razne su kombinacije, ali naravno, forumske muskarcine znaju odmah sta je dijagnoza, uzrok i lijek, naravno uvijek je do zene.

Jos onaj gore kaze da ga nerviraju saopstvena djeca?! Wtf?!
Majke mi, odoh popit persen, ne mere se vako.
priča je očito izmišljena, ali vama je i u izmišljenim pričama za sve kriv muškarac... :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#428 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by _BataZiv_0809 »

Da je obrnuta prica, bilo bi hiljadu i jedno opravdanje za zensku :D
User avatar
MJAU - da
Posts: 1390
Joined: 04/09/2013 12:49

#429 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by MJAU - da »

nuovavita wrote:
Altsa wrote:da on tebe voli ozenio bi te da si i na birou.
:thumbup:

Ah ta ljubav...vjerovatno drugačije gledate na viziju braka.Ti misliš da se od ljubavi živi....on smatra da je finansijska sigurnost najbitnija. A ko je to danas ima?
Meni je tu manji problem takvo shvatanje, veći problem mi izgleda to što te vrednuje prema stručnoj spremi i tvom poslu nego prema tome ko ti jesi kao osoba.
A i ove omladine danas....sve bi da imaju u startu. Čar je graditi nešto zajedno... ;)
Potpora, ili ti podrška jedno drugom, nije li to ljubav. Neće danas mladi, vjeruj, 100 kolegica čujem kako su kivni na roditelje, jer im nisu auto, stan kupili "na vrijeme" da se skrase. Valjda da oni mogu platu trošiti na putovanja, provode, ne daj bože da se odvoji za svoj krov.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#430 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by JThomas »

pa današnjim gospođicama je putovanje hobi :-D

kao neko ne voli da guzica vidi puta, naročito džaba, pa je to hobi, crta ličnosti...
User avatar
MJAU - da
Posts: 1390
Joined: 04/09/2013 12:49

#431 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by MJAU - da »

JThomas wrote:pa današnjim gospođicama je putovanje hobi :-D

kao neko ne voli da guzica vidi puta, naročito džaba, pa je to hobi, crta ličnosti...
Pa nije to loše, mora se dati oduška. Jebaji ga, ne možemo samo šljakati, mora se malo i duša nahraniti. Ali, ne preko tuđe grbače.
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#432 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by dust in the wind »

MJAU - da wrote:
JThomas wrote:pa današnjim gospođicama je putovanje hobi :-D

kao neko ne voli da guzica vidi puta, naročito džaba, pa je to hobi, crta ličnosti...
Pa nije to loše, mora se dati oduška. Jebaji ga, ne možemo samo šljakati, mora se malo i duša nahraniti. Ali, ne preko tuđe grbače.
ma pusti ih...u muškim snovima samo oni imaju novca, pa se ženske šlepaju za putovanje (kao neki luksuz priušte- najčešće odlazak do Makarske :D ) neka vjeruju u to :izet: :kiss:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#433 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Ommadawn »

Nego šta bi sa postavljačicom teme? Udade li se ili traži novog zagondžiju?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#434 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by _BataZiv_0809 »

JThomas wrote:pa današnjim gospođicama je putovanje hobi :-D

kao neko ne voli da guzica vidi puta, naročito džaba, pa je to hobi, crta ličnosti...
Podsjeti me:

Kad se HM otvarao u Bg, jedan decko izjavi u kameru B92 : "Toliko mi je drago da sad ne moram da idem u Bec po pantalone bez kojih jednostavno ne mogu da funkcionisem" :D
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#435 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by sunceKOtepsija »

Troll_Happens wrote:
lijepa u dusi wrote:Bas nesto kontam, koliko ti zivot mora biti ispod prosjeka, otuzan i jadan, pa da u svemu vidis neku prevaru, materijalizam, racunicu, previse razuma...?
Zar ne moze jednostavno biti da se djevojka stvarno zaljubila ne videci koliki je on kreten? Dobro, mozda nije losa osoba, samo je duboko iskompleksiran i misljenje i o njemu samom mu zavisi od misljenja drugih ljudi. Dzaba mu sve sto ima.

Mozda je lik i snob i jednostavno je shvatio da vise nece biti novca za sve njegove luksuze kao i do sad jer ce imati jos jedna usta za hraniti, iako i ona radi, ali eto on valjda smatra da to nije dovoljno da bi zivjeli skupa, a da on finansijski ni ne osjeti da je ona tu.

Razne su kombinacije, ali naravno, forumske muskarcine znaju odmah sta je dijagnoza, uzrok i lijek, naravno uvijek je do zene.

Jos onaj gore kaze da ga nerviraju saopstvena djeca?! Wtf?!
Majke mi, odoh popit persen, ne mere se vako.
o cemu pricas pa nije ona slonica da joj treba tona hrane pa da sad mora i preko vikenda raditi da bi je prehranio??? wtf`??
sto kupi sebi ostane i njoj da pojede nema puno velike razlike kada se hrana kupuje za 1 ili 2 osoba valjda to svako zna ko je sam zivio i onda sa ljepsom polovinom. Sto sam ne pojede baci se, a kad su oboje tu pojede se sve..
cekaj, polakao, da ne trcimo pred rudu, zaviisi ko sta jede i kkoliko, mozda on jede i pojede sve, znaci ako bi ona dosla njoj nema sta ostat, il mora kupovat viuse il jest manej, nema druge, drugo, svi ljdui morqju jest, to je osnovno uz disanje itd
djana h
Posts: 39284
Joined: 06/08/2009 18:23

#436 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by djana h »

Sarita012 wrote:Imam 25 godina a on 32. U stabilnoj smo vezi vec 3 godine. Odgovaraju mu moje godine, a meni njegova ozbiljnost i zelja za drugim zivotom tj brakom.
On jako zeli brak, i u vezi smo koja opstaje zbog nase kompaktibilnosti ali.. on ima VSS i posao u drzavnoj firmi i druzi se sa ljudima koji nemaju nikakve finansijske probleme. Ja imam SSS i radim u jednom shopping centru u gradu kao prodavac. Rekao mi je da imam dobar i stalan posao odmah bi me ozenio, i non stop mi salje neke konkurse i sama trazim posao.. ali tesko je negdje upasti a da nemate novac i stelu.
Depresija je sve veca i veca i kod mene i njega. Volim ga previse, i on mene voli ali ja ne mogu naci bolji posao a sat za brak nam otkucava.. pomozite ljudi :sad:
Sama uvidjas da te ne voli dovoljno.Ljubav koja je zrela za brak ne bi trebala da ima uslove.
Ako,kazem ako i ispunis taj njegov uslov, razmisli koji te sljedeci uslov ceka,u braku ili prije njega.
Lista moze biti podugacka.
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#437 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by lijepa u dusi »

Troll_Happens wrote:
lijepa u dusi wrote:Bas nesto kontam, koliko ti zivot mora biti ispod prosjeka, otuzan i jadan, pa da u svemu vidis neku prevaru, materijalizam, racunicu, previse razuma...?
Zar ne moze jednostavno biti da se djevojka stvarno zaljubila ne videci koliki je on kreten? Dobro, mozda nije losa osoba, samo je duboko iskompleksiran i misljenje i o njemu samom mu zavisi od misljenja drugih ljudi. Dzaba mu sve sto ima.

Mozda je lik i snob i jednostavno je shvatio da vise nece biti novca za sve njegove luksuze kao i do sad jer ce imati jos jedna usta za hraniti, iako i ona radi, ali eto on valjda smatra da to nije dovoljno da bi zivjeli skupa, a da on finansijski ni ne osjeti da je ona tu.

Razne su kombinacije, ali naravno, forumske muskarcine znaju odmah sta je dijagnoza, uzrok i lijek, naravno uvijek je do zene.

Jos onaj gore kaze da ga nerviraju saopstvena djeca?! Wtf?!
Majke mi, odoh popit persen, ne mere se vako.
o cemu pricas pa nije ona slonica da joj treba tona hrane pa da sad mora i preko vikenda raditi da bi je prehranio??? wtf`??
sto kupi sebi ostane i njoj da pojede nema puno velike razlike kada se hrana kupuje za 1 ili 2 osoba valjda to svako zna ko je sam zivio i onda sa ljepsom polovinom. Sto sam ne pojede baci se, a kad su oboje tu pojede se sve..
Moglo je biti da se jednostavno zaljubila... ali bajke o princevima i princezama su davno isfurane i u ovo vrijeme vise ne vaze. Ne kazem da ih nema ali su prava rijetkost. Kao sto kokuz_sa kaze kad one izaberu nekog guzonju onda se kaze dobro je izabrala ili nekog sa skolom. A da je koji siromah ili osoba koja ima kesh ali radi u autopraonici ili konobarise ne bi ga ni pogledala ili bila bi dok to njoj odgovara.
Budimo realni a ne prebacivati vodu na mlin kako nam odgovara.
:-) samo se kaze "hraniti", uracunaj tu sve moguce troskove zivota koji se udvoje povecaju mnogo vise nego sto bi potrosili da zive odvojeno, pa kad saberes. Hoce se nekad izaci, kupiti nesto, sad te svi zovu na svadbe, na druzenja, hoce se otici na more, hoce se promijenit odjeca, mlada hoda po pilinzima, mazanjima, masazama nekakvim jer "kad ce ako ne sad", ako dodju djeca tek to je prica za sebe... Ali jebo ti to ako o tome toliko kalkulises i racunas i mislis, nije ljubav samo med i mlijeko, valja pojest i ona govna sa dna kace. Neko ne zna, neko nece, a neko, poput njega, ima previse godina, zivotnog iskustva iza sebe da bi pristao jest govna s nekim, pa makar i iz ljubavi.

U svemu ostalom, dijelimo misljenje.
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#438 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by nightvision »

i sta bi, jel je ozeni covjek?
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#439 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by tendzera »

Evo ja ću je oženiti. Ne radim nigdje i uopće mi ne smeta što gdjica radi u šoping centru. Pa eto. 8-)
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#440 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by ho oponopono »

...ma neće ona odustati sat kuca tik tak...eh, sad da li će ga ukrotiti jebiga, đevđir mi napuko evo čekam popravku... ali biće to Pirova pobjeda kako god okreneš...:pusi2:
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#441 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Hadzi Lojo »

18 stranica, a jos te nije ozenio!
Ma odjebi ti njega djevojcice draga, to ti je neki umisljeni prikriveni pesko!
Nisi nam ispricala kakav vam je seks, jel ti on prvi ili?
Jer se palis na njega samo sto je kao skolovan pa mislis da ces imati sigurniji zivot isl!
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#442 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Hadzi Lojo »

18 stranica, a jos te nije ozenio!
Ma odjebi ti njega djevojcice draga, to ti je neki umisljeni prikriveni pesko!
Nisi nam ispricala kakav vam je seks, jel ti on prvi ili?
Jer se palis na njega samo sto je kao skolovan pa mislis da ces imati sigurniji zivot isl!
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#443 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by hrle1976 »

MJAU - da wrote:
hrle, teško da se nećeš naljutiti, ali ti si fakat sirovina. Žene od 38-40 nisu babe, prvo to, ovim pokazuješ i činjenicom da ne možeš plača sopstvenog djeteta koja si sirovina, ili si dibidus otišao na živcima. Ti svoju ženu da pitaš je li sretna, bi se šokirala i od straha bi ti rekla da jeste. Znam par tako se viđao, pohebali se, nasta dijete od prije 35 godina, od patrijalharno odgojen, brak mora, evo djeca otišla, oni zajedno, žive ko u kurcu. Spavaju u odvojenim sobama, ona svoje društvo, on svoje i povremeno ćeš ih čuti s kim provedoše tolike godine. Tuga.

Na ceskom i slovenackom je baba slang za mladu djevoku. Na japanskom je baba rijec kojom se kaze da je neko idiot. Na korejanskom se kaze idiot: babo. :D

Ja jesam hladan mrtav po 99 % pitanja u ovom svijetu, jednostavno jer je u Q pa se i ne trudim da budem vrucij. Jednostavno djecij plac mi ide na zivice i najodvratnij je. Da su mi djece 100x, ja njih volim ali da vise hoce ko od znanstvenika izumiti spricu protiv tog placa ja bi ga u dupe ljubio danima.
User avatar
Truba
Posts: 81796
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#444 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Truba »

mislim da je baka na japanskom idiot a ne baba
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#445 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by CaneBos »

hrle1976 wrote:
MJAU - da wrote:
hrle, teško da se nećeš naljutiti, ali ti si fakat sirovina. Žene od 38-40 nisu babe, prvo to, ovim pokazuješ i činjenicom da ne možeš plača sopstvenog djeteta koja si sirovina, ili si dibidus otišao na živcima. Ti svoju ženu da pitaš je li sretna, bi se šokirala i od straha bi ti rekla da jeste. Znam par tako se viđao, pohebali se, nasta dijete od prije 35 godina, od patrijalharno odgojen, brak mora, evo djeca otišla, oni zajedno, žive ko u kurcu. Spavaju u odvojenim sobama, ona svoje društvo, on svoje i povremeno ćeš ih čuti s kim provedoše tolike godine. Tuga.

Na ceskom i slovenackom je baba slang za mladu djevoku. Na japanskom je baba rijec kojom se kaze da je neko idiot. Na korejanskom se kaze idiot: babo. :D

Ja jesam hladan mrtav po 99 % pitanja u ovom svijetu, jednostavno jer je u Q pa se i ne trudim da budem vrucij. Jednostavno djecij plac mi ide na zivice i najodvratnij je. Da su mi djece 100x, ja njih volim ali da vise hoce ko od znanstvenika izumiti spricu protiv tog placa ja bi ga u dupe ljubio danima.

Nema covjeka kojem plac djeteta ne smeta. Nekome sto ga iritira, nekome sto se brine itd.
Kad skontas da si i ti svojoj materi i ocu parao usi dok su ti dupe podigli do zrelijih godina, mozda ti bude lakse da otrpis i svoje dijete bez da mu nabacis kompleks straha od placa kao primarnijeg vida komunikacije u ranom djetinjstvu.
User avatar
mayab
Posts: 27188
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#446 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by mayab »

oženil' te ?
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#447 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by krater »

mayab wrote:oženil' te ?
:lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#448 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by spreca »

vratit ce se iduce hafte :mrgreen:
Post Reply