NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#951

Post by Neelix »

limun_ wrote:koja ludara veceras :-D

MVP, baby :P i titula naravno
mogul te zamolit nesto?

haj me spucaj cekicem u glavu najjace sto mozes !!

zaboravio gledat :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
SilentWhisper
Posts: 320
Joined: 05/06/2006 17:16
Location: Happy place!!!!

#952

Post by SilentWhisper »

Neelix wrote:
limun_ wrote:koja ludara veceras :-D

MVP, baby :P i titula naravno
mogul te zamolit nesto?

haj me spucaj cekicem u glavu najjace sto mozes !!

zaboravio gledat :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
nije moguce :shock: :-D
najbolja utakmica do sada. meni barem!
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#953

Post by LSD »

mogul te zamolit nesto?

haj me spucaj cekicem u glavu najjace sto mozes !!

zaboravio gledat
Nisi nista propustio...50 koseva Kobe-a...mozda je to nekome ono WOW...davao je on i po 80 koseva,pa mu je ekipa gubila tekme...davao je Iverson po 50 redovno,pa su Sixersi redovno gubili takve tekme...evo sad i LeBron isto to radi...doduse ovu tekmu su Lakersi pobjedili...dobar je bio i Dallas-nema sta....ali dovodjenje Gasola je pun pogodak,nevjerovatno kako se lik brzo uklopio i adaptirao u Lakersima.
_mubarle_
Posts: 71
Joined: 16/02/2008 17:30

#954

Post by _mubarle_ »

LSD wrote:
mogul te zamolit nesto?

haj me spucaj cekicem u glavu najjace sto mozes !!

zaboravio gledat
Nisi nista propustio...50 koseva Kobe-a...mozda je to nekome ono WOW...davao je on i po 80 koseva,pa mu je ekipa gubila tekme...davao je Iverson po 50 redovno,pa su Sixersi redovno gubili takve tekme...evo sad i LeBron isto to radi...doduse ovu tekmu su Lakersi pobjedili...dobar je bio i Dallas-nema sta....ali dovodjenje Gasola je pun pogodak,nevjerovatno kako se lik brzo uklopio i adaptirao u Lakersima.
potpis, stembilj i samo da dodam da je sad druge strane Kid (po meni) ispao tragicar kada je fulio ono slobodno..hvala mu ja sam svakako navijao za Lakerse :D
User avatar
limun_
Posts: 113
Joined: 25/09/2007 03:19

#955

Post by limun_ »

LSD wrote:
mogul te zamolit nesto?

haj me spucaj cekicem u glavu najjace sto mozes !!

zaboravio gledat
Nisi nista propustio...50 koseva Kobe-a...mozda je to nekome ono WOW...davao je on i po 80 koseva,pa mu je ekipa gubila tekme...davao je Iverson po 50 redovno,pa su Sixersi redovno gubili takve tekme...evo sad i LeBron isto to radi...doduse ovu tekmu su Lakersi pobjedili...dobar je bio i Dallas-nema sta....ali dovodjenje Gasola je pun pogodak,nevjerovatno kako se lik brzo uklopio i adaptirao u Lakersima.
daj ba sta pricas. drugo poluvrijeme je antologija (pa i edin rece utakmica sezone :D ) kobe ocajan prvo poluvrijeme (bacanja 3-10) u drugom poludio 30pts..dempier ga degeneci na svakom ulazu (faulovi za haga)..onda mu pred sam kraj, kobe ulazi i nevjerovatno zabija, plus izvlaci bacanje :-) ..pa onda budjenje dirka, kojeg je odom do tada strasno cuvao, ali zadnju cetvrtinu dirkadzija pobjesnio; pa ona nevjerovatna akcija za dirka i trica za poravnjanje 2 s. pred kraj :x ..drama tekma :-)

@neelix :shock: :shock: :shock: :shock:

u subotu obavezno gledaj repru (oko 13-14h) makar zadnju cetvrtinu i produzetke :P ..sta reci, utakmica sezone :D ...kobeu cijela dvorana skandira MVP, MVP 8-) Vila i Hadzic u transu, edin nesto podjebaje dempiera kad mu ga Kobe metnu :D



(naravno oni koji mrze lakerse ili kobea, ovo je tek prosjecna tekma..ali ko ih :zzzz: )
b@tto
Posts: 938
Joined: 14/01/2008 09:28

#956

Post by b@tto »

duboki naklon edinu avdiću,čovjek je fenomen.
Anonimac
Posts: 21
Joined: 21/01/2008 02:39

#957

Post by Anonimac »

b@tto wrote:duboki naklon edinu avdiću,čovjek je fenomen.
Slazem se,covijek ama bas sve zna o kosarci. 8)
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#958

Post by alphonse kauders »

Ali vidiš ti kakav je Edin fanatik da je on uspio odgledati SVE utakmice Suns-a otkako im je došao Shaq i onda sad protiv SA kaže kako im je prvi put uspio visoki pick&roll s njim :-)
Ne, čovjek je stvarno posvećen košarci i to ne samo NBA, (daj mu da prenosi March Madness i kladim se da će opet sve znati o svakom igraču i kako koji tim igra) i primjer je SVIM komentatorima kako treba pristupiti toj profesiji.

Moram reći da je u jednom uspio - popravio je Mirzu Vilića za jedno 60%, ako usporedimo početak sezone i sada, još će Vilić za godinu-dvije postati stručnjak;))

Edine, ako ovo čitaš, de malo i onog Vugdalića uputi, da se jadan Adis Hadžić ne mora patiti s njim pri fudbalskim prenosima:)
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#959

Post by Epitop »

Edin je super komentator, samo da jadnog Vilića prestane udarati po ramenu kad nešto objašnjava. :lol:
Stvarno čovjek ima živaca da sve one podatke zapamti.
User avatar
nacho_
Posts: 753
Joined: 21/02/2008 23:03

#960

Post by nacho_ »

alphonse kauders wrote: Edine, ako ovo čitaš, de malo i onog Vugdalića uputi, da se jadan Adis Hadžić ne mora patiti s njim pri fudbalskim prenosima:)

vugdalic : "opsajd" :-) :-) :-) :-) :-)
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#961

Post by Mobile_Disco »

alphonse kauders wrote:Ali vidiš ti kakav je Edin fanatik da je on uspio odgledati SVE utakmice Suns-a otkako im je došao Shaq i onda sad protiv SA kaže kako im je prvi put uspio visoki pick&roll s njim :-)
Ne, čovjek je stvarno posvećen košarci i to ne samo NBA, (daj mu da prenosi March Madness i kladim se da će opet sve znati o svakom igraču i kako koji tim igra) i primjer je SVIM komentatorima kako treba pristupiti toj profesiji.

Moram reći da je u jednom uspio - popravio je Mirzu Vilića za jedno 60%, ako usporedimo početak sezone i sada, još će Vilić za godinu-dvije postati stručnjak;))

Edine, ako ovo čitaš, de malo i onog Vugdalića uputi, da se jadan Adis Hadžić ne mora patiti s njim pri fudbalskim prenosima:)
Stvarno se frajer razumijem u kosarku.. svaka mu cast.. milina gledati kad ti maltene sve opise kako treba.. docara ti ko da si na parketu :D

A ovog Vugdalica ne treba komentarisati uopste.. Alasalamet.. :D
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#962 Re: NBA na OBN-u

Post by -danTe- »

Edin fakat sve zivo zna,svaka covjeku cast,vilic idol kakvog nema.Nikad necu zaboravit one njegove provale od pocetka,ali i sad ih ima(Klivlend Kavaljerosi,Amar Studemir,Megradi ili prosle sedmice Diav:D :D :D :? :? :lol: :lol: ),a Adis izgubljen.A sto se vugdalica tice... :D :D :D :D :D drugom prilikom...
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#963 Re: NBA na OBN-u

Post by Neelix »

cuj kavaljerosi :lol: :lol: :lol: nisam to cuo :lol: :lol: al sam zapamtio LeBrona Dzonsa i Brajana Kolonjela :lol:
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#964 Re: NBA na OBN-u

Post by Epitop »

Šta je u nedjelju opet Detroit, a ovaj put protiv New Orleans? Jel' postoji šansa da ove sezone vidimo Denver? :-x. Neka bude u nekom kasnijem terminu, vrijedilo bi čekati.
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#965 Re: NBA na OBN-u

Post by sesalmir »

Epitop wrote:Šta je u nedjelju opet Detroit, a ovaj put protiv New Orleans? Jel' postoji šansa da ove sezone vidimo Denver? :-x. Neka bude u nekom kasnijem terminu, vrijedilo bi čekati.
Ma kakav denver, brukaju se bezze, sa onakvom ekipom, nisu u stanju medju 8 timova na zapadu da budu, a imaju 3. i 4. strijelca lige(iverson i carmelo), 2.skakaca i 1. blokera lige(camby), martin napokon zdrav, smith i kleiza solidni sa klupe, cinjenica je da bi sa ovim omjerom bili 4. na istoku ali opet bruka.
btw. ove nedjelje denver igra sa sonicsima sto bi bilo presmijesno da prenose pored tekmi pistons-hornets i lakers-rockets koje se igraju isto vece.
User avatar
limun_
Posts: 113
Joined: 25/09/2007 03:19

#966 Re: NBA na OBN-u

Post by limun_ »

mogli bi vala opet lakerse. :roll: :D ... da vidimo kraj serije raketa :oops:

N.Orleans..ja ne znam sta je ono...onako pomest spurse :-)

chris paul, drugi izbor za MVP-a
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#967 Re: NBA na OBN-u

Post by Epitop »

Nisam ja neki ljubitelj ekipe Denvera, ali ne znam kada sam zadnji put gledao Iverson/ Anthony duo. Samo mislim da bi vrijedilo pogledati, stalno se vrte iste ekipe.
P.S. u velikom broju slučajeva utakmice manje zvučnih ekipa budu puno bolje.
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#968 Re: NBA na OBN-u

Post by Comrad »

Koliko se sjećam, na početku ove sezone OBN je najavljivao da ćemo gledati sve ekipe, barem jednu njihovu tekmu. Ja vidim samo tekme 5-6 ekipa. Ne navijaju svi za Lakerse, Pistonse, Spurse i sl. Denver ima jednu od najboljih ekipa u NBA, sad sto im je trener karina to je druga stvar, ali mislim da je ta ekipa zasluzila barem jedan prenos. (AI, Melo, Camby, Martin...) :-)
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#969 Re: NBA na OBN-u

Post by alphonse kauders »

Denver - Seatlle 168 - 116 :-)

Sljedeće sedmice utakmica Dallas - San Antonio
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#970 Re: NBA na OBN-u

Post by Epitop »

alphonse kauders wrote:Denver - Seatlle 168 - 116 :-)

Sljedeće sedmice utakmica Dallas - San Antonio
Valja opet patnju gledati. Stalno iste ekipe, ko da se igra prvenstvo od 12 ekipa.
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#971 Re: NBA na OBN-u

Post by -danTe- »

alphonse kauders wrote:Denver - Seatlle 168 - 116 :-)

Sljedeće sedmice utakmica Dallas - San Antonio
patnja,stvarno....
ztao mi je sto sinoc nisu prenosili lakerse i houston,al hajd...vaznije je snimak gledat...
a sto se denvera tice,svaka im cast... :thumbup:
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#972 Re: NBA na OBN-u

Post by LSD »

Ne mogu nikako da shvatim ovaj Denver...imaju sasvim dobru ekipu a trenutno nisu ni 8.na zapadu :? (golden state je 8. sa omjerom 41-24,denver ima omjer 40-26)...pa imaju dva all-star igraca (iverson i anthony),najboljeg defanzivca lige-camby...tu su sasvim solidni k.martin,jr smith,kleiza,atkins...na klupi je iskusni george karl (nekada i selektor USA tima) a ne mogu ni do 8.mjesta...nevjerovatno :roll:
b@tto
Posts: 938
Joined: 14/01/2008 09:28

#973 Re: NBA na OBN-u

Post by b@tto »

jeste li primijetili da je edin avdić sam prenosio dio utakmice,nigdje vilića.
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#974 Re: NBA na OBN-u

Post by shadow »

Sinoc strasna tekma San Antonio-Boston, na kraju 93-92 za Celticse. Vodio je S.A cak 22 razlike u prvom poluvremenu dok se ove budale nisu probudile i rastrcale. Lafa qrcu da jedno tjesnu tekmu dobiju :)
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#975 Re: NBA na OBN-u

Post by boston_c »

shadow wrote:Sinoc strasna tekma San Antonio-Boston, na kraju 93-92 za Celticse. Vodio je S.A cak 22 razlike u prvom poluvremenu dok se ove budale nisu probudile i rastrcale. Lafa qrcu da jedno tjesnu tekmu dobiju :)
Gledao sam...strašna utakmica. Boston je pokazao snagu, još jedan dokaz toga je i sinoćnje gaženje (bez R.Allena) vrućih Rocketsa 94-74 koji su stali na 22 pobjede. Celticsi imaju omjer 21-4 sa zapadnim ekipama i po meni su prvi favoriti za osvajanje naslova pogotovo što će na zapadu biti krvava borba sve do finala, a na istoku jedini pravi dvoboj će biti u finalu Boston-Detroit i ko tu prođe novi je NBA prvak....
Post Reply