#45476 Re: NBA - National Basketball Association

Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#45477 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Student_u_Ostavci »

Dzontra_Volta wrote: 30/03/2023 16:27 Neke od tih sam gledao, neke nisam. Poenta je da kad on igra na MVP nivou, a takva igra mu je bila uglavnom u martu, da su Lakersi i dobijali. Da nije bilo njegovih dobrih partina6, mogli su komotno prvu petorku shut down, kao i Portland. Pogotovo jer Jamesa nije bilo.
Pa slažem se da Lakersi bez njega ne mogu da pariraju skoro nikome.

Problem je konstanta koju on nema tj. nije je imao ove sezone.
User avatar
canvra888
Posts: 4277
Joined: 09/07/2021 15:03

#45478 Re: NBA - National Basketball Association

Post by canvra888 »

propojeilijas wrote: 30/03/2023 20:04 westbrook sinoc razvalio zadnju ovakvu utakmicu je odigrao kad je bio u wizardsima. Obradovali me knicksi i miami zbog rezultata 100 prema 92 sto je danas rijetkost
To je čak i 'puno', prva četvrtina 19-23 bilo, na poluvremenu 48-46 :D

Gledao sam utakmicu, uživao sam u betonskim odbranama obje ekipe. Vratilo me u NBA od prije 10-ak godina.

#45480 Re: NBA - National Basketball Association

Šta ćeš jaro, neko uživa i gledati obje strane lopte i poene koje si relativno teže zaradio.
Dzontra_Volta
Posts: 6486
Joined: 20/01/2011 11:10

#45481 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Dzontra_Volta »

canvra888 wrote: 30/03/2023 15:01 Bitna pobjeda i Knicksa nad Heatom, jer su pobjedom osigurali tie breaker nad njima, čime su na pragu da osiguraju playoff poziciju.
Knicksi ostali bez Randla min. do kraja regularnog dijela.
User avatar
canvra888
Posts: 4277

#45482 Re: NBA - National Basketball Association

Dzontra_Volta wrote: 31/03/2023 00:00
Da, za dvije sedmice će biti ponovno pregledan. Playoff počinje 15. aprila, bit će upitno hoće li igrati prve utakmice..
Concord
Posts: 952
Joined: 14/12/2017 15:51

#45483 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Concord »

Thibs da ima milosti kao sto nema smanjio bi i Brunsonu minutazu na minimum, Robinsona isto cuvao za playoff. Ovako ce ih derati do zadnje tekme umjesto samo sa se dozira koliko je potrebno da se odrzi 5. mjesto i biti maximalno odmoran za prvu rundu.
Posts: 6486

#45484 Re: NBA - National Basketball Association

Concord wrote: 31/03/2023 00:42 Nek i ne igra. Malo i da odmori a malo i da ostali nabiju minuta i izbruse formu pred playoff, a za razliku od njega mnogo se vise trude u odbrani. Ne bi me iznenadilo da zaigraju i bolje bez njega jedan period do kraja.
Thibs je to radio u svim ekipama i na taj način shebao hrpu igrača. Vjerujem da bi on najviše volio da ekipe imaju max. 8 igrača u rosteru.

#45487 Re: NBA - National Basketball Association

Student_u_Ostavci wrote: 31/03/2023 11:47 Kakav debakl Bucksa sinoć :-)
kad neku ekipu neide sut i neigraju kvalitetnu obranu desi se takav rezultat
Posts: 6486

#45488 Re: NBA - National Basketball Association

propojeilijas wrote: 31/03/2023 16:23
Otprilike tako. Jrue preksinoć 51 poen, a sinoć 6.
User avatar
canvra888
Posts: 4277

#45489 Re: NBA - National Basketball Association

48 komada Brunsona u pobjedi protiv Cavsa. Ima nešto lično protiv Donovana izgleda :-)

#45492 Re: NBA - National Basketball Association

kakavdanakneiskustvu wrote: 01/04/2023 09:01 Negdje na Fb mi par puta izleti neka rasprava o tome da je Chris Paul bolji od Johna Stocktona,kakvo je mišljenje forumaša o tome?
stockton veci igrac
Posts: 2673

#45493 Re: NBA - National Basketball Association

sinoc bullsi obezbjedili po meni play in imaju tri pobjede viska ispred indiane i washington a davis oduvao s terena gobera i townsa

3 Stockton
Mozda sam subjektivan, ali NBA kosarka 80ih i 90ih je daleko kvalitetnija od ove danasnje. Ovo danas sta rade je cirkus. Amerikaci ce unistiti svoju kosarku nasave li ovako. Meni je danas interesantnije gledati EL nego NBA.

#45498 Re: NBA - National Basketball Association

Koji raspad Dallasa, kakav amaterizam u odbrani. Ljudi bukvalno samo stoje i gledaju :-)