NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#36776 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

dobro,tek je dvadesetak tekmi odigrao,ali je u novembru procenat suta mu bas los
Rob_Atl
Posts: 5333
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#36777 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Rob_Atl »

Ma posto pogledam skoro svaku tekmu, poceo je sa preseravanjem, tj. Sutiranjem trica ko Curry ono, samo ovom nista ne ulazi :D
User avatar
spree
Posts: 7886
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#36778 Re: NBA - National Basketball Association

Post by spree »

Mamu mu :izet: . Razjeba mi fantasy sedmicu :evil: .

Btw porzingisa ne planiraju vracati ove sezone, sto je i pametno. A burke je kita, kao uostalom i cijela ekipa, ali iz razloga sto nema nikakvog sistema ni rezona, pa se ispucavaju svi i onda nekoga krene pa izgleda kao da je dobar igrac. Jedan dan burke drugi dan mudiay. Uzeli su dva luda skalpa, ali pametnije im je da gube :evil:
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#36779 Re: NBA - National Basketball Association

Post by normala brate »

spree wrote:Mamu mu :izet: . Razjeba mi fantasy sedmicu :evil: .

Btw porzingisa ne planiraju vracati ove sezone, sto je i pametno. A burke je kita, kao uostalom i cijela ekipa, ali iz razloga sto nema nikakvog sistema ni rezona, pa se ispucavaju svi i onda nekoga krene pa izgleda kao da je dobar igrac. Jedan dan burke drugi dan mudiay. Uzeli su dva luda skalpa, ali pametnije im je da gube :evil:

Porzingis koliko se sjecam bi i bio spreman za jedno mjesec?

Baš nikakve potrebe za rizikovanjem bilo cega.
User avatar
spree
Posts: 7886
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#36780 Re: NBA - National Basketball Association

Post by spree »

Na kao na početku nisu znali, govorilo se neka 2, 3 mjeseca pred kraj sezone. Zadnje informacije su da se skoro i oporavio, ali da nece da rizikuju. To bi bio najpametniji potez knicksa u zadnjih 20 god. Takodjer nasli su da je cijeli život "nepravilno" hodao/trcao i da fakticki mora to promijeniti kako bi spriječio da se ponovo povrijedi. E sad dokle je s tim...
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#36781 Re: NBA - National Basketball Association

Post by normala brate »

spree wrote:Na kao na početku nisu znali, govorilo se neka 2, 3 mjeseca pred kraj sezone. Zadnje informacije su da se skoro i oporavio, ali da nece da rizikuju. To bi bio najpametniji potez knicksa u zadnjih 20 god. Takodjer nasli su da je cijeli život "nepravilno" hodao/trcao i da fakticki mora to promijeniti kako bi spriječio da se ponovo povrijedi. E sad dokle je s tim...
Ma ja dobro se sjecam, još se on povrijedio prije te najave 2-3 mjeseca..

Baš nevjerovatno teška povreda..
Vratit ga jedino ako bude šanse da se izbore za PO..
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72897
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#36782 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Velkoski »

Sinoć/jutros gledah Philu bez tona i još mi nije jasno što onaj Brown bukvalno ponizi Embiida na kraju tekme (samo njega izvadi minutu prije kraja, uđe Musala i ovaj odgleda sve pored linije k'o popišan)? Je l' se pisalo šta danas o tome, ništa pratio nisam :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#36783 Re: NBA - National Basketball Association

Post by KB9 »

boston grohno
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#36784 Re: NBA - National Basketball Association

Post by golman »

Durant noćas odigrao simultanku protiv Kingsa,pogotovo u zadnjoj četvrtini. :thumbup:
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#36785 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MensurM »

golman wrote:Durant noćas odigrao simultanku protiv Kingsa,pogotovo u zadnjoj četvrtini. :thumbup:
Fulio šut za pobjedu.
Concord
Posts: 952
Joined: 14/12/2017 15:51

#36786 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Concord »

spree wrote: Btw porzingisa ne planiraju vracati ove sezone, sto je i pametno. A burke je kita, kao uostalom i cijela ekipa, ali iz razloga sto nema nikakvog sistema ni rezona, pa se ispucavaju svi i onda nekoga krene pa izgleda kao da je dobar igrac. Jedan dan burke drugi dan mudiay. Uzeli su dva luda skalpa, ali pametnije im je da gube :evil:
spree wrote:Na kao na početku nisu znali, govorilo se neka 2, 3 mjeseca pred kraj sezone. Zadnje informacije su da se skoro i oporavio, ali da nece da rizikuju. To bi bio najpametniji potez knicksa u zadnjih 20 god. Takodjer nasli su da je cijeli život "nepravilno" hodao/trcao i da fakticki mora to promijeniti kako bi spriječio da se ponovo povrijedi. E sad dokle je s tim...
Ja koliko sam primjetio vise forsira on da pocne igrati (jer je zeljan igre) nego front office. Mada pametno bi bilo i da presjedi citavu sezonu jer ionako su lottery pick ekipa. Ovo za njegovo trcanje nisam znao :sad:

Onaj Burke odigra jednu tekmu izvan sebe onda 5 narednih nema ga na mapi, jebo to. Mudiay se ko' nesto vraca u formu iz Denvera, moglo bi biti nesto jer je vrlo mlad jos uvijek. Po meni je Trier iznenadjenje sezone za Knickse i treba ga sacuvati obavezno, sa 22 godine doci u ligu kao nedraftan i onako igrati i pruzati manje-vise konstantne partije, mali je baller pravi. Robinson je zvjerka isto ali jos uvijek dosta sirov, ako ovako nastavi oborice Ewingov rekord za banane.

Btw. jesi primjetio kako Knox ima losu mehaniku trcanja, lik kompletnim stopalom pukne od parket, gledeca povreda. Vec je jednom sredio zglob :(
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#36787 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Kakva škola košarke Vučevića, odučio je McGeea i od lopte i od života :mrgreen:
Ovaj Orlando se posebno naloži kad igra sa LAL :oops:
User avatar
jasko_ba
Posts: 7808
Joined: 13/11/2006 17:47

#36788 Re: NBA - National Basketball Association

Post by jasko_ba »

:? Lebron i slobodna ove godine. Plus je bio extra nadrkan veceras, dugo nisam gledao njegovu losiju partiju.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#36789 Re: NBA - National Basketball Association

Post by KB9 »

fazon su klipe ove sezone, ko kad npr empoli bude prvi vrhu u italiji oko zime al opet na kraju svi znaju da ce bit grcevita borba za opstanak :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#36790 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

jasko_ba wrote::? Lebron i slobodna ove godine. Plus je bio extra nadrkan veceras, dugo nisam gledao njegovu losiju partiju.

na slicnom procentu kao i u karijeri
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#36791 Re: NBA - National Basketball Association

Post by pirmin »

Mene cudi da se Vucevic toliko dugo zakucao u mrtvom Orlandu. Nije vanserijska klasa ali bi dobro dosao redovnim PO-ekipama.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#36794 Re: NBA - National Basketball Association

Post by pirmin »

Pa bacio bih je da mi je mati rodjena poklonila. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#36795 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

pirmin wrote:Pa bacio bih je da mi je mati rodjena poklonila. :D

i ja provjerio,nije sutnuo,mislim da bi je npr. marc eaton,bivsi 224 cm teski centar utah sutnuo,covjek inace imao 6-7 poena po tekmi prosjecno
User avatar
spree
Posts: 7886
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#36796 Re: NBA - National Basketball Association

Post by spree »

Concord wrote:
spree wrote: Btw porzingisa ne planiraju vracati ove sezone, sto je i pametno. A burke je kita, kao uostalom i cijela ekipa, ali iz razloga sto nema nikakvog sistema ni rezona, pa se ispucavaju svi i onda nekoga krene pa izgleda kao da je dobar igrac. Jedan dan burke drugi dan mudiay. Uzeli su dva luda skalpa, ali pametnije im je da gube :evil:
spree wrote:Na kao na početku nisu znali, govorilo se neka 2, 3 mjeseca pred kraj sezone. Zadnje informacije su da se skoro i oporavio, ali da nece da rizikuju. To bi bio najpametniji potez knicksa u zadnjih 20 god. Takodjer nasli su da je cijeli život "nepravilno" hodao/trcao i da fakticki mora to promijeniti kako bi spriječio da se ponovo povrijedi. E sad dokle je s tim...
Ja koliko sam primjetio vise forsira on da pocne igrati (jer je zeljan igre) nego front office. Mada pametno bi bilo i da presjedi citavu sezonu jer ionako su lottery pick ekipa. Ovo za njegovo trcanje nisam znao :sad:

Onaj Burke odigra jednu tekmu izvan sebe onda 5 narednih nema ga na mapi, jebo to. Mudiay se ko' nesto vraca u formu iz Denvera, moglo bi biti nesto jer je vrlo mlad jos uvijek. Po meni je Trier iznenadjenje sezone za Knickse i treba ga sacuvati obavezno, sa 22 godine doci u ligu kao nedraftan i onako igrati i pruzati manje-vise konstantne partije, mali je baller pravi. Robinson je zvjerka isto ali jos uvijek dosta sirov, ako ovako nastavi oborice Ewingov rekord za banane.

Btw. jesi primjetio kako Knox ima losu mehaniku trcanja, lik kompletnim stopalom pukne od parket, gledeca povreda. Vec je jednom sredio zglob :(
Hoce on na parket, ali valjda ga uvjere da ne treba. Divlja ekipa, ne zna se ko pije, a ko placa, tako da uvijek neko izleti. Od burkea, mudiaya pa i onog malog francuza nece nikada biti startnog pg nigdje. Sve to treba sutnuti. Nisam vidio to za trcanje knoxa. Haj mlad je i ima potencijala, ali uzasna mu je selekcija suta. Ne kontam kako pored toliko resursa, trenera i cega sve ne dodje do toga da uzima najgore moguce suteve u kosarci (poludistanca preko ruke) :-) . Trier je top. Bukvalno isplivao iz ničega. Najbolje od svega sto je borben, posebno u odbrani, jer nekako takvi tipovi igraju samo u napadu i igra bez straha.

Btw debili dobili zadnje tri :-) . Umjesto da tankuju momacki i fataju ziona on krenuli pobjedjivati :(
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#36797 Re: NBA - National Basketball Association

Post by pirmin »

kakavdanakneiskustvu wrote:
pirmin wrote:Pa bacio bih je da mi je mati rodjena poklonila. :D

i ja provjerio,nije sutnuo,mislim da bi je npr. marc eaton,bivsi 224 cm teski centar utah sutnuo,covjek inace imao 6-7 poena po tekmi prosjecno
Jasno pokazuje da se sve radi po matrici, nema odstupanja, malo ko se usudi na nesto spontano.
Concord
Posts: 952
Joined: 14/12/2017 15:51

#36798 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Concord »

spree wrote: Hoce on na parket, ali valjda ga uvjere da ne treba. Divlja ekipa, ne zna se ko pije, a ko placa, tako da uvijek neko izleti. Od burkea, mudiaya pa i onog malog francuza nece nikada biti startnog pg nigdje. Sve to treba sutnuti. Nisam vidio to za trcanje knoxa. Haj mlad je i ima potencijala, ali uzasna mu je selekcija suta. Ne kontam kako pored toliko resursa, trenera i cega sve ne dodje do toga da uzima najgore moguce suteve u kosarci (poludistanca preko ruke) :-) . Trier je top. Bukvalno isplivao iz ničega. Najbolje od svega sto je borben, posebno u odbrani, jer nekako takvi tipovi igraju samo u napadu i igra bez straha.

Btw debili dobili zadnje tri :-) . Umjesto da tankuju momacki i fataju ziona on krenuli pobjedjivati :(
Francuz je tanak u napadu ali dobru odbranu igra, 20 mu je godina pa se nadam da ce napredovati jos i psihicki i fizicki. Trier je vrh, onaj njegov ball handling i polaganja me na Irvinga podsjecaju, ono se ne moze istrenirati, ili znas ili ne znas. Sinoc sam gledao drugo poluvrijeme protiv Memphisa taman kad je poceo preokret, ni sam ne znam kako su uspjeli dobiti prvu odbranu lige u gostima :shock:
Sad ce oni opet zaredati 5-6 poraza, nemoj da brines :D
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#36799 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Ironman_88 »

Ntilikina (shvatam zašto pišete Francuz, morao sam guglati sada da vidim kako mu se piše ime :D ) ima odlične predispozicije da bude jedan od boljih u obrani na svojoj poziciji, već sada igra dobru obranu kao što je Concord napisao, u vezi napada nisam siguran.
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#36800 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Ironman_88 »

Šta se sa Fariedom dešava kad ne igra ni rotaciju u Netsim? Kontam prvo ozljeda u pitanju neka dok nisam vidio da igra garbage time. Jedino što sam čuo o njemu godinu dana unazad da je pao s dopom ovo ljeto i da su on i Musa postali pobratimi, na sportskom planu mrtav. Bio je još u Denveru u silaznoj putanji, ali da je postao toliko loš igrač da nema mjesta ni u rotaciji gdje je jedan Dudley starter...
Post Reply