NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
spree
Posts: 7885
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#31801 Re: NBA - National Basketball Association

Post by spree »

naravno igrao je u orginalnom dt.

a sto se tice lebrona, evo slike sa jucerasnje tekme:
Image
Rob_Atl
Posts: 5332
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#31802 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Rob_Atl »

karla malonea?,zbog čega?[/quote]

Ma kad se Magic vratio da odigra allstar onu tekmu, Malone nije bio za i jedini koji se protivio kao sta ako se posjece i tako to.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#31803 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Image

:hmpf:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58760
Joined: 03/08/2010 19:04

#31804 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

Rob_Atl wrote:karla malonea?,zbog čega?
Ma kad se Magic vratio da odigra allstar onu tekmu, Malone nije bio za i jedini koji se protivio kao sta ako se posjece i tako to.[/quote]

da,da,sjećam se malo toga
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#31805 Re: NBA - National Basketball Association

Post by pirmin »

Najveca zagonetka ove lige mi je bila i ostala ideja da se Divac postavi na mjesto GM.
Sta je tim ljudima koji su to odlucivali moralo biti u glavi da donesu jednu takvu odluku? :-)
User avatar
shalla
Posts: 9327
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#31806 Re: NBA - National Basketball Association

Post by shalla »

Koliko se mogu sjetiti, tada je navodno Barkley izjavio "neka igra, nećemo imati sex već igrati košarke" :mrgreen:
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#31807 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Itsoktobealone »

pirmin wrote:Najveca zagonetka ove lige mi je bila i ostala ideja da se Divac postavi na mjesto GM.
Sta je tim ljudima koji su to odlucivali moralo biti u glavi da donesu jednu takvu odluku? :-)
Zašto?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#31808 Re: NBA - National Basketball Association

Post by nema me tamo »

Šta se ovo dešava s Pirminom u zadnje vrijeme da li mu je neko hakirao klix ili je uvijek bio ovakav? :D

Koliko mi je u glavi njegov nick pisao je normalno donedavno :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#31809 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Bezobrazni vukovi :twisted:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58760
Joined: 03/08/2010 19:04

#31810 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

nema me tamo wrote:Šta se ovo dešava s Pirminom u zadnje vrijeme da li mu je neko hakirao klix ili je uvijek bio ovakav? :D

Koliko mi je u glavi njegov nick pisao je normalno donedavno :D
da,kao da mu se nesto desilo
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#31811 Re: NBA - National Basketball Association

Post by pirmin »

kakavdanakneiskustvu wrote:
nema me tamo wrote:Šta se ovo dešava s Pirminom u zadnje vrijeme da li mu je neko hakirao klix ili je uvijek bio ovakav? :D

Koliko mi je u glavi njegov nick pisao je normalno donedavno :D
da,kao da mu se nesto desilo
Kawhi opet povrijedjen tako da ova liga vise nema smisla za mene. :-?

:wink:
:D
Slucajno naletih na video - 5 najvecih skandala u NBA, pa otud ono sa Medzikom i HIV-om.
A stvarno mi nije jasno zasto je Vlade na onoj poziciji toliko dugo. Kako je samo sexy bila ta fransiza a vidi ih na sta lice zadnjih godina. Bruka. :-?
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#31812 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Diwan »

S kojom lakoćom igra, ko da je na basketu :-)

Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#31814 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Itsoktobealone »

pirmin wrote: Slucajno naletih na video - 5 najvecih skandala u NBA, pa otud ono sa Medzikom i HIV-om.
A stvarno mi nije jasno zasto je Vlade na onoj poziciji toliko dugo. Kako je samo sexy bila ta fransiza a vidi ih na sta lice zadnjih godina. Bruka. :-?
Zato sto je, uprkos šta misli forumski navijač, poprilično dobar GM koji je pokazao (ako ništa ove prošle godine) da zna raditi svoj posao.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#31815 Re: NBA - National Basketball Association

Post by cassius »

Diwan wrote:S kojom lakoćom igra, ko da je na basketu :-)


kakavdanakneiskustvu
Posts: 58760
Joined: 03/08/2010 19:04

#31816 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

ovaj jokić izgleda baš pravi lala kojeg je skoro nemoguce naljutiti
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#31817 Re: NBA - National Basketball Association

Post by pirmin »

Kako covjek cita igru...ljepota! :)
vozackii
Posts: 451
Joined: 01/08/2014 20:37

#31818 Re: NBA - National Basketball Association

Post by vozackii »

Itsoktobealone wrote:
pirmin wrote: Slucajno naletih na video - 5 najvecih skandala u NBA, pa otud ono sa Medzikom i HIV-om.
A stvarno mi nije jasno zasto je Vlade na onoj poziciji toliko dugo. Kako je samo sexy bila ta fransiza a vidi ih na sta lice zadnjih godina. Bruka. :-?
Zato sto je, uprkos šta misli forumski navijač, poprilično dobar GM koji je pokazao (ako ništa ove prošle godine) da zna raditi svoj posao.
:lol: :lol: :lol: Al sta ocekivat od fejkers fanbojia
User avatar
spree
Posts: 7885
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#31819 Re: NBA - National Basketball Association

Post by spree »

divac ako nije najgori sigurno je u top 5 najgorih gmova. frajer nema pojma sta radi. svi ga ismijavaju. dao rodju za dzaba sto je posebna vrsta umjetnosti i kao podmladio ekipu, a doveo matore olupine zboa, hilla i cartera. u cijelom rosteru jedino za foxa ima nade da postane igrac. ostalo skart teski. uostalom takva je cijela fransiza od viveka, pa nadalje. jedini koji konkurise dolanu za najgoreg vlasnika lige.
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#31820 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Itsoktobealone »

vozackii wrote:
Itsoktobealone wrote:
pirmin wrote: Slucajno naletih na video - 5 najvecih skandala u NBA, pa otud ono sa Medzikom i HIV-om.
A stvarno mi nije jasno zasto je Vlade na onoj poziciji toliko dugo. Kako je samo sexy bila ta fransiza a vidi ih na sta lice zadnjih godina. Bruka. :-?
Zato sto je, uprkos šta misli forumski navijač, poprilično dobar GM koji je pokazao (ako ništa ove prošle godine) da zna raditi svoj posao.
:lol: :lol: :lol: Al sta ocekivat od fejkers fanbojia
Šta je problem botu?
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#31821 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Itsoktobealone »

spree wrote:divac ako nije najgori sigurno je u top 5 najgorih gmova. frajer nema pojma sta radi. svi ga ismijavaju. dao rodju za dzaba sto je posebna vrsta umjetnosti i kao podmladio ekipu, a doveo matore olupine zboa, hilla i cartera. u cijelom rosteru jedino za foxa ima nade da postane igrac. ostalo skart teski. uostalom takva je cijela fransiza od viveka, pa nadalje. jedini koji konkurise dolanu za najgoreg vlasnika lige.
Ma nemaš ti druže veze sa vezom. Niko nije rekao da je najbolji GM al' daleko od toga da je loš.

Trejdovo je Rodju jer se snjim više nije moglo igrati. Godinama se nikakvi rezultati nisu dobivali s njim a ugovor mu je bio pri kraju. Dobio Hielda koji je dobar šuter, Evansa, Gallowaya i 1st round pick. Draftovo Foxa i Jacksona, obojica solidni mladi igrači. Ima Willie Caulie na centru kao perspektivu. I Bogdanović je tu sa solidnim partijama. Sve su to budućnost ekipe. A da znaš kakve košarke znao bi i da je u svakoj ekipi potreban poneki veteran da sve to kontroliše i uči kako budu napredovali. Pa su tako doveli Cartera na 1 godinu/8 milliona za kojeg je svaki igrač izjavio da su naučili više od njega nego od ikog drugog.. Zach Randolpha 2 godine/24 miliona koji je jedan od boljih odbranbenih igrača; pravi grit and grind Grizlijevac. George Hilla 3 godine/57 miliona od kojih je samo 40 zagarantovanih (zadnja godina je 1 milion) i koji je tu da vodi tu play poziciju. I na sve to.....

Dok im budu ugovorili istekli ovi mlađi će već biti bolji igrači spremniji za nešto više. Nemaju dužnih pikova. Nemaju loših ugovora a u svakoj godini će imati cap space za nešto više. Imaju Joergera koji je jedan od boljih trenera u ligi, 43 godine. Frajer okrenuo franšizu iz neke tačke umrtvljenosti ka necem boljem ali....

...zato nemaju vas dvojicu (tebe i vozackog) da kazu kako je frajer idiot i smiješan za posla. Klix.ba forum GM's.
vozackii
Posts: 451
Joined: 01/08/2014 20:37

#31825 Re: NBA - National Basketball Association

Post by vozackii »

KUZMA ROY :lol: :lol:
Post Reply