NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#126

Post by rashomon »

Koja šupčina onaj Kobe!

pupupupupupu
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#127

Post by -danTe- »

mozes ti mislit sta hoces,al je covjek najbolji igrac svijeta!

vidio si ga maloprije :D :D :D
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#128

Post by rashomon »

pupupupupu
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#129

Post by rashomon »

Trebali su svirati faul nad Horry-em
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#130

Post by Neelix »

šupčina ti u gaćama :D

nema veze, vidjelo se ko je najbolji 8-)

lakersi opet sljedece sedmice 8-)
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#131

Post by rashomon »

Yall can't fuck with ma holmes Finley!!!!

:D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=aSvNxzTS6a0
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#132

Post by rashomon »

Neelix, popij jedan čaj od vulkanske kamilice, na moj račun!

:D :D :D :D
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#133

Post by lindjo »

utakmicu je rijesio onaj debil ,smusheni parker...on da suta 1:12 do kraja :-?


san antonio najdosadnija NBA ekipa

.
dobro je Avdic rekao *treba napraviti razliku izmedju najdrazih i najboljih igraca* 8)


KOBE JE USTAV
SHOCK
Posts: 200
Joined: 29/08/2004 16:41

#134

Post by SHOCK »

Joj, skroz sam zaboravio na tekmu :( Kad ono bude repriza?
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#135

Post by lindjo »

nikad
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#136

Post by Neelix »

bice lakersi opet, u subotu na nedjelju 8-)

kako ono rece, "tuzit ce ga bowen za zlostavljanje" :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#137

Post by alphonse kauders »

lindjo wrote:utakmicu je rijesio onaj debil ,smusheni parker...on da suta 1:12 do kraja :-?


san antonio najdosadnija NBA ekipa

.
dobro je Avdic rekao *treba napraviti razliku izmedju najdrazih i najboljih igraca* 8)


KOBE JE USTAV
Jes, ali onda treba priznati da je Steve Nash najbolji igrač na svijetu:) Neko ko toliko svoju ekipu čini boljom i svakog igrača oko sebe čini boljim je po mom mišljenju najbolji igrač na svijetu, a to je trenutno Steve Nash.

Steve Nash : 19,6 pts, 3,3 reb., 11,8 ass., 53,7% FG, 2,6 treys..

Jednostavno, MVP.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#138

Post by Neelix »

mislis da bi nash pogodio ijedan od onih shuteva u bowenovo ruzno lice :D :? :lol:

mislis da bi lakersi bili ovo sto jesu danas da umjeto kobea igra nash? ne mozes porediti mariona i amarea sa odomom i waltonom :? da ne spominjem sto je odom propustio vec 21 utakmicu, i opet su peti u ligi.

a garantujem ti da bi kobe u njegovoj ulogi napravio sunse jos boljim :P
bih_finest
Posts: 283
Joined: 27/06/2006 23:24
Location: Sarajevo

#139

Post by bih_finest »

Opet Lakersi i Miami, pa ima još ekipa u NBA..ccc...ima još najmanje 10 atraktivnih ekipa koje se mogu prenositi..ne kontam ih...ok Lakers - Wash. to će biti zanimljiva tekma, ne znam...HOĆU DENVER HEBOGA... :D :D
bih_finest
Posts: 283
Joined: 27/06/2006 23:24
Location: Sarajevo

#140

Post by bih_finest »

Neelix wrote:mislis da bi nash pogodio ijedan od onih shuteva u bowenovo ruzno lice :D :? :lol:

mislis da bi lakersi bili ovo sto jesu danas da umjeto kobea igra nash? ne mozes porediti mariona i amarea sa odomom i waltonom :? da ne spominjem sto je odom propustio vec 21 utakmicu, i opet su peti u ligi.

a garantujem ti da bi kobe u njegovoj ulogi napravio sunse jos boljim :P
Ja se slažem sa svima da je Kobe danas jedan od najboljih igrača na svijetu (pored Iversona :D ), ali imam osjećaj isto kao da je on sklapao onu momčad Lakersa i objektivno ova sada ekipa ne može osvojiti prsten. Kobe je tu glavni i on je možda tak i htio, da sve ide preko njega, to je i dobio samo što će prsten ići u nečije druge ruke. Imao je Shaqa, mogli su biti novi Chicago i harati 7-8 godina, a ovak teško. :roll:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#141

Post by Neelix »

jarane :D bil ti 32godisnjem shaqu dao petogodisnji ugovor po 25-30 miliona po sezoni?
ja znam da ne bi. i kad mu je vlasnik Lakersa Jerry Buss rekao da mu to nece dat, ovaj digo nos i poceo srat fol kobe vakav nakav. ko ga jebe :D imamo bynuma :-D
jesam srao na kupchaka kad ga je izabrao, al se ipal vidi ko je gm a ko fan :D bynum ce bit zvijer!
bih_finest
Posts: 283
Joined: 27/06/2006 23:24
Location: Sarajevo

#142

Post by bih_finest »

Ma nisam upućen u situaciju u Lakersima, al ovako odoka nekako imam osjećaj da je Kobe htio robove oko sebe i gdje će on biti glavni, ipak su to Lakersi mislim Shaqa da zamijeni neki Bynum :roll: teško da mogu sa ovom ekipom nešto napraviti u ovoj, pa i u sljedećim sezonama 8-)
LFC
Posts: 183
Joined: 24/01/2007 11:45
Location: SEHER

#143

Post by LFC »

Bynum (1987) uci od Kareema, to nemojte zaboraviti i uz Grega Odena(1988, 2.16 m, Ohio State, u NCAA igra iskljucivo jer srednjoskolci ne mogu izaci na draft) ce biti najbolji centar u NBA narednih 10 godina...
User avatar
rIder
Posts: 1001
Joined: 09/03/2004 00:00

#144

Post by rIder »

Lakersi cirkus od tima :-D ko igra za raju i zanemari taktiku zavrsice karijeru u polufinalu konferencije :D
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#145

Post by rashomon »

A idu na SA ili Houston prema trenutnoj situaciji!

:D :D :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#146

Post by Neelix »

bilo bi super na SA u prvom krugu 8-)
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#147

Post by lindjo »

alphonse kauders wrote:
lindjo wrote:utakmicu je rijesio onaj debil ,smusheni parker...on da suta 1:12 do kraja :-?


san antonio najdosadnija NBA ekipa

.
dobro je Avdic rekao *treba napraviti razliku izmedju najdrazih i najboljih igraca* 8)


KOBE JE USTAV
Jes, ali onda treba priznati da je Steve Nash najbolji igrač na svijetu:) Neko ko toliko svoju ekipu čini boljom i svakog igrača oko sebe čini boljim je po mom mišljenju najbolji igrač na svijetu, a to je trenutno Steve Nash.

Steve Nash : 19,6 pts, 3,3 reb., 11,8 ass., 53,7% FG, 2,6 treys..

Jednostavno, MVP.
jest,slazem se i ja da je nash najjaci razigravac,zna uvezat po nekoliko trica,inteligentni play,cini suigrace boljima,pa cak i od takvih siriovina poput Diawa,koji je lani blistao(u odsustvu Amarea),ili pak klasicnog defanzivca Raju Bella(on i kobe se pravo mogu :D )

ali .:zzzz: ...sta je to nash osvojio :? imao je dirka uza se(koji je recimo pandan sacku onomad )iamo je finleya na vrhuncu karijere...pa nista :roll: ...sad opet ima odlicne suigrace,matrix standardno dobar i svestran,zatim oporavljeni Amare(koji se vraca u predlanjsku formu)koji je po meni mozda najbolja 4ka lige...i mislim da mu je ovo zadnja sansa.Ako ne osvoje titulu,onda ce ostati u grupi onih velikih koji nisu prsten uzeli,a uvijek bili tako blizu(sir charles,ewing,malone,stocton itd.)

Kobe je rodjeni pobjednik ,igrac koji daje najvise kad najvise treba,ne boji se preuzet odgovornost,i sto je navaznije sposoban je za to.
i to je ta razlika,tas na vagu izmedju velikih i najvecih 8-) ..e sad vi opletite *ne bi mogo bez shaqa* :oops:

samo pothitno tradeovat parkera,i dovesti nekog k'o barem moze dati 5 asista,i znati gdje mu je mjesto u timu..a ne ispucavat lopte kad je vrijeme za black mambu :lol: ...sa novim/boljim playom titula bi bila vrlo blizu

Odom mi se popravio pravo :) ..nabacio mase,misica..sad vec lici na 4ku :)

a phoenix je fakat prejak :roll: ...valjda ce ih neko izbacit prije *nas* :D

i bravo za OBN sto opet idu lakersi :faraon1: ..samo ne kontam ako su vec prosle sedmice dvije prenosili,zasto ne bi svake(ako nisu necim ograniceni,a da jesu ne bi chicago-mia pustali :? )...iza 1,2,pola 3 ,(ove s istoka znaci)..bilo kad...its u dure :-D
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#148

Post by rashomon »

Gdje li su svi ovi silni navijači Lakersa bili dok su Bullsi derali sve po redu!

Hollywood, wood or not! Phoenix uzima titulu ove sezone! Bez obzira na to što ih je KG sinoć pošteno razvalio!
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#149

Post by Neelix »

bio...kuci :? psovo divca i van exela i jonesa i campbella i seadalea thretta :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#150

Post by Neelix »

veceras u 1 DIREKTNO lal@was 8-)

tako je bar najavljeno :roll:
Post Reply