Navijacke skupine u BIH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
The idijot
Posts: 142
Joined: 04/07/2009 15:46
Location: Donji Puharčići

#826 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by The idijot »

ko imalo prati scenu zna da su prosle sezone u vrhu bili HZ , UM i Lesinari .....Robijasi su bili prisutni ali nije to ni sjena one Robije od prije 3-4 godine....Manijaci isto dobri ( poslije bojkota )....Fukare isto prisutne , ali rjesavale se neke stvari unutar grupe sto se osjetilo na samoj tribini ...RA ne znam sta bih za njih napisao :| ....to je neki moj presjek prosle sezone... ;-)
User avatar
banovan
Posts: 740
Joined: 30/03/2009 20:51
Location: Total chaos - south of heaven

#827 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by banovan »

Zafir wrote:
Dr.Belajsuz wrote:Koliko je Hordi na slikama? 10x više nego Robijaša? Da, vidim.
Horde u Zenici, zadnje gostovanje:
Image

I ko god ima mozga, zna da su Lešinri u vrhu naše navijačke scene.

PS Gore sam postavio slike sa svih gostovanja, jedino ne sa recimo gostovanja Robijaša u travniku il Hordi u Istočnog Sarajevu, jer je sve u svemu logično da je više jednih tj drugih.
Pa dobro ,lesinari jesu u vrhu nase navijačke scene.Logično,Banja Luka je grad s 200 000 stanovnika.Al sigurno nisu ispred robijaša.Naravno,u zadnjoj sezoni robijaša nije bilo puno na gostovanjima,jer su izigrani i prevareni po ko zna koji put.A ni hordi sigurno nije bilo u velikom broju kad je Sarajevo lose igralo.Ali ja govorim o cjelokupnom stanju,a ne samo o jednoj sezoni.A recimo,Robijaši su napravili nezapamćenu atmosferu u Žepću,gdje je oko 4 000 navijača bodrilo svoj tim,a toliko hordi bude samo u gradskom derbiju na Grbavici(govorimo o gostovanju).A Ultrasi nisu uopste u vrhu,navijačke scene.Da je u pitanju Velež,ali onaj prijeratni,složio bih se s tobom....A utakmice sa najboljom atmosferom na tribinama,po meni su one između,Čelika,Želje i Sarajeva...
TM,HZ,UM,Lesinari su sigurno 4 najjace grupe u BiH.Eki lesinari nisu ispred robijasa :run: ljudi svaku utakmicu naprave neku koreo,bakljadu,tribina im lici na nesto,kako i odakle im pare za onolike koreo i bakljade nezz i ne bih da ulazim u to.Ultrasi isto su tu stalno,i kuci i na gostovanjima ima ih fina brojka,konstantni su...To sto kod vas dodje vise ljudi,to nista ne znaci,zapamti kvalitet je uvijek ispred kvantiteta. :thumbup:
User avatar
Zafir
Posts: 12
Joined: 25/07/2009 14:13

#828 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Zafir »

banovan wrote:
Zafir wrote:
Dr.Belajsuz wrote:Koliko je Hordi na slikama? 10x više nego Robijaša? Da, vidim.
Horde u Zenici, zadnje gostovanje:
Image

I ko god ima mozga, zna da su Lešinri u vrhu naše navijačke scene.

PS Gore sam postavio slike sa svih gostovanja, jedino ne sa recimo gostovanja Robijaša u travniku il Hordi u Istočnog Sarajevu, jer je sve u svemu logično da je više jednih tj drugih.
Pa dobro ,lesinari jesu u vrhu nase navijačke scene.Logično,Banja Luka je grad s 200 000 stanovnika.Al sigurno nisu ispred robijaša.Naravno,u zadnjoj sezoni robijaša nije bilo puno na gostovanjima,jer su izigrani i prevareni po ko zna koji put.A ni hordi sigurno nije bilo u velikom broju kad je Sarajevo lose igralo.Ali ja govorim o cjelokupnom stanju,a ne samo o jednoj sezoni.A recimo,Robijaši su napravili nezapamćenu atmosferu u Žepću,gdje je oko 4 000 navijača bodrilo svoj tim,a toliko hordi bude samo u gradskom derbiju na Grbavici(govorimo o gostovanju).A Ultrasi nisu uopste u vrhu,navijačke scene.Da je u pitanju Velež,ali onaj prijeratni,složio bih se s tobom....A utakmice sa najboljom atmosferom na tribinama,po meni su one između,Čelika,Želje i Sarajeva...
TM,HZ,UM,Lesinari su sigurno 4 najjace grupe u BiH.Eki lesinari nisu ispred robijasa :run: ljudi svaku utakmicu naprave neku koreo,bakljadu,tribina im lici na nesto,kako i odakle im pare za onolike koreo i bakljade nezz i ne bih da ulazim u to.Ultrasi isto su tu stalno,i kuci i na gostovanjima ima ih fina brojka,konstantni su...To sto kod vas dodje vise ljudi,to nista ne znaci,zapamti kvalitet je uvijek ispred kvantiteta. :thumbup:
Hočeš reći da baklje imaju veze sa kvalitetom :lol: :lol: :lol: .Onda su lešinari bolji od Engleskih,Španskih i drugih navijača(kojih ima 100 puta vise),jer se tamo ne smiju paliti baklje.. :lol: :lol: :lol: Nikad nesto ovako nisam čuo.A to sa bakljama je tipični Balkanski mentalitet..Kamo sreće da se i ovdje mogu zabraniti baklje...
User avatar
banovan
Posts: 740
Joined: 30/03/2009 20:51
Location: Total chaos - south of heaven

#829 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by banovan »

Hočeš reći da baklje imaju veze sa kvalitetom :lol: :lol: :lol: .Onda su lešinari bolji od Engleskih,Španskih i drugih navijača(kojih ima 100 puta vise),jer se tamo ne smiju paliti baklje.. :lol: :lol: :lol: Nikad nesto ovako nisam čuo.A to sa bakljama je tipični Balkanski mentalitet..Kamo sreće da se i ovdje mogu zabraniti baklje...[/quote]
Hoces rec da su baklje kod nas dozvoljene,vidim da si ti pravo upucen u navijacku scenu :thumbup: NAravno da je za pohvalu kada ekipa napravi dobru koreo,bakljadu...Hajd mi molim te objasni kakve veze ima ako dodje 15000 ljudi na stadion i ood tog 500 navija,(ovih14500 je doslo da gleda utakmicu i zaboli ih za navijanje)i kada dodje 1000ljudi od kojih 500 navija,u cemu je razlika???Ponavljam ti kvalitet je uvijek ispred kvantiteta :thumbup:
User avatar
Zafir
Posts: 12
Joined: 25/07/2009 14:13

#830 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Zafir »

banovan wrote:Hočeš reći da baklje imaju veze sa kvalitetom :lol: :lol: :lol: .Onda su lešinari bolji od Engleskih,Španskih i drugih navijača(kojih ima 100 puta vise),jer se tamo ne smiju paliti baklje.. :lol: :lol: :lol: Nikad nesto ovako nisam čuo.A to sa bakljama je tipični Balkanski mentalitet..Kamo sreće da se i ovdje mogu zabraniti baklje...
Hoces rec da su baklje kod nas dozvoljene,vidim da si ti pravo upucen u navijacku scenu :thumbup: NAravno da je za pohvalu kada ekipa napravi dobru koreo,bakljadu...Hajd mi molim te objasni kakve veze ima ako dodje 15000 ljudi na stadion i ood tog 500 navija,(ovih14500 je doslo da gleda utakmicu i zaboli ih za navijanje)i kada dodje 1000ljudi od kojih 500 navija,u cemu je razlika???Ponavljam ti kvalitet je uvijek ispred kvantiteta :thumbup:[/quote]

Pa dobro!Predlažem da predstaviš nasoj javnosti,tvrdnje,kako su lesinari i drugi slični,bolji od navijača,velikih Evropskih klubova:Intera,Milana,Real Madrida.......Svaka čast :thumbup:

Namjerno sam stavio ovu sliku,koju vidis na mom profilu.To je slika sa Bilinog polja,kad je bila bakljada na čitavom stadionu.A da ti ne pričam o atmosferi(tesko je objasniti nekom ko to nije doživio).A ponavljam bitan je i broj i koreografija navijača.Nego,pozivam te na 1 kolo premier lige Čelik-Željo da se sam i uvjeriš...
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#831 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by -LIBERO- »

Zafire,smijesan si :D

A vi ostali ste jos smjesniji sto ulazite u raspravu sa ovakvim likom,likom koji ne shvata ni "navijacku abecedu",a kamoli nesto drugo. :run:
User avatar
banovan
Posts: 740
Joined: 30/03/2009 20:51
Location: Total chaos - south of heaven

#832 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by banovan »

Zafir wrote:
banovan wrote:Hočeš reći da baklje imaju veze sa kvalitetom :lol: :lol: :lol: .Onda su lešinari bolji od Engleskih,Španskih i drugih navijača(kojih ima 100 puta vise),jer se tamo ne smiju paliti baklje.. :lol: :lol: :lol: Nikad nesto ovako nisam čuo.A to sa bakljama je tipični Balkanski mentalitet..Kamo sreće da se i ovdje mogu zabraniti baklje...
Hoces rec da su baklje kod nas dozvoljene,vidim da si ti pravo upucen u navijacku scenu :thumbup: NAravno da je za pohvalu kada ekipa napravi dobru koreo,bakljadu...Hajd mi molim te objasni kakve veze ima ako dodje 15000 ljudi na stadion i ood tog 500 navija,(ovih14500 je doslo da gleda utakmicu i zaboli ih za navijanje)i kada dodje 1000ljudi od kojih 500 navija,u cemu je razlika???Ponavljam ti kvalitet je uvijek ispred kvantiteta :thumbup:
Pa dobro!Predlažem da predstaviš nasoj javnosti,tvrdnje,kako su lesinari i drugi slični,bolji od navijača,velikih Evropskih klubova:Intera,Milana,Real Madrida.......Svaka čast :thumbup:

Namjerno sam stavio ovu sliku,koju vidis na mom profilu.To je slika sa Bilinog polja,kad je bila bakljada na čitavom stadionu.A da ti ne pričam o atmosferi(tesko je objasniti nekom ko to nije doživio).A ponavljam bitan je i broj i koreografija navijača.Nego,pozivam te na 1 kolo premier lige Čelik-Željo da se sam i uvjeriš...[/quote]

Zafire ti u jednom postu pricas jedno,u drugom drugo,ko ce s tobom diskutovat o necemu,kad ni sam ne znas sta pricas :run:
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#833 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by elSaik »

I jeste li se skontal ko je najbolji u BiH? :mrgreen:
User avatar
Zafir
Posts: 12
Joined: 25/07/2009 14:13

#834 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Zafir »

-LIBERO- wrote:Zafire,smijesan si :D

A vi ostali ste jos smjesniji sto ulazite u raspravu sa ovakvim likom,likom koji ne shvata ni "navijacku abecedu",a kamoli nesto drugo. :run:

Pa ko si sad ti ? Kad toliko znas o čemu treba raspravljati,molim te uputi i ostale na ovom postu,pa da o tome raspravljamo...
Edin_14
Posts: 5
Joined: 26/07/2009 05:45

#835 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Edin_14 »

Šibicar wrote:
Plavih_11 wrote:
Edin_14 wrote:zeljo je slab za nadolazecu sezonu a manijaci nemojte mastati vi ste samo sminka,grupa bez pravih izdanja a tuce ni nemate ih
Eto, rece ti njima, i Zelji i Manijacima .. Sad kad sve znaju sta su i kakvi su mogu se lijepo ugasiti .. :lol:
Ma stipu ga jarane,vidiš da je neko dijete od 14 godina,sigurno mu je puno lice čiba pa od frustracije ne zna šta će da radi,i onda dodje na forum pamet prosipati... :lol:
vidis ti debilu kad sam se ja registrirao na forum prije 3 dana a ti su ivdje 2 godine nabije ti balavac od 14godina sestru i mamu na ku?ac kontas papak
nesmijes na ulicama prosipat te price pa nasao po forumima zao mi te je

HENRIK LARSSON NA KOSEVU.,.MITAR MIRIC NA GRBAVICI HAHAHAH

ako prodju njega dolazi im Sinan Sakic hajmo seljaci zelja zelja zelja mi smo zeljovi

pozdravlja te klinac od 14g moras ti jos pure jest
Edin_14
Posts: 5
Joined: 26/07/2009 05:45

#836 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Edin_14 »

Image
Image
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24269
Joined: 26/08/2007 17:10

#837 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Charuga »

@Edin_14

Kakve veze ima ta slika sa tekstom .. ? Slika je, koliko ja vidim, sa Koseva u poslijeratnom periodu a tekst je iz prijeratnog ..
autoe
Posts: 143
Joined: 22/04/2007 19:20

#838 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by autoe »

Ako za ovog genijalca nije trajan put u banoviće i to po hitnom postupku onda nema smisla dalje ovde i pratiti diskusije...
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#839 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by -danTe- »

nemojte se lozit,sace on ban dobit...ne ulazite bezveze u raspravu... :skoljka:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#840 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by simonese »

Edine,sine
ne gine ti voz rudnik Kreka Banovici :D
delightful
Posts: 1409
Joined: 07/07/2006 16:58

#841 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by delightful »

molim vas da ne odgovarate do bana, pa cemo onda ocistiti temu. hvala.
User avatar
Zafir
Posts: 12
Joined: 25/07/2009 14:13

#842 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Zafir »

Naprijed Robijasi.... Volim te Čelik :evil: :evil: :evil: :evil:
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#843 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by necko_hz »

Manijaci pojeli Robijase! :lol: :lol:
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#844 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Oi »

User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#845 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Šibicar »

Manijaci u Ze


User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#846 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by rado_vidjen »

citam na sportsport, listom zencani priznaju da smo bili bolji i da smo ih nadglasali :thumbup:
User avatar
misolino
Posts: 127
Joined: 17/05/2009 16:45

#847 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by misolino »

necko_hz wrote:Manijaci pojeli Robijase! :lol: :lol:
Za manijake je čast navijati,pred onakvim ambijentom. :thumbup:
User avatar
misolino
Posts: 127
Joined: 17/05/2009 16:45

#848 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by misolino »

[quote="rado_vidjen"]citam na sportsport, listom zencani priznaju da smo bili bolji i da smo ih nadglasali :thumbup:[/quot
Nadglasali ste praznu zapadnu tribinu :lol: :lol: :lol:
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#849 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by elSaik »

Ubjedjlivo najofirniji "navijači" u državi...
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#850 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Epitop »

@el saik ubjedljivo najofirniji "Manijak" na forumu :lol:
Post Reply