Navijacke skupine u BIH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
belissima
Posts: 367
Joined: 30/01/2008 12:46

#601 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by belissima »

"Makar" nasi navijaju za FK...znaci Fudbalski klub Sarajevo..a ne za FK Partizan...ili za NK...ili FK...ili NK...joj ko ce vas upratiti... :D
Sarajevo,Horde,Bog i carsija!
Last edited by belissima on 06/05/2009 10:08, edited 1 time in total.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24267
Joined: 26/08/2007 17:10

#602 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Charuga »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#603 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by -danTe- »

odvijac wrote: a daj da tebe analiziramo,medo jedan,najantipaticnija si osoba!!!
neko me zvao :mrgreen:
User avatar
banovan
Posts: 740
Joined: 30/03/2009 20:51
Location: Total chaos - south of heaven

#604 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by banovan »

Fordas wrote:ovaj utokas izgleda neki elokventni strumf 8)


Jedno pitanje - a sto ste ponijeli 40 topovskih udara na tekmu protiv zrinjskog - da pokusate napraviti ono sto smo mi napravili protiv vas na derbiju, ili...? Mislim, jasno je da mi NISMO izmislili topovske, niti se tim hvalimo, ali zar nije OFIRNO to uraditi nakon nas???
Fordas,bas mi nisi jasan lik.Ne ide mi u glavu kako mozes pitati jel ofirno nositi 40 topovskih udara na utakmicu.Sto jel to zabranjeno.Reci mi jedan razlog zbog cega bi bilo ofirno.Potrazi na you tubu derby 84/85 ja mislim,pogledaj bakljadu na jugu,zastave...I kako bi sad izgledalo da ja kazem kako vam nije ofirno napraviti bakljadu,mahati zastavama,pa mi smo to radili 84.
2 stvar. vidio sam da puno vas pitara prica da su Manijaci kopije hordi. Udarna pjesma vam je Sarajevo,horde,bog i carsija.Jel znate kada se pjevalo na jugu Manijaci,Zeljo bog i carsija...2006Image god.I sad nekoliko kompleksasa nadje pricati neko kopija pitara.Onda,vidio sam i za trake se nesto furate,a dobro znate da se i to na jugu davno pocelo furati,izvolite http://z6.invisionfree.com/UltrasTifosi ... topic=1680
na ultras-tifo tema o zelji,pa pogledajte malo slike,pa onda pricajte ko je sta prvi furao.
belissima
Posts: 367
Joined: 30/01/2008 12:46

#605 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by belissima »

E majko draga...banovani...stvarno si lik...pa dokle vise...sve se zna...odmori malo...pozdrav za sve letece_medvjedice 88
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24267
Joined: 26/08/2007 17:10

#606 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Charuga »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
nadgledach
Posts: 95
Joined: 09/09/2008 09:18
Location: rajvosa

#607 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by nadgledach »

[quote="banovan"]...[quote]
Djechace plavi...
Nije ti dobar link! Pogledaj malo ovaj http://z6.invisionfree.com/UltrasTifosi ... topic=1127
Kad dobro pregledas, i obrises bale sa tastature idi lagano spremaj repertoar ljube alicica trebat ce vam i ove godine...

:D
User avatar
dino84
Posts: 658
Joined: 07/03/2007 04:02

#608 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by dino84 »

nadgledach wrote:Kad dobro pregledas, i obrises bale sa tastature idi lagano spremaj repertoar ljube alicica trebat ce vam i ove godine...
:D
Malo da se zabavis ispred tastature...

Image
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#609 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by ibizza »

elSaik wrote:
cico x wrote:ovako ce opet manijaci snimati mobitelom !


8-) Makar vaši imaju šta snimati... 8-)

Jebem li him majku, jebem li ti Boga, majmuneeeee
I onda svi zajedno "FGR, FGR, FGR..."
8-)
http://www.youtube.com/watch?v=jazWqx2Z ... re=related

baliteeee :D
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#610 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Fordas »

banovan wrote:
Fordas wrote:ovaj utokas izgleda neki elokventni strumf 8)

Jedno pitanje - a sto ste ponijeli 40 topovskih udara na tekmu protiv zrinjskog - da pokusate napraviti ono sto smo mi napravili protiv vas na derbiju, ili...? Mislim, jasno je da mi NISMO izmislili topovske, niti se tim hvalimo, ali zar nije OFIRNO to uraditi nakon nas???
Fordas,bas mi nisi jasan lik.Ne ide mi u glavu kako mozes pitati jel ofirno nositi 40 topovskih udara na utakmicu.Sto jel to zabranjeno.Reci mi jedan razlog zbog cega bi bilo ofirno.Potrazi na you tubu derby 84/85 ja mislim,pogledaj bakljadu na jugu,zastave...I kako bi sad izgledalo da ja kazem kako vam nije ofirno napraviti bakljadu,mahati zastavama,pa mi smo to radili 84.
2 stvar. vidio sam da puno vas pitara prica da su Manijaci kopije hordi. Udarna pjesma vam je Sarajevo,horde,bog i carsija.Jel znate kada se pjevalo na jugu Manijaci,Zeljo bog i carsija...2006Image god.I sad nekoliko kompleksasa nadje pricati neko kopija pitara.Onda,vidio sam i za trake se nesto furate,a dobro znate da se i to na jugu davno pocelo furati,izvolite http://z6.invisionfree.com/UltrasTifosi ... topic=1680
na ultras-tifo tema o zelji,pa pogledajte malo slike,pa onda pricajte ko je sta prvi furao.
Ti prijatelju osito ne kontas poentu!? Nije pitanje je li ofirno nositi 40 topovskih udara na utakmicu, vec je pitanje je li to ofirno uciniti nekoliko mjeseci nakon sto su to ucinili vasi suparnici. Dalje, 'udarna pjesma' Sarajevo, horde.... se kod nas na sjeveru pjevala pocetkom 90-ih. Trece, nije tacno da se baklja zapalila kod vas na grbavici 84, da opet ne bi neko nesto pogresno protumacio. Trake smo mi imali po cijelom stadionu za tvoju info 2001! Cak smo ih donijeli i vama na grbavicu.....Slova preko tribine, navijacki salovi, pa cak i taj sajt koji si postao i tu ste kasnili skoro 2 mjeseca 8-)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#611 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by -LIBERO- »

Nece da shvate,mada znam da su u dubini sebe svjesni toga,da su oni samo jedan mali plavi "vlak",koji je uvijek u fazi kasnjenja za nama,kako klub,tako i navijaci.

Mozes misliti koje se frustracije skupe kada se vjecno kasni za svojim gradskim suparnicima... :shock:

A ovo sto su pokusali progurati kao da je njihova pjesam "Sarajevo,Horde Bog i carsija...",to je smijesno ,ali totalno... :D :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24267
Joined: 26/08/2007 17:10

#612 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Charuga »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
banovan
Posts: 740
Joined: 30/03/2009 20:51
Location: Total chaos - south of heaven

#613 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by banovan »

Fordas wrote:
banovan wrote:
Fordas wrote:ovaj utokas izgleda neki elokventni strumf 8)

Jedno pitanje - a sto ste ponijeli 40 topovskih udara na tekmu protiv zrinjskog - da pokusate napraviti ono sto smo mi napravili protiv vas na derbiju, ili...? Mislim, jasno je da mi NISMO izmislili topovske, niti se tim hvalimo, ali zar nije OFIRNO to uraditi nakon nas???
Fordas,bas mi nisi jasan lik.Ne ide mi u glavu kako mozes pitati jel ofirno nositi 40 topovskih udara na utakmicu.Sto jel to zabranjeno.Reci mi jedan razlog zbog cega bi bilo ofirno.Potrazi na you tubu derby 84/85 ja mislim,pogledaj bakljadu na jugu,zastave...I kako bi sad izgledalo da ja kazem kako vam nije ofirno napraviti bakljadu,mahati zastavama,pa mi smo to radili 84.
2 stvar. vidio sam da puno vas pitara prica da su Manijaci kopije hordi. Udarna pjesma vam je Sarajevo,horde,bog i carsija.Jel znate kada se pjevalo na jugu Manijaci,Zeljo bog i carsija...2006Image god.I sad nekoliko kompleksasa nadje pricati neko kopija pitara.Onda,vidio sam i za trake se nesto furate,a dobro znate da se i to na jugu davno pocelo furati,izvolite http://z6.invisionfree.com/UltrasTifosi ... topic=1680
na ultras-tifo tema o zelji,pa pogledajte malo slike,pa onda pricajte ko je sta prvi furao.
Ti prijatelju osito ne kontas poentu!? Nije pitanje je li ofirno nositi 40 topovskih udara na utakmicu, vec je pitanje je li to ofirno uciniti nekoliko mjeseci nakon sto su to ucinili vasi suparnici. Dalje, 'udarna pjesma' Sarajevo, horde.... se kod nas na sjeveru pjevala pocetkom 90-ih. Trece, nije tacno da se baklja zapalila kod vas na grbavici 84, da opet ne bi neko nesto pogresno protumacio. Trake smo mi imali po cijelom stadionu za tvoju info 2001! Cak smo ih donijeli i vama na grbavicu.....Slova preko tribine, navijacki salovi, pa cak i taj sajt koji si postao i tu ste kasnili skoro 2 mjeseca 8-)
mozes li mi nekako dokazat da se sarajevo,horde...... pjevala 90-tih,jer znam da to pjevate otkako ste preuzeli sjever,nemoj meni suplje :run: ....http://manijaci.ba/galerija/details.php?image_id=476 evo nas...
derbi 84/85,obrati paznju na proslavu gola sarajeva,i na proslavu gola Zelje http://www.youtube.com/watch?v=Lr0M_wiBLU8
a za trake za tvoju inf.smo ih imali i mi 2000-2001,to imas na http://z6.invisionfree.com/UltrasTifosi ... topic=1680.
A za topovske i dalje mi ne ide u glavu tvoje razmisljanje nikako.To su navijacki rekviziti,al posto vidim da si ti "jako" upucen,ne bih se vise raspravljao sa tobom.

Osjecaj se pozdravljenim
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#614 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by necko_hz »

mozes li mi nekako dokazat da se sarajevo,horde...... pjevala 90-tih,jer znam da to pjevate otkako ste preuzeli sjever,nemoj meni suplje :run: ....http://manijaci.ba/galerija/details.php?image_id=476



Ovako da mi tebi ne prosipamo šuplju evo ti link da se sarajevo,horde,bog i carsija pjevala 90-tih, http://www.youtube.com/watch?v=2--F92cMYuk ,to mozes cuti na 1:11.Sad malo se preispitaj.POZDRAV!!!
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#615 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by PITARKA_SA »

o omladino,jos se raspravlja :D
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#616 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by necko_hz »

PITARKA_SA wrote:o omladino,jos se raspravlja :D
pomalo!! :-) :-)
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#617 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by PITARKA_SA »

necko_hz wrote:
PITARKA_SA wrote:o omladino,jos se raspravlja :D
pomalo!! :-) :-)
neka,neka,nema labavo :D
User avatar
banovan
Posts: 740
Joined: 30/03/2009 20:51
Location: Total chaos - south of heaven

#618 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by banovan »

nadgledach wrote:
banovan wrote:...
Djechace plavi...
Nije ti dobar link! Pogledaj malo ovaj http://z6.invisionfree.com/UltrasTifosi ... topic=1127
Kad dobro pregledas, i obrises bale sa tastature idi lagano spremaj repertoar ljube alicica trebat ce vam i ove godine...

:D
joj sto si lud
User avatar
Bloodflow
Posts: 88
Joined: 20/12/2008 02:12

#619 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Bloodflow »

Pitari, razlaz, na derbiju ste izgubili i u gradu i na tribinama. Ajmo opet vježbanje nanananannaa..prdi sa sjevera...Mi smo šabani najjači smo najjači, pozdrav od ekipe nas 5 koja je navaratila na poljanu preko puta sjevera u poluvremenu. Ispovraćali se, iznasrali po livadi i otišli taman pred drugi gol, a smrde je 3 drota, ali baš tri, potjeralo nazad na sjevernu tribinu. Kad skontam kako se postavlja slika, postaviću. Ma jebo sliku, koji ću racku brukat' grad, znaju oni što su ih hamo, suiljo i rasim potjerali :lol:
Ajjj majko mila pa nemojte nigdje, pa ni u kupu šumskih jagoda nemate šanse...ovakav Željo vas demontira!
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#620 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by necko_hz »

.
Last edited by necko_hz on 19/02/2012 16:34, edited 1 time in total.
JEDAN JE HASE
Posts: 120
Joined: 12/04/2009 14:47

#621 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by JEDAN JE HASE »

necko_hz wrote:Horde su vas sjebali u svakom segmentu,a znamo ko je imao razglas i sve potrebne navijacke rekvizite...Samo me interesuje da li bi TM navijali da su gubili 2:0
Da su gubili 2-0,pjevali bi one njihove poznate pjesmice UPRAVA NAPOLJE i J..... VAM M.... U P.... :lol: ,u navijanju smo vas rasturili,pitajte ove neutralne ljude iz drugih gradova koji su gledali tekmu na tv-u :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24267
Joined: 26/08/2007 17:10

#622 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Charuga »

Svaka cast hordama na navijanju svo vrijeme!

Ali veliki seljakljuk i krkanluk ste iskazali lomljenjem stolica i njihovim paljenjem na kraju!!!! Kao i bacanjem topovskih udara i baklji medju ljude!!Jesu li to ona F.G.R. sto se prozivaju ostale navijacke skupine da su krkani i primitivci??
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#623 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Ripicipi »

Plavih_11 wrote:Svaka cast hordama na navijanju svo vrijeme!

Ali veliki seljakljuk i krkanluk ste iskazali lomljenjem stolica i njihovim paljenjem na kraju!!!! Kao i bacanjem topovskih udara i baklji medju ljude!!Jesu li to ona F.G.R. sto se prozivaju ostale navijacke skupine da su krkani i primitivci??
hebalo vas par stolica, sta kmecite ko hanume kakve. Vi ste prije par godina na kosevu pocupali puno, puno vise stolica pa mi nismo "plakali" kao vi sada...
Nit' sam cupao, nit' opravdavam, ali se previse pravite nevinasca...
Last edited by Ripicipi on 09/05/2009 22:29, edited 1 time in total.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#624 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by pirmin »

Ima li kakvih video zapisa sa te cimburijade? :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24267
Joined: 26/08/2007 17:10

#625 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Charuga »

potres_mozga wrote:
Plavih_11 wrote:Svaka cast hordama na navijanju svo vrijeme!

Ali veliki seljakljuk i krkanluk ste iskazali lomljenjem stolica i njihovim paljenjem na kraju!!!! Kao i bacanjem topovskih udara i baklji medju ljude!!Jesu li to ona F.G.R. sto se prozivaju ostale navijacke skupine da su krkani i primitivci??
hebalo vas par stolica, sta kmecite ko hanume kakve. Vi ste prije par godina na kosevu pocupali puno, puno vise stolica pa mi nismo "plakali" kao vi sada...
Nit' sam cupao, nit' opravdavam, ali se previse pravite nevinasca...
Procitaj molim te sta sam napisao! Ja isto tako ne volim ni nase navijace kad cupaju stolice na Kosevu i osudjujem ih i nazivam istim imenima. ALI danima se ovde napadju druge navijacke skupine, kao svi su papci i seljaci samo su na Kosevu "fina gradska raja" .. E to je problem! Sad dodjosmo do toga da su svi isti i kako ima krkana na jednoj tako ima i na drugopj strani .. To je cilj posta!
Post Reply