Navijacka dobacivanja

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#1 Navijacka dobacivanja

Post by Fair Life »

1. Dobacivanja igracima:

- Udri je glavom, neces na fakultet!

- Joooj, imas radijus kretanja k'o brisac od fice

- Halooo, trcis k'o da si zavaren

- Vruce, igraci oba tima se jedva vuku po terenu, kad neki djedica sa unukom se prodera: "De ba igrajte, zaspa mi dijete."

- Ulazi u igru Erceg (igrac visok metar i po...iliti kratak) i neki lik se dere s tribina: " Erceg, ne smije se ulazit' u trenerci " !!!

- Grafit u Mostaru: "Usanovicu, sve ti se kuci osusilo osim vesa!"


2. Dobacivanja sudijama:

- Sudija da-bog-da ti sin zeta kuci doveo!

- Linijskom sudiji koji je 'em celav, 'em ima bradu: "Di-vi ga majke ti, lakse mu kosu oprat neg' se umit!"

- Za pomocnog linijskog sudiju koji je digao zastavicu da signalizira ofsajd: "Dabogda ti se ukocila"


3. Razna ostala dobacivanja:

- Dobacivanje policajcu koji dok traje tekma stoji uz aut-liniju: "Hej murija, provodaj malo tog cuku, dobice hemoroide!!! "

- Igra reprezentacije, i kad je svirala BH. himna, neki lik se okrenuo prema raji i kaze: "Evo mu cenera ko je otpjeva!"

- Onome sto prodaje kospe i ostali asortiman: "...Majstore...ima l' sta na kasiku?"
NeTRa1der
Posts: 12
Joined: 15/05/2004 23:15
Location: Sarajevo

#2

Post by NeTRa1der »

:lol: :lol: :lol:
svaka cast...gdje iskopa ovo? :-D
JokYouAre
Posts: 35
Joined: 04/03/2007 18:19

#3

Post by JokYouAre »

Dobarrrrrrr :):):):):)

A meni je mocno sto sam cuo na tekmi Zeljo-Sarajevo, govori otac sinu mrtav ozbiljan: "E moj sine, mi cemo sa Zeljom u Europu a oni sa Deenom" :)

Ili ima ona standardna, dobacivanje sudiji ili igracu: "Da Bog da ti zena trudnu kcerku rodila" (gadost)
User avatar
Sajo---:
Posts: 619
Joined: 25/09/2005 14:18
Location: Sarajevo

#4

Post by Sajo---: »

bilo je na jednoj utakmici izmedju sarajeva i nekog malog plavog tima, ne sjecam se imena :D .
uglavnom, prije početka minuta sutnje - cijeli stadion kao zaliven šuti kada neki lola sa istočne tribine govori oficielnom spikeru (nikoli):

"nikollaaaaaa, kadaaa cemo tebi ovaakkkooooo???"
To je bio vrh provale! (naravno minuta sutnje instantno je prestala!

Drugo utakmica Sarajevo - Besiktas!!!
Tek počela utakmica sjećam se kao jučer 19 sekunda kada se neki dere:

Sudijaaaa, svirrrajjjj krajjjj!!!

I taj je dobar bio i još je nebrojeno puno tih "izvaljivanja" bilo :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#5

Post by prleitihi »

hercegu su štrumfovi skandirali u širokom.."moj je kurac veći od tebe..veći od tebe...veći od tebe..mooojj jeee..." :D
volvoxII
Posts: 228
Joined: 26/02/2007 19:27

#6

Post by volvoxII »

Vice prodavac: "Grisiiiiiiiiiiniiiii, Grisiiiiiniiii!!!!"

Momak mu dobacuje: "Imal slanih stapica?" :lol:
forza milan
Posts: 373
Joined: 12/07/2006 16:02

#7

Post by forza milan »

ovu sam cuo od jarana koji ide na sve utakmice, cak i kantonalnu ligu gleda
ima onaj sudija suljo iz sarajeva, nizak lik pravo
ko god malo intenzivnije prati fudbal mora ga znat, legenda ziva
i na jednoj tekmi lik s tribina mu dobaci: ''Suljo koliki si mogo bi na truleksu klanjat''!
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#8

Post by prleitihi »

neki navijač..iznerviran nezalaganjem igrača njegovog kluba..zagalami:
igrajte srcetom.. :D
forza milan
Posts: 373
Joined: 12/07/2006 16:02

#9

Post by forza milan »

ovu sam cuo na pripremnoj tekmi veleza i zelje u blagaju prije 8-9 godina
skoci neki igrac, ne sjecam se iz koje ekipe i fakat malo skocio kad neko iz mase: ''Koliko si skocio ne bi ti smrtovnicu ispod noga mogli izvuc''
HZBK
Posts: 86
Joined: 19/03/2007 22:32
Location: RBIH

#10

Post by HZBK »

Sa zadnjeg gostovanja u Zepcu pola tribine pjeva : Golman ima dobre guzove, dobre guzove,dobre guzove!
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#11

Post by Majstorinho »

Jos dok je Smjecanin igrao u Sarajevu,neki lik s istoka se dere:Djemo,vidi kako si spor,ko ranjeni puz...
xon_sa
Posts: 1181
Joined: 30/10/2005 14:16

#12

Post by xon_sa »

Ide standardna "golmane, golmane, golmane...", golman ne reaguje...
A onda "vratare, vratare, vratare... kako su ti kod kuce" :D
TM
broj1
Posts: 41
Joined: 14/11/2005 16:20

#13

Post by broj1 »

Hasane, dabogda ti Ester crnca rodila
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#14

Post by Comrad »

Majstorinho wrote:...vidi kako si spor,ko ranjeni puz...
ova je dobra :lol: :lol:
funaki
Posts: 707
Joined: 23/11/2006 08:11

#15

Post by funaki »

Stadion Kosevo, BiH:SCG, kvalifikacije nije ona prijateljska! Ja na zapadu, (nije bilo sjevera :D) sa obiljezjima najjaceg FK SARAJEVA! Sad se cuje ono ''tekbir-Allahu ekber'', kaze meni lik, ''hajd ti bogati povedi''!
Ja ''tekbir'', kad svi ''Allahu ekber'', jos jednom
ja ''tekbir'', oni ''Allahu ekber'', i ja treci put: ''ne mogu vise''....
i onda je sve otislo u PM... :lol: :lol: :lol:
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#16

Post by Skoro »

Nedavno je na Kosevu jedan sudija, sa nesto duzom kosom, prozvan Bajagom, raja mu dobacivala cjelo vrijeme, upis zivi
rewritable
Posts: 117
Joined: 01/09/2003 00:00

#17

Post by rewritable »

Celik-Siroki
- Sjedi treneru jebem li ti familiju
Kako trener ne reaguje, revoltiranom navijacu sugerisu da je covjek iz Hrvatske pa ga ne razumije. A ovaj ce ti...
-Sjedi treneru jebem li ti obitelj
AjdinBSC
Posts: 252
Joined: 12/01/2007 20:27
Location: Tesanj

#18

Post by AjdinBSC »

rewritable wrote:Celik-Siroki
- Sjedi treneru jebem li ti familiju
Kako trener ne reaguje, revoltiranom navijacu sugerisu da je covjek iz Hrvatske pa ga ne razumije. A ovaj ce ti...
-Sjedi treneru jebem li ti obitelj
Oj boze stomak me zaboli od ovog svega.
Sad na tekmi protiv Slobode sjedi covjek iza mene i korner za Celik kad ustade i rece ajde Bega udari je sad glavom samo ti za to sluzi kad Bega dade go covjek se odvali smijat.
Ima ih jos puno al nemogu se sjetit :-)
I u kupu sad protiv Sirokog svi gledaju na semafor pise gol i govore ajde slavija i pise Sarajevo-Slavija 1:1 svi skocise i onda poslije pola minute pola stadiona se hvata za glavu i govori ovo nevalja (ovdje sam i ja bio medju ovima :D )
:D :D
GiGo
Posts: 26
Joined: 22/04/2004 16:18
Location: Kakanj

#19

Post by GiGo »

Sjedim na tekmi Rudara...ide sam neki momak...nekako svima nam je skrenuo paznju,ali on ne primejcuje da ga iko gleda,odjednom kaze..."Oj jesam se raznio" , Svi smo se u smjeh odvalili :)
Dendrlix
Posts: 1108
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#20

Post by Dendrlix »

Na nekoj od tekmi na Kosevu.....
Vodi Sarajevo 1:0, ostalo jos par minuta igre. Lopta izasla u aut i potrca onaj malac sto dofaca lopte, kad se dreknu neko sa tribine: Polako mali, oguli jabuku!
User avatar
Nosferatu
Posts: 2157
Joined: 04/08/2006 03:34
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

#21

Post by Nosferatu »

http://rapidshare.com/files/27015371/Punto.mp3.html

Slavica Pecikoza potparol nogometnog saveza razgovara na engleskom jeziku...
Can you give me your e mail, please.

en, es bi, aj, can you repated it please.

en, es, bi, aj, ejdz, monkej. at en, no, no....bi aj ejd, punto. What? Punto. Punto, you know. Dzast moment. You mean Dot, Ja. En, i at, ti. At. Bi. Excuse me, that's second @, it's impossible. Point, point. I do not know. Point. You mean dot, again. You know what's point? Well, we have cigarette point. Dot! Dot! And be, ej. Okey, so itls [email protected] and phone number. Foun number, ah, ah, for our fax or for general seceretary office. 387 33 276-661. And our fax fone number 387 it's for kantri, 33 for Sarajevo and 444 332. Great. Thank you, you are very co-operative. Oh, ho, ho, ho, ho, o, ju velkom.
Zovite ih, jebite im mater....
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#22

Post by sulesavic »

Nosferatu wrote:http://rapidshare.com/files/27015371/Punto.mp3.html

Slavica Pecikoza potparol nogometnog saveza razgovara na engleskom jeziku...
Can you give me your e mail, please.

en, es bi, aj, can you repated it please.

en, es, bi, aj, ejdz, monkej. at en, no, no....bi aj ejd, punto. What? Punto. Punto, you know. Dzast moment. You mean Dot, Ja. En, i at, ti. At. Bi. Excuse me, that's second @, it's impossible. Point, point. I do not know. Point. You mean dot, again. You know what's point? Well, we have cigarette point. Dot! Dot! And be, ej. Okey, so itls [email protected] and phone number. Foun number, ah, ah, for our fax or for general seceretary office. 387 33 276-661. And our fax fone number 387 it's for kantri, 33 for Sarajevo and 444 332. Great. Thank you, you are very co-operative. Oh, ho, ho, ho, ho, o, ju velkom.
Zovite ih, jebite im mater....
Ljudi, ubi ovaj Rapid, dajte http://www.balkanshare.com, http://www.sendspace.com...
User avatar
Babayaro
Posts: 147
Joined: 05/11/2004 09:50
Location: U Bosni, zemlji cudesa...

#23

Post by Babayaro »

Ovo je stvarno super tema za popraviti dan, oplacem od smijeha i dobijem volju za raditi dalje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Imam nekoliko provala a jos kad bi se sjetio svih 8) 8) 8)

Legendarni Braco Vrbanjusa kad je njegova ekipa igrala prije 8-9 godina u Grudama lozi svog igraca kojeg zovu "Selo" da igra grublje.
"Selo osveti oca" (otac mu pogino u sukobu sa HVO-om)
Inace ko nije gledo video snimak utakmica Vrbanjuša - Željo u Visokom neznam koje godine mozda 98-99, neka obavezno pogleda to je kultni dokumentarac, kamera prati samo Bracu :lol: :lol: :lol: :lol:

kaze jedan " kolko je Desai spreman u Celziu trener ga na zagrijavanju posalje u Vogoscu po pive" :lol: :lol: :lol: :lol:

Valjda cu se sjetiti jos nekih :roll: :roll: :roll:
kerot
Posts: 59
Joined: 20/03/2007 20:02

#24

Post by kerot »

Babayaro wrote:Ovo je stvarno super tema za popraviti dan, oplacem od smijeha i dobijem volju za raditi dalje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Imam nekoliko provala a jos kad bi se sjetio svih 8) 8) 8)

Legendarni Braco Vrbanjusa kad je njegova ekipa igrala prije 8-9 godina u Grudama lozi svog igraca kojeg zovu "Selo" da igra grublje.
"Selo osveti oca" (otac mu pogino u sukobu sa HVO-om)
Inace ko nije gledo video snimak utakmica Vrbanjuša - Željo u Visokom neznam koje godine mozda 98-99, neka obavezno pogleda to je kultni dokumentarac, kamera prati samo Bracu :lol: :lol: :lol: :lol:

kaze jedan " kolko je Desai spreman u Celziu trener ga na zagrijavanju posalje u Vogoscu po pive" :lol: :lol: :lol: :lol:

Valjda cu se sjetiti jos nekih :roll: :roll: :roll:
izvini seletov otac nije poginuo u ratu nego umro prije 3 godine, vjerovatno si zamjenio igrača, a definitivno si u pravu za Bracu lik je jedan i jedini, o njemu treba napravit film da nadolazeće generacije vide šta su propustile.
User avatar
Nosferatu
Posts: 2157
Joined: 04/08/2006 03:34
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

#25

Post by Nosferatu »

Evo Brace, karikature. Da nam on hoce voditi repku, dao bih sve. Koja bi to sok terapija bila, koji lik, koja legenda, koji crtani film.

"Halile, Halile, samo jos jednom nek te prodje..!"

"Abas, Abas, jebacu ti majku..."
http://www.youtube.com/watch?v=QBDLWvWVM30

http://www.youtube.com/watch?v=cAXf_sRx ... ed&search=
Post Reply