Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#1151 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by pirmin »



U stilu majmuna koji traze bananu :D
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1152 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by sumirprimus »

nema me tamo wrote:
Rob_Atl wrote:Upravo, a razlog je sto kod nas sa 23-24 godine vec postajes penzioner i selis se na istok ili zapad. Dok kod ostalih neces vidjeti prvu ekipu ispod 30 godina, to je ta razlika. Vidjeli smo slike poljaka, jedan njihov ko nasa trojica kila imaju :mrgreen: .

da ima 40 svaki isti bi rezultat bio drugi je to svijet za nas, npr ja koji imam 127 trenutno mogu se nositi s bilo kim s njihove strane dok ovaj pored mene ima 70
aa poparaaa :D :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1153 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Nema Popco obrazovanja da piše kao ja. :D
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#1154 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by zg1911 »

shbc wrote:
supercali wrote: Kod bodyguard-a sam bio ne kao akter nego kao posmatrac sa strane jer sam slucajno se tu zatekao nevezano za frku i znam sta je bilo tu
Za siroki znam iz prica iz prve ruke ljudi koji su bili dole
Ovaj nema me tamo je koliko toliko realno opisao situaciju dole sto se razlikuje od nekih koji su pricali napali nas i sl
S tim da i od ovih sto su pricali znam da su malo uljepsali pricu jer ko ce reci da je prvi poceo nesto i sl
Na osnovu toga lako se moze zakljuciti sta se desilo
Ja sam bio kao akter u oba slucaja. I sta cemo sad? Vjerovati tebi koji si za Listicu cuo od drugih ili meni koji sam bio od pocetka do kraja? Nema me tamo i ja se ne slazemo samo oko jednog redoslijeda dogadjaja. Kada su pucali izlozi. Ali je njegovo realno, moje nije. Sto li?

Hocemo vjerovati tebi da je bio napad na Armadu spontan zbog njihovog "provociranja" ili meni da je namjeran jer smo mi imali tu glupu furku da se nekome dokazujemo? Tebi koji si se slucajno zadesio tu ili meni koji sam ucestvovao u planiranju. Hoces mozda i rutu kojom smo dosli do njih? Kada smo sreli tih par Manijaka, sta smo pricali? Anegdotu s kim smo mislili da se tucemo?
skrećem pažnju nadležnim službama bih na ovu nakupinu bjelančevina
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1155 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Šta tebi nije jasno zg?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1156 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by supercali »

zg1911 wrote:
shbc wrote:
supercali wrote: Kod bodyguard-a sam bio ne kao akter nego kao posmatrac sa strane jer sam slucajno se tu zatekao nevezano za frku i znam sta je bilo tu
Za siroki znam iz prica iz prve ruke ljudi koji su bili dole
Ovaj nema me tamo je koliko toliko realno opisao situaciju dole sto se razlikuje od nekih koji su pricali napali nas i sl
S tim da i od ovih sto su pricali znam da su malo uljepsali pricu jer ko ce reci da je prvi poceo nesto i sl
Na osnovu toga lako se moze zakljuciti sta se desilo
Ja sam bio kao akter u oba slucaja. I sta cemo sad? Vjerovati tebi koji si za Listicu cuo od drugih ili meni koji sam bio od pocetka do kraja? Nema me tamo i ja se ne slazemo samo oko jednog redoslijeda dogadjaja. Kada su pucali izlozi. Ali je njegovo realno, moje nije. Sto li?

Hocemo vjerovati tebi da je bio napad na Armadu spontan zbog njihovog "provociranja" ili meni da je namjeran jer smo mi imali tu glupu furku da se nekome dokazujemo? Tebi koji si se slucajno zadesio tu ili meni koji sam ucestvovao u planiranju. Hoces mozda i rutu kojom smo dosli do njih? Kada smo sreli tih par Manijaka, sta smo pricali? Anegdotu s kim smo mislili da se tucemo?
skrećem pažnju nadležnim službama bih na ovu nakupinu bjelančevina
sta ba imas skretati paznju?
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#1157 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by zg1911 »

nema me tamo wrote:Šta tebi nije jasno zg?
pomažem bih da se riješi huligana. priznao da je sudjelovao u dva incidenta, dakle za procesuirati
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1158 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Dakle kontaš zbog pisanja ovoga da ce državni organi prvo ga pronaci preko ip adrese, a onda ga procesuirati za događaj gdje slika prakticno skoro nema pogotovo uslikanih faca..I šta on kaze da je pisao preko foruma samo gluposti?
Događaj iz 2007?

Zašto ja kontam da ti skreces paznju na bradate balije koje su htjele lincovati ustaše?
To je to Kolinda?
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1159 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by leškarenje »

Rjesavaj problem Boysa koji su postali prijetnja u svakoj zemlji EU sa svojim neartikulisanim fasizmom koji nikom nije jasan....odjebaus.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#1160 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Dr. Kuca »

Sta su ovo manijaci radili? Njih 7-8? Slavili rodjendan Fk Sarajevo?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#1161 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Charuga »

Na slikama se vidi da su bila samo dvojica ili trojica, ne pretjeruj sa brojkom.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1162 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

Pa ovo je super sto su uradili..
Nece nista povecati brojku sutra, al' normala..
User avatar
shbc
Posts: 3361
Joined: 20/07/2012 12:13

#1163 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by shbc »

supercali wrote: sta ba imas skretati paznju?
Stipu budalu. Rjesava se huligana koji navijackoj tribini nije prisao 9 godina :lol:
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#1164 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by zg1911 »

nema me tamo wrote:Dakle kontaš zbog pisanja ovoga da ce državni organi prvo ga pronaci preko ip adrese, a onda ga procesuirati za događaj gdje slika prakticno skoro nema pogotovo uslikanih faca..I šta on kaze da je pisao preko foruma samo gluposti?
Događaj iz 2007?

Zašto ja kontam da ti skreces paznju na bradate balije koje su htjele lincovati ustaše?
To je to Kolinda?
malo se zajebavah, iskazah ne slaganje s ultras stavovima

niđe veze s ustašama, balijama i kolindom. al nek si ti na braniku domovine
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#1165 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by zg1911 »

leškarenje wrote:Rjesavaj problem Boysa koji su postali prijetnja u svakoj zemlji EU sa svojim neartikulisanim fasizmom koji nikom nije jasan....odjebaus.
Kme kme
Pretpostavljam da ti i nakupina bjelančevina koju braniš nemate veze s fašizmom. Nema toga među bih ultrasima.... Ajde tornjaj
User avatar
shbc
Posts: 3361
Joined: 20/07/2012 12:13

#1166 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by shbc »

Ne bih da govorim u Leskovo ime, ali ova nakupina bjelancevina je okorjeli antifasista. Al' eto... Kontam mozda me poznajes bolje nego ja sam sebe :mrgreen:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1167 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by nema me tamo »

shbc wrote:Ne bih da govorim u Leskovo ime, ali ova nakupina bjelancevina je okorjeli antifasista. Al' eto... Kontam mozda me poznajes bolje nego ja sam sebe :mrgreen:

Hoce da ti kaze da mozda nisi fasista, al' jesi bradati musliman zedan ustaske krvi..
Takvo je razmisljanje ovih likova tako smo predstavljeni u medijima u hr pa i u vecini nasih..

Oni su se dobro iznenadili kad su vidjeli koje je ime stradalo u sirokom, a ustvari da znaju kakva je situacija sjebali bi se..
Da bukvalno na tribini nema nista vise od patriotizma i to je to.
User avatar
shbc
Posts: 3361
Joined: 20/07/2012 12:13

#1168 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by shbc »

nema me tamo wrote:
shbc wrote:Ne bih da govorim u Leskovo ime, ali ova nakupina bjelancevina je okorjeli antifasista. Al' eto... Kontam mozda me poznajes bolje nego ja sam sebe :mrgreen:

Hoce da ti kaze da mozda nisi fasista, al' jesi bradati musliman zedan ustaske krvi..
Takvo je razmisljanje ovih likova tako smo predstavljeni u medijima u hr pa i u vecini nasih..

Oni su se dobro iznenadili kad su vidjeli koje je ime stradalo u sirokom, a ustvari da znaju kakva je situacija sjebali bi se..
Da bukvalno na tribini nema nista vise od patriotizma i to je to.
Nemojte mu onda reci da mi pogleda komentare na forumu. Ima srce da ga strefi kad skonta da sam ateista :lol:
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#1169 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by zg1911 »

zg nick, dakle bošnjakomrzac... nije da me boli kurac, al toliko o bošnjačkoj toleranciji... antifa, nego
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1170 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Tomahawk11 »

Prestanite sa tom nacionalističkom pričom!!
User avatar
shbc
Posts: 3361
Joined: 20/07/2012 12:13

#1171 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by shbc »

Neka mi neko kaze da je parola manijaka za "trideseti" rodjendan photoshop. Likovi hladno kopirali parolu najveceg rivala za proslavu :lol:
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#1173 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by splinter »

Ma velika gospoda. Kapa do poda!!
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#1174 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by Anestezija »

shbc wrote:Neka mi neko kaze da je parola manijaka za "trideseti" rodjendan photoshop. Likovi hladno kopirali parolu najveceg rivala za proslavu :lol:
Sta su napisali nisam upratio,umjetnici su to :lol: :lol:
User avatar
shbc
Posts: 3361
Joined: 20/07/2012 12:13

#1175 Re: Navijačka dešavanja na tribini i mimo tribine

Post by shbc »

Anestezija wrote:
shbc wrote:Neka mi neko kaze da je parola manijaka za "trideseti" rodjendan photoshop. Likovi hladno kopirali parolu najveceg rivala za proslavu :lol:
Sta su napisali nisam upratio,umjetnici su to :lol: :lol:
Cuvari casti seher mentaliteta.

Ali haj, bar su se ovaj drugi dio potrudili malo izmjeniti. Iako sad nema nikakvog smisla, al eto :mrgreen:
Post Reply