Navijači SP Rusija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#51 Re: Navijači SP Rusija

Post by Grean »

Image

Putinova organizacija zakazala debelo. Ne pamtim da je na jednom SP-u bilo ovoliko incidenata na samim tribinama.

Poslije premlacivanja Hrvata od strane grupe Argentinaca sad Brazilci napali srpsku porodicu.

Jad od organizacije a i ovih latinoamerikanaca. Sjetimo se provokacija Meksikanaca na proslom SP-u kad su pljuvali Hrvate a i nase su provocirali u prijateljskoj koliko se sjecam.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#52 Re: Navijači SP Rusija

Post by mO k3 »

Grean wrote:Image

Putinova organizacija zakazala debelo. Ne pamtim da je na jednom SP-u bilo ovoliko incidenata na samim tribinama.

Poslije premlacivanja Hrvata od strane grupe Argentinaca sad Brazilci napali srpsku porodicu.

Jad od organizacije a i ovih latinoamerikanaca. Sjetimo se provokacija Meksikanaca na proslom SP-u kad su pljuvali Hrvate a i nase su provocirali u prijateljskoj koliko se sjecam.
ubise pracu srbe
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#53 Re: Navijači SP Rusija

Post by Grean »

Vala ne volim ih ali ovo je jadno, porodica otac, majka i sin a sedam ovih levata iz Brazila skocilo na njih. Prvo su ih provocirali cijelu utakmicu.

Drugi Srbi snimali telefonom umjesto da uskoce.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#54 Re: Navijači SP Rusija

Post by Bosanski_kralj »

Grean wrote:Image

Putinova organizacija zakazala debelo. Ne pamtim da je na jednom SP-u bilo ovoliko incidenata na samim tribinama.

Poslije premlacivanja Hrvata od strane grupe Argentinaca sad Brazilci napali srpsku porodicu.

Jad od organizacije a i ovih latinoamerikanaca. Sjetimo se provokacija Meksikanaca na proslom SP-u kad su pljuvali Hrvate a i nase su provocirali u prijateljskoj koliko se sjecam.


Sa nama se nisu dobro proveli. :mrgreen:

U ovakvim momentima ključan je dobar rad ruku. :oops:
User avatar
fakat
Posts: 1954
Joined: 21/06/2008 04:03
Location: suburbia

#55 Re: Navijači SP Rusija

Post by fakat »

Napasti porodicu je bas jadno, bruka. Kod latinosa nikakvog kodeksa, ovo neki teski seljoberi.
Grean wrote:Vala ne volim ih ali ovo je jadno, porodica otac, majka i sin a sedam ovih levata iz Brazila skocilo na njih. Prvo su ih provocirali cijelu utakmicu.

Drugi Srbi snimali telefonom umjesto da uskoce.
Drugi Srbi :-) :roll:
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#56 Re: Navijači SP Rusija

Post by Point. »

Bosanski_kralj wrote:
Grean wrote:Image

Putinova organizacija zakazala debelo. Ne pamtim da je na jednom SP-u bilo ovoliko incidenata na samim tribinama.

Poslije premlacivanja Hrvata od strane grupe Argentinaca sad Brazilci napali srpsku porodicu.

Jad od organizacije a i ovih latinoamerikanaca. Sjetimo se provokacija Meksikanaca na proslom SP-u kad su pljuvali Hrvate a i nase su provocirali u prijateljskoj koliko se sjecam.


Sa nama se nisu dobro proveli. :mrgreen:

U ovakvim momentima ključan je dobar rad ruku. :oops:
Al ga baja u bijelom izudara ko pinjatu. :evil:
Rob_Atl
Posts: 5329
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#57 Re: Navijači SP Rusija

Post by Rob_Atl »

Haha bio sam ovdje tu sam negdje ispod ovih, dobili su jos batina na parki gu frajer dizalicu od auta izvadio poceo putose da udara :lol: . Gdje ces na bosnju :D
Crvena Tifoza
Posts: 10591
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#58 Re: Navijači SP Rusija

Post by Crvena Tifoza »

Bili smo i mi na prošlom SP na tribini sa navijačima Argentine, pa i domaćim Brazilcima, i niko se nije tukao. Na kraju tekme razmjenjivali dresove. Otkad su to komšije poznate da imaju fer navijače? :-) Oni samo prikažu sebe kao žrtvu kad dobiju po labrnji.
User avatar
forum_selektor
Posts: 593
Joined: 15/11/2009 14:27
Location: Villa Ravijojla

#59 Re: Navijači SP Rusija

Post by forum_selektor »

Crvena Tifoza wrote:Bili smo i mi na prošlom SP na tribini sa navijačima Argentine, pa i domaćim Brazilcima, i niko se nije tukao. Na kraju tekme razmjenjivali dresove. Otkad su to komšije poznate da imaju fer navijače? :-) Oni samo prikažu sebe kao žrtvu kad dobiju po labrnji.
I kad fasuju, obavezno se izmisli verzija, u kojoj su se 'rabro odbranili od turaka.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#60 Re: Navijači SP Rusija

Post by pirmin »

klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#61 Re: Navijači SP Rusija

Post by klosar pravi »

Putin dogovorio s vođama da ne prave sranja.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#62 Re: Navijači SP Rusija

Post by Nadzorna_ploca »

Pravi ultrahool mentalitet. Presmijesni Rusi.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#63 Re: Navijači SP Rusija

Post by klosar pravi »

Putin je pravi ultrahool na kraju krajeva pametna odluka mnogo vece stvari se dešavaju ovo svjetsko..

Sace evropsko.. :lol:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#64 Re: Navijači SP Rusija

Post by Grean »

Crvena Tifoza wrote:Bili smo i mi na prošlom SP na tribini sa navijačima Argentine, pa i domaćim Brazilcima, i niko se nije tukao. Na kraju tekme razmjenjivali dresove. Otkad su to komšije poznate da imaju fer navijače? :-) Oni samo prikažu sebe kao žrtvu kad dobiju po labrnji.
Meni je ovo mijesanje navijaca na istoj tribini bezveze.

Ono samo to da se jedni vesele pored drugih koji tuguju je u startu provokacija u najavi.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#65 Re: Navijači SP Rusija

Post by Challenger_ »

User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#66 Re: Navijači SP Rusija

Post by pirmin »

Sa navijackog aspekta totalno neinteresantno prvenstvo.
Da sam huligan cija je ekipa bila ucesnik okoncao bih huligansku karijeru i presao na heklanje. Pi*ke! :D
Prepali se ono malo Gulaga. :oops:
:D
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#67 Re: Navijači SP Rusija

Post by Bosanski_kralj »

pirmin wrote:Sa navijackog aspekta totalno neinteresantno prvenstvo.
Da sam huligan cija je ekipa bila ucesnik okoncao bih huligansku karijeru i presao na heklanje. Pi*ke! :D
Prepali se ono malo Gulaga. :oops:
:D
Ne sjećam se da je ijedno ovako veliko takmičenje bilo mirnije po ovom pitanju.

Putina se svi prepali.
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#68 Re: Navijači SP Rusija

Post by Kaligrafija »

fakat wrote:Napasti porodicu je bas jadno, bruka. Kod latinosa nikakvog kodeksa, ovo neki teski seljoberi.
Grean wrote:Vala ne volim ih ali ovo je jadno, porodica otac, majka i sin a sedam ovih levata iz Brazila skocilo na njih. Prvo su ih provocirali cijelu utakmicu.

Drugi Srbi snimali telefonom umjesto da uskoce.
Drugi Srbi :-) :roll:
Nista novo, zbog takvog sranja sam prestao ici na utakmice...Pitar sam, isao sam na mnogo utakmica, do prije jedno deset godina, kad je igralo Sarajevo-Zeljo, na Kosevu i sjedili smo u nasoj kafani ispred stadiona i dodju u kafanu otac i sin, covjek od nekih 60 godina, sa sinom mozda nekih 15-16 godina, vidjelo se da su zalutali, da nisu iz SA, njihov jedini grijeh je sto su imali zeljine salove i htjeli su malo vode ili sok, kad su ih poceli iz cista mira mlatiti stolicama, flasama, sakama, nogama, ja dusmana nebi onako zgazio, covjek se postavlja pred dijete da njega tuku, da zastiti dijete, a ne moze...nas malo normalne raje, pokusavamo zaustaviti, vicemo da stanu, da ih puste, ne mozes da prekines da stanu, razvalice te neko flasom...odvela ih je hitna i murija...da ne pomisli ko da su ih mlatili neki balavci, nisu, svi su bili stariji, jedna stara postava, papaka...od tog dogadjaja nikad nisam otisao ni na jednu utakmicu, osim par euro kup utakmica...Zgadili su mi domaci fudbal i navijanje i sve...
Mark Tven
Posts: 467
Joined: 25/08/2017 17:57

#69 Re: Navijači SP Rusija

Post by Mark Tven »

Što se tiče organizacije i sirugnosti, najbolje SP do sada.
Tako i treba...znaš da nema šale sa ruskim budalama, pa da možeš da urnišeš pola grada ko onomad u Francuskoj, i pritom prođeš nekažnjeno i bez posledica.

Onaj mučenik što je skakao po policijskom autu pre par nedelja, kad ga savataše Ruje, dušu mu uzeše. A tako i treba. Brutalno...pa da viš kad će mu drugi put pasti na pamet da čini javni nered....u Rusiji. Neko uradi tetovažu za trajno sećanje...a ovi ga izlomiše tako da će ga za vjek i vjekova cimati Pavlovljev refleks na pomisao da uradi ponovo nešto nalik tome.
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#70 Re: Navijači SP Rusija

Post by Mis mekinjas »



:srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#71 Re: Navijači SP Rusija

Post by Bosanski_kralj »

Naježio sam se. :oops:
palermo
Posts: 22338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#72 Re: Navijači SP Rusija

Post by palermo »

Bosanski_kralj wrote:Naježio sam se. :oops:
I meni samo što suze ne krenuše :place1:
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#73 Re: Navijači SP Rusija

Post by Logovan »

:mrgreen: :mrgreen:
Image
Post Reply