Navijači Zrinjskog: ''J*bem te Bosno, j*bem te ja''

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Sensei
Posts: 1062
Joined: 04/04/2005 19:01

#1 Navijači Zrinjskog: ''J*bem te Bosno, j*bem te ja''

Post by Sensei »

Pincom.info > Sport

14.7.2006.

Navijači Zrinjskog: ''J*bem te Bosno, j*bem te ja"

A ni kriva ni dužna na meti navijača se našla i jedna popularna pjevačica narodne glazbe. Naime, Hanka je k*rva stara koje neći ni da zna, kaže pjesma pod nazivom 'Oda Hanki' koja je čekala svoga Ultrasa.

MOSTAR - ''J*bem te Bosno, j*bem te ja, Hrvatska moje je domovina'' - stihovi su pjesme koja se nalazi na službenom siteu navijača i simpatizera mostarskog Zrinjskog.

Uz druge navijačke pjesme našla se i jedna koja veliča susjednu državu, a j**e vlastu domovinu.

Pored vrijeđanja vlastite domovine, popularni Ultrasi vrijeđaju i svoje susjede. Tako pjevaju susjedima sa Širokog Brijega stihove sadržaja: ''ubij, ubij, ubij škutora''. Također, tu je i druga verzija iste pjesme. Naime stihovi idu: ''gazi, gazi, gazi škutora''.

Također tu je i klasik koji kaže: ''Visoke peći potlpaljujem ja, dva reda koksa četri škutora (...) bit će pečenja - radujem se jaaaa!''

Kao pravi navijači, Ultrasi nisu ostali dužni ni ljutim rivalima iz Sarajeva. Tako ''bit će Željo kura*c šampion'' - poručuju Ultrasi.

A ni kriva ni dužna na meti navijača se našla i jedna popularna pjevačica narodne glazbe. Naime, Hanka je ''k*rva stara koje neći ni da zna''. Kaže pjesma pod nazivom 'Oda Hanki' ''čekala sam čekala svoga Ultrasa.

Image

Detaljnije pogledajte na stranici http://www.zrinjski.net/audio

14.7.2006.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2

Post by Edin H. »

Ovo za Hanku me stvarno pogodilo. :shock:

Ne moze joj sada ni Nedim pomoci.
edikamedika
Posts: 252
Joined: 10/06/2006 11:56

#3

Post by edikamedika »

Da i? i Torcida Sandzak navija "ubij Srbina" i "jebem te Srbijo" i "Bosna Bosna".

smeta li ti to?
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#4

Post by BECHO »

Uje su u delirijumu poslije pusione u UI-Cupu! :D
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#5

Post by daduli_sa »

edikamedika wrote:Da i? i Torcida Sandzak navija "ubij Srbina" i "jebem te Srbijo" i "Bosna Bosna".

smeta li ti to?
Jos kad bi mi znali kakve veze imamo sa Sandzakom?!
Cini mi se da je tema pokrenuta za problem na podrucju BIH, ne susjedne drzave!

Rjesenje problema sa navijacima i "politikama" klubova:
jedinstven zakon o sportu na podrucju BiH!
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#6

Post by Stitch__ »

edikamedika wrote:Da i? i Torcida Sandzak navija "ubij Srbina" i "jebem te Srbijo" i "Bosna Bosna".

smeta li ti to?
joj idiota :roll:
novel
Posts: 1071
Joined: 21/03/2006 10:24
Location: PM
Contact:

#7

Post by novel »

edikamedika wrote:Da i? i Torcida Sandzak navija "ubij Srbina" i "jebem te Srbijo" i "Bosna Bosna".

smeta li ti to?
http://www.saab-stuff.com/pop.swf :D ko dir'o, evo lijeci zivce :D
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#8

Post by irfan2 »

Stitch__ wrote:
edikamedika wrote:Da i? i Torcida Sandzak navija "ubij Srbina" i "jebem te Srbijo" i "Bosna Bosna".

smeta li ti to?
joj idiota :roll:
bas :roll:
edikamedika
Posts: 252
Joined: 10/06/2006 11:56

#9

Post by edikamedika »

Istina boli, znam.
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#10

Post by BHG »

pa ako im je hrvatska domovina...sto se nepresele u hrvatsku...e nece ni hrvatska svakakva govna...
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#11

Post by Stitch__ »

da i?i kina ima najvise stanovnika. bolil ta istina?
nidje veze :roll:
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#12

Post by daduli_sa »

edikamedika wrote:Istina boli, znam.
Prijatelju, glup si!
Nema nikakve veze sa istinom i bolom nego te raja pita kakve veze neko tamo eventualno navijanje Sandzaklija u SCG ima veze sa navijanjem ovih u BiH?! Sta nas briga za navijanje u Sandzaku?! Interesuje me koliko i navijanje u potezanju palcevima u Mongoliji ili natezanje usima u Kini!
Ohladi jarane!
User avatar
wels
Posts: 2116
Joined: 22/06/2003 00:00
Location: 6/red 3/parter

#13

Post by wels »

Navijači Zrinjskog: ''J*bem te Bosno, j*bem te ja''

Bash me interesuje jebu li ovi ishta drugo sem shto pokushavaju gore navedeno.
edikamedika
Posts: 252
Joined: 10/06/2006 11:56

#14

Post by edikamedika »

Ja samo ukazujem na to da isti oni kojima smeta ovo primitivno navijanje navijaca Zrinskog zadovoljno aplaudiraju na jednako primitivno navijanje u Novom Pazaru.

Licemjerje par exelance.
BAHadzic
Posts: 166
Joined: 08/07/2006 07:26
Location: REPUBLIKA BOSNA I HERCEGOVINA
Contact:

#15

Post by BAHadzic »

Pa niste valdja ocekivali da ce pjevat "Volim te Bosno* itd.

Isto tako nemozete ocekivat da ce Bosnjaci u SiCG navijat za Srbiju ili Crnu Goru.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#16

Post by mostarac »

Zar je ovo nekom iznenadjenje :shock: :shock: :shock:

Pa to je "klub" koji je sve osim sportski i "klub" koji oslikava stremljenja i misljenja najekstremnijih krugova hrvatske desnice. Kao takvom ni navijaci mu ne mogu biti bolji
User avatar
Bosanac_21
Posts: 1313
Joined: 07/05/2005 04:56
Location: Bosanski Novi

#17

Post by Bosanac_21 »

Ako im se ne svidja Bosna, siroko im polje. Zalosno je to sto gaje neku ljubav prema susjednoj zemlji, a nisu njeni drzavljani :-) Ponasaju se vecim Hrvatima, od Hrvata u Hrvatskoj.
To sto napadaju neku pjevacicu iz Bosne i Hercegovine, danas je Hanka sutra neko drugi, pokazuje primitizam. Ako im se ne svidja, ne moraju ju je slusati - ali istina je da Hanka i Halid vecinom drmaju po Hrvatskim lokalima u Hrvatskoj - sta cemo sad :zzzz:
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#18

Post by daduli_sa »

edikamedika wrote:Ja samo ukazujem na to da isti oni kojima smeta ovo primitivno navijanje navijaca Zrinskog zadovoljno aplaudiraju na jednako primitivno navijanje u Novom Pazaru.

Licemjerje par exelance.
A ocigledno pored "Ukazivanja" volis i da izvodis generalne zakljucke... i dalje ne mozes da shvatis da 90% gradjana BiH ne interesuju desavanja u/na Sandzaku... onih ostalih 10% zivi u Sarajevu i ima direktne korijene sa datog podrucja... Zato - ne generalizuj!
Ponavljam - ovo nije tema o navijacima u/na Sandzaku!
3per
Posts: 318
Joined: 09/07/2004 09:39

#19

Post by 3per »

Navijaci Zrinjskog trebaju da se poslije izrvsnog ogleda sa F91 Dudelange povuku u misije rupe, ugase klub i jave tek kad bude 200. godisnjica kluba. Mozda tad odigraju derbi sa jakim predstavnikom San Marina.
Post Reply