Biseri s faxa

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
User avatar
Dr.medicine
Posts: 1779
Joined: 20/02/2011 17:17
Location: London, UK

#1 Biseri s faxa

Post by Dr.medicine »

Citam jednu temu, pa skontah zašto ne i ova. Malo da naskrabate bisere s faxa i vezane za fax???
(naravno: anegdote, dogodovštine etc..........)
User avatar
fatality
Posts: 2153
Joined: 24/02/2008 14:11

#2 Re: Biseri s faxa

Post by fatality »

ETF 1. godina, predmet fizika. Pise profa po tabli raznorazne formule, izmedju ostalog i R1,R2,R3 (otpor). Okrece se profa prema studentima i pita:
"Sta je R1?"
Istom se iz zadnje reda cuje
"Brzo trcanje profesore" :D´(inace kasnije sam saznao da je to bio moj prijatelj iz osnovne, Inis ludi :P )
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#3 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

Dr.medicine wrote:Citam jednu temu, pa skontah zašto ne i ova. Malo da naskrabate bisere s faxa i vezane za fax???
(naravno: anegdote, dogodovštine etc..........)
Imaš one idiotske urbane legende sa medicine, za koje si sigurno čuo, tipa kada je student na ispitu pitao Dilberovića/Ovčinu/Hadžiselimovića (sve ovisi ko ti priča i koliko je dotični star) kako hrana prolazi kroz foramen magnum.
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#4 Re: Biseri s faxa

Post by minjonja »

Pera Trta wrote:
Dr.medicine wrote:Citam jednu temu, pa skontah zašto ne i ova. Malo da naskrabate bisere s faxa i vezane za fax???
(naravno: anegdote, dogodovštine etc..........)
Imaš one idiotske urbane legende sa medicine, za koje si sigurno čuo, tipa kada je student na ispitu pitao Dilberovića/Ovčinu/Hadžiselimovića (sve ovisi ko ti priča i koliko je dotični star) kako hrana prolazi kroz foramen magnum.
ili jos jedna urbana: studenti gledali svoje celije bukalne sluznice i jedna studentica vrisne:" kod mene se nesto krece!", asistent dodje i kaze:"kolegice, to je spermatozoid". ovo se prica od bihaca do trebinja u raznim varijantama :D
User avatar
Dr.medicine
Posts: 1779
Joined: 20/02/2011 17:17
Location: London, UK

#5 Re: Biseri s faxa

Post by Dr.medicine »

ma ja ne smijem poceti s biserima hahaha. jao ovaj foramen magnum nisam cuo. al sam zastao na sekund da skontam foru :lol: :lol: :lol: :lol:

spermatoziodi hahah! pa nije samo prica, vec su nasli kolegici na sanitarnom pregledu :lol: :lol:
User avatar
Dr.medicine
Posts: 1779
Joined: 20/02/2011 17:17
Location: London, UK

#6 Re: Biseri s faxa

Post by Dr.medicine »

Dok se sjetim, bilo davno. Naravno ovi s anatomije su najbolji:

Bili mi u kosturnici, i sad kolegica ući penis. Uzela ga sve super krasno, al ne konta šta je prepucijum (udna navlaka) i gdje se nalazi :lol: :lol: :lol: . Uzmem dotićnog u ruke :D i počnem da povlaćim da skonta, kad jaran: Jesi ti došao da drk.š il da uciš :lol:
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#7 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

Dr.medicine wrote:ma ja ne smijem poceti s biserima hahaha. jao ovaj foramen magnum nisam cuo. al sam zastao na sekund da skontam foru :lol: :lol: :lol: :lol:

spermatoziodi hahah! pa nije samo prica, vec su nasli kolegici na sanitarnom pregledu :lol: :lol:
Čekaj, ako si studirao medicinu u Sarajevu, ne mogu da vjerujem da to nisi čuo? :)
Ali u svakoj verziji je zajedničko da je to obavezno studentICA, a ne student (muškarac) i da je to postavila kad joj je već htio upisati ocjenu u indeks :-)
A taj spermatozoid...svaka mu čast na izdržljivosti :D
User avatar
Dr.medicine
Posts: 1779
Joined: 20/02/2011 17:17
Location: London, UK

#8 Re: Biseri s faxa

Post by Dr.medicine »

Pera Trta wrote:
Dr.medicine wrote:ma ja ne smijem poceti s biserima hahaha. jao ovaj foramen magnum nisam cuo. al sam zastao na sekund da skontam foru :lol: :lol: :lol: :lol:

spermatoziodi hahah! pa nije samo prica, vec su nasli kolegici na sanitarnom pregledu :lol: :lol:
Čekaj, ako si studirao medicinu u Sarajevu, ne mogu da vjerujem da to nisi čuo? :)
Ali u svakoj verziji je zajedničko da je to obavezno studentICA, a ne student (muškarac) i da je to postavila kad joj je već htio upisati ocjenu u indeks :-)
A taj spermatozoid...svaka mu čast na izdržljivosti :D
Nisam cuo ebi ga. Onda je to neko izmislio isto ko i ono: Penis je koštani organ, pa joj je profa rekao kolegice vi cete se vidno razocarati u životu. nisam cuo ne vjerujem haha.
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#9 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

Pa naravno da su izmišljotine, tipične urbane legende :)
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#10 Re: Biseri s faxa

Post by manki »

Imam ja jedan... Predavanja su mi inače na engleskom, i imali mi parcijalu, odnosno Midterm Exam, i završio ja ispit, i bilo mi dosadno, i u gornjem ćošku naškrabam Midterm Exam iz dosade... I dolazimo mi slijedeće predavanje po rezultate, i čita on rezultate, i uzima on moj ispit prvi i govori "Ver iz mister Mitherm Egzem?", mi ono wtf ko je to, jer niko nikog nije znao, prva godina prvi ispit, kontam Turčin neki... Šutimo mi, šutimo, kad on opet "Mister Mitherm Egzem, dont bi šaj, pliz rejz jor hends, aj hev jor rizalts hir", i opet niko ništa, i nastavi on dalje, da bismo skontali da je on čitao ono moje Midterm Exam na vrhu napisano. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#11 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

Tužno je kako su mene ti zanimljivi događaji zaobilazili...
Nikada mi Kira nije dobacivala seksualne aluzije, nikada mi Mašić nije tražio da pjevam za ocjenu... :D
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#12 Re: Biseri s faxa

Post by saim_adka »

.
Last edited by saim_adka on 20/01/2017 21:18, edited 1 time in total.
User avatar
neruda
Posts: 4206
Joined: 21/02/2011 19:13
Location: tma i tmuša

#13 Re: Biseri s faxa

Post by neruda »

Bas me interesuje kolko ce provala napisati studenti tehnickih fakulteta sa mr. Azemom Dautovicem u glavnoj ulozi...

:D :D
User avatar
Dr.medicine
Posts: 1779
Joined: 20/02/2011 17:17
Location: London, UK

#14 Re: Biseri s faxa

Post by Dr.medicine »

Pera Trta wrote:Tužno je kako su mene ti zanimljivi događaji zaobilazili...
Nikada mi Kira nije dobacivala seksualne aluzije, nikada mi Mašić nije tražio da pjevam za ocjenu... :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ma ti nisi studirao :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Dr.medicine
Posts: 1779
Joined: 20/02/2011 17:17
Location: London, UK

#15 Re: Biseri s faxa

Post by Dr.medicine »

Tek poceli MP4 i kupim ja jedan, stavim Žikinu dinastiju i pravac na predavanja iz Mikroba. Zadao ja u drugom redu gledati ŽŽiku (scena unuk jaše žiku i dere se điha điha) kad u tom trenutku profa gleda u mene i nesh govori.
Jbt, ovaj mali mi se dere na uši, ništa ne cujem.....umro, blago receno. Ne mogu se pomjeriti, ugasiti. Govorim kolegi sta kaže, šta kaže....i u tom trenutku skontah da opominje kolegu iznad mene što slika predavanja :lol:
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#16 Re: Biseri s faxa

Post by minjonja »

profesorica nama rekla da je neko na zavrsnom testu iz anatomije iz prosle generacije napisao da covjek ima os penis. sad jel se taj neko zajebavo ili nije znao sta pise, ne znam.
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#17 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

minjonja wrote:profesorica nama rekla da je neko na zavrsnom testu iz anatomije iz prosle generacije napisao da covjek ima os penis. sad jel se taj neko zajebavo ili nije znao sta pise, ne znam.
Nevezano za temu, ali ja sam iz serije "Wildboyz" na MTV-u (dio "Jackass" ekipe) naučio da morž ima kost u svojoj alatki. :)
Kako je ne slomi pužući preko onog stijenja, ni danas mi nije jasno :D
kojeime
Posts: 3624
Joined: 11/11/2010 13:03

#18 Re: Biseri s faxa

Post by kojeime »

Ide funkcija ulicom, naidje integral i rasturi je. Ide f(x)=e^x ulicom, naidje integral, kad ova isplazi jezik i pocne pjevati "Ne mozes mi nista, ne mozes mi nista, lalalalalalalalala"

Vic sa ETF-a.
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#19 Re: Biseri s faxa

Post by minjonja »

Pera Trta wrote:
minjonja wrote:profesorica nama rekla da je neko na zavrsnom testu iz anatomije iz prosle generacije napisao da covjek ima os penis. sad jel se taj neko zajebavo ili nije znao sta pise, ne znam.
Nevezano za temu, ali ja sam iz serije "Wildboyz" na MTV-u (dio "Jackass" ekipe) naučio da morž ima kost u svojoj alatki. :)
Kako je ne slomi pužući preko onog stijenja, ni danas mi nije jasno :D
valjda ga uvuce ko moj hugo :D
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#20 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

minjonja wrote:
Pera Trta wrote:
minjonja wrote:profesorica nama rekla da je neko na zavrsnom testu iz anatomije iz prosle generacije napisao da covjek ima os penis. sad jel se taj neko zajebavo ili nije znao sta pise, ne znam.
Nevezano za temu, ali ja sam iz serije "Wildboyz" na MTV-u (dio "Jackass" ekipe) naučio da morž ima kost u svojoj alatki. :)
Kako je ne slomi pužući preko onog stijenja, ni danas mi nije jasno :D
valjda ga uvuce ko moj hugo :D
WTF :shock: :?
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#21 Re: Biseri s faxa

Post by minjonja »

kojeime wrote:Ide funkcija ulicom, naidje integral i rasturi je. Ide f(x)=e^x ulicom, naidje integral, kad ova isplazi jezik i pocne pjevati "Ne mozes mi nista, ne mozes mi nista, lalalalalalalalala"

Vic sa ETF-a.
najvise volim ove interne sale :D

imam ja provala, samo sto to nikom nije smijesno ko se time ne bavi, tipa da se skrob sastoji od amilaze i dekstrina. to ti je inace da glavom udaras o zid.
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#22 Re: Biseri s faxa

Post by cyprus »

Pera Trta wrote:
minjonja wrote:valjda ga uvuce ko moj hugo :D
WTF :shock: :?
Hugo je mačak :D
Alive
Posts: 386
Joined: 12/04/2010 15:05

#23 Re: Biseri s faxa

Post by Alive »

Ima vezano za Kiru ono kad je kolegica nosila mini suknju i govori njoj Kira: "Kolegice to se ne provjetrava, to se pere!" :D

Takođe za Kiru ima joj puno puno puno anegdota :lol:
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#24 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

cyprus wrote:
Pera Trta wrote:
minjonja wrote:valjda ga uvuce ko moj hugo :D
WTF :shock: :?
Hugo je mačak :D
Dobro je :) ...svašta čovjek pomisli, kad nije upućen :D
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#25 Re: Biseri s faxa

Post by cyprus »

Moja bivša kolegica sa faxa GEOGRAFIJE, nije znala naći Irsku na karti Evrope uz obrazloženje: ne snalazim se baš na ovakvim kartama :shock:
Post Reply