Nasi trgovacki centri-usluga

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Locked
qwertzuiop123

Nasi trgovacki centri-usluga

Post by qwertzuiop123 » 28/10/2011 05:52

Ee, ovako, na jednoj drugoj temi nas forumski kolega (usudio bih se reci drug?) ciji sam nik, sa zaljenjem to moram priznati :( zaboravi (islo je otprilike "----drug") postavio je pitanje koliko nas ode u Altu radi zadovoljenja fizioloskih potreba (on je doduse upotrijebio jedan drugi izraz, koji namjerno izbjegavam jer nije ni vrijeme, ni mjesto, ali znacenje je isto), i sasvim normalno potaknut njegovim pitanjem osjetio sam potrebu da, ovako javno, iznesem svoje misljenje o dva centra koja mnogi od nass posjecuju, kad im se za to ukaze prilika i potreba.
Nazalost taj moj post, a i odgovori mnogih drugih (znanih i neznanih) ucesnika u raspravi, su netragom nestali :? stoga otvaram ovu temu, prilazuci na uvid svim zainteresiranima moj originalni post koji je, ponavljam to opet, netragom i bezglasa nestao sa stranica foruma, u noci izmedu 26. na 27. 10.2011.
Nadam se da cete se aktivno ukljuciti na temu, te iznjeti svoje, kako kritike, tako i pohvale o centrima sirom nase drage BiH, koje ste imali prilike posjetiti i cije ste usluge imali priliku koristiti.
Evo dakle mog priloga ovoj temi ...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Da budem iskren vise posjecujem BBI. Prizemlje nevoljko, samo samo u slucaju nedostatlka vremena. Prizemlje je najpristupacnije i najbrza solucija za rijesenje problema, pa je stoga velika i navala posjetilaca. Na spratovima, sa povecavanjem nadmorske visine smanjuje se broj korisnika usluga,pa je konsekventno tome ugodnija atmosfera, a zna biti i dobre muzike, iako ruku na srce, nikome, pa ni meni, to nije primarni razlog posjete wc-u, ali muzika ipak, htjeli mi to priznati ili ne, ima znacajan uticaj na raspolozenje individue. Jedina zamjerka je da jacina muzike, nazalost pocesto je to slucaj, nije optimalno podesena...mozda je do nekvalitetnih zvucnika :?
Otvorenje alte oznacilo je pocetak novog perioda. Nakon smirivanja pocetne euforije, i navale znatizeljnika odlucio sam licno posjetiti novootvoreni objekat i sam donjeti sud o kvalitetu usluge.
Wc u podrumu ostavio je na mene apsolutno pozitivan dojam, iz vise razloga, a navest cu samo neke:
1. Vrata su se sama otvarala :thumbup:
2. Nije bilo guzve :thumbup:
3. Veca povrsina :thumbup:
3. Dobar izbor muzike i optimalno podesena glasnoca :thumbup:

Na kraju, sta reci?
BBI odlikuje kvantiteta korisnika, altu (posebno se to odnosi na wc u podrum) kvaliteta i opustena atmosfera.
p.s.
sve navedeno uzeti sa rezervom, opservacije validne samo za muske wc-e u BBI i Alti.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
za kraj moram da dodam da sam svjestan da ce neki, mozda i mnogi, kritikovati kvalitetu usluga javnog wc-a kod begove, ali moramo biti svjesni da je to objekat prilikom cijeg ocjenjivanja ne smijemo pasti u zamku da ga uporedujemo sa objektima izgradenim prije par godina, ipak je to objekat cija je vrijednost mnogo, daleko veca od njegove prakticne, upotrebne vrijednosti. Kao sto austrijanci ne dopustaju kriticni osvrt na sahar tortu, tako ni mi ne smijemo biti odvec kriticni spram vlastitog naslijeda...

donja_crtica

Re: Nasi trgovacki centri-usluga

Post by donja_crtica » 28/10/2011 07:03

Sad imamo i temu o tome gdje smo se kavlitetno istovarili.

Mislim da su kompletirane sve teme. Predlazem zatvaranje foruma

nidokralj

Post by nidokralj » 28/10/2011 07:15

ja cime se sve narod bavi :-) :-)

atko

Post by atko » 28/10/2011 07:18

wtf :-)
qwertzuiop123 wrote: Wc u podrumu ostavio je na mene apsolutno pozitivan dojam, iz vise razloga, a navest cu samo neke:
1. Vrata su se sama otvarala :thumbup:
2. Nije bilo guzve :thumbup:
3. Veca povrsina :thumbup:
3. Dobar izbor muzike i optimalno podesena glasnoca :thumbup:

Na kraju, sta reci?
nista ... svak ikomentar je suvisan jbt :shock: ...

hakazvaka
Forum administrator

Post by hakazvaka » 28/10/2011 08:48

qwertzuiop123 wrote:
Na kraju, sta reci?
Kakvu posluku porati? Kome?

Curve

Post by Curve » 28/10/2011 08:58

:shock: :shock:
wtf ?? sta sad maksuz temu da diskutujemo gdje je meni veci cejf bio mokrit .. jbg ako stave neku muziku koja meni ne pashe onda mozda necu moci, cccc

fkt narod ima previse slobodnog vremena ImageImageImage

Image

chengaba

Post by chengaba » 28/10/2011 11:31

Curve wrote::shock: :shock:
wtf ?? sta sad maksuz temu da diskutujemo gdje je meni veci cejf bio mokrit .. jbg ako stave neku muziku koja meni ne pashe onda mozda necu moci, cccc

fkt narod ima previse slobodnog vremena ImageImageImage

Image
Pa valjda je cheif utopiti crnca/iskipati tovar nego baciti pish.
Ovo je preozbiljna stvar da bih tek tako napisao odgovor, morat ću ipak razmisliti ozbiljnije o ovoj problematici, pa možda i neku SWOT analizu baciti svakog WC i sl.! :sax:

Locked